Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Καλημέρα σας! 

σαμμερακι χαίρομαι που δεν θα εχετε περαιτέρω ταλαιπωρία.. μακάρι οντως να πέρασε!

μουτζουριτσα ολο κ κατι θα μου ξεφεύγει.. Χαχαχα.. απλα δυστυχώς μονο το βραδυ που ξαπλώνω εχω χρονο για "μελέτη", κ εκεινη την ωρα πια εσείς κοιμάστε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Ρενα μου έτσι σε θέλω! Δεν το βάζουμε κάτω και όταν έρθει θα πάνε όλα καλά!

Τονια μου μπράβο για το σπορακι σου! Με το καλο ή αυχενική!

Σαμερακι ευτυχως ξυπνησε καλά παρακολούθησε τον ελπίζω να ναι μια χαρά!! 

Μουτζουριτσα τι κάνεις;; 

Μαρακι χαμός πο τις σελίδες.. κι εγώ δεν προλάβαινω κα όταν μπαίνω διαβαζω τόσα πολλα που τα μιδα τα ξεχναω!

Βίκυ τι να κάνεις;μόνη με δύο μια χαρα τα πας!!

Κορίτσια μου επςνερχομαι φιλακια σε ολες


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

 Καλήμερααααααα! Μου είστε όλες πρωινές... 

Σαμμερακι μου δες τον πως θα παει κ σημερα αλλά όπως τα περιγράφεις μάλλον περαστικο ήταν.. 

Βικακι μου σούπερ είσαι κ με τα δύο!

Μουτζουρακι μου  νωρίς νωρίς το βράδυ για ύπνο.. δεν κρατιέσαι... 

Μανούλιτσα μου δε θα το βάλουμε κάτω ποτέ!

Πουλάκι μου γκυκοοοο καλημέρα! Ιοιο μου... ζαμιακι.. τονακι μου.. σάγκρε.. Ηλέκτρα;;;; Τζέιν.. Τζο μου.. Μαρτακο μου.. Νινακι..Μαρακι.. Αμποτακι  που εισαι;;  Σε όλα τα κοριτσια μου ..μια γλυκιά καλημέρα!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου Καλημέρα! 

Την βρίσκω αρκετά καλοδιαθετη την παρεουλα και χαίρομαι! !! Σας ευχαριστώ όλες πολύ πολύ για τις ευχές σας. Σαμμερ μου ευτυχώς πέρασε γρήγορα!  Έχετε γράψει πάρα πολλά και δενξέρω τι να πρώτοσχολιάσω. Όπως λέει και η Ρένα άρχισα τις απουσίες τώρα με την δουλειά και δεν σας προλαβαίνω!  Πολλά φιλάκια σε όλες! !

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 minute ago, Τονι@ είπε:

Κορίτσια μου Καλημέρα! 

Την βρίσκω αρκετά καλοδιαθετη την παρεουλα και χαίρομαι! !! Σας ευχαριστώ όλες πολύ πολύ για τις ευχές σας. Σαμμερ μου ευτυχώς πέρασε γρήγορα!  Έχετε γράψει πάρα πολλά και δενξέρω τι να πρώτοσχολιάσω. Όπως λέει και η Ρένα άρχισα τις απουσίες τώρα με την δουλειά και δεν σας προλαβαίνω!  Πολλά φιλάκια σε όλες! !

Δουλεύεις πρωί κ απόγευμα αγαπη; ορθοστασία εχεις; να μου προσέχεις!!!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Rena87 είπε:

Δουλεύεις πρωί κ απόγευμα αγαπη; ορθοστασία εχεις; να μου προσέχεις!!!

Καλημέρα κοριτσάκι μου.  Δουλεύω από μεσημέρι έως βράδυ και έχω και πολλές μετακινήσεις στη δουλειά.  Αλλά κάθομαι κιόλας.  Λίγο απ όλα. Απλά δεν έχω καθόλου χρόνο για να μπω ίντερνετ.  Το πρωί όταν καταφέρω να ξυπνήσω κάνω λίγα πράγματα στο σπίτι.  Καμιά σχέση με ό,τι έκανα ως τώρα.  Προσπαθω να προσέχω όσο περισσότερο γίνεται.  Το χειρότερο μου είναι που πρέπει να κάνω δρομολόγια με το αυτοκίνητο. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Περασε ετσι φαινεται αλλα πως να ηρεμησει η δολια η μανα που ανεβηκε στον καναπε να δει αν χιονιζει κ βρηκε το μπεικι με το ελαιο ευκαλυπτου ευτυχως απο το βραδυ που τι εβαλα για τον συζυγο ,κ ηπιε λιγο.αυτο εξατμιστηκε αλλα ποτε δεν ξερεις.πηρα στο κεντρο δηλητηρ.κ ενας αγενεστατος κυριο μου ειπε να δω αν θα κανει εμετο.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Περασε ετσι φαινεται αλλα πως να ηρεμησει η δολια η μανα που ανεβηκε στον καναπε να δει αν χιονιζει κ βρηκε το μπεικι με το ελαιο ευκαλυπτου ευτυχως απο το βραδυ που τι εβαλα για τον συζυγο ,κ ηπιε λιγο.αυτο εξατμιστηκε αλλα ποτε δεν ξερεις.πηρα στο κεντρο δηλητηρ.κ ενας αγενεστατος κυριο μου ειπε να δω αν θα κανει εμετο.

Σαμμερ μου συγνώμη αλλά δεν πολυκατάλαβα.  Ήπιε αιθέριο έλαιο? 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Ηπιε νερο απο ενα μπρικι που ειχε μεσα σταγονες ευκαλυπτου.το βραδυ το ειχα βαλει κ το ηπιε τωρα.

Αα το ζουζουνι.  Πάντως αυτοί στο κέντρο δηλητηριασεων είναι τραγικοί. Τους παίρνεις μέσα στον πανικό σου και εκείνοι μόνο που δεν σε βρίζουν κιόλας.  Το έχω ακούσει κι από άλλους αυτό.  


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Ηπιε νερο απο ενα μπρικι που ειχε μεσα σταγονες ευκαλυπτου.το βραδυ το ειχα βαλει κ το ηπιε τωρα.

Σαμμερακι μου ηρέμησε.. Να φανταστω ότι οι σταγόνες ήταν 4-5..  ;;;;  ήπια κ εγώ το καλοκαίρι και μάλιστα από αυτό που εγώ ή ίδια είχα φτιάξει στο φαρμακείο που δούλευα αλλά ο άντρας μου ήθελε να κάνει πατέντες δικές του κ το έβαλε σε ποτήρι κ εγώ μπερδεύτηκα κ το ήπια. Κ μάλιστα ήταν 20 σταγόνες.  Τίποτα ευτυχώς δεν έπαθα.. όντως έχει το νου σου αν κάνει εμετό  αλλά αν ήταν τόσο πολύ αραιωμενο δε θα έχει πρόβλημα..


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, mama82 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Ρενα μου έτσι σε θέλω! Δεν το βάζουμε κάτω και όταν έρθει θα πάνε όλα καλά!

Τονια μου μπράβο για το σπορακι σου! Με το καλο ή αυχενική!

Σαμερακι ευτυχως ξυπνησε καλά παρακολούθησε τον ελπίζω να ναι μια χαρά!! 

Μουτζουριτσα τι κάνεις;; 

Μαρακι χαμός πο τις σελίδες.. κι εγώ δεν προλάβαινω κα όταν μπαίνω διαβαζω τόσα πολλα που τα μιδα τα ξεχναω!

Βίκυ τι να κάνεις;μόνη με δύο μια χαρα τα πας!!

Κορίτσια μου επςνερχομαι φιλακια σε ολες

καλα καλα μανουλα μου!!!αναμενωωωωω!χαχαχα!εχω συμπτωματακια αλλα δεν θελω να τους δωσω πολλη σημασια!εφτασαν οι μερες εξαλλου!:)

35 minutes ago, Rena87 είπε:

 Καλήμερααααααα! Μου είστε όλες πρωινές... 

Σαμμερακι μου δες τον πως θα παει κ σημερα αλλά όπως τα περιγράφεις μάλλον περαστικο ήταν.. 

Βικακι μου σούπερ είσαι κ με τα δύο!

Μουτζουρακι μου  νωρίς νωρίς το βράδυ για ύπνο.. δεν κρατιέσαι... 

Μανούλιτσα μου δε θα το βάλουμε κάτω ποτέ!

Πουλάκι μου γκυκοοοο καλημέρα! Ιοιο μου... ζαμιακι.. τονακι μου.. σάγκρε.. Ηλέκτρα;;;; Τζέιν.. Τζο μου.. Μαρτακο μου.. Νινακι..Μαρακι.. Αμποτακι  που εισαι;;  Σε όλα τα κοριτσια μου ..μια γλυκιά καλημέρα!

κουτουλαω φιλεναδααααα!!!!

31 minutes ago, nini84 είπε:

Καλημερα κορίτσια κι από μένα!!!

καλημερα Νινακι μου!!!!

19 minutes ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου.  Δουλεύω από μεσημέρι έως βράδυ και έχω και πολλές μετακινήσεις στη δουλειά.  Αλλά κάθομαι κιόλας.  Λίγο απ όλα. Απλά δεν έχω καθόλου χρόνο για να μπω ίντερνετ.  Το πρωί όταν καταφέρω να ξυπνήσω κάνω λίγα πράγματα στο σπίτι.  Καμιά σχέση με ό,τι έκανα ως τώρα.  Προσπαθω να προσέχω όσο περισσότερο γίνεται.  Το χειρότερο μου είναι που πρέπει να κάνω δρομολόγια με το αυτοκίνητο. 

να προσεχεις κοριτσαρα μου!οσο μπορεις να ξεκουραζεσαι τις υπολοιπες ωρες!!!

19 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Περασε ετσι φαινεται αλλα πως να ηρεμησει η δολια η μανα που ανεβηκε στον καναπε να δει αν χιονιζει κ βρηκε το μπεικι με το ελαιο ευκαλυπτου ευτυχως απο το βραδυ που τι εβαλα για τον συζυγο ,κ ηπιε λιγο.αυτο εξατμιστηκε αλλα ποτε δεν ξερεις.πηρα στο κεντρο δηλητηρ.κ ενας αγενεστατος κυριο μου ειπε να δω αν θα κανει εμετο.

αχ ο ζουζουνος σου!!!!δεν πιστευω να ειναι κατι σοβαρο ομως Σαμμερακι!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου.  Δουλεύω από μεσημέρι έως βράδυ και έχω και πολλές μετακινήσεις στη δουλειά.  Αλλά κάθομαι κιόλας.  Λίγο απ όλα. Απλά δεν έχω καθόλου χρόνο για να μπω ίντερνετ.  Το πρωί όταν καταφέρω να ξυπνήσω κάνω λίγα πράγματα στο σπίτι.  Καμιά σχέση με ό,τι έκανα ως τώρα.  Προσπαθω να προσέχω όσο περισσότερο γίνεται.  Το χειρότερο μου είναι που πρέπει να κάνω δρομολόγια με το αυτοκίνητο. 

Δίκιο έχεις τονακι μου! Κομματάκι δύσκολο τα δρομολόγια αλλά να προσέχεις!! Υπάρχει περιθώριο να στα μειώσουν που ξέρουν ότι είσαι εγκυος η λέω ανεκδοτα; σε επαρχία είσαι η Αθηνα;


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...