admin

Καφέ εξωσωματικής (παλιό 2016-2020)

Recommended Posts

Just now, Sofoulis είπε:

Καλά ναι, σε λίγο θα ξέρουμε! Εγώ. Συνηθως ενα 37 το έχω ή το απόγευμα ή το βράδυ κατά της 9:00 το πρωί δεν το βάζω γιατί είμαι ζέστη από τον ύπνο...

Καλα είσαι έγκυος σίγουρα το νούμερο μόνο θέλουμε να δούμε που θα είναι μεγάλο!!

Just now, Nansy29 είπε:

Καλα είσαι έγκυος σίγουρα το νούμερο μόνο θέλουμε να δούμε που θα είναι μεγάλο!!

Για να δούμε...εδώ πέφτουν στοιχηματα, θες να μας πεις κι εσύ ένα νούμερο?

bCX6p3.png

Διαφημίσεις

Just now, Sofoulis είπε:

Για να δούμε...εδώ πέφτουν στοιχηματα, θες να μας πεις κι εσύ ένα νούμερο?

300..πιστεύω πως κάπου εκεί θα είσαι..

Κορίτσια μετά την έμβρυομεταφορα όσες δουλεύετε πήρατε άδεια; Εγώ είπα ήδη στη δουλειά (είναι οικογένειακη)ότι θα λείψω μέχρι την χοριακη..Είναι υπερβολή;; Δεν μου έχει πει και ο γιατρός ακόμα οδηγίες 

Just now, Nansy29 είπε:

Κορίτσια μετά την έμβρυομεταφορα όσες δουλεύετε πήρατε άδεια; Εγώ είπα ήδη στη δουλειά (είναι οικογένειακη)ότι θα λείψω μέχρι την χοριακη..Είναι υπερβολή;; Δεν μου έχει πει και ο γιατρός ακόμα οδηγίες 

Βρε κορίτσια ας είμαστε λίγο πιο συγκρατημένες!!! 300 Νάνσυ μου είναι πολύ υψηλή...

Just now, Nansy29 είπε:

Εγώ. Παρ όλο που δεν δουλεύω, θα σου πω ότι πολύ καλά έκανες και πήρες άδεια!!! Δεν είπαμε να εισαι συνέχεια ξάπλα, αλλά νομίζω καλύτερα να είσαι χαλαρά στο σπίτι σου!!!

• Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Just now, nadiaki165 είπε:

Γενικά πιστεύω ότι όταν δεν νοιωθουμε καλά με τον γιατρό μας καλό είναι να φεύγουμε.κανεις βέβαια μετά από τόση ταλαιπωρία δεν θα μας εμπνεύσει απόλυτη εμπιστοσύνη αν δεν έρθει το επιθυμητό αποτέλεσμα!ουτε πλέον πιστεύω ότι ένα τρανταχτό όνομα θα φέρει κ σίγουρα την επιτυχία η ξέρει τι κάνει!

αυτο που λέω λοιπόν όσο κ να έχεις κουραστεί είναι να δεις κι άλλο γιατρό πριν αναλωθεις περισσότερο σε κάτι που πιστεύεις ότι δεν σου φέρονται καλά η τουλάχιστον δεν έχεις την απαραίτητη προσοχή κ παρακολούθηση που έπρεπε να είχες!γτ μην ξεχνάμε κάθε γυναίκα έχει διαφορετικό οργανισμό κ είναι διαφορετική περίπτωση κ δυστυχως μερικοί γιατροί μας βάζουνε στο ίδιο τσουβάλι όλες για να τελειώνει η υπόθεση!

αυτα από εμένα φιλικά....

Κοριτσι σ ευχαριστω για τις σκεψεις που κατεθεσες...

Συμφωνω απολυτα μαζι σου...το θεμα ομως ειναι οτι εχω περασει ως τωρα απο 8!!!!Κανενας δεν ενιωσα οτι ασχοληθηκε πραγματικα.

Ποσο αλλο να ψαξω?Δεν ξερω σε ποιον να παω.Ο φυσικος κυκλος ειναι και ιδιαιτερα απαιτητικος.

Εκτος απο τον εξωσωματικο -σταρ του φορουμ τον τελευταιο καιρό έχει καποια άλλη κοπελα να προτεινει καποιο εξωσωματικο που να ασχολειται οπως αρμοζει με το φυσικο κύκλο?

hKYcp3.png

Διαφημίσεις

Just now, Nansy29 είπε:

Εγώ. Παρ όλο που δεν δουλεύω, θα σου πω ότι πολύ καλά έκανες και πήρες άδεια!!! Δεν είπαμε να εισαι συνέχεια ξάπλα, αλλά νομίζω καλύτερα να είσαι χαλαρά στο σπίτι σου!!!

• Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Just now, Sofoulis είπε:

Βρε κορίτσια ας είμαστε λίγο πιο συγκρατημένες!!! 300 Νάνσυ μου είναι πολύ υψηλή...

μπορεί να είναι και 2 μην το ξεχνάς!!άσχετα με τα νούμερα εγώ σου εύχομαι να είσαι έγκυος (που είσαι) και να πάνε όλα καλα!αυτό έχει σημασία!

• Μου αρέσει 1

On 21/9/2019 at 7:37 ΜΜ, daisyz είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες!!!

Σήμερα πήραμε σπίτι 2 πάρα πολύ καλά εμβρυάκια!

Εύχομαι η Παναγία να μας βοηθήσει να κρατήσουμε αγκαλιά τα μωράκια μας!!!

Σου το εύχομαι ολόψυχα!!!

• Ευχαριστώ 1

Just now, Maria1979 είπε:

Σου το εύχομαι ολόψυχα!!!

Μαρια μου πολλά μπράβο!!! Μακάρι να πάνε όλα τέλεια και να κρατάς τα μωράκια σου αγκαλιά σε λίγους μήνες από τώρα!! Πότε είναι η χοριακη σου???

bCX6p3.png

πρίν από 47 λεπτά , Sofoulis είπε:

Χαχαχαχαχαχχαχαχαχ Μαιρούλα, που είσαι???

Να σου πω έχω αρχίσει να καρδιοχτυπω, αλλά θα περιμένω!!! 

Eδώ οι καλες προβλεψεις, ολοι θα παρετε λέμε!!!!!!!!!!!

Εχουμε κ λεμε, Τουτουνάκι, να κατσει στα αυγά του κ να παει Τεταρτη να μετρηθεί. Η χοριακή θα είναι, μουμπλε μουμπλε 200!

Just now, Vaou είπε:

Εγώ όντως μπορεί να νομίζω ότι έχω αναγουλες γιατί δεν είναι έντονες!αλλά έχω μόνο λίγο πρησμένο στήθος χωρίς πόνο .καφέ υγρά δεν έχω αυτό δεν είναι καλό σημάδι;είμαι στην 4η μερα

Οι αναγούλες μπορει να ειναι συμπτωμα μπορει κ οχι κ να ειναι απ την προγεστερονη. Οταν ημουν εγκυος δεν ειχα καθολου ενώ στη 2η ετ που δεν ημουν ειχα πολλες. Οποτε μη δινεις σημασια

Lilypie - (IVvA)

Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Eδώ οι καλες προβλεψεις, ολοι θα παρετε λέμε!!!!!!!!!!!

Εχουμε κ λεμε, Τουτουνάκι, να κατσει στα αυγά του κ να παει Τεταρτη να μετρηθεί. Η χοριακή θα είναι, μουμπλε μουμπλε 200!

Τι θα πει μουμπλε??? Αχ παιδιά, οι περισσότερες μου έχετε πει τριψήφιο νούμερο!!! Εύχομαι να έχετε πέσει μέσα!!!!

bCX6p3.png

Just now, Sofoulis είπε:

Τι θα πει μουμπλε??? Αχ παιδιά, οι περισσότερες μου έχετε πει τριψήφιο νούμερο!!! Εύχομαι να έχετε πέσει μέσα!!!!

Ειναι η σκεψη κ η συγεντρωση καλε, για να κανω προβλεψη. Μαλλον δε διαβαζες μικυμαους μικρη, χαχα

• Χαχα 2

Lilypie - (IVvA)

Just now, Mary H είπε:

Ειναι η σκεψη κ η συγεντρωση καλε, για να κανω προβλεψη. Μαλλον δε διαβαζες μικυμαους μικρη, χαχα

Χαχαχαχαχαχχαχαχαχ τέλειο!!!!! Μακάρι να βγει η πρόβλεψη σου!!!!

Just now, Annita tsoupani είπε:

Μαιρη κανε κ για μενα καλε αφου βλεπεις μεσα απι την γυαλινη μπαλα!!!!χαχα!!!!

Ναι ναι @Mary H μου κάνε!!!!

• Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Just now, Sofoulis είπε:

Χαχαχαχαχαχχαχαχαχ τέλειο!!!!! Μακάρι να βγει η πρόβλεψη σου!!!!

Σε παρακαλώ τα πτυχια τι τα εχουμε!

Just now, Annita tsoupani είπε:

Μαιρη κανε κ για μενα καλε αφου βλεπεις μεσα απι την γυαλινη μπαλα!!!!χαχα!!!!

Βλέπω , βλεπω, κατι γιατρους βλεπω. Κρατανε ένα ματσουκι που γραφει καθετηρας. Βλεπω  δυο μπεμπε σε κοιλιτσα, σκαβουν σκαβουν κατι ψαχνουν. Το ένα καπου χανεται, το αλλο ομως γινεται παιδακι!. Κοριτσια 50 ευρώ άλλος για προβλεψη, χαχαχαχαχαχχα

• Μου αρέσει 1
  • Χαχα 7

Lilypie - (IVvA)

Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις