admin

Καφέ εξωσωματικής (παλιό 2016-2020)

Recommended Posts

6 ώρες πρίν, Χαμογέλα είπε:

Καλημέρα κ χρόνια πολλά σε όλα τα κορίτσια. Εύχομαι το 2020 να είναι πραγματικά η χρονιά μας σε όσες προσπαθούμε κ σε όσες τα κατάφεραν να έχουν υγεία να χαρούν αυτό που με τόση πίστη, κόπο κ προσμονή τους ήρθε!! ❤️
@Μαρία1430 σε παρακολουθεί ο ίδιος ή κάποιος άλλος γιατρός;

Με παρακολουθεί ο κουφ... ηλ αλλά όταν πρωτοπηγα και ρώτησα μου είπαν ότι μπορώ να ζητήσω τον ίδιο να με παρακολουθεί 

• Ευχαριστώ 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε;; Χρόνια πολλά πρωτα απο όλα και καλή χρονιά να έχουμε και εύχομαι όσες δεν έχουμε καταφέρει να γίνουμε μανούλες, το 2020 να είναι η χρονιά μας .. φαινεται τυχερός ο αριθμός:p  δεν εχω διαβάσει να πω την αληθεια προηγούμενες συζητήσεις απο το φόρουμ οποτε με συγχωρείτε αν κάποια κοπέλα το εχει αναφέρει ξανα . Απλα αν κάποια ξερει η εχει εμπειρια για εξωσωματικη στο ρεα και τους γιατρούς που δουλεύουν στο τμήμα. Ή στο Γένεσις . Είμαι σε δίλλημα. Εχω ήδη κάνει μια αποτυχημένη σε δημόσιο και δεν μου έδωσαν καποια εξήγηση στο γιατι πηγε τοσο στραβά η πρώτη  ενω ξεκινησε καλα . Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων !!! Φιλιά σε όλες 

• Μου αρέσει 1

Χρόνια πολλά κορίτσια μου γλυκά!! Εύχομαι το 2020  να είναι το τυχερό μας!! Να γεμίσουν όλες οι αγκαλιές με μωράκια κ τα σπίτια όλων να μυρίζουν μωρουδιλα!! Να περάσετε πολύ ομορφα, φάτε, πιείτε κ μετά ξανά στον αγώνα - όσες προσπαθούν ακόμα δλδ, οι φουσκοκοιλιτσες θα μείνουν στο γιορτινό κλίμα για καιρό ακόμη!! Σας φιλώ!!!

• Μου αρέσει 8

3 ώρες πρίν, [email protected] είπε:

Πριν ένα χρόνο διάβαζα τις ευχές σας στο φόρουμ και παρακαλούσα από μέσα μου να βρούμε μία λύση και να ξανακερδίσουμε τη χαρά που για  λίγο μας είχε δώσει το αγγελάκι μας. Ήρθε για λίγο, μας δίδαξε πολλά και από ψηλά μας προσέχει και εμάς και τον μπεμπούλη που σε λίγο έρχεται και τον περιμένουμε με ανυπομονησία. Σας χρωστάω ένα πολύ μεγάλο ευχαριστώ για όλα όσα μου έχετε ανιδιοτελώς προσφέρει. Γνώσεις που δεν είχα, κουράγιο να σταθώ στα πόδια μου και να ξεκινήσω να ψάχνω, στήριξη ψυχολογική. Σας ευγνωμονώ όλες και ένα παραπάνω τη @Luckystars, @island1, @Nansy29, @Μαρία1430, @Καντι. Μέσα από την καρδιά μου για όλες μας εύχομαι υγεία και αγάπη στα σπίτια μας! Χαρά σε όλους!!!  Ήρεμες εγκυμοσύνες στις εγκυούλες μας και τεράστιες χοριακές σε όλα τα κορίτσια!!! Να γεμίσει το φόρουμ με παιδάκια!!! :wub: Ε, και λίγο χρήμα παραπάνω για να το ρίχνουμε στις εξωσωματικές, δεν βλάπτει, ε;;;; 

@[email protected] 

