admin

Καφέ εξωσωματικής (παλιό 2016-2020)

Recommended Posts

Just now, favol είπε:

Την παρένθεση την έβαλα για τη Μελίνα που μπορεί να μην είχε διαβάσει το αρχικό κείμενο, το οποίο  ήταν ευνόητο. Και δεν ξέρω τώρα τι θέλεις να γίνει αφού σου είπα τι εννοούσα εγώ και εσύ το πήρες αλλιως. Πραγματικά ο τρόπος με τον οποίο μιλάς δεν σε τιμά..

ευνόητο μνμ???? χαχαχαχαχαχα ας γελάσω....κατανοητω ναι να το δεχτο.αχχαχαχααχ 

να το κάνεις απ την αρχή οκ κοπελιά???? έγραψες κ είπες ΜΑΣ ...να δεις τη γράφεις πρώτα γιατί απ οτι βλέπω θες κ οφθαλμίατρο.

Ο τρόπος που μιλαω είναι αυτός κ είμαι μια χαρα ....

Just now, MELINASP είπε:

εμένα έκανες tag, δικό μου σχόλιο έκανες παράθεση. και επίσης στο σχόλιο μου έγραφα ότι εγωωωω στεναχωρεθηκα. δεν ξέρω αν είναι καλά τα άστρα να ρωτήσουμε την άρση. αυτό που ξέρω είναι ότι η καθεμία εδώ έχει το θέμα της τον πόνο της και εσύ εκφράζεις τέτοια. είναι σαν να μπω εγ. να πω πω Πωπωπω ωωωωω στερφα είμαι θα ταυτιστείςςςς;;;;; 

Φυσικά, αφού σε εσένα απαντούσα!! Δεν ήσουν εσύ όμως αυτή που δεν σεβάστηκε την τοποθέτηση μου.. Δλδ εδώ δεν γράφουμε πχ είμαι αγχωμενη στεναχωρημενη, έχω αποτύχει κτλ?? Δεν ταυτιζόμαστε??

Διαφημίσεις

Just now, MELINASP said:

με ξεπερνάει ότι λες ο άντρας μου είναι άρρωστος!!! 

Κι εμένα και σου ξαναλεω μακάρι να μην ήταν ετσι. Επιλεγω την τεκνοποίηση, η εξωσωματική είναι το αναγκαίο μεσο/ζορι.

Οσο διπλα στο πεπονι στο ψυγειο υπάρχει cetrotide κλπ είναι κάποιος ασθενης. 

• Χαχα 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1

H8z0p3.png

Just now, Rafaelatarzan είπε:

ευνόητο μνμ???? χαχαχαχαχαχα ας γελάσω....κατανοητω ναι να το δεχτο.αχχαχαχααχ 

να το κάνεις απ την αρχή οκ κοπελιά???? έγραψες κ είπες ΜΑΣ ...να δεις τη γράφεις πρώτα γιατί απ οτι βλέπω θες κ οφθαλμίατρο.

Ο τρόπος που μιλαω είναι αυτός κ είμαι μια χαρα ....

Όταν με προσβάλεις συνεχόμενα όχι δεν είναι μια χαρά, λυπάμαι..

Just now, playbunny είπε:

Κι εμένα και σου ξαναλεω μακάρι να μην ήταν ετσι. Επιλεγω την τεκνοποίηση, η εξωσωματική είναι το αναγκαίο μεσο/ζορι.

χαχαχαχα δεν έχω άλλα icons!! :)

Just now, favol είπε:

Α ρε Άρτεμις.. Πανικό προκάλεσε η κουβέντα μας.. :) 

να με συγχωρείς Άρτεμης μ αλλά είπε "μας" 

δεν το έγραψα εγω αλλα η φαβολ. 

Διαφημίσεις

Just now, marillia είπε:

Αχχχ μακάρι!!!Είδα σήμερα στην κρέμα που βγαίνει λίγα μαύρα μεσα αλλά λέει ο ντοκ μη φοβάσαι!!Αντε ρε κορίτσι σου εύχομαι να μας πεις τα θετικά!!!

Μην σε αγχώνει η κρέμα τα κάνει όλα αυτά!! Σ ευχαριστώ κοριτσάρα μου...

Just now, playbunny είπε:

Εγώ δίπλα στο πεπόνι έχω τις clexane k prolutex!!!Αλήθεια δν ειρωνεύομαι

Just now, tweetiee είπε:

Μην σε αγχώνει η κρέμα τα κάνει όλα αυτά!! Σ ευχαριστώ κοριτσάρα μου...

Ναι λέω λογικά απ τον κόλπο θα είναι!!Είχα όλες τις μέρες να είμαι ειλικρινής αλλά είχε μέρες να γίνει εξαγωγή κ μαζεύτηκε!!Σ ευχαριστώ!!!

• Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Just now, favol είπε:

Όταν με προσβάλεις συνεχόμενα όχι δεν είναι μια χαρά, λυπάμαι..

χαχαχαχα δεν έχω άλλα icons!! :)

Εσύ το ξεκινησες κ εσύ είπες " μας" ποιος λοιπόν προσβαλε  ποιόν???? 

Just now, marillia said:

Εγώ δίπλα στο πεπόνι έχω τις clexane k prolutex!!!Αλήθεια δν ειρωνεύομαι

Εχω κι εγω και puregon, pergoveris. Το πιο ακριβο ψυγείο της γειτονιάς γυρω στα 600 ευρώ φαρμακα εχει. Αφου αν μπουν ληστές και πουν "δωσε τα λεφτα σου" θα αρχισω να δινω ενέσεις!! :grin:

• Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

H8z0p3.png

να με συγχωρείς Άρτεμης μ αλλά είπε "μας" 

δεν το έγραψα εγω αλλα η φαβολ. 

εγω σε συγχωρω ! 

επισης να πω οτι αισθανομαι μια χαρα γυναικαρα και γκομεναρα και υγιεστατη κιολας, ασχετα με τις σετροταιντ στο ψυγειο. 

διπλα εχω και μια κρεμα λανκομ για τα ματια... μην με πειτε και γριεντζω τωρα!!! 

:P

• Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1

Διαφημίσεις

Just now, MELINASP είπε:

δηλαδή εγώ με την μυωπία είμαι άρρωστη;;;; 

Τα μάτια σου δεν είναι υγιή οπότε; Σας ενοχλεί το ολικό; Δηλαδή το είσαι άρρωστη αλλά αν πούμε ότι το αναπαραγωγικό δεν είναι υγιές θα σας κάτσει αλλιώς; Είδα έγραψες για τον σύζυγο. Έχει θέμα με το σπέρμα; Θες να το πούμε δεισλειτουργια όρχεων; Θες να το πούμε μη υγιές σπέρμα; Δεν ασθενεί στις γοναδες; Δεν είναι προσβολή. Προσβολή είναι να κρυβόμαστε και να μας κάνουν trigger λέξεις που θεωρούνται ταμπού από τις παλαιότερες γενιές! Παλεύουν σε όλα τα forum οι αμερικανες να ακουστεί ο παγκ.οργ.υγ. στο αμερικανικό κοινοβούλιο και να θεωρηθεί και στην Αμερική ασθένεια η υπογονιμότητα να μπει στο σύστημα υγείας για να μη σκάνε περιουσίες σε μια εξωσωματική και εδώ συζητάμε αν μας προσβάλει εμάς η τον σύζυγο το αν θα το πούμε ασθένεια η όχι. 

• Μου αρέσει 4

dancing_kid_avatar_picture_57685.gif

Κράτα το

Εσύ το ξεκινησες κ εσύ είπες " μας" ποιος λοιπόν προσβαλε  ποιόν???? 

Εγώ είπα μας και εσύ το παρανόησες. Που οκ. Συμβαίνει.

Στη συνέχεια με πρόσβαλες γιατί παρανοήσες. Δεν είναι οκ.

Και συνεχίζεις να με προσβάλεις ενώ έχεις καταλάβει ότι δεν ήθελα να πω αυτό που κατάλαβες. Επίσης καθόλου οκ

Just now, Artemis20 είπε:

εγω σε συγχωρω ! 

επισης να πω οτι αισθανομαι μια χαρα γυναικαρα και γκομεναρα και υγιεστατη κιολας, ασχετα με τις σετροταιντ στο ψυγειο. 

διπλα εχω και μια κρεμα λανκομ για τα ματια... μην με πειτε και γριεντζω τωρα!!! 

χαχαχαχαχα

Just now, λουκουμαδακι είπε:

Τα μάτια σου δεν είναι υγιή οπότε; Σας ενοχλεί το ολικό; Δηλαδή το είσαι άρρωστη αλλά αν πούμε ότι το αναπαραγωγικό δεν είναι υγιές θα σας κάτσει αλλιώς; Είδα έγραψες για τον σύζυγο. Έχει θέμα με το σπέρμα; Θες να το πούμε δεισλειτουργια όρχεων; Θες να το πούμε μη υγιές σπέρμα; Δεν ασθενεί στις γοναδες; Δεν είναι προσβολή. Προσβολή είναι να κρυβόμαστε και να μας κάνουν trigger λέξεις που θεωρούνται ταμπού από τις παλαιότερες γενιές! Παλεύουν σε όλα τα forum οι αμερικανες να ακουστεί ο παγκ.οργ.υγ. στο αμερικανικό κοινοβούλιο και να θεωρηθεί και στην Αμερική ασθένεια η υπογονιμότητα να μπει στο σύστημα υγείας για να μη σκάνε περιουσίες σε μια εξωσωματική και εδώ συζητάμε αν μας προσβάλει εμάς η τον σύζυγο το αν θα το πούμε ασθένεια η όχι. 

like like like!!

Just now, Artemis20 είπε:

εγω σε συγχωρω ! 

χαχαχαχαχαχαχα ιιιιιιιιιιι πάει γερασες εισαι άρρωστη τωρα κ συ.. χαχαχαχαχα κ για να μην παρεξηγηθώ κ μέ εσένα πλάκα σ κάνω...συμφωνώ τα ίδια νιώθω κ εγώ κ ας μην εχω φάρμακα στο ψυγείο...

• Μου αρέσει 1

Just now, λουκουμαδακι said:

Αυτό είναι πολύ σπουδαίο, να μην φοβόμαστε τις λέξεις και φυσικά να το καλύψουν οι ασφαλιστικές παγκοσμιως. Καλύπτουν πλαστικες στήθους πχ κι οχι αυτό. Ακόμα και στην Ελλάδα!

H8z0p3.png

Χαλαρώστε κοπελιές!

Είναι θέμα ψυχολογίας...μια περίοδο μπορεί να αντιλαμβάνεσαι την υπογονιμότητα σαν πρόβλημα κ απλά ψάχνεις τη λύση.

Την άλλη μπορεί να νιώθεις άρρωστη γιατί έχεις πέσει ψυχολογικά με όλα αυτά τα φάρμακα κ τους γιατρούς.

Κ σε μια πιο αισιόδοξη φάση λες οκ αυτά τα θέματα έχουν να κάνουν με την τύχη...δεν είναι ούτε πρόβλημα ούτε ασθένεια! Αν γίνει έγινε! 

Εγώ έχω περάσει από όλες τις φάσεις! 

• Μου αρέσει 7

POzcp3.pngal9Sp3.png

Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις