Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Just now, Panagiwtaki είπε:

Καλώς σας βρήκα! Μίλησα μαζί της και μου είπε να περιμένω μέχρι την Πέμπτη και μετά να μου δώσει χάπια για να προκαλέσουμε την περίοδο! Εγώ πίστεψα ότι ίσως υπάρχει η πιθανότητα λάθος του τεστ εκείνη δεν μου είπε κάτι τέτοιο! Σε ευχαριστώ για την αμμεση απάντηση 

οχι χοριακη να κανεις γιατι ο κυκλος σου ειναι αστατος κ ποτε δεν ξερεις τι γινετε.  επισης πρεπει να σε δει οπωσδηποτε με υπερηχο μηπως ειναι καμια κυστη. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

οχι χοριακη να κανεις γιατι ο κυκλος σου ειναι αστατος κ ποτε δεν ξερεις τι γινετε.  επισης πρεπει να σε δει οπωσδηποτε με υπερηχο μηπως ειναι καμια κυστη. 

Κατάλαβα απλώς σκέφτηκα μήπως κάποια της είχε τύχει αρνητικό τεστ και εγκυμοσύνη ! Δευτέρα πρωί θα κάνω χωριακή

Link to comment
Share on other sites

Just now, Panagiwtaki είπε:

Κατάλαβα απλώς σκέφτηκα μήπως κάποια της είχε τύχει αρνητικό τεστ και εγκυμοσύνη ! Δευτέρα πρωί θα κάνω χωριακή

κοιτα εχει τυχει σε καποιες κοπελες να γινετε κ λαθος υπολογισμος της ωορηξιας του κυκλου γενικα κ τα τεστ να βγαινουν αρνητικα. επισης εχει τυχει κ αρνητικο τεστ με θετικη χοριακη οποτε το πιο αξιοπιστο ειναι η χοριακη . 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

κοιτα εχει τυχει σε καποιες κοπελες να γινετε κ λαθος υπολογισμος της ωορηξιας του κυκλου γενικα κ τα τεστ να βγαινουν αρνητικα. επισης εχει τυχει κ αρνητικο τεστ με θετικη χοριακη οποτε το πιο αξιοπιστο ειναι η χοριακη . 

Γενικά δεν έχω επαφές με βάση την ωορρηξία γιατί δεν μπορώ να υπολογίσω εύκολα τις γόνιμες ημέρες! Κατάλαβα! Πίστεψα ίσως έχει επηρεάσει τον κύκλο μου η σαλπιγγογραφια αλλά μου είπε η γιατρός όχι!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Panagiwtaki είπε:

Γενικά δεν έχω επαφές με βάση την ωορρηξία γιατί δεν μπορώ να υπολογίσω εύκολα τις γόνιμες ημέρες! Κατάλαβα! Πίστεψα ίσως έχει επηρεάσει τον κύκλο μου η σαλπιγγογραφια αλλά μου είπε η γιατρός όχι!

αν θες μπορεις να χρησιμοποιεις τεστ ωορηξιας κ την βρισκεις με μεγαλη ακριβεια. ειναι οικονομικα απτο ιντερνετ τα παραγγελνεις κ σου λυνουν τα χερια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, linaa είπε:

αν θες μπορεις να χρησιμοποιεις τεστ ωορηξιας κ την βρισκεις με μεγαλη ακριβεια. ειναι οικονομικα απτο ιντερνετ τα παραγγελνεις κ σου λυνουν τα χερια.

Αχα ωραία ναι το έχω δει! Θα περιμένω μέχρι την Δευτέρα η θα πάω απευθείας στην γιατρό μου !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 15/11/2017 at 7:41 ΜΜ, nini84 είπε:

Κοριτσάκια μου!!! Τι ωραία που τα λετε για τα μωράκια σας!!! Πέρσι γράφατε για τις προσπάθειες και τώρα τα έχετε στις αγκαλιές σας!!! Να τα χαίρεστε!!!

Εγώ σήμερα ξεκίνησα την πρώτη μου ένεση για την εξωσωματική!!!

Σασ φιλώ!!!

Καληή επιτυχία κοπέλα μου !! Πότε πέρασες επιτροπή πότε πήρες τα φάρμακα ... είσαι γρήγορη :)

Σε ποιον πήγατε ;

  • Μου αρέσει 1

ukSwp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , ElektraGr είπε:

Καληή επιτυχία κοπέλα μου !! Πότε πέρασες επιτροπή πότε πήρες τα φάρμακα ... είσαι γρήγορη :)

Σε ποιον πήγατε ;

 Γεια σου Ηλέκτρα. Ναι η αληθεια είναι ότι έγιναν όλα πολύ γρήγορα. Ευτυχώς η επιτροπη δεν είχε καθόλου αναμονη και εκλεισα αμέσως ραντεβού.

ΕΣύ σε τι φάση είσαι τώρα;;

σου στελνω πμ


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε? Πως πάνε τα μωράκια σας? Στα κορίτσια που είναι σε αναμονή εύχομαι τα καλύτερα :) 

Χάθηκα γιατί τρέχω και με την δουλειά και με το μωρό ( μεγαλώνει τόσο γρήγορα που δεν κατάλαβα πως πέρασε ο καιρός!!!) και δεν προλαβαίνω πολλά πράγματα!!! Να ρωτήσω κάποιο κορίτσι που ξέρει επειδή ξεκινάμε κρέμες :):):) τι να του δώσω?? μου είπε ο παιδίατρος ότι μάρκα θέλω και δεν ξέρω τι να διαλέξω για ρυζάλευρο??

Σας φιλώ γλυκά όλες!!!

 


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lover bird είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε? Πως πάνε τα μωράκια σας? Στα κορίτσια που είναι σε αναμονή εύχομαι τα καλύτερα :) 

Χάθηκα γιατί τρέχω και με την δουλειά και με το μωρό ( μεγαλώνει τόσο γρήγορα που δεν κατάλαβα πως πέρασε ο καιρός!!!) και δεν προλαβαίνω πολλά πράγματα!!! Να ρωτήσω κάποιο κορίτσι που ξέρει επειδή ξεκινάμε κρέμες :):):) τι να του δώσω?? μου είπε ο παιδίατρος ότι μάρκα θέλω και δεν ξέρω τι να διαλέξω για ρυζάλευρο??

Σας φιλώ γλυκά όλες!!!

 

Πουλακι μου εγώ ακόμα δεν έχω ξεκινήσει κρέμες στη μικρή αλλά επειδή εμένα μου αρέσει το ρυζάλευρο έχω φάει διάφορες μάρκες. Μου αρέσει πολύ το νουνού με βανίλια.  Είναι τρέλα. Δεν ξέρω αν από διατροφικής άποψης έχουν σημαντική διαφορά. 

Εμείς εδώ το παλεύουμε.  Δυστυχώς έχει αρχίσει ήδη το άγχος αποχωρισμου και έχω πεθάνει.  Σήμερα γύρισα τρέχοντας από τη δουλειά γιατί δεν μπορούσε να ηρεμήσει από το κλάμα.  Σπαραζε.  Μόλις με είδε γαληνεψε και εγώ πέθανα ακόμα περισσότερο. .γιατί να μην  μπορούμε να μένουμε με τα μωρά μας ρε γ*****ο????

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πουλακι μου νωρις γυρισες κ συ

Γτ να δωσεις ρυζαλευρο βρε;δ προσφερει κτ.ισα ισα καποια εχουν κ ζαχαρη οποτε σιγουρα δ ειναι καλη επιλογη

Φρουτα εποχης αν κ δ εχει τοσο ποικιλια το χειμωνα κ λαχανικα,κ μετα κ κρεας

Φυσικες τροφες

Μετα θα μπουνε κ οι υδατανθρακες,θα φαει κ ρυζακι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Lover bird είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε? Πως πάνε τα μωράκια σας? Στα κορίτσια που είναι σε αναμονή εύχομαι τα καλύτερα :) 

Χάθηκα γιατί τρέχω και με την δουλειά και με το μωρό ( μεγαλώνει τόσο γρήγορα που δεν κατάλαβα πως πέρασε ο καιρός!!!) και δεν προλαβαίνω πολλά πράγματα!!! Να ρωτήσω κάποιο κορίτσι που ξέρει επειδή ξεκινάμε κρέμες :):):) τι να του δώσω?? μου είπε ο παιδίατρος ότι μάρκα θέλω και δεν ξέρω τι να διαλέξω για ρυζάλευρο??

Σας φιλώ γλυκά όλες!!!

 

Γεια σου πουλάκι!!! Καλή δύναμη με τη δουλειά!! Δύσκολα φαντάζομαι στην αρχή θα προσαρμοστείς όμως στους ρυθμούς. Εγώ δεν ξέρω ακόμη απο τροφές όπότε τα υπόλοιπα κορίτσια θα σε βοηθήσουν! Φιλιά!!!

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...