admin

Καφέ εξωσωματικής (παλιό 2016-2020)

Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπέρα!

Τί παίζει απο τιμές για το τεστ;;

Μου ειπαν απο ΓΕΝ υποχρεωτικά πλεον..

Καμια εμπειρία απο δημόσιο;

Καθε μηνα θα δινουμε 100αρι δηλαδη εμεις με φυσικους;;;;;

Ευχαριστώ!

• Λυπημένη/-ος 1

xu6xp2.png

Just now, Thia1985 said:

Έστειλα τις εξετάσεις μου στο γιατρό Κ ανέφερα το τεστ για Κορονοιο, δε μου απάντησε κάτι πάνω σε αυτό, προφανώς και δεν γνωρίζει όποτε πήρα στη γραμματεία, είπα τα στοιχεία μου κι ότι πρόκειται να κάνω υστερο την Τρίτη, με συνέδεσαν με Ματσ...η και μου είπε ότι για υστερο δεν απαιτείται Κ μάλιστα του λέω σίγουρα?Γιατι θα πάρω να ακυρώσω το ραντεβού, μην έρθω Τρίτη Κ ζητηθεί! 

Όχι μόνο η προλακτινη...πριν αποφασίσω για δότρια είχα fsh μέχρι και 26 κάποιες φορές!! Και από τότε που το πήρα απόφαση 10-13 το πολυ!!!! 

Σε εμάς τις γυναίκες, ειδικά όσες παλεύουμε όλα παίζουν ρόλο κ το άγχος καλώς ή κακώς πολύ μεγάλο!!! 

ελα, έπεσε τοσο κ η fsh ε; πωπω! ναι το ξέρω οτι ολες οι ορμόνες επηρεάζονται, δυστυχώς έτσι ειναι η γυναικεία φύση! τι τραβάμε 

Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια.. Έχω 2 pergoveris των 900.. Η μία όμως είναι ανοιχτή από 27 Μαρτίου περίπου.. Η άλλη είναι κλειστή στο ψυγείο κ λήγει Ιούνιο του 2021.. Φυσικά η πρώτη (αν δν έχει "χαλάσει") δίνεται δωρεάν.. Μακάρι να έδινα κ τη δεύτερη δωρεάν αλλά θέλω να ξεχρεωσω την εξωσωματική που έκανα τον προηγ μήνα.. Φυσικά θα δοθεί σε λογική τιμή.. Οποια ενδιαφέρεται ας μου στείλει προσωπικό.. (αυτές δε θα μου τις ζητήσουν πίσω ε;).. 

Just now, Nephelie είπε:

Ξερεις ποση προλακτινη εχω ; 48,7 και το οριο ειναι 23,3 Μου εδωσε dostinex μισο 2 φορες την βδομαδα-δε το πηρα γιατί θα ηρεμησω θα «τα γραψω»& θα παω να επαναλαβω την εξεταση διοτι ημουν μες το αγχος εκεινη τη μερα.μην εισαι χαζη σκεψου θετικα σαν να κανεις μια νεα αρχή και θα πετυχει! Καθολου αρνητικες σκεψεις! Ολα θα πανε καλά!εχω ενστικτο στο εχω πει απο τη πρωτη στιγμη

Την προλακτινη δεν πρεπει να την κανεις οταν ξυπνας πρεπει να περασουν 2 ωρες. Εγω την εκανα αδιαθετη με τ π ξυπνησα και βγηκε 45 και την εκανα 2 μερες μετα τ σαββατο χαλαρη μετα απο 2 ωρες κ βγηκε 12!!! Να καταλαβεις τι παιζει!!!

• Μου αρέσει 3

Διαφημίσεις

Just now, Summer87 είπε:

Την προλακτινη δεν πρεπει να την κανεις οταν ξυπνας πρεπει να περασουν 2 ωρες. Εγω την εκανα αδιαθετη με τ π ξυπνησα και βγηκε 45 και την εκανα 2 μερες μετα τ σαββατο χαλαρη μετα απο 2 ωρες κ βγηκε 12!!! Να καταλαβεις τι παιζει!!!

Ωχ λες και μένα για αυτό να χε βγει τσιμπημένη? Με το που ξύπνησα ντύθηκα και πήγα κατευθείαν.. Τώρα θα ξανάπαω Πέμπτη να δούμε αλλά θα κάνω αυτό που λέτε.. Θα περιμένω να περάσουν  δύο ωρες πρωτα... 

Just now, Αγγελίνα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.. Έχω 2 pergoveris των 900.. Η μία όμως είναι ανοιχτή από 27 Μαρτίου περίπου.. Η άλλη είναι κλειστή στο ψυγείο κ λήγει Ιούνιο του 2021.. Φυσικά η πρώτη (αν δν έχει "χαλάσει") δίνεται δωρεάν.. Μακάρι να έδινα κ τη δεύτερη δωρεάν αλλά θέλω να ξεχρεωσω την εξωσωματική που έκανα τον προηγ μήνα.. Φυσικά θα δοθεί σε λογική τιμή.. Οποια ενδιαφέρεται ας μου στείλει προσωπικό.. (αυτές δε θα μου τις ζητήσουν πίσω ε;).. 

Αγάπη στείλε μου μνμ πόσο την δίνεις τη μια pergoveris για να ξέρω... Ευχαριστώ 

Just now, Τζινα38 είπε:

Αγαπημένες μου τι κάνετε; Δεν έχω καλό σήμα και δεν μπορώ να διαβάσω τα νέα σας.. Εγώ είμαι από το Σάββατο στο Ιπποκράτειο και μόλις με ενημέρωσαν ότι Παρασκευή πρωί τελικά γεννάω..μάλλον θα κάνω χολασταση στην κύηση οπότε με βάζουν νωρίτερα για καισαρική. εδώ στον υπέρηχο με βγάζουν 2 μέρες μικρότερο δηλαδή 32 και 5 ενώ υποτίθεται είμαι 33 ακριβώς σήμερα.. οπότε με βάση την δική τους μέτρηση την Παρασκευή θα είναι 33 και 1 θα έχω πάρει 1 μέρα από την 34η βδομάδα..σας φιλώ γλυκα

Μπράβο κορίτσι μου με το καλό να κρατήσεις το μπεμπακι σου αγκαλιά.... Αντε αντε να γεμίζει με μωρακια ζουμπουρλουδικα η παρέα μας :)

Ecjtp3.png

Just now, Τζινα38 said:

Αγαπημένες μου τι κάνετε; Δεν έχω καλό σήμα και δεν μπορώ να διαβάσω τα νέα σας.. Εγώ είμαι από το Σάββατο στο Ιπποκράτειο και μόλις με ενημέρωσαν ότι Παρασκευή πρωί τελικά γεννάω..μάλλον θα κάνω χολασταση στην κύηση οπότε με βάζουν νωρίτερα για καισαρική. εδώ στον υπέρηχο με βγάζουν 2 μέρες μικρότερο δηλαδή 32 και 5 ενώ υποτίθεται είμαι 33 ακριβώς σήμερα.. οπότε με βάση την δική τους μέτρηση την Παρασκευή θα είναι 33 και 1 θα έχω πάρει 1 μέρα από την 34η βδομάδα..σας φιλώ γλυκα

Με το καλό κορίτσι μου να πάνε όλα τέλεια!!! :x

Just now, Moana είπε:

ελα, έπεσε τοσο κ η fsh ε; πωπω! ναι το ξέρω οτι ολες οι ορμόνες επηρεάζονται, δυστυχώς έτσι ειναι η γυναικεία φύση! τι τραβάμε 

Αγάπη πόσο ήταν η προλακτινη σου? 

Ecjtp3.png

Just now, Summer87 είπε:

Ακριβώς!! :-) Για αυτο δε πηρα το κωλοχαπο θα τη ξανακανω 

ZAeBp3.png

Just now, Moana είπε:

Οποτε κ επίσημα πλέουν, κανουν οτι να ναι σε σχέση με το τεστ! ποσα λεφτα σου ζήτησαν τελικά για την ύστερο; στειλε μου πμ αν δε θες να γράψεις εδω 

Μου είπε ότι τους ήρθε εγκύκλιος όπου αναγράφεται πως δεν απαιτείται για υστερο τεστ κορονοιου. 

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Διαφημίσεις

Just now, mominthemaking είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!

Τί παίζει απο τιμές για το τεστ;;

Μου ειπαν απο ΓΕΝ υποχρεωτικά πλεον..

Καμια εμπειρία απο δημόσιο;

Καθε μηνα θα δινουμε 100αρι δηλαδη εμεις με φυσικους;;;;;

Ευχαριστώ!

Αστα και εγω γεν κ πληρωσα τις προαλλες 90€ με φυσικους παω ,κ μενα μου ειπαν ειναι υποχρεωτικο σε ολα τα κεντρα ..ομως  η @Joka εκανε ηδη ωοληψια κ δεν της ζητησαν τιποτα(σε αλλο κεντρο λογικα ). ουτε σε αυτο δε βγαζουμε ακρη

ZAeBp3.png

Just now, Τζινα38 είπε:

Η Παναγία μαζί σας κορίτσι μου! Περιμένουμε νέα σας! Καλή λευτεριά!

• Ευχαριστώ 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Just now, Moana είπε:

34! 

Ααα μια χαρά είσαι εμένα την πρώτη 37 πήρα χάπι έπεσε 0.3 και στην προηγούμενη 50...για να δω την Πέμπτη πόσο θα ναι... 

Ecjtp3.png

Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις