admin

Καφέ εξωσωματικής (παλιό 2016-2020)

Recommended Posts

Just now, Sofoulis είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, αύριο είναι η μεγάλη μέρα και έχω λίγο αγωνια!!! Κάντε μια ευχή και για μένα παρακαλώ!!!!

Ακούω προγνωστικά!!!

Θα τα καταφερεις τουτουνακι μου γλυκο!!

• Μου αρέσει 1

aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Διαφημίσεις

Just now, Annita tsoupani είπε:

Θα τα καταφερεις τουτουνακι μου γλυκο!!

Μακάρι Αννιτακι μου!!!!!!!! Κάνε μια προσευχή για μένα!!!

Just now, Mary H είπε:

Εχω γραψει κ προγνωστικα πιο πανω. Αν πεσω μεσα θελω κερασμα!!

Μ!!!! Αγαπώ αυτά τα προγνωστικά!!!!!! Αν πέσεις μέσα χρωστάω κέρασμα!!!!! Ότι τραβάει η όρεξη σου!!!!

• Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Just now, Sofoulis είπε:

Μ!!!! Αγαπώ αυτά τα προγνωστικά!!!!!! Αν πέσεις μέσα χρωστάω κέρασμα!!!!! Ότι τραβάει η όρεξη σου!!!!

Αγαπη μου ειμαι σιγουρη για σενα σου λεω!!προσευχουλλα σιγουρα θα κανω#!

aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Διαφημίσεις

Just now, [email protected] said:

Να μην ανησυχείς!!! Κι εγώ μετά την μεταφορά βλαστοκυστης περίμενα να δω τέτοια υγρά που σχετίζονται με εμφύτευση. Δεν είδα. Τα είδα μετά τη χοριακη και μάλιστα με μικρή αιμορραγία! Χε...κα πάνω μου απο το φοβο και τελικα ακόμα δεν έχουν αποφανθεί  τι ήταν! Και είχα σχεδόν για μήνα. Θα κάνεις ο,τι σου πει ο γιατρός σου και μην ανησυχεις. Άντε και με τριψήφια χοριακη!!

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Ανυπομωνώ να σας πω και τα δικά μου θετικά νέα.Διαβάζω ότι ειναι σχετικα συχνό φαινόμενο.Μακάρι να πάνε όλα καλα! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!! 

Just now, Mary H said:

H εμφυτευση έχει γινει , τις πρωτες 2 μερες. Τώρα μπορει να γινεται η διείσδυση στο ενδομητριο. Ευχομαι να ειναι έτσι!

Με το καλο να τα δεχτεις!!!:wub: Εννοειται διδυμα, χαχαχα!

Σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου καλά αποτελέσματα και να γίνουν όλα όπως τα επιθυμείς! Όλα θα πάνε τέλεια! Καλή επιτυχία!!!!:D

• Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

Just now, Sofoulis είπε:

Προφιτερολ, σλουρπ σλουρπ!!! Ε, πριν  την ετ ομως. Προλαβαινω!!!:lol:

Lilypie - (IVvA)

Just now, Sofoulis είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, αύριο είναι η μεγάλη μέρα και έχω λίγο αγωνια!!! Κάντε μια ευχή και για μένα παρακαλώ!!!!

Ακούω προγνωστικά!!!

Καλή επιτυχία!!!Καλως να τα δεχτείς στην κοιλιτσα σου αύριο κ ευχομαι να αργήσουν πολύ να βγουν!!!Συντομα να μάθουμε τα ευχάριστα νέα σου που θα μας κάνουν όλες να χαμογελασουμε!!!

Just now, Zina21 είπε:

Καλή επιτυχία!!!Καλως να τα δεχτείς στην κοιλιτσα σου αύριο κ ευχομαι να αργήσουν πολύ να βγουν!!!Συντομα να μάθουμε τα ευχάριστα νέα σου που θα μας κάνουν όλες να χαμογελασουμε!!!

Ευχαριστώ πολύ Ζήνα μου, μακάρι!!!!:):x

bCX6p3.png

Διαφημίσεις

Just now, Sofoulis είπε:

Ευχαριστώ πολύ Ζήνα μου, μακάρι!!!!:):x

Καλη επιτυχία κοριτσάκι μου!!!!!αν κ είμαι σίγουρη ότι την έχεις στην κοιλιτσα σου!!!!!

xuBjp3.png

Just now, nadiaki165 είπε:

Καλη επιτυχία κοριτσάκι μου!!!!!αν κ είμαι σίγουρη ότι την έχεις στην κοιλιτσα σου!!!!!

, Ευχαριστώ πολύ Ναντιακι μου!!! Μακάρι να ήρθε και η δική μου σειρά!!!!!!

bCX6p3.png

6 ώρες πρίν, daisyz είπε:

Καλημέρα!Πήγε καλά 8 μεγάλα και 1 μικρότερο που μου είπε θα μεγαλώσει μέχρι αύριο.

Αύριο πάω για ωοληψία.Δεν το πιστεύω πραγματικά πως πέρασε ο καιρός...

Εσύ πως είσαι;

Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου! 

5 ώρες πρίν, Zina21 είπε:

Καλημέρα!Κ μένα δόξα το θεό πήγε καλά ο υπέρηχος!Ειχα 11 μεγάλα κ ένα μικρότερο (10 χιλ) που Ευχομαι να έχει μεγαλώσει κ αυτό έως την τριτη που θα πάω για ωοληψια...Μακάρι να μας μείνουν καλά κ υγιεί εμβυακια!!! Η αλήθεια είναι πως κ εγώ δεν κατάλαβα πως πέρασαν οι μέρες.Βεβαια εμένα τα φάρμακα με ταλαιπωρούν λίγο με εμετούς αλλά εντάξει δεν μπορούμε να κάνουμε διαφορετικά!Μονο υπομονή κ να προσευχόμαστε να πάνε όλα καλά!

Θα κανείς σε αυτόν το κύκλο εμβρυομεταφορα αν όλα πάνε καλά;

Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία και σε εσένα αγάπη! 

1 ώρα πρίν, Sofoulis είπε:

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου!!!!!!! Έχω ραντεβού 9:00 και δεν σου κρύβω ότι αγωνιώ!! Μακάρι να πάνε όλα κατ ευχην!!!

Είναι υπέροχη στιγμή, μαγική..... Κλείσε τα μάτια και ακολούθησε αυτο το υπέροχο που σου συμβαίνει κορίτσι μου καλό! Καλή επιτυχία! 

Κορίτσια μου γλυκα, καλό φθινόπωρο, καλές παραγωγές, γονιμοποιησεις, εμβρυομεταφορες μα πάνω από όλα Υγεία, Ευτυχία και πολύ πολύ Αγάπη, ζήστε κάθε στιγμή και μην σταματάτε να ονειρεύεστε τις επόμενες ❤️Σας φιλώ ❤️

• Μου αρέσει 3

Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις