admin

Καφέ εξωσωματικής (παλιό 2016-2020)

Recommended Posts

Just now, Artemis20 είπε:

κοριτσουδια, ο γιατρος μου λεει πως ειναι καλο να χουμε κανα κιλακι παραπανω..βοηθαει στην εμφυτευση,γιατι ο οργανισμος ειναι πιο ευκολο να δεχτει την εγκυμοσυνη...δεν ειναι τυχαιο που οι γυναικες με πιο μεσογειακο σωματοτυπο ειναι και πιο γονιμες...και σας το λεω εγω που ξεκινησα διεγερση 50 κιλα με 1,73 υψος...κι εβαλα στοχο και πηρα κιλα...

To ξέρω κι εμένα το ίδιο μου λέει όταν με βλέπει καθε φορά,! Αλλά εμένα το δικό μου σώμα δεν μου αρέσει πάνω από 50 κιλά. Αλλωστε  αφού έμεινα έγκυος με τόσο λίγα κιλά νομίζω όλα σχετικά είναι

Lilypie - (IVvA)

Just now, DIMITRAS είπε:

Αντε καλε αυτα που πινουμε μας καθοντε απο τις ορμονες κατακρατηση κανουν ολα κ η averkap παραπανω εκανα με σικλακουρ για να βαλω κατεψυγμενα κ ελεος η κοιλια απεναντι ο πωπος κ το στηθος αλλου το καθενα με προσωπικοτητα ξεχωριστη ενω στο φυσικο οποτε εχω βαλει κοιμαμαι διψαω κ δεν πρηζομαι κ αλλο

καλα ε...εχω πεθανει στο γελιο.

αχαχαχαχαχα... να σαι καλα!!!

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

κοριτσουδια, ο γιατρος μου λεει πως ειναι καλο να χουμε κανα κιλακι παραπανω..βοηθαει στην εμφυτευση,γιατι ο οργανισμος ειναι πιο ευκολο να δεχτει την εγκυμοσυνη...δεν ειναι τυχαιο που οι γυναικες με πιο μεσογειακο σωματοτυπο ειναι και πιο γονιμες...και σας το λεω εγω που ξεκινησα διεγερση 50 κιλα με 1,73 υψος...κι εβαλα στοχο και πηρα κιλα...αλλα με σχετικα καλη διατροφη και γυμναστικη φουλ.

Εαν με δεις 50 κιλα θα κλαψεις στον γαμο ημουν 52 εχασα 4 κιλα σε 2 μερες τωρα ειμαι στα φυσιολογικα μου ολη μου την ενηλικη ζωη ειμαι απο 56 ως 60 κιλα δεν θελω παρακατω απο τα 56 ρυτιδιαζω πλεον κ θελω να εχω σταθερο βαρος γενικα ..με γυμναστικη ελεγε η ζυγαρια 57 κ λιπος καθολου αλλα ειχα 6pak κ γλουτιαιους κ οχι ορμονιαιους..κ γεροντοπαχα χαχαχα

καλα ε...εχω πεθανει στο γελιο.

αχαχαχαχαχα... να σαι καλα!!!

Επρεπε να με εβλεπες ειχα τρελλαθει ο αντρας μου ελεγε ω ρε μανα μου επιτελους πιανω κρεας :shock: με το στηθος αγκαλια ηταν εγω ξεβρακωτη με πυτζαμες κ να ντρεπομαι να βγω απο το σπιτι μου ελεγαν εγκυος εισαι? και εγω εκανα προετοιμασια για εμβρυομεταφορα κ εκλαιγα απο τα νευρα αλλα η μουρη φραπα κοπελια 20αρας

• Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Just now, DIMITRAS είπε:

Οχι ειπαμε εκει serum 

Το υψος ειναι 173 στα 67 εβλεπα τα μαγουλα μου οταν γελαγα δεν χωρουσα πουθενα στην τελευταια ειχα χασει ήμουν 63 δεν ετρωγα αλμυρα τοσα κ δεν ηθελα φαγητο μονο γλυκο του κουταλιου πορτοκάλι ετσι ειχα καταλάβει οτι πάλι είμαι έγκυος κατευθειαν επειδη κοιμάμαι με τα ουτρο ορθια αρχιζω κ τρωω κ περνω τα κιλά που λείπουν

Πιστευω απο ολα μαζι κορτιζονες προγεστερονες ορμονες που κοβουν βολτες εμενα με πιανει διψαααα κ τρομερη αναγκη για φρουτα κ σαλατα φακες μπορει επειδη δυσκολευομαι κ με τουαλετα λογω προγεστερονης κ ο οργανισμος αντιδρα κ το στηθος ΠΑΜΕΛΑ ΑΝΤΕΡΣΟΝ μετά τη προσθετική στήθους μιλάμε ευτυχως εχω παλι σουτιεν οσο εκανα θεραπειες περισσευαν 1 χρονο που εχω σταματήσει εξαφανιστηκε το προσον βεβαιως το προσωπο απο τα κιλακια γινεται λαμπικο κ τον υπνο αλλά τι να λέμε τωρα στους 9 μηνες εγω θα γίνω φακλανα κ θα πρεπει να προσεχω για κανα ζαχαρο το πουρο

Χαχαχαχα εχεις πλακα!εχω κ δυσκοιλιοτητα κ απ τις ορμονες που λες και επειδη εκοψα το καπνισμα!λεω αυριο να φαω κανενα ακτινιδιο!καλε εσυ εισαι μοντελο 1.73!εγω ειμαι 1.63

Just now, marillia είπε:

Χαχαχαχα εχεις πλακα!εχω κ δυσκοιλιοτητα κ απ τις ορμονες που λες και επειδη εκοψα το καπνισμα!λεω αυριο να φαω κανενα ακτινιδιο!καλε εσυ εισαι μοντελο 1.73!εγω ειμαι 1.63

Με τραβουσε η αδερφη μου να γινω ψηλη γιατι ειναι 1.63 οταν ομως την περασα οπως την περναει η κορη της κ εβαζα τακουνια σ.σ ως τα 30 καθε μερα με περιπου 10ποντα κυκλοφορουσα κ τωρα με αθλητικα δεν με πλησιαζε στο γαμο της εσκυβα χαμηλωνα γιατι κ ο γαμπρος μου ειναι 167 ο αδερφος μου 190 μας ελεγε η μανα μου αλατιερα αν κ ηταν ασχημο για μενα σε ολα τα ψηλα ετρεχα ντουλαπια κλπ κ επεσα κανα δυο φορες κ απο τοτε τα ψηλα ο αντρας (φωτιστικα &παταρι).

Να φας ακτινιδιο κ μια κουταλια μελι με γιαουρτι κ βρωμη η δημητριακα μπας κ κανεις δουλεια 

• Χαχα 2

Διαφημίσεις

Just now, Καντι είπε:

Όχι στο embio????

Μπορείς να μου γράψεις τι ύψος εχεις γιατι μου πετάχτηκαν τα ματια έξω απο τα κιλά?

Και μένα... Είχα ακριβώς την ίδια απορία.... Χαχαχα

• Μου αρέσει 1

JRlOp2.png

Just now, DIMITRAS είπε:

Εαν με δεις 50 κιλα θα κλαψεις στον γαμο ημουν 52 εχασα 4 κιλα σε 2 μερες τωρα ειμαι στα φυσιολογικα μου ολη μου την ενηλικη ζωη ειμαι απο 56 ως 60 κιλα δεν θελω παρακατω απο τα 56 ρυτιδιαζω πλεον κ θελω να εχω σταθερο βαρος γενικα ..με γυμναστικη ελεγε η ζυγαρια 57 κ λιπος καθολου αλλα ειχα 6pak κ γλουτιαιους κ οχι ορμονιαιους..κ γεροντοπαχα χαχαχα

Επρεπε να με εβλεπες ειχα τρελλαθει ο αντρας μου ελεγε ω ρε μανα μου επιτελους πιανω κρεας :shock: με το στηθος αγκαλια ηταν εγω ξεβρακωτη με πυτζαμες κ να ντρεπομαι να βγω απο το σπιτι μου ελεγαν εγκυος εισαι? και εγω εκανα προετοιμασια για εμβρυομεταφορα κ εκλαιγα απο τα νευρα αλλα η μουρη φραπα κοπελια 20αρας

Just now, Mary H είπε:

To ξέρω κι εμένα το ίδιο μου λέει όταν με βλέπει καθε φορά,! Αλλά εμένα το δικό μου σώμα δεν μου αρέσει πάνω από 50 κιλά. Αλλωστε  αφού έμεινα έγκυος με τόσο λίγα κιλά νομίζω όλα σχετικά είναι

Just now, Mary H είπε:

Κορίτσια να σας ξενερώσω κι άλλο? Πέρυσι έγκυος έμπαινα στον 3ο μήνα και μετά από ορμόνες εξωσωματικής και ήμουν 47 κιλά χαχαχαχχα! Δεν έτρωγα βέβαια καθόλου αλάτι κ ζάχαρη αλλά αδυνάτισα! Μόνο στήθος είχα ( χαρές ο αντρούλης μου!) Τώρα είμαι πιο βαριά 49 κιλά!

κοριτσουδια, ο γιατρος μου λεει πως ειναι καλο να χουμε κανα κιλακι παραπανω..βοηθαει στην εμφυτευση,γιατι ο οργανισμος ειναι πιο ευκολο να δεχτει την εγκυμοσυνη...δεν ειναι τυχαιο που οι γυναικες με πιο μεσογειακο σωματοτυπο ειναι και πιο γονιμες...και σας το λεω εγω που ξεκινησα διεγερση 50 κιλα με 1,73 υψος...κι εβαλα στοχο και πηρα κιλα...αλλα με σχετικα καλη διατροφη και γυμναστικη φουλ.

Και  @Rafaelatarzan...

Κοριτσια!!!το λεει κ το τραγουδι...

Κοντες,ψηλες,αδυνατες,χοντρες,ξανθιες,μελαχρινες..οοοολλεεςςς καλες μανουλες θα γινουμε..

Οσο για τα γλυκα δε σχολιαζω..κ γω που μπορω να φαω γτ δν κανω καμια διαδικασια ακομη..λιγουρευτηκα!! Παω να βρω ζαχαροπλαστειοοο χαχαχααα

• Μου αρέσει 4

j7W7p3.png

Just now, αστα είπε:

Και μένα... Είχα ακριβώς την ίδια απορία.... Χαχαχα

Αντε καλε νορμαλ ειμαι 173 κ με τα 67 τρωγομουν εγω δεν θελω ετσι τα παιρνω παντου κ δεν φαινοντε εντονα απλα η μιση ντουλαπα ηταν αχρηστη τωρα μπαινω παντου κ περισσευω κιολας (οι φορμες πεφτουν)

Just now, DIMITRAS είπε:

Αντε καλε νορμαλ ειμαι 173 κ με τα 67 τρωγομουν εγω δεν θελω ετσι τα παιρνω παντου κ δεν φαινοντε εντονα απλα η μιση ντουλαπα ηταν αχρηστη τωρα μπαινω παντου κ περισσευω κιολας (οι φορμες πεφτουν)

Εγώ είμαι 1.72 60κιλα και αισθάνομαι αδύνατη όταν πέφτω στα 56 είμαι μοντέλο.... Χαχαχα αλλά 53;;;; σοβαρά με τέτοιο μπόι;;;; γρήγορα πασαρέλα! 

• Χαχα 1

JRlOp2.png

Just now, DIMITRAS είπε:

Το καλυτερο ειναι να τα παιρνεις παντου!εγω που τα εχω μονο στην κοιλια πχ ενα παντελονι ειναι καλο στα ποδια μου αλλα δν κουμπωνει χαχαχαχα!σ ευχαριστω για τα tips

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Just now, αστα είπε:

Εγώ είμαι 1.72 60κιλα και αισθάνομαι αδύνατη όταν πέφτω στα 56 είμαι μοντέλο.... Χαχαχα αλλά 53;;;; σοβαρά με τέτοιο μπόι;;;; γρήγορα πασαρέλα! 

Αυτό με την ντουλάπα σε καταλαβαίνω απόλυτα... Ένας λόγος που έχασα τα κιλά της εγκυμοσύνης γρήγορα... Αλλιώς θα κυκλοφορούσα με τις φόρμες μέχρι σήμερα... Και αυτά τα τζιν σωλήνες 2 κιλά βάζεις και δε χωρας:lol:

• Χαχα 2

JRlOp2.png

Just now, Nansy29 είπε:

Ραφαέλα άσε τα προφιτερολ..Δεν ξέρω τι δοση παίρνεις αλλά για την ζάχαρη λένε ότι δεν κάνει όταν παίρνεις κορτιζόνη για να μην ανέβει το ζάχαρο.προσοχη κορίτσι.

παίρνω 2 κάθε πρωί...είχα 2 μήνες να φάω γλυκό...κρίμα ειμαι κ γω....θα προσέχω φιλη μ

Just now, DIMITRAS είπε:

Μακάρι να ήξερα ως κ το Πάσχα 59 ήμουν δεν προσπαθησα κάτι απλα αυξησα τα νερα κ μετα τις εμβρυομεταφορες διψαω συνεχεια πινω χυμους ως το μεσημερι που τρωω κ μετα αρχιζω φρουτο γλυκο αλμυρο γλυκο κ αναμεσα καμια σαλατα κ το γλυκο του κουταλιου πορτοκάλι είναι must

κωλοφαρδυ 

.χαχαχαχχα 

Just now, marillia είπε:

Φιλη απο 49 κιλα πηγα 54!δν θα το αντεξω να παρω κι αλλα χαχαχα!δυστυχως τα περνω στην κοιλιτσα 

Εκεί τα παίρνω κ εγώ....θα κάτσω στα αυγα μ λοιπον ( που κάθομαι ειδη ..χαχαχαχα) κ θα προσέξω πιο πολυ.

• Μου αρέσει 1

Καλησπέρα κορίτσια!Είμαι καινούρια στην διαδικτυακή παρέα σας αλλά κ στο κομμάτι της εξωσωματικής επίσης.Ειμαι από Θεσσαλονίκη κ σκέφτομαι τώρα να ξεκινήσω διαδικασία επιλογής γιατρού...Κ πάνω που νόμιζα ότι ίσως βρήκα,θα πήγαινα αρχικά στο embryolab στον Χριστοφορίδη ,μου είπαν ότι πλέον δεν αναλαμβάνει αυτός τον ασθενή γιατί είναι γενικός υπεύθυνος,οπότε πρέπει να επιλέξω άλλον γιατρό!Θέλω τα φώτα σας κ τη βοήθεια σας.Εχετε να μου προτείνετε κάποιον καλό γιατρό κ σε άλλο κέντρο;Αγχώθηκα κ ακόμη δεν ξεκίνησα.Περιμενω νέα σας!!!

Just now, Mary H είπε:

Κορίτσια να σας ξενερώσω κι άλλο? Πέρυσι έγκυος έμπαινα στον 3ο μήνα και μετά από ορμόνες εξωσωματικής και ήμουν 47 κιλά χαχαχαχχα! Δεν έτρωγα βέβαια καθόλου αλάτι κ ζάχαρη αλλά αδυνάτισα! Μόνο στήθος είχα ( χαρές ο αντρούλης μου!) Τώρα είμαι πιο βαριά 49 κιλά!

τι λες καλέ 49 κιλά εισαι???? ούτε στον ύπνο μ εγώ...αχαχχαχαχα 45 ημουνα όταν ήμουν 18...αχχαχαχαχα τα πήρα τωρα θα κάνω δίαιτα...χαχαχαχχα κ μας το λες κ δεν ντρέπεσαι??? ιιιιιιιιιιιι 

Just now, Kathrin17 είπε:

Και  @Rafaelatarzan...

Κοριτσια!!!το λεει κ το τραγουδι...

Κοντες,ψηλες,αδυνατες,χοντρες,ξανθιες,μελαχρινες..οοοολλεεςςς καλες μανουλες θα γινουμε..

Οσο για τα γλυκα δε σχολιαζω..κ γω που μπορω να φαω γτ δν κανω καμια διαδικασια ακομη..λιγουρευτηκα!! Παω να βρω ζαχαροπλαστειοοο χαχαχααα

λιχουδιά κ συ ....χαχαχαχχα δεν πρόλαβα να σε παρω έμπλεξα...Αύριο τωρα...

• Χαχα 1

Just now, Anna.3 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!Είμαι καινούρια στην διαδικτυακή παρέα σας αλλά κ στο κομμάτι της εξωσωματικής επίσης.Ειμαι από Θεσσαλονίκη κ σκέφτομαι τώρα να ξεκινήσω διαδικασία επιλογής γιατρού...Κ πάνω που νόμιζα ότι ίσως βρήκα,θα πήγαινα αρχικά στο embryolab στον Χριστοφορίδη ,μου είπαν ότι πλέον δεν αναλαμβάνει αυτός τον ασθενή γιατί είναι γενικός υπεύθυνος,οπότε πρέπει να επιλέξω άλλον γιατρό!Θέλω τα φώτα σας κ τη βοήθεια σας.Εχετε να μου προτείνετε κάποιον καλό γιατρό κ σε άλλο κέντρο;Αγχώθηκα κ ακόμη δεν ξεκίνησα.Περιμενω νέα σας!!!

Καλή αρχή! Εγώ έκανα εξωσωματική στο ίδιο κέντρο αλλά με εξωτερικό συνεργάτη τον Σαράφη Βασίλη, μια πετυχημένη και έχω το καμάρι μου:x Σαν κέντρο ξέρω ότι έχει καλούς εμβρυολογους... Αυτα αν θες κάτι άλλο... ρώτα. 

JRlOp2.png

Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις