Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Αδιαθετησα το πρωί..   

Μόλις σχολασα.. συγνώμη που δε σας γράφω σε οσα διαβασα..αλλά είμαι χάλια.   

Τζο μου έφτιαξες τη διάθεση με το: "είναι να βουρλιζεσαι μάτια"


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χαλια σωματικα ή ψυχολογικα....???μην πεφτεις  βρε κοριτσι...τον αλλο μηνα εχει ο Θεος...παιξε τον γιατρο με τον γιατρο κ ολα θα γινουν...μην πεφτεις ματια μου..

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!
Είμαι ολοκαίνουρια εδώ και καθώς σας διάβαζα είπα πως θελω κι εγω να πάρω μερος αναμεσα σε τόσες θετικές κουβέντες!
Είμαι παντρεμενη 6 μηνες και ξεκινησαμε μολις για μωρακι. Είναι ο δευτερος μηνας. Βέβαια χωρίς να υπολογίζω γονιμες τον πρωτο μηνα και με αγχος λόγω εργασίας από μέρους μου. Είμαι 29 χρονών.

Τωρα τα χριστούγεννα πήγαμε ταξιδάκι και χαλαρωσα πολύ, απολαύσαμε τον έρωτα μας. Σε 7 μέρες είναι κανονικά ν'αδιαθετήσω αν και θα ήθελα πολύ να μην έρθει.

Δώστε μου την θετική σας ενέργεια!!! Συμπτώματα δε θέλω να σκεφτώ αν έχω γιατί είναι μεγάλη παγίδα και τα πλάθει και η φαντασία καμιά φορά.,,


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Χαλια σωματικα ή ψυχολογικα....???μην πεφτεις  βρε κοριτσι...τον αλλο μηνα εχει ο Θεος...παιξε τον γιατρο με τον γιατρο κ ολα θα γινουν...μην πεφτεις ματια μου..

 

Και τα δύο..


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Rena87 είπε:

Και τα δύο..

Ελα αγάπη!!! Σήμερα σου επιτρέπουμε να πέσεις ...αυριο ειναι μια αλλη μεραααα!πάρε το χρόνο σου είμαστε εδώ!άλλος ενας μήνα φουλ βαρεμα!!!σε θέλω εδώ τριγύρω να με μαζεύεις...μην ξεχνιομαστε!!!σε φιλώ!

20 minutes ago, jane.austen είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!
Είμαι ολοκαίνουρια εδώ και καθώς σας διάβαζα είπα πως θελω κι εγω να πάρω μερος αναμεσα σε τόσες θετικές κουβέντες!
Είμαι παντρεμενη 6 μηνες και ξεκινησαμε μολις για μωρακι. Είναι ο δευτερος μηνας. Βέβαια χωρίς να υπολογίζω γονιμες τον πρωτο μηνα και με αγχος λόγω εργασίας από μέρους μου. Είμαι 29 χρονών.

Τωρα τα χριστούγεννα πήγαμε ταξιδάκι και χαλαρωσα πολύ, απολαύσαμε τον έρωτα μας. Σε 7 μέρες είναι κανονικά ν'αδιαθετήσω αν και θα ήθελα πολύ να μην έρθει.

Δώστε μου την θετική σας ενέργεια!!! Συμπτώματα δε θέλω να σκεφτώ αν έχω γιατί είναι μεγάλη παγίδα και τα πλάθει και η φαντασία καμιά φορά.,,

Καλως ήρθες! Ααα τι καλά να εχουμε νέα παρεουλα! Σου εύχομαι σύντομα με ενα μωρακι στην κοιλιτσα!!!να μην εμφανιστει ουτε σε 7 μέρες ουτε σε 9 μήνες και βαλεεεεε!:)


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

42 minutes ago, Rena87 said:

Αδιαθετησα το πρωί..   

Μόλις σχολασα.. συγνώμη που δε σας γράφω σε οσα διαβασα..αλλά είμαι χάλια.   

Τζο μου έφτιαξες τη διάθεση με το: "είναι να βουρλιζεσαι μάτια"

Ρένα μου συμπασχω... Κι εγω αδιαθετησα το πρωί γιαυτο δεν θα σου πω τιποτα αλλο. 


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες jane..σωστη σε βρισκω....μεχρι στιγμης...χωρις αγχος ολα θα γινουν κοριτσι μου..συνεχισε ετσι..υπομονη μια εβδομαδα...οντως τα συμπτωματα ειναι μεγαλη παγιδα γι αυτο μην δινεις σημασια...χαλαρη να εισαι κ ολα θα ερθουν....

Ρενακι μου ρενακι μου....ηταν ο πρωτος μηνας ουσιαστικων προσπαθειων μετα απο ολα οσα περασες...μην το βαζεις κατω ρε κοριτσι μου..ολαγια καποιο λογο γινονται...θυμασαι που δεν ηθελες να γεννησεις καλοκαιρι για να μην κρεμασεις κ το αφεντικο σου???μπορει το τυχερο σπορακι να ρθει τον αλλο μηνα κ να ειναι οκτωβριανο.....φθινοπωρινος ερωτας....κ να εισαι κ ενταξει στη δουλεια....ολα για καποιο λογο...

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, jane.austen said:

Γεια σας κορίτσια!!!
Είμαι ολοκαίνουρια εδώ και καθώς σας διάβαζα είπα πως θελω κι εγω να πάρω μερος αναμεσα σε τόσες θετικές κουβέντες!
Είμαι παντρεμενη 6 μηνες και ξεκινησαμε μολις για μωρακι. Είναι ο δευτερος μηνας. Βέβαια χωρίς να υπολογίζω γονιμες τον πρωτο μηνα και με αγχος λόγω εργασίας από μέρους μου. Είμαι 29 χρονών.

Τωρα τα χριστούγεννα πήγαμε ταξιδάκι και χαλαρωσα πολύ, απολαύσαμε τον έρωτα μας. Σε 7 μέρες είναι κανονικά ν'αδιαθετήσω αν και θα ήθελα πολύ να μην έρθει.

Δώστε μου την θετική σας ενέργεια!!! Συμπτώματα δε θέλω να σκεφτώ αν έχω γιατί είναι μεγάλη παγίδα και τα πλάθει και η φαντασία καμιά φορά.,,

Σε καλωσορίζω κι εγώ στην παρέα μας!!! Εύχομαι να είσαι εγκυούλα!!!


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

Δεν σας προλάβαινω!

Ρενα μου κι νινακι μου καταλαβαίνω την απογοήτευση σας αλλά μην πεφτετε οαο γίνεται σας παρακαλώ! Αύριο ξημερώνει μία άλλη μερα που σίγουρα θα ναι καλύτερη !!

Ιοιο μου πεισε τον συζυγό καια βουρ!! Μπορεί να σας προλαβω κι εγώ και να μαστε μαζί σε κάποιο καφέ μανουλων?? Θα δούμε μήνα...

Μάρτη μου είσαι φοβερή!! Να σε χαίρονται !! Και να σε χαιρόμαστε!!

Σαμερακι μου τι καλά ου το διασκεδασατε με το χιόνι!!

Μουτζουρα μου θετικά τ ακούω τα συμπτώματα σου!! Λίγο έμεινε αναμενουμε όλες με αγωνία!!

Τονια μου σήμερα ή μεγάλη συνάντηση!! Περιμένουμε πως και πως!!

Ζαμιακι μου μία χαρα τα πας!! Βγες με τον μικρό μία καροτσαδα εγώ όταν εσκαγα έκανα μία βολτα το τετράγωνο στην κυριολεξία!!

Βίκυ μου ελπίζω να μην σε ταλαιπωρήσει το δο τι με την πρωτ ευκαιρία πανε να το φιαξεις!!

Jane καλώς ήρθες στο παρεακι μας!! Να ζησετε και με το καλό το θαυματακι σας!!

Τζο μου ήρθε ο έρωτας;; Να τον περιποιηθείς!

Εμένα ο άντρας μου σήμερα έχει γενέθλια έκανα μια τουρτιτδα και τον περιμένω πως και πως να έρθει!

Κι εδώ χιονίσει πολύ,ε χθες βγήκαμε λίγο ίσα ίσα ν γνωρίσει ή Μελίνα το χιόνι και ξετρελλαθηκε!

Μουτζουριτσα μου επιδη γίνε μια φορά το εξωμητριο δενσημαίνει οτι θα ξαναγινει...Σκέψου θετικά

Όσο για τις κουβέντες  συγγενών και μη φυσικά έχω ακούσει κι εγώ πολλά κουλά ας μην τα συζητησουμε ....

  • Μου αρέσει 1

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πωπω βροχη τα μηνυματα!!! μια ωριτσα πηγα στο σουπερ μαρκετ και χαμος εγινε!!

Θέλω να πω σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούνε πως αργά η γρήγορα όλα θα γίνουν! Είναι λίγο χάλια αυτή η αναμονή που κάθε μήνα επιβάλλεται, αλλά κορίτσια έτσι είναι η φύση.... Όλα θα γίνουν στην ώρα τους.

Εδω θα είμαστε και θα κάνουμε παρείτσα και θα μοιραζόμαστε τις ανησυχιες μας ολες!!
εύχομαι τον επόμενο μηνα όσες προσπαθειτε να ειστε κι εγω μαζι...!
Θα σας κραταω ενημερες και θα μιλαμε καθημερινα...

Πάντως έχω και ενα σχετικο φόβο για το καινούριο που θα έρθει( αν ερθει)...καμια άλλη με τις ιδιες αγωνιες;;;


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, jane.austen είπε:

πωπω βροχη τα μηνυματα!!! μια ωριτσα πηγα στο σουπερ μαρκετ και χαμος εγινε!!

Θέλω να πω σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούνε πως αργά η γρήγορα όλα θα γίνουν! Είναι λίγο χάλια αυτή η αναμονή που κάθε μήνα επιβάλλεται, αλλά κορίτσια έτσι είναι η φύση.... Όλα θα γίνουν στην ώρα τους.

Εδω θα είμαστε και θα κάνουμε παρείτσα και θα μοιραζόμαστε τις ανησυχιες μας ολες!!
εύχομαι τον επόμενο μηνα όσες προσπαθειτε να ειστε κι εγω μαζι...!
Θα σας κραταω ενημερες και θα μιλαμε καθημερινα...

Πάντως έχω και ενα σχετικο φόβο για το καινούριο που θα έρθει( αν ερθει)...καμια άλλη με τις ιδιες αγωνιες;;;

Ααα δεν είμαστε για πολλές απουσίας γτ μετα θα έχεις να διαβάσεις σελίδες σωρο!χαχαχα!

Νομίζω πως όταν ερθει με το καλο θα φύγει και ο φόβος και όλα!

εγώ φόβο οχι δεν νιώθω...μόνο λαχτάρα νιώθω.... Δεν με τρομάζει το άγνωστο γιατί όντως είναι όλα πρωτόγνωρα...θέλω πολύ να το.ζήσω!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Ααα δεν είμαστε για πολλές απουσίας γτ μετα θα έχεις να διαβάσεις σελίδες σωρο!χαχαχα!

Νομίζω πως όταν ερθει με το καλο θα φύγει και ο φόβος και όλα!

εγώ φόβο οχι δεν νιώθω...μόνο λαχτάρα νιώθω.... Δεν με τρομάζει το άγνωστο γιατί όντως είναι όλα πρωτόγνωρα...θέλω πολύ να το.ζήσω!

αχ μουτζούρα μου κι εγώ λαχταρα νιώθω, απιστευτα μεγάλη, αλλά μέσα σε αυτό και ένα φοβο για το αν ολα θα πάνε καλά. Γενικά κι ολας είμαι παιδί πολύτεκνης οικογένειας, έχω 4 αδέρφια, και ξέρω πόση ευτυχία είναι τα παιδιά ,απλά έχω κι ένα φόβο για το αν θα ανταπεξέλθω σωστά όταν έρθει στο ρόλο της μανούλας...
Πόσο καιρό προσπαθείς;.


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια...το αποφάσισα..  ή είμαι κυκλοθυμικη..  ή η έντονη επιθυμία μου για μωρό με έχει βουρλισει ολόκληρη! Κοιμήθηκα 2 ωριτσες κ ηρέμησα.. ε..λίγο ο τρελός πόνος όλη μέρα στη δουλειά..λίγο τα νεύρα.. πάει πέρασε...  αλλά όχι μόνο του.. το μνμ από το Σαμμερακι μου βοήθησε λίγο παραπάνω... λες τελικά όλα να γίνονται για κάποιο λογο; το θυμάσαι καλό μου που το έλεγα ε; εγώ φταίω με τις κουταμαρες που κάθομαι κ σκέφτομαι.  Αυτά ακούει το μωρό κ δεν έρχεται.   αλλά σιγά μην την αφήσω την ατιμη να ξανά έρθει τον επόμενο μήνα..

Για εσένα Μαρτακο... δεν έχω λόγια.. είσαι θεά... ήρωας.. πρότυπο μανουλας!!  

Βικακι μου τι έκανες με το δόντι τελικα; ελπίζω να μην υποφέρεις..

Τονακι εγώ αγωνία να ξέρεις.. περιμένω πως και πως να μας πεις τα όμορφα νέα σου το βράδυ..

Η Παμελα μου ας χαλαρωσει λίγο παρακαλώ.  Μην ακούω τώρα φοβίες και βουρλιζομαι... εχεις τέλεια καραμπαμ συμπτώματα και μου φτιάχνεις σενάρια επιστημονικής φαντασίας.. έρχεται το ++ είπαμε..τέλος!

Νινακι μου μαζί θα είμαστε τον επόμενο μήνα.. ας το πιστέψουμε και θα γίνει.. ε;;;!!

Μαρακι εμείς απλά σου προτυνουνε λύσεις για να σε βοηθήσουμε..τις οποιες έχουμε δοκιμάσει.  Όμως έσυ ξέρεις καλύτερα τι είναι αυτό που πραγματικά θα σε βοηθήσει.. και δεν θα σε αγχώσει! 

Τζο μου με ξεμπλοκαρες λίγο με τα τεστακια. Βοήθησε με λίγο να μου πεις αν τα σκέφτομαι σωστα: βλέπω εντονη γραμμή.. την επόμενη μέρα καραμπαμ η γραμμή.. κ την επόμενη λιγότερο έντονη.  Μετά τίποτα.  Άρα.. την πρώτη μέρα σημαίνει ότι αυξήθηκε.. τη δεύτερη ότι έγινε; η απλά ακόμα υπάρχει κ έγινε την τρίτη μερα; από ποτέ αρχίζει το 48ωρο; απ τη δεύτερη που ήταν καραμπαμ η από την τρίτη που ήταν ακόμα έντονη; σε μπέρδεψα κ εσενα;;

Jane μου καλώς ήρθες στο παρεακι μας! Εδώ μέσα θα βρες πολλές νορμάλ  αλλά κ βουρλισμενες .Με πρωτη εμένα! Κ μόνο που απολαύσετε τον έρωτα σας .. είναι στο δρόμο κ ο καρπός σας καλό μου! Στο εύχομαι να είναι τώρα.. εδώ θα είμαστε να περιμένουμε μαζί σου.. 

Ιοιο μου αντέ μπες στην αναμονή μαζί μας!!!  Όλες μαζί  να ειμαστε μανουλες αυτή τη χρονιά!!!

Έχω μπει στη  κυριολεξία μέσα στο τζακι!!! Σας στέλνω τσουρουφλισμενο φιλί!!! Ζαμιακι μου γλυκό... πουλάκι μου...  σαγκρε.. μανουλιτσα μου..ηλεκτρακι... και στις άλλες που μας ξέχασαν;;; βαλεντινακι; εβελινακι; μαρινακι; Χρύσα; μπουμπου; τι να κάνετε οεο;;;

 

 

 


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, jane.austen είπε:

αχ μουτζούρα μου κι εγώ λαχταρα νιώθω, απιστευτα μεγάλη, αλλά μέσα σε αυτό και ένα φοβο για το αν ολα θα πάνε καλά. Γενικά κι ολας είμαι παιδί πολύτεκνης οικογένειας, έχω 4 αδέρφια, και ξέρω πόση ευτυχία είναι τα παιδιά ,απλά έχω κι ένα φόβο για το αν θα ανταπεξέλθω σωστά όταν έρθει στο ρόλο της μανούλας...
Πόσο καιρό προσπαθείς;.

θα τα καταφερεις αψογα!θα γινεις μια υπεροχη γλυκια μανουλα!επισης οταν με το καλο ερθει...εδω θα κανεις το καλυτερο σεμιναριο!θα σε αναλαβουν οι μανουλες και θα δεις ολα θα βρουν το δρομο τους!

λοιπον ....παντρευτηκα τον υπεροχο αντρα μου τον Αυγουστο του 2015...και ξεκινησαμε προσπαθειες Ιουνιο του 2016...7 μηνες δλδ...εχω καποια μικρο θεματακια με τον κυκλο μου εγω αλλα εχουμε βγαλει μια ακρη τωρα τελευταια...ειχα μια ανεπιτυχη συλληψη το καλοκαιρι(βιοχημικη κυηση) και εκ τοτε το παλευουμε πιο συστηματικα και στοχευμενα με τεστακια ωορρηξιας!τωρα ειμαι στην αναμονη να ΜΗΝ ερθει το πολυ εως 16/1....το λες και σε αναμενα καρβουνα δλδ!!!!χαχαχα!και το κοριτσι εδω απο κατω με φωναζει Παμ γιατι το στηθος μου εχει γινει σαν μπαλονια!!!!χαχαχα!

8 minutes ago, Rena87 είπε:

Λοιπόν κορίτσια...το αποφάσισα..  ή είμαι κυκλοθυμικη..  ή η έντονη επιθυμία μου για μωρό με έχει βουρλισει ολόκληρη! Κοιμήθηκα 2 ωριτσες κ ηρέμησα.. ε..λίγο ο τρελός πόνος όλη μέρα στη δουλειά..λίγο τα νεύρα.. πάει πέρασε...  αλλά όχι μόνο του.. το μνμ από το Σαμμερακι μου βοήθησε λίγο παραπάνω... λες τελικά όλα να γίνονται για κάποιο λογο; το θυμάσαι καλό μου που το έλεγα ε; εγώ φταίω με τις κουταμαρες που κάθομαι κ σκέφτομαι.  Αυτά ακούει το μωρό κ δεν έρχεται.   αλλά σιγά μην την αφήσω την ατιμη να ξανά έρθει τον επόμενο μήνα..

Για εσένα Μαρτακο... δεν έχω λόγια.. είσαι θεά... ήρωας.. πρότυπο μανουλας!!  

Βικακι μου τι έκανες με το δόντι τελικα; ελπίζω να μην υποφέρεις..

Τονακι εγώ αγωνία να ξέρεις.. περιμένω πως και πως να μας πεις τα όμορφα νέα σου το βράδυ..

Η Παμελα μου ας χαλαρωσει λίγο παρακαλώ.  Μην ακούω τώρα φοβίες και βουρλιζομαι... εχεις τέλεια καραμπαμ συμπτώματα και μου φτιάχνεις σενάρια επιστημονικής φαντασίας.. έρχεται το ++ είπαμε..τέλος!

Νινακι μου μαζί θα είμαστε τον επόμενο μήνα.. ας το πιστέψουμε και θα γίνει.. ε;;;!!

Μαρακι εμείς απλά σου προτυνουνε λύσεις για να σε βοηθήσουμε..τις οποιες έχουμε δοκιμάσει.  Όμως έσυ ξέρεις καλύτερα τι είναι αυτό που πραγματικά θα σε βοηθήσει.. και δεν θα σε αγχώσει! 

Τζο μου με ξεμπλοκαρες λίγο με τα τεστακια. Βοήθησε με λίγο να μου πεις αν τα σκέφτομαι σωστα: βλέπω εντονη γραμμή.. την επόμενη μέρα καραμπαμ η γραμμή.. κ την επόμενη λιγότερο έντονη.  Μετά τίποτα.  Άρα.. την πρώτη μέρα σημαίνει ότι αυξήθηκε.. τη δεύτερη ότι έγινε; η απλά ακόμα υπάρχει κ έγινε την τρίτη μερα; από ποτέ αρχίζει το 48ωρο; απ τη δεύτερη που ήταν καραμπαμ η από την τρίτη που ήταν ακόμα έντονη; σε μπέρδεψα κ εσενα;;

Jane μου καλώς ήρθες στο παρεακι μας! Εδώ μέσα θα βρες πολλές νορμάλ  αλλά κ βουρλισμενες .Με πρωτη εμένα! Κ μόνο που απολαύσετε τον έρωτα σας .. είναι στο δρόμο κ ο καρπός σας καλό μου! Στο εύχομαι να είναι τώρα.. εδώ θα είμαστε να περιμένουμε μαζί σου.. 

Ιοιο μου αντέ μπες στην αναμονή μαζί μας!!!  Όλες μαζί  να ειμαστε μανουλες αυτή τη χρονιά!!!

Έχω μπει στη  κυριολεξία μέσα στο τζακι!!! Σας στέλνω τσουρουφλισμενο φιλί!!! Ζαμιακι μου γλυκό... πουλάκι μου...  σαγκρε.. μανουλιτσα μου..ηλεκτρακι... και στις άλλες που μας ξέχασαν;;; βαλεντινακι; εβελινακι; μαρινακι; Χρύσα; μπουμπου; τι να κάνετε οεο;;;

 

 

 

ε ναιιιιι!!!!!επεστρεψεεεεεε!αυτη ειναι η Ρενα που ξερουμε και η Ρενα που θελουμε!!!!

ετσι μπραβο θεαρα μου!!!αυτος ο μηνας ειναι ο τελευταιος της!!!!!!

εμενα στην ομαδα με τις νορμαλ δεν πιστευω να με εβαλες?αχαχαχα!

παρε clear blue αυτο το μηνα!!!θα με θυμηθεις!!!!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...