admin

Καφέ εξωσωματικής (παλιό 2016-2020)

Recommended Posts

Just now, Joka είπε:

Κοριτσια μου,δεν ενθουσιαζομαι,ξερω για 12η μερα μετα την ετ 3 βλαστοκυστων ειναι χαμηλα,χοριακη 302

Κορίτσι μου δεν ξέρεις πόσο έχω χαρεί ♥️ Έμπαινα μέσα για να δω πότε θα κάνεις την χοριακή... Και να που είσαι έγκυος ✌️ Λοιπόν κάτσε τώρα να το απολαύσεις & να το χαρείς όσο μπορείς. Καταλαβαίνω το γεγονός ότι είσαι επιφυλακτική αλλά από εδώ και πέρα πρόσεχε και μην σαμποτάρεις την προσπάθεια και τον αγώνα που έχεις δώσει. Μιλάω ευγενικά.... Άντε με το καλό και καλούς διπλασιασμούς♥️♥️♥️ Και να πάρεις τον γιατρό τηλέφωνο, χθες όμως. 

• Μου αρέσει 2

m0W3p3.png

Just now, Joka είπε:

Δεν ξερω και τι να πω στον αντρα μου,πως να του τα εξηγησω.Τα χω παιξει τελειως τωρα.Πάμε για Σαββατο επαναληψη?

Ειμαι μονη σπιτι και τρεμωωωω.

Τι να γινε και με το τεστ της Δευτερας?Να ηταν πολυ χαμηλα και να μην ανιχνευσε???

Ποιο τεστ παιδί μου; τα τεστ δε δειχνουν λεμε! !Μια χαρα ειναι η τιμή για 12η μερα τελεια! Μπραβο ! Επιτελους!πλακωσου στα φαρμακα τωρα!!!

ZAeBp3.png

Διαφημίσεις

Just now, Visit a vis είπε:

Να το βρω κι εγώ αυτό το θέμα λοιπόν... Άρα έχει λογική! Για τα βλαστοκύτταρα μου είπε ότι είναι σε πειραματικό στάδιο ακόμη. Και επειδή είναι και ακριβή δοκιμάζουμε άλλα πρώτα: υστεροσκόπηση και σκράτσινγκ (κανένα αποτέλεσμα) και τώρα αν οι ορμόνες το επιτρέψουν και αποχωρήσουμε σε προετοιμασία του θα πάμε με σαλοσπιρ 80 και σικλακούρ και τα αυτοκόλλητα (τα ξέχασα αυτά!). Σκεφτόμουν μήπως φταίει κάποια ορμόνη...μήπως χρειάζεται έλεγχος ενδοκρινολογικός...αλλά μάλλον δεν ισχύει κάτι τέτοιο. 

Το Σαλοσπίρ δεν είναι ότι βοηθάει στο να παχύνει το ενδομήτριο αλλά στο να αιματωνεται σωστά η μήτρα.Εγω πχ είτε με Σαλοσπίρ είτε χωρίς το ίδιο ήταν το ενδομήτριο.Κ γω έκανα σκρατσινγκ κ υστεροσκοπηση κ δεν βοήθησε ίσα ίσα είχα πολύ πιο λεπτό μετά το σκρατσινγκ.Δν ξέρω μάλλον αυτό που λες με τα βλαστοκύτταρα είναι άλλο από το prp. Εμένα μου είπε ότι πολλές φορές είναι και ανατομικό το θέμα.Ελπιζω να τα καταφέρουμε! 

• Μου αρέσει 1

Just now, SONIA79 είπε:

Κορίτσι μου δεν ξέρεις πόσο έχω χαρεί ♥️ Έμπαινα μέσα για να δω πότε θα κάνεις την χοριακή... Και να που είσαι έγκυος ✌️ Λοιπόν κάτσε τώρα να το απολαύσεις & να το χαρείς όσο μπορείς. Καταλαβαίνω το γεγονός ότι είσαι επιφυλακτική αλλά από εδώ και πέρα πρόσεχε και μην σαμποτάρεις την προσπάθεια και τον αγώνα που έχεις δώσει. Μιλάω ευγενικά.... Άντε με το καλό και καλούς διπλασιασμούς♥️♥️♥️ Και να πάρεις τον γιατρό τηλέφωνο, χθες όμως. 

Ευχαριστω παρα πολυ κοριτσι μου!!Παρα πολυ ολες,γιατι ξερω ποσο με νιωθετε!!!

Πηρα ηδη τηλεφωνο φυσικά το γιατρο και τωρα περιμενω απο στιγμή σε στιγμη τον αντρα μου.

• Μου αρέσει 6

hKYcp3.png

Just now, Joka είπε:

Δεν ξερω και τι να πω στον αντρα μου,πως να του τα εξηγησω.Τα χω παιξει τελειως τωρα.Πάμε για Σαββατο επαναληψη?

Ειμαι μονη σπιτι και τρεμωωωω.

Τι να γινε και με το τεστ της Δευτερας?Να ηταν πολυ χαμηλα και να μην ανιχνευσε???

Αχ ρε κορίτσι μου καλά στα έλεγαν τα κοριτσουδια εδώ μέσα... Πω πωωωω συγχαρητήρια.. Καλό τριπλασιασμό θα ευχηθώ εγώ.. Μα πραγματικά μας έβαλες την ψυχή μέχρι να πας.... 

• Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Ecjtp3.png

Διαφημίσεις

Just now, Joka είπε:

Κοριτσια μου,δεν ενθουσιαζομαι,ξερω για 12η μερα μετα την ετ 3 βλαστοκυστων ειναι χαμηλα,χοριακη 302

Ε ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΞΩ ΠΙΑ??.

ρωτα αν ειναι να πάρεις ενέσιμη προγεστερονη.

• Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1

wRSzp2.png5JEup3.png

Just now, Καντι είπε:

Ε ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΞΩ ΠΙΑ??.

ρωτα αν ειναι να πάρεις ενέσιμη προγεστερονη.

Κάντιιιιι δεν ξερεις ποσο θελω να ερθω στη θεση σου και ν ανοιξω κι εγω θέμα "αν τα καταφερα εγω ολες θα τα καταφερετε!!!!":x

Ποια μερα εκανες πρωτη χοριακη?Εσυ θυμαμαι ησουν στο Θεό?!

Αληθευει οτι ο γιατρος σας ζηταει χοριακη και για βλαστοκυστες αργοτερα απο 9η μερα??

• Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Just now, Joka είπε:
Just now, Joka είπε:

Just now, Joka είπε:

Αχχχ θα τρελαθώ!! Συγχαρητήρια και ευτυχώς άκουσες τα κορίτσια και πήγες για χοριακη και μια χαρά είναι! Τι νούμερο είναι κάθαρα οργανικό, μας ενδιαφέρει ο διπλασιασμός, να το χαρείς και βήμα βήμα όλα θα πάνε τέλεια! Με το καλό η επανάληψη 

• Ευχαριστώ 1

Just now, nadiaki165 είπε:

Σε ξέρω χρόνια από το φόρουμ και σε καταλαβαίνω αλλά αυτή η άρνηση σου για την χοριακή μας τσάκισε!!!και να μην έχεις πάει κ ποτέ??? τρελλάθηκα!!

Όλα μια χαρά θα πάνε!!!!

Ναι βάλτης ιδέες να μας στέλνει μετά τις τιμές για την προγεστερόνη αντί να ρωτάει τον γιατρό της. 

Όχι να πα΄ρεις να του πεις τι έκανες....με αθώο χαζό ύφος μπας κ γλυτώσεις λίγη κατσάδα!!

Άχ και μόλις το δει η @Καντι!!!!! ποιος σε γλυτώνει μετά!!θα σε αφήσω εγώ να σε περιλάβει εκείνη!!! :D

Με εχεις καλύψει πλήρως! Είπαμε ξεροκεφαλιά. Αλλα κάποιες φορές την βλακεία που εχουμε στο εγκέφαλο πρεπει να την συγκρατουμε!

@Joka Εγω δεν ηθελα να κόψω τα φαρμακα νομίζεις; Στο εγραψα οτι αισθανόμουν οπως καθε αλλη φορα που έπαιρνα αρνητικό; Ω ναι! Να τα χεσω τα διαβάσματα και τα πτυχία , ουτε πίσω απο τον ήλιο αυτη η συμπεριφορά!!!

Just now, Joka είπε:

Κάντιιιιι δεν ξερεις ποσο θελω να ερθω στη θεση σου και ν ανοιξω κι εγω θέμα "αν τα καταφερα εγω ολες θα τα καταφερετε!!!!":x

Ποια μερα εκανες πρωτη χοριακη?Εσυ θυμαμαι ησουν στο Θεό?!

Αληθευει οτι ο γιατρος σας ζηταει χοριακη και για βλαστοκυστες αργοτερα απο 9η μερα??

Ξέρεις ποιο ειναι το πρόβλημα οτι εγω αυτην την στιγμή, δεν χαίρομαι, τοσο οσο φοβάμαι για σένα. Ξαναπάρε τον γιατρο και πες του τι εχεις κόψει, μηπως στα αυξήσει.

Εμας ο γιατρος ζητάει 12 μερες μετα χοριακη για βλαστοκυστες και εμενα ηταν και έκτης μέρας το έμβρυο και δεν έκανε σκόντο και δεν μετράει και την μερα της μεταφοράς απο τη επόμενη. Ετσι προέκυψε το 1200.

• Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1

wRSzp2.png5JEup3.png

Just now, Joka είπε:

Ευχαριστω παρα πολυ κοριτσι μου!!Παρα πολυ ολες,γιατι ξερω ποσο με νιωθετε!!!

Πηρα ηδη τηλεφωνο φυσικά το γιατρο και τωρα περιμενω απο στιγμή σε στιγμη τον αντρα μου.

Τρέλανέ μας Jokaaaaaa!! Χαχαχαχαχα! Αν σε έβλεπα θα σε άρπαζα από το μαλλί πρώτα και ΜΕΤΑ θα σου έκανα αγκαλιά

• Χαχα 3

MU8lp3.png

Διαφημίσεις

Just now, Joka είπε:

Χαχαχαχαχ ασε αυτό σκεφτομαι και το υπολοιπο γκρουπ που θελανε να κατεβουν να με περιλάβουν!!

Πρωτα βεβαια πρεπει να γλιτωσω απ τον αντρα μου που ερχεται σε λίγο,ανυποψιαστος!!!

Βρε τον έρημο, ντροπή.... Να μη τον πάρεις ένα τηλέφωνο??? 

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Just now, Joka said:

είδες;;;;;;;;;;;ποτε δεν πρεπει να χανουμε την ελπιδα μααας!!εμεος εδω το ξεραμεεεεε μπραβοοοοοοοοοοοο

• Μου αρέσει 1

rfssp2.png

Just now, Joka είπε:

Ότι ειναι θετική αλλα πρεπει να ξανακανω Σαββατο να διπλασιαστει.Νομιζω οτι ειναι χαμηλα για 12η μερα?

Τωρα να ξαναρχισω τα φαρμακα?Φυσικα δεν ειπα οτι τα χω σταματησει απο Σαββατο!!

Κοπέλα μου πολλα συγχαρητήρια....Εισαι εγκυουλα κ ετσι πρέπει να σκέφτεσαι κ να φέρεσαι....Τα καταφερες...Καταλαβαινω που εισαι επιφυλακτική αλλα απο εδω κ περα χρειάζεται καλη ψυχολογία για το ή τα μωρα που εχεις στην κοιλιτσα σου...:wub:

Σε παρακαλω να παρεις το γιατρό σου ξανα τηλεφωνο κ να του πεις απο ποια μερα εχεις σταματησει τα φαρμακα...Δεν σταματαμε ποτε μα ποτε τα φαρμακα αν δεν μας πει ο γιατρός...Να τον πάρεις τωρα...Δεν ειναι θεμα να σε αγχωσω αλλα οπως ειπαν κ τα κορίτσια μπορει να χρειαζεται εξτρα ενισχυση η εγκυμοσύνη αυτη τη στιγμή...Παρε σε παρακαλω πες του την αλήθεια κ πες μας τι σου ειπε... Μην κάνεις βλακειες....

• Μου αρέσει 2

m1Ogp2.pngZ8RNp2.png

Just now, Joka said:

Μπράβο !!! Ποτέ δεν πρέπει να χάνουμε την ελπίδα μας !!! Ποτέ !!! 
Ευχομαι με όλη μου την καρδιά να διπλασιαστεί και να προχωρήσει όπως πρέπει !! 
χαρηκα τόσο πολύ !!! 

Just now, Joka said:

Ότι ειναι θετική αλλα πρεπει να ξανακανω Σαββατο να διπλασιαστει.Νομιζω οτι ειναι χαμηλα για 12η μερα?

Τωρα να ξαναρχισω τα φαρμακα?Φυσικα δεν ειπα οτι τα χω σταματησει απο Σαββατο!!

Για εμένα έπρεπε να το πεις. Πρέπει να εμπιστεύεσαι το γιατρό σου και να του λες αλήθεια  Πως αλλιώς θα σε καθοδηγήσει σωστά ; 

• Μου αρέσει 1

VDuXp3.png

Just now, Joka είπε:

Δεν το πιστεεεεεεεωωωω!!!!! Πετάχτηκα στον βελονιστη μου και τι να δω!!!!! Θα σου βγααααλουμε το μαλλί!!!! Μπράβο! Χαρρρηκααα Απίστευτα. Μια χαρά είναι και για 12 ημερα

Just now, Joka είπε:

Χαχχαχαχααα μα πως να το πιστεψω μετα απο τοσα χρονια,μετά απ οσα περασα,τόσες αποτυχιες και πλέον στα 42!!

Ο αντρας μου θα με κυνηγαει.Απ το Σαββατο του ειπα,τελος,δεν ειμαι εγκυος και το χει βγαλει τελειως απ το μυαλο του!

Ε2, Προγεστερονη αύριο πρωί και ίσως ενέσιμη προγεστερονη. Θα έρθω από Θεσσαλονίκη να σου κανβ την ενεσηηη!! Δεν με λυπάσαι. Τόσα εξοδα

Joka ελπίζω να έχεις πολλά μαλλιά γιατί βλέπω να μη σου μένει τριχαα! Χα! Χα! 

• Χαχα 1

Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις