Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Ρενα αν είχες όμως ωορρηξία 14η θα έπρεπε να έχεις αδιαθετησει,σωστα?μερικές φορές ποναμε και οταν μεγαλώνει το ωοθυλακιο πριν απελευθερωθεί οποτε μπορεί να έκανες αργότερα ωορρηξία και να την πετυχατε!!!ποτέ δεν ξέρεις.

Βικυ μου μακάρι να μην έχω αφίξεις αύριο.να χαίρεσαι τα παιδάκια σου.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ρενα αν είχες όμως ωορρηξία 14η θα έπρεπε να έχεις αδιαθετησει,σωστα?μερικές φορές ποναμε και οταν μεγαλώνει το ωοθυλακιο πριν απελευθερωθεί οποτε μπορεί να έκανες αργότερα ωορρηξία και να την πετυχατε!!!ποτέ δεν ξέρεις.

Βικυ μου μακάρι να μην έχω αφίξεις αύριο.να χαίρεσαι τα παιδάκια σου.

Η αλήθεια είναι ότι αφού δεν έχω αδιαθετησει ακόμα..έχεις ένα δίκιο σε αυτό που λες... όμως αν κρυωσα απλα; και καθυστερεί... μάλλον βλακειες λέω για να τα πιστέψω εγώ ε;!

Ξέρω ότι είναι πολύ κακό αυτό που θα πω αλλά σήμερα ζήλεψα τη γνωστή μου. Αληθεια..την ζήλεψα. Εκείνη εφτασε 7 μηνών κ εγώ σε αυτό το διάστημα έχασα δύο. Κ μετά στενοχωρηθηκα που ζήλεψα..δεν είναι σωστό..


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Φιλεναδες μουυυυυ!!Σας ευχαριστωωωωωω πολυυυυυ!!!!Να ειστε παντα καλα!!!!!

Εχω τρελαθειιιιι!!!ειναι ο έρωτας μου!!!!

Γεννησα χθες το ξημερωμα!!φυσιολογικα διχως επισκληριδιο!!ηρθα με 8 διαστολη!Εφτασα στο μαιευτήριο και μεσα σε μια ωρα ειχα τον γιοκαρινο μου!!

Πιασαμε θηλη αλλα σημερα τις πληγωσαμε και ποναω λιγο...:-( Ο μικρουλης ειναι ωρες ωρες λιγο λαιμαργος...νομιζει οτι θα του παρω το βυζι!!

Ειναι πολυ γλυκος!!

Ακομη και τωρα δεν εχω πιστεψει οτι γεννησα...οτι ειναι δικος μου.....τον λατρευωωωωωω!!!!

Ευχομαι ολες οι κοιλιτσες να γεμίσουν σπορακια!!

Σας φιλω ολες!!!!!!!💋💋💋💋💋

Link to comment
Share on other sites

Φιλεναδες μουυυυυ!!Σας ευχαριστωωωωωω πολυυυυυ!!!!Να ειστε παντα καλα!!!!!

Εχω τρελαθειιιιι!!!ειναι ο έρωτας μου!!!!

Γεννησα χθες το ξημερωμα!!φυσιολογικα διχως επισκληριδιο!!ηρθα με 8 διαστολη!Εφτασα στο μαιευτήριο και μεσα σε μια ωρα ειχα τον γιοκαρινο μου!!

Πιασαμε θηλη αλλα σημερα τις πληγωσαμε και ποναω λιγο...:-( Ο μικρουλης ειναι ωρες ωρες λιγο λαιμαργος...νομιζει οτι θα του παρω το βυζι!!

Ειναι πολυ γλυκος!!

Ακομη και τωρα δεν εχω πιστεψει οτι γεννησα...οτι ειναι δικος μου.....τον λατρευωωωωωω!!!!

Ευχομαι ολες οι κοιλιτσες να γεμίσουν σπορακια!!

Σας φιλω ολες!!!!!!!💋💋💋💋💋

Αγαπημένη μου να σου ζήσει και πάλι να είναι γερός και καλότυχος :P:p:p:p

Να μου φιλήσεις το μουτράκι του :tongue::tongue::tongue:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια καλό Σ/Κ να έχουμε!!! :D:D:D


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Φιλεναδες μουυυυυ!!Σας ευχαριστωωωωωω πολυυυυυ!!!!Να ειστε παντα καλα!!!!!

Εχω τρελαθειιιιι!!!ειναι ο έρωτας μου!!!!

Γεννησα χθες το ξημερωμα!!φυσιολογικα διχως επισκληριδιο!!ηρθα με 8 διαστολη!Εφτασα στο μαιευτήριο και μεσα σε μια ωρα ειχα τον γιοκαρινο μου!!

Πιασαμε θηλη αλλα σημερα τις πληγωσαμε και ποναω λιγο...:-( Ο μικρουλης ειναι ωρες Να λιγο λαιμαργος...νομιζει οτι θα του παρω το βυζι!!

Ειναι πολυ γλυκος!!

Ακομη και τωρα δεν εχω πιστεψει οτι γεννησα...οτι ειναι δικος μου.....τον λατρευωωωωωω!!!!

Ευχομαι ολες οι κοιλιτσες να γεμίσουν σπορακια!!

Σας φιλω ολες!!!!!!!💋💋💋💋💋

Να σου ζησει ο παίδαρος Ζαμιακι μου!!! Τι όμορφα ολα!!! Κάθε λεπτό είναι μοναδικό!!!!κάθε ευτυχία για την οικογένειά σου!!!!ένα γλυκό φιλί στο πατουσακι του


DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φιλεναδες μουυυυυ!!Σας ευχαριστωωωωωω πολυυυυυ!!!!Να ειστε παντα καλα!!!!!

Εχω τρελαθειιιιι!!!ειναι ο έρωτας μου!!!!

Γεννησα χθες το ξημερωμα!!φυσιολογικα διχως επισκληριδιο!!ηρθα με 8 διαστολη!Εφτασα στο μαιευτήριο και μεσα σε μια ωρα ειχα τον γιοκαρινο μου!!

Πιασαμε θηλη αλλα σημερα τις πληγωσαμε και ποναω λιγο...:-( Ο μικρουλης ειναι ωρες ωρες λιγο λαιμαργος...νομιζει οτι θα του παρω το βυζι!!

Ειναι πολυ γλυκος!!

Ακομη και τωρα δεν εχω πιστεψει οτι γεννησα...οτι ειναι δικος μου.....τον λατρευωωωωωω!!!!

Ευχομαι ολες οι κοιλιτσες να γεμίσουν σπορακια!!

Σας φιλω ολες!!!!!!!💋💋💋💋💋

Ζαμιακι μου συγχαρητηρια τα φιλια μου στον ομορφοτερο μπεμπη του κοσμου και στη χαζομαμα του τι υπεροχος τοκετος για πρωτομανουλα κρατα το στην αγγαλια σου ειναι ολο δικο σου. Οσο για τις θηλες πουρελαν και ανοιχτες μπλουζες στα ειπε η κυρα αγγελικη. Αχ βαρβαρε αντρα... Χαχσχα.

Link to comment
Share on other sites

Φιλεναδες μουυυυυ!!Σας ευχαριστωωωωωω πολυυυυυ!!!!Να ειστε παντα καλα!!!!!

Εχω τρελαθειιιιι!!!ειναι ο έρωτας μου!!!!

Γεννησα χθες το ξημερωμα!!φυσιολογικα διχως επισκληριδιο!!ηρθα με 8 διαστολη!Εφτασα στο μαιευτήριο και μεσα σε μια ωρα ειχα τον γιοκαρινο μου!!

Πιασαμε θηλη αλλα σημερα τις πληγωσαμε και ποναω λιγο...:-( Ο μικρουλης ειναι ωρες ωρες λιγο λαιμαργος...νομιζει οτι θα του παρω το βυζι!!

Ειναι πολυ γλυκος!!

Ακομη και τωρα δεν εχω πιστεψει οτι γεννησα...οτι ειναι δικος μου.....τον λατρευωωωωωω!!!!

Ευχομαι ολες οι κοιλιτσες να γεμίσουν σπορακια!!

Σας φιλω ολες!!!!!!!💋💋💋💋💋

Κοριτσάκι μου γλυκό να σου ζησει και πάλι ο άντρας της ζωής σου!!!να τον χαιρεστε!!!τι ομαλά που κύλησαν όλα.μπραβο μανούλα!!καλούς θηλασμους και πολλά φιλάκια και στους 2σας


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και στα υπόλοιπα κορίτσια.καλο σκ να έχουμε.εγω από τα ξημερώματα έχω έντονα πονακια περιόδου οπότε κάποια στιγμή μέχρι το τελος της ημέρας θα εμφανιστεί.αφου θελει να έρθει να έρθει γρήγορα να φύγει να βάλω κάτω τον άντρα χριστουγεννιάτικα για τα καλά.

Ρενα με σένα τι γίνεται?και να κρυωσες τώρα δε πιάνεται μόνο αν κρυωσες πριν την ωορρηξία.οσο για το άλλο είναι ανθρώπινο να ενιωσες έτσι.μη τι σκέφτεσαι άλλο μη νιώθεις τύψεις και κοίτα μπροστά και όλα θα γίνουν


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Φιλεναδες μουυυυυ!!Σας ευχαριστωωωωωω πολυυυυυ!!!!Να ειστε παντα καλα!!!!!

Εχω τρελαθειιιιι!!!ειναι ο έρωτας μου!!!!

Γεννησα χθες το ξημερωμα!!φυσιολογικα διχως επισκληριδιο!!ηρθα με 8 διαστολη!Εφτασα στο μαιευτήριο και μεσα σε μια ωρα ειχα τον γιοκαρινο μου!!

Πιασαμε θηλη αλλα σημερα τις πληγωσαμε και ποναω λιγο...:-( Ο μικρουλης ειναι ωρες ωρες λιγο λαιμαργος...νομιζει οτι θα του παρω το βυζι!!

Ειναι πολυ γλυκος!!

Ακομη και τωρα δεν εχω πιστεψει οτι γεννησα...οτι ειναι δικος μου.....τον λατρευωωωωωω!!!!

Ευχομαι ολες οι κοιλιτσες να γεμίσουν σπορακια!!

Σας φιλω ολες!!!!!!!💋💋💋💋💋

Zamia μου να σου ζήσει το αγοράκι σου!!! Να το χαίρεσαι και να το καμαρώνεις! ! Να είναι γερό και καλοτυχο! ! Τι καλά που δεν ταλαιπωρηθηκες! ! Όλα υπέροχα! !! Μπράβο κορίτσι μου !!


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κορίτσια μου!

Άργησα σήμερα γιατί ο μπέμπης απ' τις 6 έφτασε τώρα να κοιμηθεί κι είχα και μαγείρεμα! Πανικός όταν λείπει η μαμά μου :tongue:

Ζαμιάκι μου καλό, να σου ζήσει ο πριγκιπάκος σου! Άντρας μπρουτάλ που λέει κι η σάνγκρε! Να 'ναι γερός, καλότυχος, να σας γεμίσει ευτυχία! Υπέροχος κι εύκολος τοκετός!

Όποτε μπορέσεις πες μου, μέχρι το 8 δεν πονούσες φοβερά; Μετά χωρίς την επισκληρίδιο; Εγώ πώς πονούσα τρελά με 0 διαστολή;;; Αναρωτιέμαι. Ο γιατρός λέει ότι κάπου πίεζε το χεράκι του μπέμπη, έτσι δεν τη γλύτωσα την ένεση κάπου στο 3-4 και μετά χαλάρωσα και το απόλαυσα μάλιστα. Στο τέλος βέβαια τα ένιωσα όλα, αλλά πιο χαλαρά πιστεύω.

Σάνγκρε μου, δεν τα κατάφερα χθες, όταν μένω εντελώς μόνη με μπέμπη χρειάζομαι 48 ώρες για να τα κάνω όλα. Αυτός κοιμόταν και ως τις 6, μετά φαΐ κανένα μισάωρο, άλλαγμα, ε μετά πάλι στις 8 ξανακοιμήθηκε, ήρθε κι ο άντρας μου στις 7 κι ήθελε μια ωρίτσα να προλάβει να τον δει. Εσείς πώς περάσατε; Ωραία ήταν; Σήμερα τι ώρα το νστ;;;

Τα υπόλοιπα κορίτσια καλά; Τώρα πάω να διαβάσω τι γράψατε


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Φιλεναδες μουυυυυ!!Σας ευχαριστωωωωωω πολυυυυυ!!!!Να ειστε παντα καλα!!!!!

Εχω τρελαθειιιιι!!!ειναι ο έρωτας μου!!!!

Γεννησα χθες το ξημερωμα!!φυσιολογικα διχως επισκληριδιο!!ηρθα με 8 διαστολη!Εφτασα στο μαιευτήριο και μεσα σε μια ωρα ειχα τον γιοκαρινο μου!!

Πιασαμε θηλη αλλα σημερα τις πληγωσαμε και ποναω λιγο...:-( Ο μικρουλης ειναι ωρες ωρες λιγο λαιμαργος...νομιζει οτι θα του παρω το βυζι!!

Ειναι πολυ γλυκος!!

Ακομη και τωρα δεν εχω πιστεψει οτι γεννησα...οτι ειναι δικος μου.....τον λατρευωωωωωω!!!!

Ευχομαι ολες οι κοιλιτσες να γεμίσουν σπορακια!!

Σας φιλω ολες!!!!!!!💋💋💋💋💋

Να σας ζησει ο παίδαρος! Καλοτυχος ευτυχισμένος γερος χαρούμενος! Καλους θηλασμους κ καλο σαραντισμο! Ζεις το ονειρο ε? Απολαυσε το ειναι αληθεια, ειναι δικος σου! Σε φιλω γλυκα

Link to comment
Share on other sites

τι κανετε κοριτσια μου?

ζαμια και πιπη να σας ζησουν κοριτσια μου!!!!!!!

μπουμπου μου συλλυπητήρια για τη γιαγιακα. οσο για την περιοδο μη στενοχωριεσαι.. αναμενουμε κ τον επομενο μηνα...

σανγκρε ελπιζω να ειναι ολα καλα?

Μαρτακο δίδυμα? ουτε εγω το ηξερα... ποσο υπεροχαααα

τζο οποτε ειναι να ερθει, μη βαζεις ορια κ χρονικα περιθωρια.. ποτε δεν ερχονται οπως ακριβως τα σχεδιαζουμε τελικα..

μαμα αντε να στολισετε κ εσεις να χαρειτε...

διαβαζω τις συζητησεις σας αλλα δεν εχω ιδεα.. ρυζαλευρα, αποθηλασμος, κρεμες... τι ωραιες συζητησεις, ποσο θα ηθελα να συμμετείχα. με επιασαν τα κατω μου...

καθολου διαθεση, πονους στην κοιλια, νευρα κ η περιοδος πουθενα...

ρενακι μου..... αν εξαιρεσεις την σαγκρε.... την τζο....νομιζω την βικυ.... και λιγες ακομα.... ολες οι υπολοιπες εχουμε περασει απο σαραντα κυματα!!!!! δεν σου το ευχομαι... προς Θεου!!!! στο λεω γιατι αλλες συλλαμβανουν με την μυρωδια... κι αλλες παιδευονται παραπανω!!!!!!

μην στεναχωριεσαι!!!!!

ενα να θυμασαι μανουλα θα γινεις!!!!!!

μην πτοεισαι..... κι αν πεσει η διαθεση σου οκ φυσιολογικο!!!!

σου ευχομαι το μυαλο σου και η μητρα σου να ξεπερασετε την αποτυχια των αποβολων και να πιστεψεις οτι μπορεις γρηγορα να συλλαβεις!!!

εγω σου ευχομαι με τα αγορια μου αγκαλια να εισαι εγκυος γρηγορα!!!!

2 φορές έγραψα και σβήστηκαν.δεν έχω κουράγιο για 3η φορά!!είχα και τον μικρο αρρωστουλη και ειμαι αυπνη.τα φιλιά μου σε όλες

χμμμμ το εχω παθει!!!!! περαστικουλια στον μικρουλη σου!!!!! κουραγιο... ξερω καλα απο αυπνια... πιστεψε με... σημερα ξενυχταγαμε μαζι!!!!

Μπουμπου μου συλλυπητηρια για την γιαγια σου...να ζησετε να την θυμαστε!

Βαλεντινακι μου περαστικα του μικρου σου!

Ρενακι δεν θελω απαισιοδοξια...για περιμενε βρε παιδι μου να δουμεεεεε!!!

Να ζησει και το νεο μωρακι της παρεας!να σου ζησει Ζαμια μου!γερος και καλοτυχος!

εγω αποψε το τελευταιο χαπι και απο αυριο αναμονη ξανα να δουμε ποτε θα μας τιμησει με την παρουσια της η ακατανομαστη...να παω για τις εξετασεις μου να δουμε τι παει τοσο στραβα βρε κοριτσακια!

μουτζουριτσα μου.... αντε με το καλο να ερθει η ε.ρ. και.......να εχουμε μια καλη ωρηξια που θα γονιμοποιηθει!!!!!

Μπουμπού, συλλυπητήρια και από εμένα!

Ρένα, μην πέφτεις, σε λίγο καιρό θα μιλάς κι εσύ για θηλασμούς κλπ.

Zamia και Pipi να σας ζήσουν! Περιμένουμε τα νέα σας!

Μουτζούρα, να κάνεις τις εξετάσεις να ηρεμήσεις!

Βαλεντίνα, σύντομα με θετικό τεστάκι!

ιωαννα μου θα αρχισω τελικα με κουακερ κρεμουλα!!!!

φιλακια στην μπουμπουκα σου!!!!

Κορίτσια μου βλέπω τα νέα σας είναι πολλά! ! Δεν μου είναι πολύ εύκολο να τα παρακολουθώ όλα γιατί νιώθω μεγάλη κούραση και το μυαλό μου είναι πολτός. Να ξέρετε όμως ότι σας σκέφτομαι. Καλό Σαββατοκυριακο σε όλες! !

να σαι καλα... ηρεμη... χαλαρη... χαρουμενη... με αισιοδοξια..... ολα καλα θα πανε... υπομονη!!!!!

Ρενα αν είχες όμως ωορρηξία 14η θα έπρεπε να έχεις αδιαθετησει,σωστα?μερικές φορές ποναμε και οταν μεγαλώνει το ωοθυλακιο πριν απελευθερωθεί οποτε μπορεί να έκανες αργότερα ωορρηξία και να την πετυχατε!!!ποτέ δεν ξέρεις.

Βικυ μου μακάρι να μην έχω αφίξεις αύριο.να χαίρεσαι τα παιδάκια σου.

βαλεντινακι να μην εχεις αφιξεις.... ωχ... ασε την να ξεκουραστη βρε βρωμοκυουρια!!!!!!!

Φιλεναδες μουυυυυ!!Σας ευχαριστωωωωωω πολυυυυυ!!!!Να ειστε παντα καλα!!!!!

Εχω τρελαθειιιιι!!!ειναι ο έρωτας μου!!!!

Γεννησα χθες το ξημερωμα!!φυσιολογικα διχως επισκληριδιο!!ηρθα με 8 διαστολη!Εφτασα στο μαιευτήριο και μεσα σε μια ωρα ειχα τον γιοκαρινο μου!!

Πιασαμε θηλη αλλα σημερα τις πληγωσαμε και ποναω λιγο...:-( Ο μικρουλης ειναι ωρες ωρες λιγο λαιμαργος...νομιζει οτι θα του παρω το βυζι!!

Ειναι πολυ γλυκος!!

Ακομη και τωρα δεν εχω πιστεψει οτι γεννησα...οτι ειναι δικος μου.....τον λατρευωωωωωω!!!!

