Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσια μου! πως ειστε?

τονια μου κ καλα θα εισαι κ μεχρι το τελος θα φτασεις !! μην ασχολεισαι με λεπτομερειες, απολαυσε το κ κανε οτι λεει ο γιατρος σου! θα ειναι γιορτινη η συναντηση σε 2 βδομαδες!!!!

μουτζουριτσα πιο μερος περιγραφεις τοσο ομορφο?

πουλακι μου πως εισαι? σε συχαριστω για τις ευχες, μακαρι!

χρυσα μου δεν πειραζει, τον επομενο μηνα μαζι...

εγω ακομα περιοδο αλλα πονοι κ νευρααααα φουλ!

φιλακια σε ολες!!

Ρενακι μου καλησπερα!!!πως εισαι?δεν εχει ερθει σωστα?για κατσε να δουμε!!!!αμεσως τον επομενο εσυ!χεχε!εγω νιωθω χαλια....ο πονος και το βαρος στο στηθος αφορητα!εχω ζαλαδες πονοκεφαλο ανακατωσουρα και ολη την ωρα τοσο ευσυγκινητη!καλημερα μου λενε και θελω να κλαψω!νομιζω ειναι οι παρενεργειες απο το φαρμακι!αυριο ευτυχως το σταματαω και περιμενουμε μετα ποτε θα μας κανει την τιμη....:?

εβελινακι καλημερα!!!!! ηταν απο νεογεννητα λαιμαργα και τους εμεινε..... ο 1 γελαει και κανει χαρες μολις του το σερβιρω... μουρμουρωντας κατι δικα του κι ολας!!!!!!! φιλακια στην κουκλα σου!!!!!

χαλαρωσε οοοολα καλα θα πανε!!!!!

καλημερουδια κοριτσακι μου!!!!!! εδω συννεφια!!!! εκει ακομα ηλιο??

η μαμα μου ειναι απο πατρα... κι εχουμε συγγενεις στην αμαλιαδα... κοντα σου νομιζω...????

τζο τι γλυκαναλατη καλε!!!!!

εγω μετα την ετ..... το τι χαδια εκανα στην κοιλια μου... το τι χαρες... τι λογια..... σαν να ηταν σχηματισμενα μωρα και τα επαιζα.... ετσι τα ηθελα στην φαντασια μου..... ελπιδα.... τους ελεγα ποοοοσο πολυ τα θελω.... ποοοσο θα τα περιποιουμαι..... ποοοσο ωραια θα περναμε..... τι βολτες ελεγα τι παραμυθια... τι ταξιδια.... τι τραγουδια.....

υπαρχει και μουσικη για εμβρυα..... βρες στο youtube και κατεβασε την να ακους!!!!!

και βεβαια εχουν αποδεικτει επιστημονικα..... εδω κι αλλα που ανακαλυπτουν..... και αποδεικνυονται δεκαετιες μετα..... το ενστικτο της κυοφορουσας και η αγαπη της για το εμβρυο κανει θαυματα!!!!!!!!

απολαυσε αυτο που ζεις στο σταδιο που εισαι..... χαλαρωσε!!!! ζησε το!!!!

καθε ευχη σας κοριτσια μου και δικη μου ευχη μεσα απο την καρδια μου για σας!!!!

Μαρτακι μουυυυ ποσο ομορφα τα περιγραφεις!!!!ανατριχιασα οταν διαβασα "ποοοοσο πολυ τα θελω"!

τα ζουζουνακια σουυυυ τα ομορφα!

ναι πολυ κοντα ειναι η Αμαλιαδα...μολις 22 χλμ μακρυα!καλοκαιρι αν ερθεις καποτε να πας Κουρουτα ειναι 10΄ απο Αμαλιαδα...ειναι καλυτερα και απο νησι!;)

αντε να πανε τα γενναια αντρακια στον παιδιατρο!!!:D


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μολις ηρθα κι εγω το μικρο μου εχει ταχυπαλμια και μας ειπε να παμε να το δουμε με νστ..

θα παω το σαββατο το απογεμα κατα τα αλλα καλα. Αλλα αγχωθηκα λιγο

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μολις ηρθα κι εγω το μικρο μου εχει ταχυπαλμια και μας ειπε να παμε να το δουμε με νστ..

θα παω το σαββατο το απογεμα κατα τα αλλα καλα. Αλλα αγχωθηκα λιγο

ωχ.. κ εμας μας αγχωσες.. το εχει ξαναπαθει σανγκρε μου? ποσους παλμους?


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Ρενακι μου καλησπερα!!!πως εισαι?δεν εχει ερθει σωστα?για κατσε να δουμε!!!!αμεσως τον επομενο εσυ!χεχε!εγω νιωθω χαλια....ο πονος και το βαρος στο στηθος αφορητα!εχω ζαλαδες πονοκεφαλο ανακατωσουρα και ολη την ωρα τοσο ευσυγκινητη!καλημερα μου λενε και θελω να κλαψω!νομιζω ειναι οι παρενεργειες απο το φαρμακι!αυριο ευτυχως το σταματαω και περιμενουμε μετα ποτε θα μας κανει την τιμη....:?

Μαρτακι μουυυυ ποσο ομορφα τα περιγραφεις!!!!ανατριχιασα οταν διαβασα "ποοοοσο πολυ τα θελω"!

τα ζουζουνακια σουυυυ τα ομορφα!

ναι πολυ κοντα ειναι η Αμαλιαδα...μολις 22 χλμ μακρυα!καλοκαιρι αν ερθεις καποτε να πας Κουρουτα ειναι 10΄ απο Αμαλιαδα...ειναι καλυτερα και απο νησι!;)

αντε να πανε τα γενναια αντρακια στον παιδιατρο!!!:D

πω πω μουτζουριτσα μου, ετσι ενιωθα κ εγω με τα cuclacur. ειδικα το στηθος ξερω δεν πακευεται.. υπομονη καλο μου, μακαρι αυριο η μεθαυριο να ερθει η κοκκινομουρα σου αμεσως...


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μολις ηρθα κι εγω το μικρο μου εχει ταχυπαλμια και μας ειπε να παμε να το δουμε με νστ..

θα παω το σαββατο το απογεμα κατα τα αλλα καλα. Αλλα αγχωθηκα λιγο

Εύχομαι όλα καλά να ναι!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι Ρενακι μου!αλλά δυο χαπακια εμειναν!εσύ γιατί τα είχες πάρει τα cyclapur;

εκανα υστεροσκοπηση και αφαιρεσα το διαφραγμα απο τη μητρα, το οποιο ηταν υπευθυνο για τις δυο αποβολες που ειχα, και το πηρα το cyclacur μετα το χειρουργειο για να επαναφερει τον κυκλο μου. κ τωρα ελπιζω ξανα οτι μολις πιαστω ,οτι θα πανε ολα καλα....:confused:


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μολις ηρθα κι εγω το μικρο μου εχει ταχυπαλμια και μας ειπε να παμε να το δουμε με νστ..

θα παω το σαββατο το απογεμα κατα τα αλλα καλα. Αλλα αγχωθηκα λιγο

ευχομαι να μην ειναι τιποτα κ να ταν τυχαιο...ο γιατρος τι σας ειπε??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ χρυσα μας ειπε πως μαλλονεισαι στρεσαρισμενη αλλα πρεπει να μαστε σιγουροι...

για να μην πω καμια κοτσανα μιλαμε για το μωρακι που εχεις στην κοιλιτσα σου?κατα πασα πιθανοτητα επειδη εισαι στο μηνα σου δεν εχει το χωρο του κ αν εισαι στρεσαρισμενη να αναιβασε παλμους το μωρο..το επαθα εγω την μερα της γεννας αναιβασε παλμους ο μικρος επειδη σφιχτηκα κ αγχωθηκα απο τους πονους κ ετσι με βαλανε για λιγο μασκα οξυγονου κ ο μικρος ηρεμησε κ επεσαν οι σφιγμοι..πιεστηκες αγχωθηκες κ αυτο παιζει ρολο...

Link to comment
Share on other sites

Με ηρεμεις χρυσα μου αυτο πιστευω κι εγω ετσι πρεπει να ναι πρει να ηρεμησω αν ξεετε κανα βουδιστη δωστε του τη διευθυνση μου αλλα κι αυτος ο τυπος η νιρβανα νιρβανα μα παιδια δεν ειχε για να ειχε να σου λεγα εγω οχι νιρβανα ουτε μαγκνουμ χωνακι....

Link to comment
Share on other sites

Με ηρεμεις χρυσα μου αυτο πιστευω κι εγω ετσι πρεπει να ναι πρει να ηρεμησω αν ξεετε κανα βουδιστη δωστε του τη διευθυνση μου αλλα κι αυτος ο τυπος η νιρβανα νιρβανα μα παιδια δεν ειχε για να ειχε να σου λεγα εγω οχι νιρβανα ουτε μαγκνουμ χωνακι....

γιατι αγχωθηκες ??σκεφτεσαι τη γεννα??καλα λενε στο δευτερο κ στο τριτο πιο πολυ αγχωνεσαι απο το πρωτο

Link to comment
Share on other sites

Ρενακι μου καλησπερα!!!πως εισαι?δεν εχει ερθει σωστα?για κατσε να δουμε!!!!αμεσως τον επομενο εσυ!χεχε!εγω νιωθω χαλια....ο πονος και το βαρος στο στηθος αφορητα!εχω ζαλαδες πονοκεφαλο ανακατωσουρα και ολη την ωρα τοσο ευσυγκινητη!καλημερα μου λενε και θελω να κλαψω!νομιζω ειναι οι παρενεργειες απο το φαρμακι!αυριο ευτυχως το σταματαω και περιμενουμε μετα ποτε θα μας κανει την τιμη....:?

Μαρτακι μουυυυ ποσο ομορφα τα περιγραφεις!!!!ανατριχιασα οταν διαβασα "ποοοοσο πολυ τα θελω"!

τα ζουζουνακια σουυυυ τα ομορφα!

ναι πολυ κοντα ειναι η Αμαλιαδα...μολις 22 χλμ μακρυα!καλοκαιρι αν ερθεις καποτε να πας Κουρουτα ειναι 10΄ απο Αμαλιαδα...ειναι καλυτερα και απο νησι!;)

αντε να πανε τα γενναια αντρακια στον παιδιατρο!!!:D

μουτζουριτσα μου εχει η πρωτη μου ξαδερφη εκει μονιμα τροχοσπιτο και με παρακαλαει να παμε..... ελπιζω να παμε..... και τι δεν εχω ακουσει αι αειρες φωτο στο ιντερνετ και απο κινητα!!!!!!

γενικα η πελοποννησος ολοκληρη δεν παιζεται!!!!!

απο φετος που εχουμε αυτοκινητο..... θα δρασουμε καταλληλως!!!!!!!!

Κοριτσακια μολις ηρθα κι εγω το μικρο μου εχει ταχυπαλμια και μας ειπε να παμε να το δουμε με νστ..

θα παω το σαββατο το απογεμα κατα τα αλλα καλα. Αλλα αγχωθηκα λιγο

Αχ χρυσα μας ειπε πως μαλλονεισαι στρεσαρισμενη αλλα πρεπει να μαστε σιγουροι...

καλεεεεεε!!!!!!!!!! φιλεναδα ηρεμησε!!!!! εσυ δεν μασας!!!!!

τι αγχος και τα τοιαυτα...... ελα ξερω εγω.... σκεφτεσαι που θα αφησεις το μ1 και το μ2????? ελα ολα θα γινουν.... και θα περασει.... θα τα καταφερει ο αντρουλης σου.... και εσυ θα τα καταφερεις επισης.....

θα κανω ο,τι περναει απ το χερι μου να σε βοηθησω!!!!!!!!! μην φοβασαι τιποτα!!!!! ξερω τι σκεφτεσαι..... φιλακια... θα σου τηλ οπωσδηποτε αυριο!!!

γιατι αγχωθηκες ??σκεφτεσαι τη γεννα??καλα λενε στο δευτερο κ στο τριτο πιο πολυ αγχωνεσαι απο το πρωτο

μπραβο χρυσα μου.... που ησουν και εσυ μεσα και την εμψυχωσες την σαγκρε μας!!!!!

εμεις καλα...... αν εξαιρεσεις ο,τι ο 1.... σηκωσε τον κοσμο απο τις φωνες με το που τον εγδυσα... τσιτσιδι...... ο 2 λιγο την ωρα του τσιμπ.....

κατα τ'αλλα τελειοι σε κιλα υψος δοντια κλπ.....εμπλουτιζουμε τον χυλο μας εκτος απο πατατα-γλυκοπατατα-κολοκυθι.... με σελινο...αρακα...μπροκολο..... και αρχιζουμε ριζαλευρο βανιλια το απογευματινο..... πριν παμε τον αλλο μηνα για εμβολιο... να εμπλουτισουμε τον χυλο μας και με κρεας 5 μερες μοσχαρι 2 μερες κοτοπουλο!!!!!

αργοτερα φρουτο........

μεταπηγαμε για ψωνια lidl μετα σπιτι μαμ.... κακα... και νανι..... εφτασε αισιως 00,10

τα λεμε αυριο..... καλο νανι σε ολους!!!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

μουτζουριτσα μου εχει η πρωτη μου ξαδερφη εκει μονιμα τροχοσπιτο και με παρακαλαει να παμε..... ελπιζω να παμε..... και τι δεν εχω ακουσει αι αειρες φωτο στο ιντερνετ και απο κινητα!!!!!!

γενικα η πελοποννησος ολοκληρη δεν παιζεται!!!!!

απο φετος που εχουμε αυτοκινητο..... θα δρασουμε καταλληλως!!!!!!!!

καλεεεεεε!!!!!!!!!! φιλεναδα ηρεμησε!!!!! εσυ δεν μασας!!!!!

τι αγχος και τα τοιαυτα...... ελα ξερω εγω.... σκεφτεσαι που θα αφησεις το μ1 και το μ2????? ελα ολα θα γινουν.... και θα περασει.... θα τα καταφερει ο αντρουλης σου.... και εσυ θα τα καταφερεις επισης.....

θα κανω ο,τι περναει απ το χερι μου να σε βοηθησω!!!!!!!!! μην φοβασαι τιποτα!!!!! ξερω τι σκεφτεσαι..... φιλακια... θα σου τηλ οπωσδηποτε αυριο!!!

μπραβο χρυσα μου.... που ησουν και εσυ μεσα και την εμψυχωσες την σαγκρε μας!!!!!

εμεις καλα...... αν εξαιρεσεις ο,τι ο 1.... σηκωσε τον κοσμο απο τις φωνες με το που τον εγδυσα... τσιτσιδι...... ο 2 λιγο την ωρα του τσιμπ.....

κατα τ'αλλα τελειοι σε κιλα υψος δοντια κλπ.....εμπλουτιζουμε τον χυλο μας εκτος απο πατατα-γλυκοπατατα-κολοκυθι.... με σελινο...αρακα...μπροκολο..... και αρχιζουμε ριζαλευρο βανιλια το απογευματινο..... πριν παμε τον αλλο μηνα για εμβολιο... να εμπλουτισουμε τον χυλο μας και με κρεας 5 μερες μοσχαρι 2 μερες κοτοπουλο!!!!!

αργοτερα φρουτο........

μεταπηγαμε για ψωνια lidl μετα σπιτι μαμ.... κακα... και νανι..... εφτασε αισιως 00,10

τα λεμε αυριο..... καλο νανι σε ολους!!!!!!!!

ετσι πρεπει η μια να εμψυχωνει την αλλη..οταν καποιος ειναι πεσμενος ψυχολογικα εμεις να την αναιβαζουμε...

καλε θα τρελαθω εχεις διδυμακια να σου ζησουν ..παντα ηθελα να κανω διδυμα αλλα επειδη δεν εχω βοηθεια κ ειχα παθει επιλογχεια καταθλιψη δεν θα την παλευα αλλα ο θεος σου δινει τοση δυναμη κ τα καταφερνεις..ξεκινατε σιγα σιγα να τρωτε στερες τροφες καλη αρχη..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...