admin

Καφέ εξωσωματικής (παλιό 2016-2020)

Recommended Posts

@Sofoulis τι ωραια νεα ειναι αυτα κοπελα μου γλυκια;;; Χαιρομαι πολυ για σενα!!! Με το καλο λοιπον την Πεμπτη η επομενη χοριακη σου!! Χαιδευε κοιλιτσα, εχε θετικη σκεψη κ ολα θα πανε καλα!!! 

@Hope2019 κοριτσακι μου νομιζω οτι ολες ανεξαιρετως μπορουμε να καταλαβουμε πως νιωθεις ακριβως! Εχω νιωσει κ εγω αυτο το αγκαθακι της ζηλεια οταν εμαθα τα ευχαριστα απο αγαπημενα μου προσωπα κ μετα αναρρωτιομουν τι σοι ανθρωπος ειμαι που νιωθω ετσι;; Ομως με ολα αυτα που περναμε ειναι απολυτα φυσιολογικο...θα περασει με τις μερες, θα δεις! Ευχομαι πολυ συντομα να ερθει κ η δικη σου σειρα κοπελα μου!

• Μου αρέσει 2

Just now, Mary H είπε:

Γιατιιιιιι τουτουνακιιιιι μου? Παλι σατανικες σκεψεις κ παραλληλισμους κανεις? Θα στις βρεξω βρε παλι! Κατσε ησυχα κ ειμαι κ δασκαλα, χαχαχαχαχαχ!Ναι ήταν εξωμητριο , ειχα διπλασιασμους κ τριπλασιασμους, αλλά.

1ον πιθανοτητες εξωμητριου ειναι 1%

2ον Μ αυτη τη μητρα που εχω που να βρει να βολευτει έμβρυο στο ενδομητριο. Καθεται απο εδω καρφιτσουλα στο ποπουδακι-πολυποδας. Καθεται απο εκει καναπες χωρις μαξιλαρια- διαφραγμα. Γι αυτο πιστευω κ το εξωμητριο

Οποτε ξου κακιες σκεψεις. Εσενα ολα στον οργανισμο σου ειναι τελεια, μητρα σαλπιγγες κλπ

Εγω ημουν σαν αρρωστη . Το θυμαμαι σαν τωρα. Εκαιγα

Μαίρη μου!!!! Το κατάλαβες, ότι κάνω παραλληλησμους..... χαχαχαχαχαχχαχαχαχ σου επιτρέπω να με μαλώσεις, απλά διάβασα κάποιες περιπτώσεις με χοριακη σαν την πρώτη τη δική μου που δεν πήγαν καλά, θυμήθηκα και τη δική σου..

Δεν θα το ξανακάνω!!!!!!

• Χαχα 1

bCX6p3.png

Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Κοπελα μου κριμα για τα αρνητικα κ τη βιοχημικη σου. Σιγουρα η ζωή ειναι αδικη  κ δε μας δινει αυτα που αξιζουμε για οσα εχουμε περασει. Αυτο το συναισθημα με την αδερφή σου το περασα κ εγω παλια με φιλες μου που μια μια στη σειρα εμεναν εγκυες κ στο τελος εγω ημουν η νοβη ατεκνη. Ειναι φυσιολογικο. λιγη βοηθεια απο ψυχολογο θα σε βοηθησει να το διαχειριστεις. 

Ναντιακι μας γλυκο καλη αρχή και ολα να πανε σουπερ! Το οτι ολα ειναι διαφορετικα κ καινουργια τωρα ειναι καλό γιατι μπορει να εχεις κ διαφορετικο αποτελεσμα. Περιμενουμε νεα σου!

Ε, ρε γλεντια Τουτουνακι που θα κανουμε! Σαμπανιες βρε θ ανοιξουμε!

Εγώ ενιωθα ζεστή κ ειχα δεκατα στην εγκυμοσυνη. Αλλά το πρωι μετρησε τα. Δεν θελω να σε ξεσηκωσω αλλά εισαι  έγκυος μαλλον:)

Αχ, κοριτσακι μου στις ποσες μερες το έκανες? Εμενα ο δικος μου ντοκ οταν τον ρωτουσα να κανω τεστακι μια μερα πριν μου ελεγε οχι γιατι μπορει να μη δειξει κ να απογοητευτεις. Ευχομαι να ειναι ετσι!

Κανονικά δυο μέρες πριν τη χοριακη, αλλά και τι Σοφούλη είδες έδειξε έστω αχνό εμένα για να μη δείξε ι είναι κάτω από 10

Just now, DIMITRAS είπε:

Ε μα κ συ οκ βιαζεσαι να αδιαθετησεις κ να ξεκινησεις αντε μην αρχισω να μαλωνω χαλαρωσε κοπελα μου κανε τη χοριακη κ βλεπεις 

Χαχα μάλωσε μάλωσε!!!