Γλυκο μου κοριτσι πολυ με συγκινησε η σκέψη και τα λόγια σου......! Ετσι ειναι οι δεσμοι καρδιάς, αρρηκτοι,διχως πολλες λεξεις, με βαθεια νοηματα... Η χαρα οταν μοιραζεται διπλασιαζεται! Και σε αυτη την ομαδα εχουμε ζησει πολλες χαρες μα περιμένουμε παντα περισσότερες! Ειναι μια ατυπη υποσχεση που εχει δωσει η μια στην αλλη και ας μην γνωριζόμαστε, να περασουμε, καθεμία με την δικη της στιγμή, στην απεναντι όχθη!Κραταει η μια το χερι της άλλης και δυναμωνει η αλυσίδα, καθε κρικος της ειναι σημαντικός και αδιασπαστος..... Δεν ειναι μαγικό;;;!!! 

Με το καλο να υποδεχτεις κοριτσάκι μου το μωρακι σου και με την σειρα σου να μιλάς για το δικο σου ταξίδι σε καθε κοριτσι που αγωνίζεται να φτασει απεναντι❤️

• Μου αρέσει 3

Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, Marrr είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε;; Χρόνια πολλά πρωτα απο όλα και καλή χρονιά να έχουμε και εύχομαι όσες δεν έχουμε καταφέρει να γίνουμε μανούλες, το 2020 να είναι η χρονιά μας .. φαινεται τυχερός ο αριθμός:p  δεν εχω διαβάσει να πω την αληθεια προηγούμενες συζητήσεις απο το φόρουμ οποτε με συγχωρείτε αν κάποια κοπέλα το εχει αναφέρει ξανα . Απλα αν κάποια ξερει η εχει εμπειρια για εξωσωματικη στο ρεα και τους γιατρούς που δουλεύουν στο τμήμα. Ή στο Γένεσις . Είμαι σε δίλλημα. Εχω ήδη κάνει μια αποτυχημένη σε δημόσιο και δεν μου έδωσαν καποια εξήγηση στο γιατι πηγε τοσο στραβά η πρώτη  ενω ξεκινησε καλα . Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων !!! Φιλιά σε όλες 

Καλη χρονια και σε σενα και ευχομαι να σου φερει ενα μωρακι στην κοιλιτσα! Δεν εχω μεγαλη εμπειρια, αλλα εκανα μια εξωσωματικη (τωρα ειμαι εγκυος) στο γενεσις οποτε εχω μια εικονα! Προσωπικα εμεινα ευχαριστημενη! Αλλα νομιζω το σημαντικοτερο ειναι ο γιατρος σου και οχι το κεντρο.. να βρεις το γιατρο που θα σου εμπνευσει εμπιστοσυνη.. Εμενα ηταν ο γιατρος μου εκει και πηγα.. Διαφορετικα δεν θα πηγαινα..Το μειονεκτημα του ειναι οτι εχει παρα πολυ κοσμο κι αυτο συνεπαγεται μια καποια ταλαιπωρια με τις αναμονες... 

Καλη τυχη να εχεις!!!

• Μου αρέσει 1

1 hour ago, Ελλην said:

Καλη χρονια και σε σενα και ευχομαι να σου φερει ενα μωρακι στην κοιλιτσα! Δεν εχω μεγαλη εμπειρια, αλλα εκανα μια εξωσωματικη (τωρα ειμαι εγκυος) στο γενεσις οποτε εχω μια εικονα! Προσωπικα εμεινα ευχαριστημενη! Αλλα νομιζω το σημαντικοτερο ειναι ο γιατρος σου και οχι το κεντρο.. να βρεις το γιατρο που θα σου εμπνευσει εμπιστοσυνη.. Εμενα ηταν ο γιατρος μου εκει και πηγα.. Διαφορετικα δεν θα πηγαινα..Το μειονεκτημα του ειναι οτι εχει παρα πολυ κοσμο κι αυτο συνεπαγεται μια καποια ταλαιπωρια με τις αναμονες... 

Καλη τυχη να εχεις!!!

Σε ευχαριστω παρα πολυ για την απάντηση  και σου εύχομαι να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και με ένα πονο《333 να πάρεις αγκαλιά το μωράκι σου το γλυκό και να το τρελάνεις στα φιλακια !!!!!

Απλα για το ρεα, απο πολυ παλια φόρουμ που διάβασα, όλες σχολιάζανε το ποσό καλο εμβρυολογικο εχει και ετσι κόλλησα εκει! Ενω για το Γένεσις το ποσό καλος ειναι ο γιατρός (συγκεκριμένο ονομα δεν ξερω αν μπορω να αναφερω) και για αυτό γραφω οτι ειμαι σε δίλλημα. Σχετικά πιστευα η πρώτη θα πετύχει, για την ηλικία μ μου δίνανε καλα ποσοστά και το πρόβλημα είναι ότι εκανα σαλπιγγεκτομη και δυστυχώς μονο μια ειναι η λύση!!! Οποτε θελω να το ψάξω πολυ τωρα ://

Θα μπορούσα αν επιτρέπεται να ρωτήσω το κόστος για την εξωσωματικη εκει που έκανες και οταν λες αναμονές κατά πόσο είναι αυτες η αναμονές.  Ρωταω γιατι δεν μένω πια ελλαδα οποτε θα γύρναγα μονο για την θεραπεία οποτε ειναι συγκεκριμένος ο καιρος που πρέπει να μείνω .. απο εξετάσεις εχω τα πάντα ομως οτι χρειάζονται, ετοιμοπολεμη βλεπεις:p

Διαφημίσεις

Καλή χρονιά κορίτσια μου με υγεια!εύχομαι σε όλες το 2020 να φερει πολλες τελειομηνες εγκυμοσύνες και υγιή μωράκια στις αγκαλιές όλων μας!!!

• Μου αρέσει 9

20 ώρες πρίν, Marrr είπε:

Εγώ είχα κάνει στο ΡΕΑ τον περασμένο Μάιο. Είναι μια οργανωμένη σχετικά κλινική με ωραίους χώρους, απλά έχει πλέον παρά πολύ κόσμο και έχει χαθεί λιγάκι η μπάλα. Εγώ δεν έμεινα ευχαριστημένη από την συμπεριφορά τόσο του γιατρού όσο και του προσωπικού. Ιδιαίτερα τώρα που έκανα νέα προσπάθεια με τον κ. Μακρ. διαπίστωσα μεγάλη διαφορά στην αντιμετώπιση. Παρόλα αυτά κάνε ένα ραντεβού. Για το εμβρυολογικό και εγώ είχα ακούσει καλά λόγια αλλά και πάλι δεν είχα κάποια συνεργασία μαζί τους ώστε να βγάλω προσωπικά συμπεράσματα 

Just now, Sofia22 said:

Εγώ είχα κάνει στο ΡΕΑ τον περασμένο Μάιο. Είναι μια οργανωμένη σχετικά κλινική με ωραίους χώρους, απλά έχει πλέον παρά πολύ κόσμο και έχει χαθεί λιγάκι η μπάλα. Εγώ δεν έμεινα ευχαριστημένη από την συμπεριφορά τόσο του γιατρού όσο και του προσωπικού. Ιδιαίτερα τώρα που έκανα νέα προσπάθεια με τον κ. Μακρ. διαπίστωσα μεγάλη διαφορά στην αντιμετώπιση. Παρόλα αυτά κάνε ένα ραντεβού. Για το εμβρυολογικό και εγώ είχα ακούσει καλά λόγια αλλά και πάλι δεν είχα κάποια συνεργασία μαζί τους ώστε να βγάλω προσωπικά συμπεράσματα 

Σε ευχαριστω πολυ για την απάντηση  :* απο αθηνα εισαι;  και επίσης ποσο ηταν το κόστος εκει αν επιτρέπεται;

Just now, Marrr είπε:

Σε ευχαριστω πολυ για την απάντηση  :* απο αθηνα εισαι;  και επίσης ποσο ηταν το κόστος εκει αν επιτρέπεται;

Τίποτα! Ναι Αθήνα μένω. 3.000 - 3.500 είναι η εξωσωματική με κατάψυξη μαζί. Παίζει ρόλο και ο γιατρός, η τιμή αυτή είναι με τον τζεφ. Έχουν και εξωτερικούς συνεργάτες όπου έχουν άλλες τιμές 

Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις