Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Να σε ρωτησω μιας και αναφέρεις τη φυσική σύλληψη. Ποτε ξεκίνησε τις ενέσεις η αδερφή σου; Ρωτάω γιατί εγω είμαι στην 7η βδομάδα και τώρα το ανακάλυψα και φοβάμαι μην είναι αργά.. 

      Είχε κάνει τις εξετάσεις με το που έμαθε για το δικό μου γονιδιο πριν μείνει έγκυος οπότε τις ενέσεις τις ξεκίνησε με την πρωτη χοριακη μετά την καθυστερηση . Απ ότι ειδα εχεις μετάλλαξη σε ένα συγκεκριμένο γονίδιο. Αυτο δείχνει μια προδιάθεση που μπορεί με την εγκυμοσύνη να αυξηθεί ο κίνδυνος για επιπλοκές, δε σημαίνει ότι θα πάθεις κάτι σίγουρα ή αμέσως,  ιδίως αν οι υπόλοιπες εξετάσεις σου είναι οκ. Αν είναι και ετεροζυγη η μετάλλαξη λιγοστεύουν κι άλλο οι πιθανότητες. Οπότε εφόσον η εγκυμοσύνη σου είναι οκ μέχρι τώρα και πάρεις άμεσα αγωγή αν απαιτείται σύμφωνα με το γιατρούς σου, δε θα έχεις θέμα, οι αντιπηκτικες δρουν απευθείας. Εξάλλου όντως οι περισσότερες κοπέλες που θα μείνουν φυσιολογικα έγκυες και κάνουν μετά τις εξετάσεις στην ίδια εβδομάδα με σενα το μαθαίνουν μέχρι να βγει το αποτέλεσμα της γονιδιακής εξέτασης.

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

χαχαχαχχαχαχ.. ελιωσα κι εγω κ με αγριοκοιτα ο αντρας μου. Λεει παλι με τις φίλες σου μιλας;;

Στον υπερηχο ολα καλα. Περιμένω αιματολογικες Παρασκευή

εγω άλλαξα χαπι και με πιανει καλυτερα.απλα δεν το δικαιολογει ο εοππυ


nH1ep2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερουδια!!! ενταξει αφου προσαρμοσα καπως το φορουμ στα παλια δεδομενα μπορω να σας παρακολουθω τωρα... τι κανετε τσουπρες?

μελιτινακι μου δεν ακουσαμε καρδουλα αλλα ειδαμε οτι ειναι ενδομητριο κ παμε καλα μεχρι στιγμης.. την αλλη βδομαδα παλι υπερηχο να ακουσουμε καρδουλα...

Ιωαννιτα μου θυμωσε ο ρημαδης ο θυροειδης κ σου κανει ναζια?

λουκουμαδακι? ες? οι αλλες οι τσουπρες που ειναι? φιλια πολλα σε ολες..


 QtRMp3.png 

Link to comment
Share on other sites

μάλλον μπλου δεν θες να βάλεις απλό τικεράκι αλλά εικόνα ε; άνοιξέ την με το paint και μικρυνέ την για να την δεχτεί

Μην αγχώνεσαι βρε, το πολύ πολύ να αρχίσεις κανένα χαπάκι, ή αν παίρνεις ήδη να αυξήσεις δόση. Όλος ο κόσμος έχει θυρεοειδή πια, δεν ήσουν στη συζήτηση με το τσερνόμπιλ; :tongue: Τελικά ο υπέρηχος τι έδειξε;

Τσατ τσατ τσατ δεν ήξερα ομολογώ.. μόνο πουλ πουλ για τις κότες και μπόι μπόι για τα γαιδούρια! :D:D:tongue:

Αα δεν αγχωνομαι. το στραβοκαταπινω πηγε στο οτι με πιεσε πολυ αυτος κ με ενοχλουσε.. Ολα καλα! χαπι δεν εχω παρει ποτε. Ηταν παντα καλες οι τιμες. Βλεπουμε..

Ευακιιιιιι ναι κανει ναζια κ καμωματα..

μπλου το ειδες αυτο που σου ελεγα για τα απωθητικα; ειναι για τρελη καζουρα αλλα δεν πρόκειται να ασχοληθω αλλο.........


Μάθε τη γλώσσα της σιωπής

κι ύστερα έλα να μου πεις

πώς κλίνεται το σʼ αγαπώ

πώς βγάζει η έρημος καρπό......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ μπράβο ρε ευ'ακι που έβαλες avatar, ζωντάνεψε λίγο η σελίδα! Α ωραία, οπότε στον επόμενο υπέρηχο καρδούλα! Όλα καλά! :D

Εγώ εδώ, διαβάζω :cool:

:D:D:D στον επομενο υπερηχο θα μαι σχεδον 7 εβδομαδων οποτε πιστευω να ακουσουμε κ ολα να ειναι καλα.. εσυ τι κανεις κοριτσακι ? εδωσε σημα η μπουμπου η ακομα?


 QtRMp3.png 

Link to comment
Share on other sites

μελιτινι αυτο που βαζετε ολες προσπαθω να βαλω τα τικερ αυτα αλλα δεν τα δεχεται ..το paint?

Επειδή είπες κάτι για μέγεθος εικόνας, ενώ για τα τίκερ αυτά μια γραμμή κώδικα αντιγράφεις μόνο...το BCC code κάπως έτσι. Πες βρε λουκουμαδάκι που τα χεις πρόσφατα! :D Στην απλή ζωγραφική των windows μπορείς να αλλάξεις μέγεθος σε μια εικόνα πάντως


vQjrp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αα δεν αγχωνομαι. το στραβοκαταπινω πηγε στο οτι με πιεσε πολυ αυτος κ με ενοχλουσε.. Ολα καλα! χαπι δεν εχω παρει ποτε. Ηταν παντα καλες οι τιμες. Βλεπουμε..

Ευακιιιιιι ναι κανει ναζια κ καμωματα..

μπλου το ειδες αυτο που σου ελεγα για τα απωθητικα; ειναι για τρελη καζουρα αλλα δεν πρόκειται να ασχοληθω αλλο.........

μηπως ανεβηκε απο το αγχος η tsh κοριτσι μου και δεν ειναι τιποτα τελικα... επηρεαζονται οι χαζο ορμονες μας απο το αγχος .. οπως κ να εχει ομως το πολυ πολυ να παρεις ενα χαπακι κ ξεμπερδεψες... :)


 QtRMp3.png 

Link to comment
Share on other sites

:D:D:D στον επομενο υπερηχο θα μαι σχεδον 7 εβδομαδων οποτε πιστευω να ακουσουμε κ ολα να ειναι καλα.. εσυ τι κανεις κοριτσακι ? εδωσε σημα η μπουμπου η ακομα?

Ναι σίγουρα θα ακούσεις! Έτσι κι εγώ, πρώτος υπέρηχος 5+4 και επόμενος σε 10 μέρες και ακούσαμε! :P Μετά στην 10η εβδομάδα και μετά αυχενική...και μετά ανά μήνα και αρχίζει η τρέλα "τι να γίνεται εκεί μέσα" χαχαχα. Μπααα κανένα σήμα, μόνο ότι τεντώνεται και έχω συνέχεια πονάκια! :P


vQjrp2.png
Link to comment
Share on other sites

μηπως ανεβηκε απο το αγχος η tsh κοριτσι μου και δεν ειναι τιποτα τελικα... επηρεαζονται οι χαζο ορμονες μας απο το αγχος .. οπως κ να εχει ομως το πολυ πολυ να παρεις ενα χαπακι κ ξεμπερδεψες... :)

θα δειξει Ευακι μου.. Δεν ξερω... Μου εδωσε ο γιατρος κ καποιες συμπληρωματικες ωστε να δουμε τι γίνεται!


Μάθε τη γλώσσα της σιωπής

κι ύστερα έλα να μου πεις

πώς κλίνεται το σʼ αγαπώ

πώς βγάζει η έρημος καρπό......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


παραιτουμαι..δεν φτιαχνεται με τιποτα τικερ...αν μπορει καποια να μου στειλει οδηγιες σε μηνυμα δεν μπορω..ιωαννα κι εμενα ανεβηκε ο θηροειδης δεν τρεχει κατι με το χαπι θα ναι under control ευακι με το καλο και η καρδια! μπραβο στο φασολακι


7SHUp2.png
Link to comment
Share on other sites

παραιτουμαι..δεν φτιαχνεται με τιποτα τικερ...αν μπορει καποια να μου στειλει οδηγιες σε μηνυμα δεν μπορω..ιωαννα κι εμενα ανεβηκε ο θηροειδης δεν τρεχει κατι με το χαπι θα ναι under control ευακι με το καλο και η καρδια! μπραβο στο φασολακι

διάλεξες τίκερς για φόρουμς; μετά διάλεξες το bbτι λέει παρακατω δε θυμάμαι; το έκανες πέιστ στην άσπρη οθόνη της υπογραφής;


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Ναι σίγουρα θα ακούσεις! Έτσι κι εγώ, πρώτος υπέρηχος 5+4 και επόμενος σε 10 μέρες και ακούσαμε! :P Μετά στην 10η εβδομάδα και μετά αυχενική...και μετά ανά μήνα και αρχίζει η τρέλα "τι να γίνεται εκεί μέσα" χαχαχα. Μπααα κανένα σήμα, μόνο ότι τεντώνεται και έχω συνέχεια πονάκια! :P
ε σε λιγο θα σου δωσει σημα ποσο θα κρυβεται??? ανυπομονω να ακουσω καρδουλα ...:D:D:D:D:D
θα δειξει Ευακι μου.. Δεν ξερω... Μου εδωσε ο γιατρος κ καποιες συμπληρωματικες ωστε να δουμε τι γίνεται!

ε αφου σου εδωσε ο γιατρος συμπληρωματικες θα την βρειτε την ακρη κοριτσακι μου και θα το λυσετε το οποιο θεμα αν κ δεν πιστευω οτι εχεις κατι.. κ ειπαμε το πολυ πολυ να παρεις ενα χαπακι.. τι αξια εχει ενα χαπακι μπροστα στο μπεμπε που ερχεται??? :)

παραιτουμαι..δεν φτιαχνεται με τιποτα τικερ...αν μπορει καποια να μου στειλει οδηγιες σε μηνυμα δεν μπορω..ιωαννα κι εμενα ανεβηκε ο θηροειδης δεν τρεχει κατι με το χαπι θα ναι under control ευακι με το καλο και η καρδια! μπραβο στο φασολακι

ευχαριστω γλυκια μου :):):) μακαρι να ακουσουμε στον επομενο υπερηχο...


 QtRMp3.png 

Link to comment
Share on other sites

παραιτουμαι..δεν φτιαχνεται με τιποτα τικερ...αν μπορει καποια να μου στειλει οδηγιες σε μηνυμα δεν μπορω..ιωαννα κι εμενα ανεβηκε ο θηροειδης δεν τρεχει κατι με το χαπι θα ναι under control ευακι με το καλο και η καρδια! μπραβο στο φασολακι

Blue σου έστειλα pm με οδηγίες, ότι χρειαστείς ρώτησέ με!!

Τι κάνουν τα κορίτσια?? Ευάκι πως είσαι??


EyHAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Blue σου έστειλα pm με οδηγίες, ότι χρειαστείς ρώτησέ με!!

Τι κάνουν τα κορίτσια?? Ευάκι πως είσαι??

καλα ειμαι κοριτσακι μου ... διαβαζα τωρα για τις γατες που λεγανε τα κοριτσια χθες κ συγχιστηκα! εσυ τι κανεις γλυκια μου? η μπουμπου ??ζωηρευει???


 QtRMp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...