Ευχομαι ολες οι κοιλιτσες να γεμίσουν σπορακια!!

Σας φιλω ολες!!!!!!!💋💋💋💋💋

Τελεια γεννα!!!!!!!Τα τελεια ηρθαν!!!!!!!!!!! γλυκοφιλησε τον μου!!!!!!! χαρειτε οοοσο μπορειτε τι στιγμες του μαιυτηριου..... καλη προσαρμογη στο σπιτι.....

Να ζησει ο πριγκηπας σου ζαμιουλινο μου!!!!!!!!

βικυ μου... η μικρη σου δεν θεκει να αποθηλασει?????

μαμα μου φιλησε μου την κορακλα σου... θα αποθηλασει που θα παει!!!!!!

σαγκρε μου σου τηλ αλλα δεν μπορουσες εσυ φαινεται....... σε φιλω... για σημερα σαββατο αρε τηλ να δουμε.... η βοηθεια της κορης θα λειπει... αλλα ποτε δεν ξερεις!!!!!!!

μπουμπου να ζησετε ..... να την θυμαστε.....

οσο για την ακατανομαστη σου ευχομαι γρηγορα να σε ξεχασει για 9 μηνες!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένη μου να σου ζήσει και πάλι να είναι γερός και καλότυχος :P:p:p:p

Να μου φιλήσεις το μουτράκι του :tongue::tongue::tongue:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια καλό Σ/Κ να έχουμε!!! :D:D:D

αντε πουλακι μου και στα δικα σου οταν συμπληρωθουν οι μερες σου!!!!!

ειστε καλα???? μετρας μερες το ξερω.... να ερθουν τα χριστουγεννα και....να δεις το μωρο σου!!!! καλη αναμονη!!!!! καλο σκ!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου!!!

Ζαμιακι μου δικος σου ειναι, ολος δικος σου!! γερο κ τυχερο κοριτσι μου!!

Μαρτακο μου σε ευχαριστω για τα γλυκα σου λογια.... ειχα καιρο να πεσω μαλλον κ χθες δεν την παλεψα. ευχαριστω ολες , βαλεντινακι, ιοιο, βικη, οοολες....

μουτζουριτσα αδιαθετησες?

Σαμμερακιιιι? γραψε μας.... λειπεις!!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!! Τι κάνετε;;

Ζαμιακι μου!! Να σου ζησει ο έρωτας! Γέρος και κακοτυχίες, να έχει πάντα υγεία και αγάπη και εσείς να τον καμαρωνετε σε κάθε του βήμα!! Και ναι είναι δικός σου και κάθε μέρα που περνάει δεν θα τον χορταινεις!!

Μπράβο για την γέννα σου!! Αυτό ειναι που λένε με ένα πόνο!! Καλους θηλασμους και καλό σαραντισμο!! Για τις πληγές να τον βάζεις σωστά το στήθος και μπολικη πουρελαν και τα βυζια έξω όσο μπορείς!!

Ρενα μου λογικό να νιώθεις έτσι και με την κοπέλα και δεν είναι κακό δεν ήταν ζήλια κακία ήταν πολύ φυσιολογικό!! Θα έρθει και το δικό σου πλασματακι!! Και όσο αργεί ή κιουρια που ξέρεις μπορεί να έχει έρθει ήδη!!

Μουτζουρα ήρθε ή χαζή;; Ξες τι σκεφτόμουν;; Εγω οταν κόπηκε ή περίοδος μου και πήγα στον γυναικολόγο μου έδωσε χάπια για να έρθει χωρίς να τσεκαρει ορμονολογικες και δεν εγινε κάτι τζάμπα ζορισα τον εαυτό μου και οταν έκανα εξετάσεις αίματος είδα ότι ιχα υψηλή προλακτίνη εξού και αφαντη ή περίοδος...μηοως να τον ξαναρωτησεις τον γιατρό ή να πάρεις μία ακόμη γνώμη;;

Τα υπόλοιπα κορίτσια πως είστε;;

Φιλάκια ε όλες θα επανελθω σε λιγακι


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...