Just now, Zina21 είπε:

Μην χάνεις την ελπίδα σου μέχρι να πάρεις την χοριακη σου.Το ίδιο άγχος έχω κ εγώ...Γι’αυτο φοβάμαι να κάνω το τεστ...Για να μην έχω την αμφιβολία μετά εως την χοριακη...Μια λέω στο άνδρα μου ότι θα πάρουμε αρνητική χοριακη μια του λέω ότι θα τα καταφέρουμε.Ειναι όλα μπερδεμένα στο μυαλό μου.Μια έχω πονάκια χαμηλά μια δεν έχω,μια νιώθω το στήθος μου πρησμένο μια δεν το νιώθω...

Καλά είναι τα πονακια!! Και δε θα έχεις όλη τη μέρα!! Κάτσε εσύ ακόμα νωρίς είναι! 

Just now, Sugar86 είπε:

Κανονικά δυο μέρες πριν τη χοριακη, αλλά και τι Σοφούλη είδες έδειξε έστω αχνό εμένα για να μη δείξε ι είναι κάτω από 10

Χαχα μάλωσε μάλωσε!!!

Καλά είναι τα πονακια!! Και δε θα έχεις όλη τη μέρα!! Κάτσε εσύ ακόμα νωρίς είναι! 

Δυο μερες πριν τη χοριακη?, Νωρις δεν ειναι?

Lilypie - (IVvA)

Just now, DIMITRAS είπε:

Ευχαριστω κοπελα μου 

Ινοχεπ θα κανω κ γω προληπτικα κ για προστασια απο τα φαρμακα αντε να αιματωσουμε τις μητρςς μας

Έχει  αντιφλεγμονώδη δράση κιολας η ινοχεπ να ξέρετε...η αιματολος μ το έχει πει

• Μου αρέσει 2

Διαφημίσεις

Κοριτσακια μου γλυκα καλησπερα. Διαβασα τα νεα στο διαδυκτιο κ μου ηρθε ένας ντουβρουντζας να το πεις, ενα ανεβασμα πιεσης. Τεσσερις κλινικες εξωσωματικης εκ θεσσαλονικης τελικα εμπλεκονται στο κυκλωμα εμποριας ωαριων. Να θυμισω οτι εγω κανω με δανεικα. Ελεγε λοιπον οτι οι δοτριες ηταν ή ρομα Ελληνιδες, ή ρομα Βουλγαρες ή Γεωργιανες φτωχες ή εκδιδονταν στη Γιαννιτσών ( σαν τη Συγγρου ειναι).

Συνειδητοποιησα οποτε οτι τα μελλοντικα παιδια μου θα ειναι.

1ον  Μελαχρινα με δεξιοτητες στο χαρτζηληκι στα φαναρια

2ον Θα μοιαζουν με την Ταμτα 

3ον  Θα έχουν ικανοτητες στο φλερτ στα κοκκινα φαναρια

ΥΓ. Αν δεν το δω με χιουμορ θα μου στριψει σιγουρα

• Χαχα 8
  • Λυπημένη/-ος 1

Lilypie - (IVvA)

Just now, Mary H είπε:

Κοριτσακια μου γλυκα καλησπερα. Διαβασα τα νεα στο διαδυκτιο κ μου ηρθε ένας ντουβρουντζας να το πεις, ενα ανεβασμα πιεσης. Τεσσερις κλινικες εξωσωματικης εκ θεσσαλονικης τελικα εμπλεκονται στο κυκλωμα εμποριας ωαριων. Να θυμισω οτι εγω κανω με δανεικα. Ελεγε λοιπον οτι οι δοτριες ηταν ή ρομα Ελληνιδες, ή ρομα Βουλγαρες ή Γεωργιανες φτωχες ή εκδιδονταν στη Γιαννιτσών ( σαν τη Συγγρου ειναι).

θα ναι παιδί σ κ μόνο...Αυτό να σκεφτείς κ τίποτες αλλο....

• Μου αρέσει 2

Just now, Rafaelatarzan είπε:

θα ναι παιδί σ κ μόνο...Αυτό να σκεφτείς κ τίποτες αλλο....

το ξερω αυτο σκεφτομαι κ αυτο ειπαμε με τον ανδρα μου. Δεν ειμαστε ρατσιστες κοριτσια καθολου. Αλλα δεν ξερω πως θα νιωθατε αν σας εδιναν ωαρια εκδιδομενες στη Συγγρου. θελω λιγο χρονο να το διαχειριστω

Εν τω μεταξυ στην κλινικη μου μας ειχαν πει οτι εμεις αργουμε γιατι δεν εχουμε δοτριες ρομα κ αλλοδαπες. Λεω μηπως τελικα κατι ξερανε κ δεν ειναι μπλεγμενοι

Απ την αλλη τρομαζω κ να παρω τηλεφωνο. μηπως εκλεισε , ειναι για τη μπουζου? Και τα μωρακια μας που θα ειναι τα γλυκα μου?

• Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

3 ώρες πρίν, Sofoulis είπε:

Ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσια μου, θα ξανακάνουμε χοριακη την Πέμπτη και μετά θα κανονισουνε για υπέρηχο!!! Την Πέμπτη θα είναι 5 βδομάδων!!! Λέτε η ινοχεπ να βοηθήσει να κρατηθούν καλύτερα τα μωράκια?

Μπράβο κορίτσι, καλή συνέχεια εύχομαι και με το καλό να τα κρατήσεις στην αγκαλιά σου! να μη βγάζεις τον αέρα στις ινοχέπ, να τις κάνεις αργά, αφήνοντας το δέρμα, και τις βγάζεις αργά, δεν είναι τίποτα, και να μαυρίσει η κοιλιά θα περάσει, να αλλάζεις συνεχώς πλευρά! τα καλύτερα έρχονται!

• Μου αρέσει 1

Just now, Maria1979 είπε:

Μπράβο κορίτσι, καλή συνέχεια εύχομαι και με το καλό να τα κρατήσεις στην αγκαλιά σου! να μη βγάζεις τον αέρα στις ινοχέπ, να τις κάνεις αργά, αφήνοντας το δέρμα, και τις βγάζεις αργά, δεν είναι τίποτα, και να μαυρίσει η κοιλιά θα περάσει, να αλλάζεις συνεχώς πλευρά! τα καλύτερα έρχονται!

Ευχαριστώ πολύ Μαρία μου!!! Η αλήθεια είναι ότι η πρώτη που έκανε στο μεσημέρι ακόμα δεν έχει μαυρίσει...περιμένω όμως!!!

bCX6p3.png

Διαφημίσεις

Just now, Mary H said:

Το βασικό (που ελπιζω οτι το κανουν) είναι να υπάρχει έλεγχος του ιστορικού για λοιμώδεις και λοιπές ασθένειες. Απο εκεί και πέρα θεωρητικά ξέρω ότι κοιτάνε τα χαρακτηριστικά να μοιάζουν κάπως οπότε με αυτά τα δεδομένα τα μικρουλια σου θα είναι μια χαρά κουκλάκια. :wub:

• Μου αρέσει 1

H8z0p3.png

Just now, Mary H είπε:

το ξερω αυτο σκεφτομαι κ αυτο ειπαμε με τον ανδρα μου. Δεν ειμαστε ρατσιστες κοριτσια καθολου. Αλλα δεν ξερω πως θα νιωθατε αν σας εδιναν ωαρια εκδιδομενες στη Συγγρου. θελω λιγο χρονο να το διαχειριστω

Εν τω μεταξυ στην κλινικη μου μας ειχαν πει οτι εμεις αργουμε γιατι δεν εχουμε δοτριες ρομα κ αλλοδαπες. Λεω μηπως τελικα κατι ξερανε κ δεν ειναι μπλεγμενοι

Απ την αλλη τρομαζω κ να παρω τηλεφωνο. μηπως εκλεισε , ειναι για τη μπουζου? Και τα μωρακια μας που θα ειναι τα γλυκα μου?

Μαιρη μου σημερα ημουν εκει οπως κ τη Δευτερα... δεν φαινοταν τιποτα περιεργο. Ωστοσο ο Χρ ελειπε (δεν γνωριζω τον λογο)

• Μου αρέσει 1

Just now, playbunny είπε:

Το βασικό (που ελπιζω οτι το κανουν) είναι να υπάρχει έλεγχος του ιστορικού για λοιμώδεις και λοιπές ασθένειες. Απο εκεί και πέρα θεωρητικά ξέρω ότι κοιτάνε τα χαρακτηριστικά να μοιάζουν κάπως οπότε με αυτά τα δεδομένα τα μικρουλια σου θα είναι μια χαρά κουκλάκια. :wub:

Κοιταξε. Εγώ ειμαι ξανθια κ φερνω λιγο στην Ταμτα. Ο αντρας μου ειναι μελαχρινος. Οποτε νομιζω πιασαμε ολες τις περιπτωσεις λαγουδακι μου! Θα μας μοιαζουν σιγουρα, χαχαχαχ

Just now, Hope89 είπε:

Μαιρη μου σημερα ημουν εκει οπως κ τη Δευτερα... δεν φαινοταν τιποτα περιεργο. Ωστοσο ο Χρ ελειπε (δεν γνωριζω τον λογο)

Υποπτο :ph34r:

• Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Just now, Hope89 είπε:

Κορίτσια κ μένα με έχει προβληματισει όλο αυτό με το κύκλωμα. Αλλά το κέντρο που είστε είναι από τα καλύτερα δεν νομίζω να είναι μπλεγμένο. Ονόματα κλινικων ακόμα δεν ανακοινωθηκαν

Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις