Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Angot είπε:

      υγρά κιτρινωπά στο σερβιετακι εχω καιρό τώρα αλλά οκ με έχει δει! πόνους δεν εχω , το μωράκι το νιώθω όλη μέρα ! συσπάσεις -σφιξιματα εχω έτσι κ αλλιώς όποτε δεν μου κάνει εντυπωση! απλώς αυτό το βάρος μ κάνει εντυπωση , κάθε μέρα το χω! 

      @Angot το είχα και εγώ αυτό το σύμπτωμα στο τέλος της 28ης και ανησυχούσα για τον τράχηλο.τελικά στον προγραμματισμένο υπέρηχο που έκανα μετά απο 3 μερες η γιατρός τον είδε πολύ καλό και μου είπε οτι είναι φυσιολογικό να το νιώθω καθώς τα παιδιά εχουν πάρει βάρος. Τωρα είμαι καμια βδομάδα μετά και μου έχει περάσει αυτή η ενόχληση. Το έχω ξανανιώσει και σε προηγούμενη βδομαδα πάντως αυτό και ετρεχα για υπέρηχο τοτε και όλα τα έβρισκαν καλα.

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

απο την Παρασκευη το βραδυ ....τιποτα ακομα....ευτυχως σταματησαν οι παρενεργειες τουλαχιστον λιγακι...το στηθος πρησμενο αλλα ευτυχως πονα λιγοτερο...θα περιμενω και αυριο ολη μερα...γτ στις οδηγιες γραφει πως αυτο ειναι προγεσταγονο...που σημαινει ανεβαζει την προγεστερονη...παχαινει το ενδομητριο και πρεπει να ξαναπεσει για να ερθει!το παραξενο ειναι πως την εβδομαδα που τα επαιρνα ειχα πονακι μονιμως χαμηλα στην μητρα οχι αριστερα η δεξια...στο κεντρο...χθες και σημερα τπτ...τπτ που να μαρτυρα πως ερχεται...τι να πω???μετρουσα τις μερες πριν λιγο και λεω καλα τωρα θα διενυα ηδη τις επομενες γονιμες μερες μου...υποτιθεται...κ εγω δεν εχω αδιαθετησει καν!μια απογοητευση!

ασε που περιμενω την πεθερα μου για καφε κ γλυκο το απογευματακι ...ειπα να κανω μια σοκολατοπιτα η νυφη και ρε κοριτσια δυο φορες την εφτιαξα και χαλια...δεν φουσκωνε με τπτ...κατι λαθος ειναι η συνταγη!στο ιντερνετ την βρηκα!δεν μου εχει ξανατυχει να μην πετυχαινει γλυκο κ δυο φορες μαλιστα!!!!λεω καλα ουτε αυτο δεν με θελει!

αχ καλο μου το ξερω, πολλες κ βασανιστηκες οι μερες, αλλα θα περασει κ αυτο κ θα ρθει κ για μας μια χαρουμενη κυριακη.

καλα πολυ γελαω με την περιγραφη σου για την σοκολατοπιτα. μηπως επειδη εισαι αγχωμενη δε σου βγαινει τιποτα! αντε, χαλαρωσε κ εσυ!!!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Είναι ήδη θετικοοοο

Βαλεντίνα μου Συγχαρητήρια κορίτσι μου γλυκό :) Σου εύχομαι μια τελειόμηνη και ήρεμη εγκυμοσύνη :):):) ότι καλύτερο μέσα από την καρδιά μου!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

συναντηση???? αθηνα ειστε? αχ κοριτσια ποσο ωραιο θα ειναι αυτο.... με στηριζετε τοοοοσο πολυ ολες με ολο αυτο εδω μεσα, που παρολο που δεν σας ξερω , σας νιωθω κ μιλαω οπως στις φιλες μου που τοοοσο μου λειπουν απο οταν ηρθα εδω στην παλιοαθηνα κ ειμαι τοσο μονη... θα ηθελα να σας γνωρισω ολες!

Κοριτσάκια μου και εγώ μέσα είμαι σε συνάντηση όποτε κανονιστεί :):):) θα χαρώ πολύ!!!

Rena μου δεν πτοούμαστε κορίτσι μου :) όλες θα γίνουμε μανούλες μην το ξεχνάς, υπομονή και επιμονή θέλει!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρενα μου μη στεναχωριεσαι..τι ειπαμε;

αν ερθει τελικα.αλλο ενα μηνα ζουζουνιες

μουτζουριτσα μου ταλαιπωρηθηκες αυτο το μηνα.λιγο ακομη υπομονη

ναι βικακι μου δικιο εχεις!!!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου και εγώ μέσα είμαι σε συνάντηση όποτε κανονιστεί :):):) θα χαρώ πολύ!!!

Rena μου δεν πτοούμαστε κορίτσι μου :) όλες θα γίνουμε μανούλες μην το ξεχνάς, υπομονή και επιμονή θέλει!!!

το θελω τοσο πολυ πουλακι μου κ το θελω τωραααααα..... δεν μπορω αλλη υπομονη καποιες φορες μου σπανε τα νευρα...

αχ μακαρι να συναντηθουμε κ εγω ειμαι μεσα!!!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Βαλεντίνα, συγχαρητήρια και από εμένα! ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Ρένα, και εμένα το πρώτο τεστ ήταν αρνητικό, μου τα λεγαν τα κορίτσια και δεν το πίστευα. Κάνε το επόμενο Τετάρτη ή Πέμπτη.

Μουτζούρα, κι εμένα μια φορά δεν μου πέτυχε κέικ, όταν ήταν για τα πεθερικά μου. ....

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες!ακόμα δεν το πιστεύω.το κοιταζω το ξανά κοιτάζω και λέω δικό μου είναι?θα το κρεμασω στο δέντρο για να δω αν θα το παρατηρήσει ο άντρας μου


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες!ακόμα δεν το πιστεύω.το κοιταζω το ξανά κοιτάζω και λέω δικό μου είναι?θα το κρεμασω στο δέντρο για να δω αν θα το παρατηρήσει ο άντρας μου

χα χαχαχα.... τελειο Βαλεντινακι μου, αυτο να κανεις.... πες μας αντιδραση.....:)


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βαλεντίνα, συγχαρητήρια και από εμένα! ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Ρένα, και εμένα το πρώτο τεστ ήταν αρνητικό, μου τα λεγαν τα κορίτσια και δεν το πίστευα. Κάνε το επόμενο Τετάρτη ή Πέμπτη.

Μουτζούρα, κι εμένα μια φορά δεν μου πέτυχε κέικ, όταν ήταν για τα πεθερικά μου. ....

μακαρι αλλα δεν θελω να γεμιζω με ψευτικες ελπιδες, αφου δεν πετυχα ωορρηξια βρε κοριτσια μου, πως να βγει θετικο?

χαχα...πολυ καλο αυτο με το κεικ κ τα πεθερικα....:confused::)


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

μακαρι αλλα δεν θελω να γεμιζω με ψευτικες ελπιδες, αφου δεν πετυχα ωορρηξια βρε κοριτσια μου, πως να βγει θετικο?

χαχα...πολυ καλο αυτο με το κεικ κ τα πεθερικα....:confused::)

Δεμ θυμάμαι πώς ξέρεις ότι είχες ωορρηξία; σε εμένα έγινε καθυστερημένα η σύλληψη, για αυτό και το πρώτο αρνητικό τεστ.

Όπως λέει και η παλιά πιο πάνω άλλος ένας μήνας ζουζουνιές :)

Link to comment
Share on other sites

Αχ Βαλεντινα μου τι ωραια!!!!!Συγχαρητηρια, ευχομαι να εχεις μια τελειομηνη κ ομορφη εγκυμοσυνη!! Ρενα μου μην απογοητευεσαι, μαζι θα συνεχισουμε τις προσπαθειες, με τη μουτζουρα κ τ αλλα κοριτσακια που προσπαθουν... αν κ για σενα ακομη τιποτα δεν ειναι σιγουρο. Οσο δεν ερχεται ελπιζεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεμ θυμάμαι πώς ξέρεις ότι είχες ωορρηξία; σε εμένα έγινε καθυστερημένα η σύλληψη, για αυτό και το πρώτο αρνητικό τεστ.

Όπως λέει και η παλιά πιο πάνω άλλος ένας μήνας ζουζουνιές :)

βικακι απαντω κ σε εσενα ταυτοχρονα... σχεδον παντα εχω 14η , το νιωθω με πολλα υγρα κ πονο ειτε δεξια ειτε αριστερα,αναλογα καθε φορα χαμηλα στην κοιλια. σχεδον καθε φορα το νιωθω. αυτη τη φορα, που ηταν και μετα την υστεροσκοπηση, ειχα πολλα υγρα την 8η μερα κ μετα ξανα το ενιωσα 14η το ιδιο με πολλα υγρα, χωρις πονο ομως κ τις δυο φορες. αλλα επεφες ξεκινησα απο 16η μερα... για αυτο μου φαινεται δυσκολοοοοο.... αυτος ο αντρας μου φταιει, με τις παλιοεφημεριες του.... αυριο θα δει! χχχ πλακιτσα...


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...