Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Εφοσον δ εχεις σταθερο κυκλο υπολογισε τον μεγαλυτερο κ αφου εχεις καθυστερηση κανε χοριακη

Τα συμπτωματα εγκυμοσυνης μοιαζουν με της περιοδου

Δ εχω εμπειρια απο τετοια τεστ κ δ θεωρω οτι ειναι αξιοπιστα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια και καλώς σας βρήκα!!!!Σας διαβάζω αρκετό καιρό και να που ήρθε και η σειρά μου να ζητήσω τα πολύτιμα φώτα σας :):) Για να μην μακρηγορώ τελευταία φορά αδιαθέτησα 18/10 περίμενα να αδιαθετήσω στις 26/11 (κύκλος 40 ημερών) αλλά τίποτα. Σήμερα είμαι στην όγδοο ημέρα καθυστέρησης και μόλις σήμερα έκανα δύο τέστ (όχι με πρωινά ούρα) και μου βγήκαν και τα δυο αρνητικά. Δεν μπορώ να εξηγήσω τα συμπτώματα γιατί αντίστοιχα έχω και όταν αδιαθετώ. Όλες αυτές τις ημέρες  πονάει ανά διαστήματα πολύ η κοιλιά μου και τρέχω στην τουαλέτα αλλά τίποτα...μετά μου περνάει. Αυτόν τον μήνα είχα τρεις πολύ δυνατές ημικρανικές κρίσεις, ανακατωσούρες και υπερβολικά έντονα πρησμένο στήθος σε σημείο να μην μπορώ καν να το αγγίξω.  Λέτε παρόλο που τα τεστ μου βγήκαν αρνητικά να μας ετοιμάζει κάποια έκπληξη κανένα σποράκι? Έχετε ζήσει ή ακούσει κάτι αντίστοιχο???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

12 ώρες πρίν, KarMar84 είπε:

Μπράβο κοριτσι!! Καλά αποτελέσματα! Πες μας τα νέα σου όταν θα ξέρεις! 

Καλημέρα Karmar!! Έχουμε 4 εμβρυάκια και ελπίζουμε να προχωρήσουν όλα μέχρι την πέμπτη μέρα ώστε να τα καταψύξουμε.

Εσύ πώς πάς με την εγκυμοσύνη σου;

  • Μου αρέσει 2

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , nini84 είπε:

Καλημέρα Karmar!! Έχουμε 4 εμβρυάκια και ελπίζουμε να προχωρήσουν όλα μέχρι την πέμπτη μέρα ώστε να τα καταψύξουμε.

Εσύ πώς πάς με την εγκυμοσύνη σου;

μπραβο κοριτσακι ολα να προχωρησουν βλαστοκυστες! εμβρυομεταφορα ποτε θα κανετε? 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, linaa είπε:

μπραβο κοριτσακι ολα να προχωρησουν βλαστοκυστες! εμβρυομεταφορα ποτε θα κανετε? 

linaa σε ευχαριστώ. Παρακολουθούμε τις ορμόνες μου, αν είναι καλές θα την κάνουμε την Τρίτη αλλιώς στον επόμενο κύκλο. Ωστόσο έχω ξεκινήσει προετοιμασία του ενδομητρίου σε περίπτωση που την κάνουμε την Τρίτη.

Αλλά τώρα με ενδιαφέρει πρωτίστως να τα καταφέρουν τα εμβρυάκια και να μην χάσουμε κανένα.

Και π΄λι σε ευχαριστώ για την ευχή σου!!


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, nini84 είπε:

linaa σε ευχαριστώ. Παρακολουθούμε τις ορμόνες μου, αν είναι καλές θα την κάνουμε την Τρίτη αλλιώς στον επόμενο κύκλο. Ωστόσο έχω ξεκινήσει προετοιμασία του ενδομητρίου σε περίπτωση που την κάνουμε την Τρίτη.

Αλλά τώρα με ενδιαφέρει πρωτίστως να τα καταφέρουν τα εμβρυάκια και να μην χάσουμε κανένα.

Και π΄λι σε ευχαριστώ για την ευχή σου!!

τιποτα κοριτσι μου να πανε ολα καλα κ οταν θα ειναι ολα ιδανικα να υποδεχθεις τα εμβρυακια σου! μια χαρα θα τα πανε τα μικρα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, nini84 είπε:

linaa σε ευχαριστώ. Παρακολουθούμε τις ορμόνες μου, αν είναι καλές θα την κάνουμε την Τρίτη αλλιώς στον επόμενο κύκλο. Ωστόσο έχω ξεκινήσει προετοιμασία του ενδομητρίου σε περίπτωση που την κάνουμε την Τρίτη.

Αλλά τώρα με ενδιαφέρει πρωτίστως να τα καταφέρουν τα εμβρυάκια και να μην χάσουμε κανένα.

Και π΄λι σε ευχαριστώ για την ευχή σου!!

Αχ κοριτσάκι μου γλυκό! !!! Πόσο χαίρομαι! !!! Θα δεις θα τα καταφέρουν όλα! !! Θα είναι δυνατά σαν εσένα! !! Χαίρομαι πάρα πολύ! !! Με το καλό να προχωρήσετε βήμα βήμα!!! Να μας ενημερώνεις. .:)

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nini84 είπε:

Ευχαριστώ Τόνια μου!!! Μακάρι!!!

Εσείς τι κάνετε;;;Τι κάνει η μπεμπούλα σας;;;;

Καλά είμαστε. .4.5 μηνών πια.. κάνουμε χαρουλες και παίζουμε αλλά και κλαίμε πάρα πολύ όταν λείπει η μαμά. .. γενικά προσπαθώ να την βοηθήσω γιατί φοβάται τους πάντες. . Μεγάλος αγώνας. .κούραση πολλή αλλά και χαρά. . Είναι μια περίοδος πολύ φορτισμένη γιατί υπάρχουν πολλά συναισθήματα και πολλή κούραση...

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Τόνια μου!! Μεγαλώνει η μπουμπού σας!!! Ειμαι σίγουρη οτι η κουραση ειναι μεγάλη αλλα οπως λες τα συναισθηματα που νιωθεις δεν περιγράφονται!!! Σε φιλώ!!!

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 16/12/2017 at 12:30 ΜΜ, nini84 είπε:

Καλημέρα Karmar!! Έχουμε 4 εμβρυάκια και ελπίζουμε να προχωρήσουν όλα μέχρι την πέμπτη μέρα ώστε να τα καταψύξουμε.

Εσύ πώς πάς με την εγκυμοσύνη σου;

Όλα καλά και εγώ, έκανα χθες επιτέλους την αυχενικη και ήταν όλα καλά μου είπε :)

  • Μου αρέσει 4

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...