Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ένα έβαλα πέμπτης ημέρας.Οντως είναι πολύ νωρίς,απλά ήθελα να δω αν βγει έστω αχνή γραμμή,αλλά τπτ..το early predictor είναι διαφορετικό απο τα άλλα? Αυτό που πήρα δείχνει από την πέμπτη ημέρα συλληψης

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Κορίτσια μου ευχαριστώ πολύ για τις ευχές! 9κ5γεννηθηκε ο μικρούλης μου 2900γρ.ειμαστε στο δωμάτιο κ θηλαζουμε εδώ κ ώρες;ς αλλά δ μπόρεσα να σας γράψω νωρίτερα. Εγώ ανυπομονώ να περάσει η μέρα να σηκωθω αύριο πρωί πρωί. Νιώθω πολύ καλά για 6ωριτσες μετά. Η μικρή μια χαρά κοιμήθηκε με τον μπαμπά κ ήρθε μας είδε κ τον πήρε κ αγκαλιά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βίκυ να σας ζήσει!!! Γέρος και καλοτυχος!

Καλούς θηλασμους και καλή ανάρρωσή και σε σένα! Με το καλό να επιστρέψετε σπίτι σας!

Τέλεια και ή Ιωάννα ελπίζω να σου έφυγε το άγχος!ν

Σαμερακι τι κάνεις;;


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου ευχαριστώ πολύ για τις ευχές! 9κ5γεννηθηκε ο μικρούλης μου 2900γρ.ειμαστε στο δωμάτιο κ θηλαζουμε εδώ κ ώρες;ς αλλά δ μπόρεσα να σας γράψω νωρίτερα. Εγώ ανυπομονώ να περάσει η μέρα να σηκωθω αύριο πρωί πρωί. Νιώθω πολύ καλά για 6ωριτσες μετά. Η μικρή μια χαρά κοιμήθηκε με τον μπαμπά κ ήρθε μας είδε κ τον πήρε κ αγκαλιά!

Βικακι μου!!!!!!να σας ζησει κοπελα μου!!

Καλοτυχο να'ναι το παιδακι σας!!!!!Ο θεούλης παντα διπλα του!

Καλη ανάρρωση και σε σενα!

Τι ωραια που ειδες την Ιωαννα σου!!πιστευω πως ολα πηγαινουν πολυ ομορφα με την ζουζουνα!Πολυ χαρηκα που μας εγραψες!!

Φιλακια πολλα!!!😘😘😘😘😘

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σας ζήσει το αντράκι σας, Βίκυ! Καλότυχος και γερός! Με το καλό να γυρίσετε σπίτι στην αδερφούλα και στον μπαμπά σας. Σαν το γιο μου τα κιλά σας, χάρη στο θηλασμό θα βάλει βάρος γρήγορα!

Μαμά μου, ακόμα η περίοδος, ε; Εμένα από τον 5ο μήνα ρε γμτ, παρά το θηλασμό. Γιατί τέτοιες διαφορές, άτιμη κοινωνία :tongue:


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου ευχαριστώ πολύ για τις ευχές! 9κ5γεννηθηκε ο μικρούλης μου 2900γρ.ειμαστε στο δωμάτιο κ θηλαζουμε εδώ κ ώρες;ς αλλά δ μπόρεσα να σας γράψω νωρίτερα. Εγώ ανυπομονώ να περάσει η μέρα να σηκωθω αύριο πρωί πρωί. Νιώθω πολύ καλά για 6ωριτσες μετά. Η μικρή μια χαρά κοιμήθηκε με τον μπαμπά κ ήρθε μας είδε κ τον πήρε κ αγκαλιά!

Να σας ζησει βικακι ο μπεμπουλης σας !να ειναι γερος κ ευτυχισμενος!! Καλους θηλασμους!!

Link to comment
Share on other sites

Καλε δεν σας προλαβαίνω!

Βικάκι να σου ζηςει ο πρίγκιπας σου!!! Γερός και καλοτυχος κοριτςι μου!

Σανγκρε να μαι παλιιιιιιι!!!!!!! Δεν εφυγα!!! Αστη μαία να λεει! Εσυ ξερεις καλυτερα! Δεν εισαι καμμια πρωτάρα! Εν τω μεταξυ απο ρουχα για το τρίτο πρεπει να εισαι φουλ πληρης!

Ζοζεφινακι μου φιλακια στον μπουμπουκο σου! Πως μεγαλώσατε κι εσεις! Ευχομαι συντομα να ερθει και το αδελφάκι! Κι εμεις δειλά δειλά το εχουμε βαλει μπροστα και οποτε ερθει!

Ιοιο μου κι εμεις περασαμε τη φαση της αφαγίας με τα δοντια! Θα περαςει μην αγχωνεσαι!

Μαμα μου τι ωραια περνατε αγκαλίτσες φιλακια και βολτιτσες!

Μαρτακο μου φιλακια στα φαγανουλικα διδυμακια σου!

Ζαμιακι μου 💋💋💋💋 στην κοιλιτσα σου!

Πουλάκι μου σ ευχαριστω για τις ευχες σου!

Αχ ελπιζω να μην ξέχασα καμμια!


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Οντετακι οχι γιατι εχω δυο κσλοκαιρινα κι αυτο ειναι το πρωτο χειμωνιατικο!!! Εριξα συρμα ομως στν παιδικη χαρα και να ναι καλα μαζεψα οτι δεν ειχα τρεις τζαμποσακουλες κατευθασαν τιγκα τα πλυνα τα ξεχωρισα ακομα να τα σιδερωσω να δω τι θα τα κανω μετα;

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου ευχαριστώ πολύ για τις ευχές! 9κ5γεννηθηκε ο μικρούλης μου 2900γρ.ειμαστε στο δωμάτιο κ θηλαζουμε εδώ κ ώρες;ς αλλά δ μπόρεσα να σας γράψω νωρίτερα. Εγώ ανυπομονώ να περάσει η μέρα να σηκωθω αύριο πρωί πρωί. Νιώθω πολύ καλά για 6ωριτσες μετά. Η μικρή μια χαρά κοιμήθηκε με τον μπαμπά κ ήρθε μας είδε κ τον πήρε κ αγκαλιά!

Καλημέρα viki μου να σου ζήσει ο μικρούλης :D:D:D να είναι γερός και καλότυχος στην ζωή του :tongue::tongue::tongue:.

Φιλιά Πολλά σε όλα τα κορίτσια!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κι από εμένα, παλιές φιλενάδες και καινούριες!

Με τα πολύ πολύ ευχάριστα:

Πουλάκι μου, μια υπέροχη και τελειόμηνη κύηση σου εύχομαι, απόλαυσέ αυτή την ευτυχισμένη και ξέγνοιαστη περίοδο της ζωής σου! Πολύ πολύ χάρηκα, κοπέλα μου!

Ζαμιάκι, είσαι πια πολύ κοντά, καλό μου, ε;; Βλέπω κάνεις τα μαθήματά σου και όλα, είσαι μια έτοιμη γλυκιά μανούλα, με το καλό να κρατήσεις το αγοράκι σου!

Σάνγκρε, respect άλλη μια φορά, είσαι μαμά κανόνι! Σαν το μαρουσκάκι κι εσύ με τους άντρες σου, με το καλό!

Οντετούλι μου, σ' έχουμε χάσει! Τι κάνει η μπουμπού σας; Ομορφαίνει και σας τρελαίνει, ε;

Μαμά μου, έχω χαθεί και από βάιμπερ, δεν πολυπρολαβαίνω τα πάντα, το όμορφο το μελινάκι τι κάνει; Έχετε μπει πια σε άλλη φάση! Εμένα εδώ και 2 μήνες που είναι πια αγοράκι την απολαμβάνω πολύ αυτή τη φάση, από δω και πέρα όλο και περισσότερο, όπως μου τα έλεγες. Μέι τάι βρήκες; Σας βολεύει; Εμένα απ' όταν πάτησε τα 6 κιλά δεν άντεχε η μέση μου.

Μαρτάκη με τα αγόρια σου, πόσο χαίρομαι όταν διαβάζω νέα σου! Με γεμίζεις αισιοδοξία που τα καταφέρνετε τόσο καλά με όλα! Μεγάλωσαν και ξεπετάχτηκαν ήδη διαβάζω!

Βίκυ, με το καλό να αγκαλιάσεις το αντράκι σου!

Στα υπόλοιπα κορίτσια τα φιλιά μου και ευχές για υγιή σποράκια!

Εμείς χαλαρά λέμε να πάμε για το δεύτερο χωρίς προγραμματισμό και ό,τι γίνει. Ελπίζω σύντομα να έχω ευχάριστα. Υπάρχει ακόμη πολλή κούραση, αλλά είναι τόση η ευτυχία από αυτό το αντράκι που θέλουμε να πολλαπλασιαστεί. Εξάλλου η κούραση δεν νομίζω να περάσει και ποτέ! Όποτε προλαβαίνω σας διαβάζω, τώρα που αρχίσαμε προσπάθειες ελπίζω πιο τακτικά να διαβάζω νέα σας.

Ευχαριστώ πολύ Jo sephine για τις ευχές σου :tongue::tongue::tongue:

Να σου ζήσει και εσένα το αντράκι σου με υγεία και πολύ ευτυχία στην ζωή του :D:D


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Σάνγκρε, εσείς έχετε κολλήσει ένσημα στις παιδικές χαρές απ' όσο θυμάμαι, οπότε δεν είναι απορίας άξιο πού βρέθηκε η γκαρνταρόμπα η χειμωνιάτικη. Πες μου πού βρίσκεις τη δύναμη για τα μαγκάκια σου για να πάρω κουράγιο! Κοιμάστε πια κανονικά το βράδυ και με τα δύο αγόρια;

Οντετάκι μου, άντε να μας έρθουν όποτε το αποφασίσουν τα αδερφάκια! Εσείς πώς είστε τώρα που μεγαλώσατε; Έχεις ξεκουραστεί καθόλου από τη φάση του πολύ βρέφους;


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Στο χαμογελο τους στα ματια τους στην αγκαλιτσα τους... Και στο πεισμα εγω ετσι θελω να μεγαλωσουν τα παιδια μου. Νταξει κοιμουνται εδω και μηνες κανονικα τωρα πηγαμε και το μικρο στο δωματιο τοπαιδικο νταξει δεκα με εφτα το χουμε. Νταξει ο μικρος ελει λιγη δουλιτσα με τους τροπους του

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...