admin

Καφέ εξωσωματικής (παλιό 2016-2020)

Recommended Posts

Just now, Thia1985 είπε:

Την προηγούμενη φορά 2 5ΑΑ και χοριακη μηδεν

Τώρα πάλι δύο,  5ΑΑ και 4ΒΑ

Το όνομα δε το αλλαζω

Βγαίνει από το όνομα μου! 

ρε κοριτσι μου ομορφο μην προδικαζεις κ μην εισαι μες στην αρνητιλα..αληθεια σε διαβαζω τοαες μερες κ αληθεια με στεναχωρεις..κ σου ξαναλεω κ οι πονοι περιοδου κ αυτο που λες για το στηθος, ιδιοι ειναι κ σε αρνητικο κ σε θετικο..μην δενεις κομπο το αρνητικο..κ τουλαχιστον αν ηταν ετσι να κανες απο την 7η μερα μια χοριακη να πεφτες σε καταθλιψη...;; εεε οχι.. να δεις θα σαι εγκυος κ θα μας ζητας συγγνωμη για τη.μιρλα κ θα σε κυνηγανε ολες...αχχαχχχχαχαχαχαχα

• Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

Just now, Thia1985 είπε:

Το όνομα δε το αλλαζω

Υπομονή μέχρι αύριο. Εγω είπα από αύριο φασίνα στο σπίτι. 

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Διαφημίσεις

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Μαρη εσύ μην κάνεις τπτ πριν να βγει το αποτέλεσμα, για εσένα έχω καλό προαίσθημα. 

ffpWp3.pngo85Jp3.png

αλλη απο δω....ρε αυριο θα ρθω απο εκει να σας βρω να σας δαγκωσω στο λαιμο κ τις δυο!!! αχαχχαχαχαχ

• Χαχα 1

Just now, Thia1985 είπε:

Το όνομα δε το αλλαζω

Καλά τρόπος του λέγειν ήταν..καλά αποτελέσματα για αύριο που θα είναι καλά..κ εγώ αύριο είμαι

Διαφημίσεις

Κορίτσια μου όμορφα #Thia 1985# Νικηαντωνια81# ευχομαι αυριο μια τεράστια χοριακη.. #Mary H#  με το καλο να παρεις αγκαλιτσα το θαυματακι σου :wub:

• Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Just now, Pagotoula είπε:

ρε κοριτσι μου ομορφο μην προδικαζεις κ μην εισαι μες στην αρνητιλα..αληθεια σε διαβαζω τοαες μερες κ αληθεια με στεναχωρεις..κ σου ξαναλεω κ οι πονοι περιοδου κ αυτο που λες για το στηθος, ιδιοι ειναι κ σε αρνητικο κ σε θετικο..μην δενεις κομπο το αρνητικο..κ τουλαχιστον αν ηταν ετσι να κανες απο την 7η μερα μια χοριακη να πεφτες σε καταθλιψη...;; εεε οχι.. να δεις θα σαι εγκυος κ θα μας ζητας συγγνωμη για τη.μιρλα κ θα σε κυνηγανε ολες...αχχαχχχχαχαχαχαχα

και ξέρεις ποια είναι η πλάκα? Αμέσως μετά την εμβρυομεταφορα ήμουν ζεν. Μιλάμε κυρία, αν δεν είχα τη μάνα μου γκεστάπο, θα χα κάνει Κ δουλειές. Σε κάθε προσπάθεια επιστρατεύονται οι δικοί μου τις τρεις πρώτες μέρες. Την προηγούμενη φορά είχε πάρει άδεια ο δικός μου κ έκατσα 14 μέρες μέσα ενώ τωρα του πα μην τολμήσεις. 

Σηκωνόμουν κυρία πρωί πρωί, παρηγγελνα καφέ από την καφετέρια δίπλα στο σπίτι, μου τον έφερναν, κινουμουν, έλιωνα σε καναπέ κρεβάτι κι ερχόταν η μάνα με Ταπερ κι έκανε Κ φασίνα. Θα χαμε βρωμισει αλλιώς. Και έστελνα και βιογραφικά για δουλειά 

• Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Just now, Thia1985 είπε:

Μαρη εσύ μην κάνεις τπτ πριν να βγει το αποτέλεσμα, για εσένα έχω καλό προαίσθημα. 

Όχι βρε μετά το μεσημέρι που θα γυρίσω απ τη δουλειά. ΧΑΧαχαχχαχα 

Αν κάνω χοριακη αύριο . Όχι θα κάνω 

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Just now, Pagotoula είπε:

αλλη απο δω....ρε αυριο θα ρθω απο εκει να σας βρω να σας δαγκωσω στο λαιμο κ τις δυο!!! αχαχχαχαχαχ

Την Νικηαντωνια81 άστην σε εμένα είναι κοντά μου:P

• Χαχα 2

Just now, νικηαντωνια81 said:

Όχι βρε μετά το μεσημέρι που θα γυρίσω απ τη δουλειά. ΧΑΧαχαχχαχα 

Αν κάνω χοριακη αύριο . Όχι θα κάνω 

Καλά αν δε κάνετε χοριακή και αύριο θα έρθω με ένα τεστ στη καθεμία σας! Παπαπα πια!

Just now, EllieV said:

Καλά τρόπος του λέγειν ήταν..καλά αποτελέσματα για αύριο που θα είναι καλά..κ εγώ αύριο είμαι

Καλή επιτυχία και σε εσένα κοπέλα μου! Να έχετε όλες μια μεγάλη χοριακή!

• Μου αρέσει 3

uLuIp3.png

Διαφημίσεις

Just now, Chrisla είπε:

Κορίτσια μου όμορφα #Thia 1985# Νικηαντωνια81# ευχομαι αυριο μια τεράστια χοριακη.. #Mary H#  με το κακό να παρεις αγκαλιτσα το θαυματακι σου :wub:

Σκεφτόμουν ότι θα σκάσει μυτη το μπούτι σταρ Ελλάς!!! 

• Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Just now, Thia1985 είπε:

Θα σκάσει σίγουρα... 

Just now, Thia1985 είπε:

Just now, Thia1985 είπε:

Το Τ9 γαμωτο πως το διορθώνω? 

Just now, Joka είπε:

Κοριτσι,θα στο γραψουν λογικα κι αλλες κοπελες.Η @Mary H θυμαμαι σε μενα το ειχε γραψει πολλες φορες οταν ψαχνομουνα και ρωταγα κι εγω για παραθυρα εμφυτευσης.

Το βασικοτερο στην υποθεση ειναι τα εμβρυα.Νομίζω καπου το 80%?Αν δεν εβαλες ποτε ενα καλό έμβρυο,μια καλη βλαστοκυστη,η οποια ειναι περισσοτερο δοκιμασμενη,ισως ετσι να εξηγειται.

Εγω ας πούμε.πετυχα οταν εβαλα για πρωτη φορα (καλη) βλαστοκυστη.Μεχρι τοτε,ουτε εγω ειχα εμφυτευση.

Συμφωνω . Ένα καλό έμβρυο εμφυτεύεται παντού, ακόμη και στη σαλπιγγα, με διάφραγμα , με δικερη μήτρα, με πολύποδα κλπ. Αυτά τα έχω δει στην περίπτωση μου κ σε άλλες κοπέλες. Είναι το 80 % της επιτυχίας. Μόνο στην περίπτωση φλεγμονής δυσκο

λης, εκεί μπορεί να υπάρχει θέμα. Αλλά αυτά ο Σφακ τα ξεψηριζει όποτε αποκλειεται

• Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Lilypie - (IVvA)

Just now, Mary H said:

Συμφωνω . Ένα καλό έμβρυο εμφυτεύεται παντού, ακόμη και στη σαλπιγγα, με διάφραγμα , με δικερη μήτρα, με πολύποδα κλπ. Αυτά τα έχω δει στην περίπτωση μου κ σε άλλες κοπέλες. Είναι το 80 % της επιτυχίας. Μόνο στην περίπτωση φλεγμονής δυσκο

λης, εκεί μπορεί να υπάρχει θέμα. Αλλά αυτά ο Σφακ τα ξεψηριζει όποτε αποκλειεται

Με μετατοπισμένο παράθυρο δε θα πάει απλά στράφι όμως όσο καλό και να είναι? Αν το βάλεις λάθος μέρα θα πάει στο ενδομήτριο θα φάει πόρτα και τέλος...σπάνιο μεν η μετατόπιση αλλά αν την έχεις?

• Μου αρέσει 2

uLuIp3.png

Just now, olpapa είπε:

Με μετατοπισμένο παράθυρο δε θα πάει απλά στράφι όμως όσο καλό και να είναι? Αν το βάλεις λάθος μέρα θα πάει στο ενδομήτριο θα φάει πόρτα και τέλος...σπάνιο μεν η μετατόπιση αλλά αν την έχεις?

Ναι ισχύει σε ποσοστό 20%. Αν έχεις κάνει τα παντα στρέφεται κ εκει

• Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις