Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια! Μας ανανέωσαν το θέμα;; Άντε καλοριζικο και ακόμη πιο τυχερό να ναι!!!

Βίκυ την άλλη δεύτερα θα χεις και δεύτερο μωρό! Πωπω!!! Τέλεια! Με το καλό!!

Σαγκρε πως τα λένε τα μαγκακια σου;; Για το τρίτο περίμενε να έρθει να δεις και τι του πάει!! Το αχιλεας είναι ωραίο, το ορφεας ,ορεστης .....μμμ θα σκεφτώ και άλλα και θα προτείνω

Ζαμιακι πες τι μαθαίνεις να βοηθήσουμε κι εμείς και να θυμηθούμε τι μας διαφεύγει αν και ή Μελίνα θηλάζει φουλ ακόμα...

Πουλάκι τι κάνεις;; Πως πάει το σπορακι σου??


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου γλυκά :)

Κρίμα που μας έσβησαν το μηνυματάκια μας :( Δεν πειράζει όμως θα το γεμίσουμε πάλι :) :) :)

mama μου καλά είμαι και εγώ :) περιμένω να έρθει η 28/11 να πάω για την αυχενική μου!!

Σας φιλώ γλυκά!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερ.αγχωθηκα χτες οταν δεν μας εβρισκα.σαγκρε τα αγαπημενα μου ειναι:αχιλλεας φιλιππος αβρααμ κ συμεων.ξερω τα δυο τελευταια σε κανεναν δεν αρεσουν.βικακυ μια ανασα απο τον γιο σου πλεον.πουλακι κ μεις περιμενουμε μαζι σου να περασουν οι μερες.εγω σημερα 18 μερες μετα το συμβαν κ ακομα δεν εχω καθαρισει για να παω στον γιατρο!!!θα παω μεχρι την κυριακη στους γονεις μου να δουνε κ τον μικρο.το ρενακι που χαθηκε?ζαμιακι μην ακους κανεναν κ μενα ετσι μου λεγανε για ξενο.κ οπως ειπε κ η μαμα καλοτυχο να ναι το καινουριο φορουμ για ολες.σας φιλω ολες

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου τι μου κάνετε;; Εγώ κάνω τάντεμ και τα έχω παίξει πολύ κούραση πολύ αυπνία περιμένω να σαραντίσω σαν τους φαντάρους να βγω για καφέ αλλά παρόλη την παραφροσύνη ενός νηπίου και ενός βρέφους είμαι ευτυχισμένη και αυτό νομίζω έχει σημασία :rolleyes: Επίσης πήρα και πτυχίο και τον Γενάρη ορκίζομαι ναι Μάρτη μου και Ελενάκι όλες οι αγωνίες έφεραν καρπούς τελικά σας σκέφτομαι όλες ελπίζω να μπαίνω συχνότερα... Και όσο για τον θηλασμό Ζαμιάκι γλυκό ο μόνος λόγος για να μην θηλάσει μια μητέρα είναι να μην το θέλει και όχι επειδή δεν μπορεί είναι η φύση μας να θηλάζουμε μόνο η ψυχολογία των πρώτων ημερών μπορεί να είναι ανασταλτικός παράγοντας αλλά και η θέληση γενικότερα με το καλό κορίτσι μου κι εσύ να μπεις στον μήνα σου :rolleyes:


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αντιγονακι επιτελους πες μας κοπελια πως τα παν τα δυο τους γιατι να σαραντισεις ; εγω το γλυτωσα το ταντεμ φουου. Ωραια εχεις βοηθειακαθολου; ο αντρας σου;

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου τι μου κάνετε;; Εγώ κάνω τάντεμ και τα έχω παίξει πολύ κούραση πολύ αυπνία περιμένω να σαραντίσω σαν τους φαντάρους να βγω για καφέ αλλά παρόλη την παραφροσύνη ενός νηπίου και ενός βρέφους είμαι ευτυχισμένη και αυτό νομίζω έχει σημασία :rolleyes: Επίσης πήρα και πτυχίο και τον Γενάρη ορκίζομαι ναι Μάρτη μου και Ελενάκι όλες οι αγωνίες έφεραν καρπούς τελικά σας σκέφτομαι όλες ελπίζω να μπαίνω συχνότερα... Και όσο για τον θηλασμό Ζαμιάκι γλυκό ο μόνος λόγος για να μην θηλάσει μια μητέρα είναι να μην το θέλει και όχι επειδή δεν μπορεί είναι η φύση μας να θηλάζουμε μόνο η ψυχολογία των πρώτων ημερών μπορεί να είναι ανασταλτικός παράγοντας αλλά και η θέληση γενικότερα με το καλό κορίτσι μου κι εσύ να μπεις στον μήνα σου :rolleyes:

Πολλά πολλά συγχαρητήρια! Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου! Αν νοιώθεις την ανάγκη να βγεις μια βόλτα, βγες, μξν περιμένεις να σαραντήσεις. Αν θες για θρησκευτικούς λόγους, νομίζω δίνουν μια ευχή και στις 20 μέρες - εμείς δεν πήραμε καμία ευχή και δεν είμαι σίγουρη. Πώς είναι η εμπειρία του τάντεμ; ου μπαίνο και εμένα ιδέες, γιατί θέλω τα παιδιά μου να είναι κοντά ηλικιακά.

Καλή σταδιοδρομία! Τέλος πια οι εξετάσεις για σένα; Μπράβο!

Link to comment
Share on other sites

Καλε κοριτσακια τι κανετεεεεε;;;; Μια παλια γνώριμη επωφελήθηκε απο το update και ειπε να κανει come back!! Βλεπω πολλα ευχαριστα!

Σανγκρε μου γλυκιά αγορομανα με το καλο κοριτςι μου! Εγω απο τα αρχαιοπρεπή αγαπω το "Ορεστης"

Βικάκι και ζαμιακι ειστε στην τελική ευθεία βλεπω! Καλη λευτεριά!!!!

Lover bird συγχαρητηρια κοριτςι μου! Να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη! Με το καλο η αυχενικη σου!

Αντιγόνακι να σου ζηςει ο γιος! Γερός και καλοτυχος! Ταντεμ ακούω! Ζορικο; Κι εγω ακομα δεν τη θηλαζω τη μπουμπου κι αν προκύψει κανενα δευτερο με βλεπω κι εγω ετσι να καταλήγω!

Ειρηνακι μου γλυκο τι κανει η πριγκίπισσα σου;

Ποια αλλη ειναι ακομα εδω;;;

Εμεις μεγαλωνουμε ομορφαίνουμε και τρελαινουμε τη μαμα και τον μπαμπα!


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites

Οτετακι μου που σαι κοπελιτσα σαν τα χιονιαααααα εμενα μου βγαινει το λαδι κανονικα ξη μαια μου λεει μην κανεις τιποτα και καεβασαμε χειμωνιατικα και να ξεχωρισουμε τα ροθχα του τριτου!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλε κοριτσακια τι κανετεεεεε;;;; Μια παλια γνώριμη επωφελήθηκε απο το update και ειπε να κανει come back!! Βλεπω πολλα ευχαριστα!

Σανγκρε μου γλυκιά αγορομανα με το καλο κοριτςι μου! Εγω απο τα αρχαιοπρεπή αγαπω το "Ορεστης"

Βικάκι και ζαμιακι ειστε στην τελική ευθεία βλεπω! Καλη λευτεριά!!!!

Lover bird συγχαρητηρια κοριτςι μου! Να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη! Με το καλο η αυχενικη σου!

Αντιγόνακι να σου ζηςει ο γιος! Γερός και καλοτυχος! Ταντεμ ακούω! Ζορικο; Κι εγω ακομα δεν τη θηλαζω τη μπουμπου κι αν προκύψει κανενα δευτερο με βλεπω κι εγω ετσι να καταλήγω!

Ειρηνακι μου γλυκο τι κανει η πριγκίπισσα σου;

Ποια αλλη ειναι ακομα εδω;;;

Εμεις μεγαλωνουμε ομορφαίνουμε και τρελαινουμε τη μαμα και τον μπαμπα!

Καλημέρα κορίτσι μου γλυκό :tongue::tongue::tongue:

Πολύ χάρηκα που μας ξαναήρθες :D:D βλέπω μεγάλωσε το ζουζούνι σου να σου ζήσει με υγεία και πολύ ευτυχία στην ζωή της:P:p:p:p

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!!!

Κορίτσια μου γλυκά να έχουμε ένα πολύ όμορφο Σ/Κ :cool::cool::cool::cool:


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Αντιγόνη συγχαρητήρια για το πτυχίο! Όσο για την βόλτα, εγώ προσωπικά δεν είμαι υπερ της άποψης ότι μετά τις 40 μέρες να βγουμε από το σπίτι..εξάλλου παιδίατροι κ ψυχολόγοι λένε ότι η έξοδος από το σπίτι όταν νιώσεις εσύ καλά, βοηθάει πολύ κ για την ψυχική σου ηρεμία, αλλά κ το μωρό. Φυσικά πάντα για ανοιχτούς χώρους μιλάμε.

Πουλάκι άλλες 15 μέρες έχεις για την αυχενική σας?? με το καλό να δεις το μωράκι σου!!Είδες πως πέρασε ο καιρός!!!

Βικάκι την Δευτέρα γεννάμε αν θυμάμαι καλά????? Πολλές πολλές ευχές σου στέλνω και αναμένουμε τα νέα σου όποτε μπορέσεις!

Ειρήνη και Ιωάννα φιλιά πολλά στις μικρές σας πριγκίπισσες!!!


ve92.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Αντιγόνη συγχαρητήρια για το πτυχίο! Όσο για την βόλτα, εγώ προσωπικά δεν είμαι υπερ της άποψης ότι μετά τις 40 μέρες να βγουμε από το σπίτι..εξάλλου παιδίατροι κ ψυχολόγοι λένε ότι η έξοδος από το σπίτι όταν νιώσεις εσύ καλά, βοηθάει πολύ κ για την ψυχική σου ηρεμία, αλλά κ το μωρό. Φυσικά πάντα για ανοιχτούς χώρους μιλάμε.

Πουλάκι άλλες 15 μέρες έχεις για την αυχενική σας?? με το καλό να δεις το μωράκι σου!!Είδες πως πέρασε ο καιρός!!!

Βικάκι την Δευτέρα γεννάμε αν θυμάμαι καλά????? Πολλές πολλές ευχές σου στέλνω και αναμένουμε τα νέα σου όποτε μπορέσεις!

Ειρήνη και Ιωάννα φιλιά πολλά στις μικρές σας πριγκίπισσες!!!

Pipi μου περιμένω πως και πως να περάσει ο καιρός για να ξαναδώ το φασολάκι μου να βεβαιωθώ ότι όλα είναι καλά :tongue::tongue::tongue: Εσύ πως είσαι κορίτσι μου? πλησιάζει ο καιρός ε?


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

αντιγονακι μου μπραβο κοριτσαρα μου!!! για το πτυχιο.....για το ταντεμ..... για το γιοκαρινι σου...... την κουκλιτσα σου...... τι ευτυχια!!!!!! ειναι η μεγαλυτερη δικαιωση!!!!!

πολυ χαιρομαι για σενα!!!!

βικακι μου...... καλη λευτερια.... με εναν πονο!!!!!!

ζαμιακι μου εισαι στην ουρα της υπομονης..... για το μεγαλυτερο ραντεβου της ζωης σου!!!!!!! φιλουδια!!!!!

σαγκρελουνα μου γλυκεια!!!!! προσεχε με τις δουλειες..... εξαλλου εργαζεσαι σκληρα μονο να μεγαλωνεις δυο μαγκες.... και εναν στην κοιλια!!!!

γεννας πριν την ζαμια η μετα???? μπερδευτηκα γιατι δεν εχεις τικερακι.... χαθηκαμε!!!

οντετακι πολυ χαρηκα που διαβασα τα νεα της ομορφης μπουμπουκας σου!!!!! σας ξετρελενει ε??? φυσικο!!!!!

πιπακο μου εισαι καλα?????

μαμα φιλακιαστο μελινακι......

πουλακι μου.... ξεφορτωσου το αγχος και στις 28 θα δικαιωθω πως οοοολα ανε καλα!!! ηρθε για να μεινει το σπορι..... για ολη σας την ζωη... παρεα!!!!!!

ιωαννα μου τι κανει η μικρη σου πριγκιπισσα???? χαθηκαμε

σαμμερ μου με το αλο να καθαρισεις.... και να πας στον ντοκ να σουπει οτι ολα ειναι καλα!!!!! καλα να περασετε στους δικους σου!!!!!!

εμεις θηλαζουμε ασταματητα....... ειδικα τωρα που μας τρωνε τα ουλα!!!!!!

ειμαστε καλα μεγαλωνουμε και ξετρελενουμε μαμα... μπαμπα...αδερφη... γιαγια.... και οποιον ερχεται να μας δει!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Pipi μου περιμένω πως και πως να περάσει ο καιρός για να ξαναδώ το φασολάκι μου να βεβαιωθώ ότι όλα είναι καλά :tongue::tongue::tongue: Εσύ πως είσαι κορίτσι μου? πλησιάζει ο καιρός ε?

Πουλάκι μου να είσαι σίγουρη ότι όλα είναι καλά! κ θα δεις πόσο γρήγορα θα περάσει ο καιρός και ό,τι ταλαιπωρία έχεις περάσει, ούτε που θα την θυμάσαι μετά! Εγώ όλο και περισσότερο βαραίνω, αύριο θα μας πει ο γιατρός κ την ημερ/νια! Γύρω στις 2,5 βδομάδες μου μείνανε ακόμα! Σαν ψέμματα μου φαίνεται!

αντιγονακι μου μπραβο κοριτσαρα μου!!! για το πτυχιο.....για το ταντεμ..... για το γιοκαρινι σου...... την κουκλιτσα σου...... τι ευτυχια!!!!!! ειναι η μεγαλυτερη δικαιωση!!!!!

πολυ χαιρομαι για σενα!!!!

βικακι μου...... καλη λευτερια.... με εναν πονο!!!!!!

ζαμιακι μου εισαι στην ουρα της υπομονης..... για το μεγαλυτερο ραντεβου της ζωης σου!!!!!!! φιλουδια!!!!!

σαγκρελουνα μου γλυκεια!!!!! προσεχε με τις δουλειες..... εξαλλου εργαζεσαι σκληρα μονο να μεγαλωνεις δυο μαγκες.... και εναν στην κοιλια!!!!

γεννας πριν την ζαμια η μετα???? μπερδευτηκα γιατι δεν εχεις τικερακι.... χαθηκαμε!!!

οντετακι πολυ χαρηκα που διαβασα τα νεα της ομορφης μπουμπουκας σου!!!!! σας ξετρελενει ε??? φυσικο!!!!!

πιπακο μου εισαι καλα?????

μαμα φιλακιαστο μελινακι......

πουλακι μου.... ξεφορτωσου το αγχος και στις 28 θα δικαιωθω πως οοοολα ανε καλα!!! ηρθε για να μεινει το σπορι..... για ολη σας την ζωη... παρεα!!!!!!

ιωαννα μου τι κανει η μικρη σου πριγκιπισσα???? χαθηκαμε

σαμμερ μου με το αλο να καθαρισεις.... και να πας στον ντοκ να σουπει οτι ολα ειναι καλα!!!!! καλα να περασετε στους δικους σου!!!!!!

εμεις θηλαζουμε ασταματητα....... ειδικα τωρα που μας τρωνε τα ουλα!!!!!!

ειμαστε καλα μεγαλωνουμε και ξετρελενουμε μαμα... μπαμπα...αδερφη... γιαγια.... και οποιον ερχεται να μας δει!!!!!!

Μαρτακο μου!!!! με τα λιχούδικα διδυμάκια σου!!! Καλά είμαι σχετικά! μετράμε αντίστροφα πια κι εμείς επιτέλους! Ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει βέβαια!!!


ve92.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...