admin

Καφέ εξωσωματικής (παλιό 2016-2020)

Recommended Posts

Just now, Αγγελίνα είπε:

@Papy πολλά συγχαρητήρια!! Με το καλό!!! Υπέροχα νεα!!! Προσεχώς διδυμομανουλα λοιπόν! :x

Κοιμήθηκα για μεσημέρι κ απ όταν ξύπνησα κόπηκαν κ οι ζαλάδες κ τα τσιμπήματα.. Μόνο λίγο υποτονική νιώθω! Ίσως κ λίγο να κρυώνω.. Ελπίζω αύριο να μαι περισσότερο στα κέφια μου! 

Να 'σαι καλά κοριτσάκι μου!!Εύχομαι απο καρδιάς σε λίγες μέρες να ακούσουμε κ απο σένα τα ευχάριστα!!

Just now, ssisi2019 είπε:

Πολλα πολλά συγχαρητηρια!!!!Γιουπιιιι

Άστα να πάνε κούκλα!!Έχω παρανοήσει χαχαχαχα Σ'ευχαριστώ πολύ πολύ

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

πρίν από 45 λεπτά , Sofoulis είπε:

Αχ τι ωραία!!!!! Με το καλό!!!! Μπράβο διδυμομανουλα!!!!!

Σύντομα κ στα δικά σου κοριτσάκι μου!!Άντε να περάσει ο παλιοϊός κ να ξεκινήσετε με το καλό:grin:

Just now, Katzei1982 είπε:

Αγάπη μου πολύ χάρηκα.. Αντε με το καλό το τζουτζουκακι σπίτι του :).. Ποιος σε πιάνει τώρα...!!! Χαχαχα

Συγχαρητήριά κοριτσάκι μου.. Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι.. Όλα θα πάνε τελειααααααα :)

Σ'ευχαριστώωωωωωω για τις όμορφες ευχές!!Αμήν Παναγιά μου

Just now, Luckystars είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου. 

Ειναι μερες τωρα που θελω να γραψω ετσι δυο λογια.... Γιατι οταν έχεις περασει όλη την διαδρομή εως απέναντι δεν γινεται να ξεχάσεις.... Σκέφτομαι ειδικα αυτο το διάστημα οσα κορίτσια είναι εγκυουλες, όσα δεν προλαβαν να ξεκινησουν προσπάθειες, οσα ειναι κοντα να γεννήσουν....Ακομα και μεσα σε τοσο πρωτογνωρες καταστάσεις, ολα οδηγουν στην αγαπη, στο όνειρο, εκείνο που τοσο εντονα ολες μας αγωνιστηκαμε, συγκινηθηκαμε, ονειρευτηκαμε, αγαπήσαμε, πραγματοποιησαμε..... Κοντρα στο δυσκολο...... Κλειστε τα ματια και απολαυστε τις φωτεινές στιγμές, αυτες που μονο η καθεμια ξερει για την ιδια και την οικογένειά της.... Κοντρα στο δυσοίωνο, ορθωστε χαμόγελα, μοιραστε και μοιραστειτε μικρες ουσιαστικες, πολυτιμες στιγμες.... Κοντρα στο ασχημο ζήστε την ομορφια, την μοναδικοτητα του πλασματος που ειναι καθ'οδον στην ζωη σας...... Μιληστε του, χαμογελαστε του, αφουγκραστειτε στιγμες μοναδικα δικες σας.... Ολα εχουν διπλη ανάγνωση.... Κρατηστε την πλευρα που ειναι το Φως! Και ειναι νομοτελειακο εκει θα οδηγηθειτε.... 

Πολλα φιλακια και τις πιο γλυκες ευχες μας απο μπεμπουλα και μανούλα ❤️

Συγχαρητήρια κορίτσι μου, μια ηρεμη τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι! 

Πολύ όμορφα λόγια κ φαίνεται ο αγώνας που έχεις κάνει γιατί όσες περάσαμε απο το τούνελ καταλαβαίνουμε πολύ καλά..Σ'ευχαριστώ για τις ευχές αλλά κ για τις εμψυχωτικές κουβέντες γιατί νομίζω τις χρειαζόμαστε:x Να χαίρεσαι τη μπεμπούλα σου κ να έχεις πάντα αυτήν την υπέροχη αύρα..

• Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

Just now, Luckystars είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου. 

Ειναι μερες τωρα που θελω να γραψω ετσι δυο λογια.... Γιατι οταν έχεις περασει όλη την διαδρομή εως απέναντι δεν γινεται να ξεχάσεις.... Σκέφτομαι ειδικα αυτο το διάστημα οσα κορίτσια είναι εγκυουλες, όσα δεν προλαβαν να ξεκινησουν προσπάθειες, οσα ειναι κοντα να γεννήσουν....Ακομα και μεσα σε τοσο πρωτογνωρες καταστάσεις, ολα οδηγουν στην αγαπη, στο όνειρο, εκείνο που τοσο εντονα ολες μας αγωνιστηκαμε, συγκινηθηκαμε, ονειρευτηκαμε, αγαπήσαμε, πραγματοποιησαμε..... Κοντρα στο δυσκολο...... Κλειστε τα ματια και απολαυστε τις φωτεινές στιγμές, αυτες που μονο η καθεμια ξερει για την ιδια και την οικογένειά της.... Κοντρα στο δυσοίωνο, ορθωστε χαμόγελα, μοιραστε και μοιραστειτε μικρες ουσιαστικες, πολυτιμες στιγμες.... Κοντρα στο ασχημο ζήστε την ομορφια, την μοναδικοτητα του πλασματος που ειναι καθ'οδον στην ζωη σας...... Μιληστε του, χαμογελαστε του, αφουγκραστειτε στιγμες μοναδικα δικες σας.... Ολα εχουν διπλη ανάγνωση.... Κρατηστε την πλευρα που ειναι το Φως! Και ειναι νομοτελειακο εκει θα οδηγηθειτε.... 

Πολλά like!!!!!!!❤️❤️❤️❤️

Just now, SONIA79 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Παρ' όλο που παρακολουθώ το forum δεν γράφω πολύ συχνά. Εγώ προσωπικά παίρνω πολύ δύναμη & κουράγιο όταν μοιράζονται κορίτσια πως τα κατάφεραν, για την θετική έκβαση της εγκυμοσύνης τους & για το γεγονός ότι πήραν αγκαλιά τα μικρά τους θαυματακια♥️ Το χρειάζομαι γιατί πεισμωνω και λέω στον εαυτό μου δεν μπορεί θα τα καταφέρεις και εσύ. Πάντα χαίρομαι με την χαρά του άλλου και πάντα στεναχωριέμαι με την λύπη του. Γιατί καταλαβαίνω απόλυτα τι περνάμε. Όπως επίσης και τα κορίτσια που τα έχουν καταφέρει. Γι' αυτό συναγωνιστριες ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΟΜΟΡΦΕΣ & ΘΕΤΙΚΕΣ ιστορίες. Keep going and stay safe! Φιλάκια

Το ξερω αυτό που κ το έχω νιώσει κ το καταλαβαίνω. Κι εγω κ πολλά κορίτσια εδώ μέσα πήραν κουράγιο και δύναμη από αλλά φωτεινά παραδείγματα επιτυχίας. Όταν ανακοίνωσα την εγκυμοσύνη μου έκανε εντύπωση πόσες κοπέλες μου έστειλαν πμ ότι τους  έδωσε κουράγιο η θετική έκβαση. Κοπέλες άγνωστες που δεν είχαν γράψει ποτε κ ήταν πολύ συγκινητικό! Σου ευχομαι να φτάσεις τον στόχο κ να πάρεις αγκαλια ένα μωράκι! Να μας το ανακοινώσεις να χαρούμε κ να δώσεις κουράγιο στις επόμενες!

• Μου αρέσει 9

Lilypie - (IVvA)

Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Πολλά like!!!!!!!❤️❤️❤️❤️

Το ξερω αυτό που κ το έχω νιώσει κ το καταλαβαίνω. Κι εγω κ πολλά κορίτσια εδώ μέσα πήραν κουράγιο και δύναμη από αλλά φωτεινά παραδείγματα επιτυχίας. Όταν ανακοίνωσα την εγκυμοσύνη μου έκανε εντύπωση πόσες κοπέλες μου έστειλαν πμ ότι τους  έδωσε κουράγιο η θετική έκβαση. Κοπέλες άγνωστες που δεν είχαν γράψει ποτε κ ήταν πολύ συγκινητικό! Σου ευχομαι να φτάσεις τον στόχο κ να πάρεις αγκαλια ένα μωράκι! Να μας το ανακοινώσεις να χαρούμε κ να δώσεις κουράγιο στις επόμενες!

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ ♥️ Με συγκίνησαν πολύ τα λόγια σου♥️ Πραγματικά όταν θα έχω κάτι θετικό να μοιραστώ θα το κάνω. Πολλά φιλιά και να χαίρεσαι την μπουμπού σου♥️♥️♥️

• Μου αρέσει 1

m0W3p3.png

Just now, SONIA79 είπε:

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ ♥️ Με συγκίνησαν πολύ τα λόγια σου♥️ Πραγματικά όταν θα έχω κάτι θετικό να μοιραστώ θα το κάνω. Πολλά φιλιά και να χαίρεσαι την μπουμπού σου♥️♥️♥️

❤️❤️❤️❤️❤️

Lilypie - (IVvA)

1 hour ago, Luckystars είπε:

Καλησπέρα κοριτσια μου. 

Αυτά τα λόγια σου αγάπημενη μου!!!σε λατρεύω...!!!!❤

• Μου αρέσει 1

9 ώρες πρίν, Papy είπε:

Σύντομα κ στα δικά σου κοριτσάκι μου!!Άντε να περάσει ο παλιοϊός κ να ξεκινήσετε με το καλό:grin:

Σ'ευχαριστώωωωωωω για τις όμορφες ευχές!!Αμήν Παναγιά μου

Πολύ όμορφα λόγια κ φαίνεται ο αγώνας που έχεις κάνει γιατί όσες περάσαμε απο το τούνελ καταλαβαίνουμε πολύ καλά..Σ'ευχαριστώ για τις ευχές αλλά κ για τις εμψυχωτικές κουβέντες γιατί νομίζω τις χρειαζόμαστε:x Να χαίρεσαι τη μπεμπούλα σου κ να έχεις πάντα αυτήν την υπέροχη αύρα..

Μη φοβάσαι όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου.

δεν φεύγουν από την ζέστη φωλίτσα.

συγχαρητηρια  κ πολύ πολύ ξεκούραση!!!!!

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Διαφημίσεις

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα κοριτσια μ....σήμερα θα πάω να ταΐσω την τοσοδουλα μ....την σουρλουλου μ.....θα την πάρω αγκαλιά επιτέλους μετά απ όλα αυτά....σαββατο πάμε σπίτι μας....μεγάλωσε το κορίτσι μ κ σας στέλνει τις καλύτερες ευχές για ολες σας με πολύ πολύ πολυ αγαπη 

Αχχ με το καλο κοριτσι μου! θα συγκινηθεις πολυ ειναι πολυ εντονη και ξεχωριστη στιγμη.  Εγω οταν την πηρα αγκαλια πρωτη φορα μεσα στη μενν, εκλαιγα οση ωρα τη θηλαζα.. δεν το πιστευα οτι ηταν αληθινη κι επιτελους την αγγιζα...προσπαθουσα να φωτογραφισω στο μυαλο μου καθε σπιθαμη της.   με το καλο και παλι! οτι καλυτερο και στις δυο σας!

• Μου αρέσει 8

Καλημέρα κοριτσια μ....σήμερα θα πάω να ταΐσω την τοσοδουλα μ....την σουρλουλου μ.....θα την πάρω αγκαλιά επιτέλους μετά απ όλα αυτά....σαββατο πάμε σπίτι μας....μεγάλωσε το κορίτσι μ κ σας στέλνει τις καλύτερες ευχές για ολες σας με πολύ πολύ πολυ αγαπη 

Καλημέρα αντε μπράβο όλα καλά λοιπόν. Θα δεις ποσό γρήγορα θα μεγαλώσει. 

• Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Ταρζανιτσα μου μπράβο!!!! Το ωραία νέα ειναι αυτά!!!!!! Με το καλό να πάτε στο σπίτι σας!!!!!!!!!

• Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα κοριτσια μου,

ειναι η πρωτη φορα που γραφω εδω αλλα αν και δεν με ξερετε σας διαβαζω εδω και κοντα εναμισι χρονο! Ειμαι κι εγω κοριτσι εξωσωματικης και πριν λιγο καιρο ειδα τη θετικη χοριακη επιτελους! Ο λογος που σας γραφω ειναι επειδη λογω του ιου ειδα οτι πολλα κοριτσια μπηκατε στην αναμονη και επειδη το εχω ζησει ηθελα να σας πω τη δικη μου εμπειρια αναμονης!

Αγιου Νικολαου 2018 και πηραμε τη λυπητερη οτι παιδια με φυσιολογικο τροπο αποκλειεται να κανουμε. Μετα απο το συναισθημα φρικης που ολες το ξερετε πηγαμε κι εμεις στο κεντρο εξωσωματικης για να ξεκινησουμε. Και εκει η γιατρος μας λεει εν συντομια οτι επειδη εγω ειμαι με απειρα παραπανισια κιλα πρεπει πρωτα να χασω 30 κιλα περιπου για να ξεκινησουμε! Και οχι να τα χασω απλα, να τα χασω σωστα γιατι το λιπος μας νοιαζει να φυγει! Το προβλημα εδω ειναι οτι εγω ειχα παρεο πολυ αποτομα βαρος τα τελευταια χρονια, χωρις να τρωω ιδιαιτερα πολυ παραπανω, ενα θεμα που ειχα απο μικρη. Μου ζητανε λοιπον να κανω κατι που ποτε δεν εχω καταφερει! Να χασω τοσα κιλα οσα να ειμαι στο ιδανικο βαρος! Και αν ολες σας τωρα κατηγορειτε τον ιο και με το δικιο σας που αργει η διαδικασια, εγω κοριτσια κατηγορουσα εμενα...Με ελεγα ζωο, παχυσαρκη και βοδι που εξαιτιας μου δεν μπορουμε να ξεκινησουμε....Πότε θα εχανα 30 κιλα και πώς;

Μη τα πολυλογω, να ειναι καλα η παθολογος μου βρηκαμε οτι εχω αντισταση στην ινσουλινη. Ξεκιναω λοιπον αγωγη και μαζι διαιτα μεσογειακη και γυμναστικη στο σπιτι. Τα κιλα αρχισαν να πεφτουν αλλα προφανως οχι καθε μηνα, οχι με τον ιδιο τροπο...Να λεω Θεε μου πότε θα ξεκινησω τη διαδικασια; Να νιωθω οτι κοιταω το βουνο απο κατω και δεν ξερω πότε θα το ανεβω...Αντι να χαιρομα με τη ζυγαρια που πεφτει εγω να περιμενω να δω το νουμερο που χρειαζεται για να ξεκινησω...

Ενας χρονος κοριτσια μου αναμονη τελικα...Ενας χρονος που δεν ηξερα αν τελικα θα ηταν χρονος, δυο χρονια...Τα καλα νεα ειναι οτι πηγα τοσο ετοιμη στη διαδικασια εξωσωματικης μετα απο τοση αναμονη που αυτο μας βγηκε σε καλο!

Κοριτσια μου σας καταλαβαινω ολες σας!!!! Αλλα εφοσον πρεπει να περιμενετε προσπαθηστε να προετοιμασετε τον εαυτο σας γι´αυτο! Καντε γυμναστικη, φατε οσο πιο σωστα γινεται, καντε σεξ με τον αντρουλη σας (αχ ερχεται μετα πειναααααααααα σε αυτο το θεμα)! Ολα για καποιο λογο γινονται κοριτσια μου και ειμαι σιγουρη οτι ολες θα γινουμε μανουλες και οταν δειτε το μωρακι σας δε θα το αλλαζετε με κανενα που θα ερχοταν ισως νωριτερα!

Συγγνωμη για το σεντονι! Καλη επιτυχια σε ολες σας κοριτσια μου και  καλη δυναμη με την αναμονη! Εκει που ησασταν ημουν και δεν το ξεχνω...Αλλα ολα θα πανε καλα!!

Σε ευχαριστούμε πολύ που κάθισε κ έγραψες την δύσκολη εμπειρία σου μόνο κ μόνο για να μας ενθαρυνεις..να είσαι καλά κ εσύ το παιδάκι σου!!!

Όλα θα πάνε καλά στο τέλος είπαμε γτ αν δεν πάνε δεν είναι το τέλος..!!!

• Μου αρέσει 5

Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις