Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε;;

Βίκυ μου με το καλό! Όλα να έρθουν ακόμα πιο εύκολα πο την πρώτη φορά και να αναρρώσεις γρήγορα να πας στο κοριτσάκι σου με τον αδερφουλη της αγκαλιτσα!!

Θα περιμένουμε νέα όταν μπορεσεις!! Τι ώρα θα γινει ή καισαρική αύριο ;

Πουλάκι μου έρχεται ή μεγαλη μέρα! Θα δεις ολόκληρο μωρό τώρα!

Πιπακο έφτασε και ο δικός σου καιρός και της ζαμιας! Με το καλό κορίτσια μου!!

Μαρτάκη μου μπράβο σου !!! Τι ευτυχία τ αγόρια σου!! Είναι να μην τρελλενονται όλοι;;

Βγαλτε κανένα δοντακι;;

Εμείς είμαστε καλά όλο βόλτες αγκαλιτσες και φιλιά!! Όσο αντέχει ο καιρό το εκμεταλευομαστε μετά θα ντυνομαστε καλύτερα και πάλι έξω!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τι κάνετε κορίτσια μου;

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές. Φαΐ τέλος για μένα κ σε 5ωρες πάω νοσοκομείο. Αύριο θα ναι η πιο δύσκολη μέρα γτ λόγω ραχιαιας δ θα σηκωθω καθόλου κ μάλλον δ θα δω καθόλου την Ιωάννα. Ακόμη δ ξέρω ώρα. Λογικά θα μου πουν αποψε

Πιπη, ζαμιακι κ σανγκρε είστε οι επομενες

Οντετ σας έχει πάρει το μυαλό η μικρή σας πριγκίπισσα;

Κ εδώ έχει ζέστη ακόμη κ το εκμεταλλευομαστε

Αν συνεχίσει σίγουρα θα κάνουμε βολτουλες κ με το μικρο

Σαμμερ πως είσαι;

Μάρτη μου φιλάκια στα πατουσάκια!

Link to comment
Share on other sites

Βικακι μου γλυκο!!!με το καλο να αντικρίσεις τον πριγκιπακο σου!!!😀😀😀😀😀ολα θα πανε τελεια!!!Υα περιμενουμε τα νεα σου!!

Πουλακι μου θα χορτάσεις να βλεπεις το παιδακι σου στις 28!!!!!😁😁😁😁θελουμε μονο θετικες σκεψεις!!!!!

Πιπακο μου και εγω δε νομιζω να καθησω 40 μερες μεσα...εκτος αν την παλευω....και δεν εχω αναγκη να βγω..(αν και δε νομιζω..:tongue:)

Σε λιγες ωρες θα δειτε τον μπουμπουκο σας!!!θα δεις ποσο πολυ εχει μεγαλωσει!!

Μαρτακο μουυυυυυ!!!!τι θηριο εισαι με το θηλασμο!!!!!👍👍

Μπραβο σου!!!!Γενικα ειναι ησυχα παιδακια?η κορη σου τι κανει??

Σαγκρε μουυυυ!!Εμενα μου αρεσει το Μαξιμος!!

Μαμα ετοιμάσου για τυχον αποριες περι θηλασμου με το καλο να γεννησω😉

Τι κανει η Μελινα??Απο κουβεντουλες πως τα παει?

Οντεακι μου!!!τι ομορφες εκπληξεις-εμφανισεις ειναι αυτες????φιλακια πολλα στο γλυκο σου κοριτσι!!!💋💋💋💋

Ειρηνακη???Ελενακη???Ντεκουλινι πως ειστε?????

Σας φιλω ολεςςςςςς!!!!😘😘😘😘

Link to comment
Share on other sites

Οντετ ξεσηκωσες τον κπσμο κ εφυγες...

Ζαμιακι αναφορα σημειωσεις απο την κυρια αγγελικη περιμενουμε αμτως σταματησαν οι ερωτησεις θετικο.

Πιπακο με το καλο αγπη μου ολα θα πανε καλα με τη μικρη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οντετ ξεσηκωσες τον κπσμο κ εφυγες...

Ζαμιακι αναφορα σημειωσεις απο την κυρια αγγελικη περιμενουμε αμτως σταματησαν οι ερωτησεις θετικο.

Πιπακο με το καλο αγπη μου ολα θα πανε καλα με τη μικρη.

Σαγκρε μου τι θελεις να σου πω???!!!!!

Εχω πολλες:wink:

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κορίτσια μου;

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές. Φαΐ τέλος για μένα κ σε 5ωρες πάω νοσοκομείο. Αύριο θα ναι η πιο δύσκολη μέρα γτ λόγω ραχιαιας δ θα σηκωθω καθόλου κ μάλλον δ θα δω καθόλου την Ιωάννα. Ακόμη δ ξέρω ώρα. Λογικά θα μου πουν αποψε

Πιπη, ζαμιακι κ σανγκρε είστε οι επομενες

Οντετ σας έχει πάρει το μυαλό η μικρή σας πριγκίπισσα;

Κ εδώ έχει ζέστη ακόμη κ το εκμεταλλευομαστε

Αν συνεχίσει σίγουρα θα κάνουμε βολτουλες κ με το μικρο

Σαμμερ πως είσαι;

Μάρτη μου φιλάκια στα πατουσάκια!

Καλή επιτυχία viki μου όλα θα πάνε κατευχήν θα το δεις :tongue::tongue::tongue: Με το καλό να υποδεχτείς το ζουζούνι σου αύριο!!!

Φιλάκια πολλά!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μάρτη μου, σαν να περιγράφεις τη μικρή μου! Τα πάντα στο στόμα και δεν τρώει, μόνο στήθος. Πού θα πάει, θα βγουν τα δοντάκια μας!

Πίπη μου, πλησιάζει η μεγάλη μέρα! Με το καλό να δεχτείς το μωράκι σου!

Κορίτσια, εύχομαι το νέο θέμα, να φέρει τύχη σε όλα τα κορίτσια!

Link to comment
Share on other sites

Ζαμιακι μου ρωτα οσο προλαβαινεις βρε με αποριες εφυγεςαπο την κυρια αγγελικη ριχτες θα την παρω να τις τα πω αφηνεις τις μαητριες να φευγουν απορημενες αλλα θα μου πει η συγκεκριμενη εναι αστιρευτη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστώ κοριτσάκια μου. Είμαι στο νοσοκομείο. Έκανα τις εξετάσεις. Είδαν κ διαστολη:confused:είμαι το πρώτο χειρουργείο εκτός απροόπτου. Η μικρή το χει πάρει πολύ καλά. Αν όχι αύριο, μεθαύριο θα μάθετε νέα μας..

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κοριτσάκια μου. Είμαι στο νοσοκομείο. Έκανα τις εξετάσεις. Είδαν κ διαστολη:confused:είμαι το πρώτο χειρουργείο εκτός απροόπτου. Η μικρή το χει πάρει πολύ καλά. Αν όχι αύριο, μεθαύριο θα μάθετε νέα μας..

Καλη λευτερια με το καλο να δεχτεις τον πρίγκιπα! Να πανε ολα καλα, σε φιλω!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κι από εμένα, παλιές φιλενάδες και καινούριες!

Με τα πολύ πολύ ευχάριστα:

Πουλάκι μου, μια υπέροχη και τελειόμηνη κύηση σου εύχομαι, απόλαυσέ αυτή την ευτυχισμένη και ξέγνοιαστη περίοδο της ζωής σου! Πολύ πολύ χάρηκα, κοπέλα μου!

Ζαμιάκι, είσαι πια πολύ κοντά, καλό μου, ε;; Βλέπω κάνεις τα μαθήματά σου και όλα, είσαι μια έτοιμη γλυκιά μανούλα, με το καλό να κρατήσεις το αγοράκι σου!

Σάνγκρε, respect άλλη μια φορά, είσαι μαμά κανόνι! Σαν το μαρουσκάκι κι εσύ με τους άντρες σου, με το καλό!

Οντετούλι μου, σ' έχουμε χάσει! Τι κάνει η μπουμπού σας; Ομορφαίνει και σας τρελαίνει, ε;

Μαμά μου, έχω χαθεί και από βάιμπερ, δεν πολυπρολαβαίνω τα πάντα, το όμορφο το μελινάκι τι κάνει; Έχετε μπει πια σε άλλη φάση! Εμένα εδώ και 2 μήνες που είναι πια αγοράκι την απολαμβάνω πολύ αυτή τη φάση, από δω και πέρα όλο και περισσότερο, όπως μου τα έλεγες. Μέι τάι βρήκες; Σας βολεύει; Εμένα απ' όταν πάτησε τα 6 κιλά δεν άντεχε η μέση μου.

Μαρτάκη με τα αγόρια σου, πόσο χαίρομαι όταν διαβάζω νέα σου! Με γεμίζεις αισιοδοξία που τα καταφέρνετε τόσο καλά με όλα! Μεγάλωσαν και ξεπετάχτηκαν ήδη διαβάζω!

Βίκυ, με το καλό να αγκαλιάσεις το αντράκι σου!

Στα υπόλοιπα κορίτσια τα φιλιά μου και ευχές για υγιή σποράκια!

Εμείς χαλαρά λέμε να πάμε για το δεύτερο χωρίς προγραμματισμό και ό,τι γίνει. Ελπίζω σύντομα να έχω ευχάριστα. Υπάρχει ακόμη πολλή κούραση, αλλά είναι τόση η ευτυχία από αυτό το αντράκι που θέλουμε να πολλαπλασιαστεί. Εξάλλου η κούραση δεν νομίζω να περάσει και ποτέ! Όποτε προλαβαίνω σας διαβάζω, τώρα που αρχίσαμε προσπάθειες ελπίζω πιο τακτικά να διαβάζω νέα σας.


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Ή Βίκυ άραγε θα έχει γεννήσει μέχρι τώρα;; Έχω αγωνία!

Οντέτ ξέχασα να σου γράψω!! Τι κάνετε;; Η μπαλαρίνα σου;; Μην χάνεσαι να μπαίνεις να μας λες νέα!!

Jo τι κάνει το κουκλακι σου; Σας τρελλενει ε;; Και που σαι ακόμα! Τα ακόμα καλύτερα έρχονται! Είναι απόλαυση τα μωρακια μας!!!

Πάτε για δεύτερο;; Μπράβο με το καλό!!!

Εμείς λέμε να γίνει δύο και θα ξεκινήσουμε!! Θέλω να την απόλαυσω πρώτα και γενικά α ναι έτοιμη όταν έρθει ένα αδερφακι, επίσης με τον θηλασμό λίγο να χαλαρωσουμε γιατί θηλάζει φουλ .....ασε που με τόσο θηλασμό δεν έχω ακομα περίοδο!

Ιοιο τι κάνει το κορίτσι σου;; Ειναι και σένα δύσκολη με το φαγητό;;

Εμείς περνάμε καλά εδώ!! Βάζουμε μουσική και χορεύουμε παμε βόλτες και γενικά παιχνίδι φουλ!!

Για πέστε νέα!!

Φιλάκια


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...