Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

καλως το Ρενακι !ακομα δεν εχω κανει τις ορμονικες!πρεπει να αδιαθετησω και να δουμε αν φταιει κατι εκει!αν κ εκει πιστευουμε θα ειναι κατι!ναι ειναι καλος γιατρος και δεν με αγχωνει!τωρα θα δουμε!λιγο καλυτερα απο τις ναυτιες αλλα το στομαχι μου!εχω στεναχωρεθει εγω με ξερω!εκει μου σκαει παντα!θα περασει!θα δρομολογηθουν ολα και θα μπουμε σε μια σειρα!

εσυ κυρια μου γιατι προδικαζεις για τον αλλο μηνα?για κατσεεεε λιγο!ποτε περιμενεις κανονικα να ΜΗΝ ερθει?

βρε ζουζουνι μη στενοχωριεσαι... εγω στην πρωτη αποβολη, τοσο πολυ που με πηρε απο κατω, εβγαλα στη γλωσσα 10 μικρες αφθες μαζι, ηταν το χειροτερο 10ημερο π ειχα περασει, το θυμαμαι κ φρικαρω ακομα. ολα απο τη στενοχωρια. κατι απλο θα ειναι, ολες μας εχουμε θεματα με αυτα τα παλιογυναικολογικα. κ εγω επρεπε να χασω δυο μωρα για να βρω οτι εχω διαφραγμα ελεγα? εμ..τι να γινει... κ οι γιατροι δεν ειναι κ μαγοι...

μπα, πανως εγω δεν ελπιζω για τωρα, κανονικα μεθαυριο ειναι να αδιαθετησω κ ποναω ηδη...


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βρε ζουζουνι μη στενοχωριεσαι... εγω στην πρωτη αποβολη, τοσο πολυ που με πηρε απο κατω, εβγαλα στη γλωσσα 10 μικρες αφθες μαζι, ηταν το χειροτερο 10ημερο π ειχα περασει, το θυμαμαι κ φρικαρω ακομα. ολα απο τη στενοχωρια. κατι απλο θα ειναι, ολες μας εχουμε θεματα με αυτα τα παλιογυναικολογικα. κ εγω επρεπε να χασω δυο μωρα για να βρω οτι εχω διαφραγμα ελεγα? εμ..τι να γινει... κ οι γιατροι δεν ειναι κ μαγοι...

μπα, πανως εγω δεν ελπιζω για τωρα, κανονικα μεθαυριο ειναι να αδιαθετησω κ ποναω ηδη...

τι εχεις τραβηξει και εσυ ρε κοριτσακι!τιποτα τιποτα αισιοδοξια και θα ερθουν τα θαυματακια μας!!!

μερικες φορες παντως ερχεται εκει που δεν το περιμενουμε!;);)

εχε αυτο στο πισω μερος του μυαλο σου παντα!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

γιατι γραφω και μου τα σβηνει...ουφ....

Καλημέρα και χρονια πολλα!!!!!!!

Σας ευχαριστω οοολες τοσο πολύ!!!!!!Ακομα δεν το εχω πιστεψει..πιο πολύ αγχος απο την πρωτη φορα...

Σαμμερ μου καλα να περασεις με την οικογενεια σου..να χαλαρώσεις και να ηρεμησεις!!

chrysa μου, μακαρι να μην ερθει καθολου!!ποση ταλαιπωρια, όμως τωρα κρατας το ζουζουνι σου!!!

Μουτζουρα μου, να χαιρεσαι το μπαμπακα σου!!Κι εγω με τα πριμολουτ, ειχα απιστευτη υπνηλια...Αντε να γινουν οι εξετασεις, να ηρεμησεις κι εσυ λιγακι!! :wink:


DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τζο μου, γιορτινες τρελιτσες και το αδερφακι ερχεται!!!!!!Αφου δε χρειαζεται ουτε χαπια, ουτε να περιμενεις....Γρηγορα το 2ο...

Sangre, περαστικα κοπελα μου!! αφου συνεχισε το παιχνιδι, όλα μια χαρα!!! Αυτά τα χειλάκια...Βιαζεταιι ο τριτος λεβεντης...ε;;;

Rena μου , εφόσον δεν εχεις ακομα περιοδο, περιμενεις... Όχι ανητικοτητα


DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πιπι μου, ευχομαι να χαιρεσαι τον αντρακλα σου!!

Zamia , φτανει η μερα για τη μεγαλη συναντηση...ε;;;

Τονι μου , ωρες μεινανε... :wink: Τι ωραια αναμονη!!!

Πουλακι, πριν την αλλαγη του χρονου, θα το χορτασεις το μικρουλι σου!!

Φιλια σε όλα τα κοριτσακια που ξεχναω...


DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γιατι γραφω και μου τα σβηνει...ουφ....

Καλημέρα και χρονια πολλα!!!!!!!

Σας ευχαριστω οοολες τοσο πολύ!!!!!!Ακομα δεν το εχω πιστεψει..πιο πολύ αγχος απο την πρωτη φορα...

Σαμμερ μου καλα να περασεις με την οικογενεια σου..να χαλαρώσεις και να ηρεμησεις!!

chrysa μου, μακαρι να μην ερθει καθολου!!ποση ταλαιπωρια, όμως τωρα κρατας το ζουζουνι σου!!!

Μουτζουρα μου, να χαιρεσαι το μπαμπακα σου!!Κι εγω με τα πριμολουτ, ειχα απιστευτη υπνηλια...Αντε να γινουν οι εξετασεις, να ηρεμησεις κι εσυ λιγακι!! :wink:

να σαι καλα Εβελινακι μου γλυκο!με το καλο το δευτερο παιδακι σας να συμπληρωσει την ευτυχια σας!αναμενω πως και πως να δω τι γινεται στα εσω μου που λες και εσυ!χαχα!εσυ πηρες το γιατρο σου?θα ξανακανεις χοριακη ή θα πας ?


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα Εβελινακι μου γλυκο!με το καλο το δευτερο παιδακι σας να συμπληρωσει την ευτυχια σας!αναμενω πως και πως να δω τι γινεται στα εσω μου που λες και εσυ!χαχα!εσυ πηρες το γιατρο σου?θα ξανακανεις χοριακη ή θα πας ?

Να σαι καλα κοριτσι μου!!

δεν πηρα ακομη τη γιατρο μου, το απόγευμα..είμαι στη δουλεια τωρα! Γι αυτό και τα μηνυματα τα γραφω όπως να ναι...χα χα χα

Μαλλον θα μουπει να παω κατευθείαν από κει...ειδωμεν..χα χα

Αχ αυτά τα εσω μας....το γυναικολογικο είναι το πρωτο συστημα του οργανισμου μας , που επηρρεαζεται και από τη ψυχολογια μας..οποτε φαντασου τι γινεται..χα χα

Μακαρι να μην είναι κατι, και να ρυθμιστουν όλα γρηγορα!! :wink:


DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

τι εχεις τραβηξει και εσυ ρε κοριτσακι!τιποτα τιποτα αισιοδοξια και θα ερθουν τα θαυματακια μας!!!

μερικες φορες παντως ερχεται εκει που δεν το περιμενουμε!;);)

εχε αυτο στο πισω μερος του μυαλο σου παντα!!!

αχ... απο το στομα σου κ στου Θεου το αυτί... αντε να χαρουμε κ εμεις.... ποτεεεεεε??????


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Σπαγγέτι εγένετο κι εδώ! κάτι εύκολο! Σάνγκρε μου, ευτυχώς αμέσως το ξεπέρασε το λεβεντομαγκάκι σου, τι σ' αυτά θα κολλάμε τώρα! Έχουμε δουλίτσες, τσακωμούς, αυτοκινητάκια και λοιπά! Ο μάγκας ο τρίτος βιάζεται να σας γνωρίσει!

Εβελινάκι μου, με το καλό να ακούσετε το χριστουγεννιάτικο το σποράκι σας από κοντά!

Μουτζούρα μου, ξέχασα, να χαίρεσαι τον μπαμπάκα σου! Όλα θα τα ρυθμίσεις, δεν θα σου έρθουν δύσκολα όπως έγραψες, αυτό έλειπε να θεωρείσαι και δύσκολη περίπτωση με 5 μήνες προσπάθεια. Γιορτές, χαλάρωση και όλα θα γίνουν!

Σάμμερ μου, καλή ξεκούραση στο χωριουδάκι, αποφορτίσου από όλους και απ' όλα!

Ρενάκι, είμαι σίγουρη πως θα χαρείς πολύ πολύ σύντομα! Αισιοδοξία και ο καινούριος χρόνος θα φέρει νέες χαρές!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλησπέρα!!!Εχθές έκανα τεστ ωορρηξίασ και βγήκε θετικό. Έκανα και σήμερα πριν από μία ώρα και βγήκε πάλι θετικό και μάλιστα πιο έντονη η γραμμούλα σε σχέση με εχθές. Έχει ξανατύχει σε καμία δύο ημέρες να βγαίνει θετικό;;


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τζο μου μολις κσταφερα να λουστω τα ταλιμπανακια μου κοιμουνται εχεις δει ζουζουνι εναμιση ετους να τρωει σπαγγετι με πηρουνι για βιντεο ηταν μετα ανακακυψαν πως υπαρχουν και φαρφαλε και κιμας και εκατσαν για δευτερο γυρο.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια.ε επιτέλους έφυγαν οι επισκέψεις!!! Δε μπορώ για πολλές μέρες να βγαίνουμε εκτός καθημερινοτητας. Μόλις τελειώσα και με το καθάρισμα και έχω μία πείνα!!!κάτι πήρε το μάτι μου για μακαρόνια με κιμά???σαγκρεεεε ένα πιάτο παρακαλώ!!!πες μου πως τον έχεις κάνει να τρώει από τώρα με πιρούνι γτ τρελάθηκα.

Τζο μου χαίρομαι που ξεμπερδεψες ανώδυνα και είσαι και καλά ψυχολογικά.θα έρθει σύντομα ένα γερό αδερφακι τι μυριζομαι.

Μουτζουρα μου πάρε τα χαπακια να έρθει επιτέλους να έρθει για να έρθουν τα καλύτερα.να χαίρεσαι και τον μπαμπακα σου.

Πιπι να σου ζησει ο έρωτας της ζωής σου!!! γέρος και καλό τυχος.

Λέτε να είχαμε αφιξεις και από την ζαμια μας?δε μπήκε καθόλου!!

Τονια με τι καλό να δεις το σπορακι σου!! ξεκινάνε τα ωραία ραντεβού με τον γυναικολόγο..

Νινα από την στιγμή που είπες ότι σήμερα είναι πιο έντονο από χθες άρα σήμερα είναι θετικό.βουρρρρ

Σαμερ απόλαυσε το χωριό και χαλάρωσε.

Ρενα εσύ περιμενεις πέμπτη εγώ μέχρι σαββατο.αντε να δούμε αν και δεν είμαι αισιοδοξη για μένα.

Εβελινα συγχαρητήρια κορίτσι μου καλοστεργιωτο το αδερφακι.

Είμαστε πολλές και σίγουρα θα ξεχναω κάποιες τα φιλιά μου


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...