admin

Καφέ εξωσωματικής (παλιό 2016-2020)

Recommended Posts

Just now, Frogie είπε:

Συγχαρητήρια κοριτσαρα μου ήθελα να σου γράψω και πριν αλλά περίμενα πρώτα τα αποτελέσματα μην σου λέω βλακειες..εγώ και τις δύο φορές που έμεινα έγκυος το μόνο σύμπτωμα που είχα ήταν το ρίγος..την δεύτερη φορά έκανα τεστ γιατί είχα ρίγη και το ψιλλιαστηκα..καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου..<3

Αα σοβαρα;!στη ζωη μου δεν το εχω παθει με τοσο χαμηλη θερμοκρασια να τρεμω και να κρυωνω τοσο πολυ!ουτε σε αρρωστιες κανονικες τετοιο πραγμα.σε ευχαριστω πολυ πολυ!!! 

ZAeBp3.png

Just now, Nephelie είπε:

ε2:2020 prg:495 τα πιο ωραια 98€ που εχω δωσει ποτέ στη ζωη μου.βεβαια μαλλον κανανε λαθος την prg στο υγεια,μου ειπε ειναι περιεργα υψηλή και ναι @Καντι @Moana με τη μία σικλακουρ πμβ 1 στομα,1 κολπικο κ δευτερα χοριακή κλπ ξανά.

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!μπραβο βρε κορίτσι μου!!τωρα μπορεί να επανέλθει η θερμοκρασία!!χαχαχαχα

• Ευχαριστώ 1

xuBjp3.png

Διαφημίσεις

Just now, Nephelie είπε:

Αα σοβαρα;!στη ζωη μου δεν το εχω παθει με τοσο χαμηλη θερμοκρασια να τρεμω και να κρυωνω τοσο πολυ!ουτε σε αρρωστιες κανονικες τετοιο πραγμα.σε ευχαριστω πολυ πολυ!!! 

Δεν το είχα πάθει ποτέ ούτε εγώ ήταν η πρώτη φορά..αλλά το είχε και η μαμά μου και φαντάσου ότι της έχει μείνει από τις εγκυμοσύνες της  και το παθαίνει καμιά φορά στο ά σχετο αν κουραστεί πολυ..που λες εγώ στο πρώτο τρίμηνο το έπαθα δύο φορές πριν καν κάνω τεστ και μετά το παθα άλλες δύο τρεις πριν την αυχενική..από τότε δεν μου χει ξανατυχει..σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και όσο περνάει ο καιρός να ξεαγχωνεσαι και να το απολαμβάνεις όσο μπορείς..<3

VAmap3.png

Just now, Nephelie είπε:

Αστρολογικά η διελευση του Ουρανου που ξεκινησε απο το Μαιο φερνει τα μωρακια :-) χωρις πλακα.

Ευχαριστω πολυ πολυ!!!επισης!!!!

Ξέρεις μέχρι ποτέ θα κρατήσει για να ξέρω με γω τον Σεπτέμβρη...:D

• Χαχα 3

xuBjp3.png

Just now, Frogie είπε:

Δεν το είχα πάθει ποτέ ούτε εγώ ήταν η πρώτη φορά..αλλά το είχε και η μαμά μου και φαντάσου ότι της έχει μείνει από τις εγκυμοσύνες της  και το παθαίνει καμιά φορά στο ά σχετο αν κουραστεί πολυ..που λες εγώ στο πρώτο τρίμηνο το έπαθα δύο φορές πριν καν κάνω τεστ και μετά το παθα άλλες δύο τρεις πριν την αυχενική..από τότε δεν μου χει ξανατυχει..σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και όσο περνάει ο καιρός να ξεαγχωνεσαι και να το απολαμβάνεις όσο μπορείς..<3

Καλα που μου το πες να ειμαι προετοιμασμενη αν ξανασυμβει.χιλια ευχαριστω!!! ηταν πολυ χοντρο παντως ,λεω παει τελειωσαν ολα .νασαι καλά κοπελα μου! 

ZAeBp3.png

Διαφημίσεις

Just now, nadiaki165 είπε:

Ξέρεις μέχρι ποτέ θα κρατήσει για να ξέρω με γω τον Σεπτέμβρη...:D

Ειναι στον Ταυρο και θα μεινει...που γενικα του ταυρου δε του αρεσουν οι αλλαγες αλλα θα τις υποστει και στο τελος θα καταλαβει οτι ειναι για καλό ειτε αρνητικες ειτε θετικες..η διελευση του ουρανου φερνει μεγαλες κ ξαφνικες αλλαγες αλλα εξαρταται απο τον προσωπικο σου χαρτη σε ποιον οικο περναει πχ αν ειναι στον 6 ειναι αλλαγή δουλειας στο 4 οικογενεια κοκ.δε τα εχω μελετησει πολυ ,ειναι δυσκολα, ολοκληρη επιστημη..

• Μου αρέσει 2

ZAeBp3.png

3 hours ago, Καντι said:

Για τις ανδρικές βιταμίνες θα σου πω οτι πληρώνεις παιρνεις. 

Δηλαδη εμεις ειδαμε βελτίωση μ αυτές που έχουν 80 ευρώ και , τον μήνα το κουτί και τρίμηνη αγωγή , ενώ με τις πιο οικονομικές καμια διαφορα.

16 θα σου πάρει, γραψε μου την lh και σε τι μονάδα.

μπορεις να μου στειλεις σε μηνυμα πληροφοριες;;;; ευχαριστω!ειναι πολλες αυτες των 80 ευρω...

Just now, Nephelie said:

Κοριτσια μου 784 - τρέμω ακομα, αλλα τωρα κλαιω κιολας..τι συναισθηματα θεε μου!!Δεν υπαρχει αυτο!

αχ δεν το πιστεύω!!!!!μπράβο αγάπη μουουουουου!!!!!!!!!!!!!πολλά πολλά μπράβο!!!!!με το καλό μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!

xu6xp2.png

πρίν από 17 λεπτά , Nephelie είπε:

Κοριτσια μου 784 - τρέμω ακομα, αλλα τωρα κλαιω κιολας..τι συναισθηματα θεε μου!!Δεν υπαρχει αυτο!

Νεφέλη μουυυυ !!! Μπράβο κοριτσάρα μου ! Συγχαρητήρια ! Σου στέλνω μια τεράστια αγκαλιά !

Κορίτσια τι κάνετε;; Πόσο χαίρομαι που αυξάνονται κι άλλο οι εγκυούλες!!!! Άντε, καμία να μην μείνει χωρίς παιδάκι!! Όλες να τα καταφέρουμε κι ας μην προλάβαμε τον Ιούνιο :-P Πιστεύω υπάρχει ελπίδα και για μας!

Βρε κορίτσια.. έχω πάθει κάτι τρελά και είπα να σας γράψω μήπως βρω λίγη συμπαράσταση. Εγώ είχα Hashimoto, υποθυρεοειδισμό και ξαφνικά κάνω κάποιες εξετάσεις λίγο πριν ξεκινήσω διέγερση για να σιγουρευτώ ότι όλα πάνε καλά και τι βρίσκω; TSH 0..... Τ3 και Τ4 πολύ μεγάλες, δεν το συζητώ. Υπερθυρεοειδισμός.. και ΑΝΑ, τα αυτοάνοσα αντισώματα.. με φυσιολογικό όριο το 80.... 1.280... Εν τω μεταξύ είχα πολλά συμπτώματα: τρέμουλο, να ξεχνάω συνέχεια πράγματα εγώ που στα νορμάλ μου δεν ξεχνάω ποτέ τίποτα!! Πολύ έντονη φαγούρα, έχω λιώσει στο ξύσιμο. Γενικά είμαι σαν χαζό, μου μιλάνε και δεν καταλαβαίνω. Φυσικά έκοψα το χάπι Τ4 που έπαιρνα, αλλά έχω ακόμα τρέμουλο, κοιμάμαι πολύ και παρόλα αυτά νιώθω εξαντλημένη.

Τιγίνεται; Έχει περάσει κάποια κοπέλα ποτέ κάτι παρόμοιο; Ξέρετε αν περνάει σύντομα;

Just now, Nephelie είπε:

Ειναι στον Ταυρο και θα μεινει...που γενικα του ταυρου δε του αρεσουν οι αλλαγες αλλα θα τις υποστει και στο τελος θα καταλαβει οτι ειναι για καλό ειτε αρνητικες ειτε θετικες..η διελευση του ουρανου φερνει μεγαλες κ ξαφνικες αλλαγες αλλα εξαρταται απο τον προσωπικο σου χαρτη σε ποιον οικο περναει πχ αν ειναι στον 6 ειναι αλλαγή δουλειας στο 4 οικογενεια κοκ.δε τα εχω μελετησει πολυ ,ειναι δυσκολα, ολοκληρη επιστημη..

Να κάνεις πρόβλεψη κι για μένα ! Ξεκινάω τέλη Ιουλίου διέγερση αν πάνε όλα καλά ❤️

Διαφημίσεις

Just now, Julie82 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε;; Πόσο χαίρομαι που αυξάνονται κι άλλο οι εγκυούλες!!!! Άντε, καμία να μην μείνει χωρίς παιδάκι!! Όλες να τα καταφέρουμε κι ας μην προλάβαμε τον Ιούνιο :-P Πιστεύω υπάρχει ελπίδα και για μας!

Βρε κορίτσια.. έχω πάθει κάτι τρελά και είπα να σας γράψω μήπως βρω λίγη συμπαράσταση. Εγώ είχα Hashimoto, υποθυρεοειδισμό και ξαφνικά κάνω κάποιες εξετάσεις λίγο πριν ξεκινήσω διέγερση για να σιγουρευτώ ότι όλα πάνε καλά και τι βρίσκω; TSH 0..... Τ3 και Τ4 πολύ μεγάλες, δεν το συζητώ. Υπερθυρεοειδισμός.. και ΑΝΑ, τα αυτοάνοσα αντισώματα.. με φυσιολογικό όριο το 80.... 1.280... Εν τω μεταξύ είχα πολλά συμπτώματα: τρέμουλο, να ξεχνάω συνέχεια πράγματα εγώ που στα νορμάλ μου δεν ξεχνάω ποτέ τίποτα!! Πολύ έντονη φαγούρα, έχω λιώσει στο ξύσιμο. Γενικά είμαι σαν χαζό, μου μιλάνε και δεν καταλαβαίνω. Φυσικά έκοψα το χάπι Τ4 που έπαιρνα, αλλά έχω ακόμα τρέμουλο, κοιμάμαι πολύ και παρόλα αυτά νιώθω εξαντλημένη.

Τιγίνεται; Έχει περάσει κάποια κοπέλα ποτέ κάτι παρόμοιο; Ξέρετε αν περνάει σύντομα;

Καλησπέρα κορίτσι μου! Τις εξετάσεις τις κάνεις παντα στο ίδιο εργαστήριο; Μήπως να έκανες και μια επανάληψη για σιγουριά; Ο ενδοκρινολόγος σου τι σου είπε;

1jUcp3.png

Just now, @ngelina81 said:

Καλησπέρα κορίτσι μου! Τις εξετάσεις τις κάνεις παντα στο ίδιο εργαστήριο; Μήπως να έκανες και μια επανάληψη για σιγουριά; Ο ενδοκρινολόγος σου τι σου είπε;

Μου είπε να κόψω το χάπι και να κάνω τις ίδιες εξετάσεις εβδομαδιαία για να είμαστε σίγουροι ότι προχωράμε σωστά. Απ'ό,τι διάβασα online, όταν έχεις πολύ ψηλά αντισώματα, προκαλεί αυτό φαγούρα. Οπότε όλα εξηγούνται, αλλά είναι τόσο άσχημο αυτό που περνάω σαν εμπειρία κι αναρωτιέμαι πόσο θα κρατήσει. 

Το εργαστήριο είχε μετρήσει μέχρι και 1.000 σε μια κοπέλα, κοντά στα 1.300 σε κανέναν, αλλά έχω κάνει πολλές φορές εξετάσεις σ'αυτό το εργαστήριο και ήταν πάντα μια χαρά.. Τώρα τελευταία φαίνεται ότι δεν πάνε καθόλου καλά τα ορμονολογικά μου.. Τα τρέλανε αυτός ο ουρανός που κάνει διέλευση! Αυτός φταίει!! Άλλες τις ανεβάζει κι άλλες τις κατεβάζει ο άτιμος 

• Χαχα 2
  • Λυπημένη/-ος 1

Just now, Anna Boo89 είπε:

Να κάνεις πρόβλεψη κι για μένα ! Ξεκινάω τέλη Ιουλίου διέγερση αν πάνε όλα καλά ❤️

Σε ευχαριστω πολυ πολυ !δε θες προβλεψη εσυ μια χαρά θα πας!! :-) Μακαρι να μπορουσαμε να προβλεψουμε αυτα που θα μας συμβουν ..Θα ημασταν ολοι καλυτερα.. 

• Μου αρέσει 1

ZAeBp3.png

Just now, Nephelie είπε:

Καλα που μου το πες να ειμαι προετοιμασμενη αν ξανασυμβει.χιλια ευχαριστω!!! ηταν πολυ χοντρο παντως ,λεω παει τελειωσαν ολα .νασαι καλά κοπελα μου! 

Τίποτα βρε κορίτσι μου γι'αυτό είμαστε εδώ χαίρομαι πολύ που βοήθησα έστω και λίγο..<3 οι αναπνοές με βοηθούσαν να το ξεπεράσω πιο γρήγορα αν έχεις καθόλου εμπειρία από αναπνοές γιόγκα..καλή εγκυμοσύνη και όλα καλά να σου πάνε από δω και πέρα..

• Ευχαριστώ 1

VAmap3.png

Καλά και το πολύ έντονο στρες παίζει ρόλο... Γι αυτό να προσπαθήσεις να μην αγχώνεσαι.... Άκου τον γιατρό σου, κάνε τις εξετάσεις που σου είπε και υπομονή... Συνήθως θέλει 15-20 μέρες για δεις διαφορά στις θυρεοειδικες ορμόνες... Κάνε υπομονή και όλα θα πάνε καλά... Πρώτα πρέπει να ρυθμίσεις αυτά και μετά θα έρθει και το μωράκι με το καλό!!!!

• Μου αρέσει 1

1jUcp3.png

Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις