admin

Καφέ εξωσωματικής (παλιό 2016-2020)

Recommended Posts

πρίν από 19 λεπτά , Mary H είπε:

Στην κλινική,  στο Γεννεσις. 

Σ ευχαριστώ πολυ:wub:!

Με το καλο....!!!ευχομαι ολα να ειναι τέλεια οταν θα αντικρυσεις το πρωτο βλεμμα της μπουμπους σου!!!

Διαφημίσεις

Just now, Καντι είπε:

@Mary H γεννάς αυριο;;;

Απίστευτο!!! Με το καλο να υποδεχτείς την μονακριβη κορούλα σου! Ολα να πανε υπέροχα!

@Thia1985 Kai @Visit a vis κι εγω επτά χρόνια ουτε μια φορα δεν ξεκόλλησε η χοριακη απο το 0. Κι ομως έφτασε αυτη η μερα πίστευα οτι το σώμα μου δεν μπορει να εμφυτεύσει κι ομως εγινε. Με το καλο και στα δικά σας! Και στην @νικηαντωνια81 φυσικα που περιμένει αυριο!

@Καντι μου σ ευχαριστώ!

Ευχομαι κ σε σένα καλή λευτεριά με ένα γερό μωράκι!

@Thia1985 σε πόσες ώρες θα εχεις αποτελέσματα αύριο; Ρε συ έβλεπα άσχημο όνειρο χθες κ είμαι πεπεισμένη για αρνητικό αποτέλεσμα. Είμαι προκατειλημμένη γενικά.

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Διαφημίσεις

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

@Καντι μου σ ευχαριστώ!

Ευχομαι κ σε σένα καλή λευτεριά με ένα γερό μωράκι!

@Thia1985 σε πόσες ώρες θα εχεις αποτελέσματα αύριο; Ρε συ έβλεπα άσχημο όνειρο χθες κ είμαι πεπεισμένη για αρνητικό αποτέλεσμα. Είμαι προκατειλημμένη γενικά.

Ελα τώρα.. Αστα αυτά τριψηφια θα είναι.. :x

Μεγάλη εβδομάδα ξεκινάει αύριο!!!! Καλή επιτυχία κοριτσαρες!!!! @Thia1985 @νικηαντωνια81 τεράστιες χοριακες να λάβετε!!!! @Mary H,  με το καλό η μπουμπουκα να έρθει στην αγκαλιά σας!!!:wub::wub::wub:

• Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

tvXOp2.png

πρίν από 30 λεπτά , Tinkerbelly είπε:

@Mary H Το τελευταίο σαββατοκύριακο που είσαστε εσύ και ο αντρουλης σου. Από αύριο και για τα υπόλοιπα χρόνια θα είστε πια γονείς! Ένας μεγάλος αγώνας έφτασε στο τέλος του...Να σας περιμενουν τώρα μόνο όμορφες στιγμές, δυνατές, γεμάτες αγάπη και χαρά με το αγγελούδι σας. Όλα καλά να πάνε αύριο!

Στα κορίτσια μας @EllieV, @νικηαντωνια81, @Thia1985 λίγες ώρες έμειναν, καλή καλή επιτυχία, να πάρετε από μια τεράστια χοριακη!!! 

Ναι έτσι ακριβώς έχεις δικιο! Σ ευχαριστώ πολύ πολύ πολλά φιλια:wub:

πρίν από 26 λεπτά , Αγγελίνα είπε:

Με το καλό @Mary H!!Όλα καλά να πάνε!!

Κορίτσια εύχομαι μεγάλες χοριακες για αύριο!! Αν όμως κ πάλι δε σας κάνουν το χατήρι,να 'στε δυνατές!! Εύχομαι βέβαια να' στε χαρούμενες περισσότερο!! Πολλά νέα λοιπόν έχουμε να περιμένουμε για αύριο!!

Να πάνε όλα καλά για την καθεμία σας ξεχωριστά!! 

Σ ευχαριστώ κούκλα μου!!

Just now, EllieV είπε:

@Mary H με το καλό αύριο:)

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου!!!

Just now, [email protected] είπε:

Μεγάλη εβδομάδα ξεκινάει αύριο!!!! Καλή επιτυχία κοριτσαρες!!!! @Thia1985 @νικηαντωνια81 τεράστιες χοριακες να λάβετε!!!! @Mary H,  με το καλό η μπουμπουκα να έρθει στην αγκαλιά σας!!!:wub::wub::wub:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Κι Εσυ φιλια στο γαμπρό μπεμπουλη:wub:

Just now, Αννέτα είπε:

@Mary H καλώς να υποδεχτείτε την κόρη σας. Δίνεις ελπίδα σε όλες μας.

Κορίτσια που περιμένετε χοριακή, εύχομαι καλά αποτελέσματα

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου. Μακάρι να να σας δίνω δύναμη κ ελπίδα!

Just now, Mammy76 είπε:

Με το καλο....!!!ευχομαι ολα να ειναι τέλεια οταν θα αντικρυσεις το πρωτο βλεμμα της μπουμπους σου!!!

Σ ευχαριστω! Μακάρι!!!

Just now, Egina mama είπε:

@Mary H με το καλό να γεμίσει η αγκαλιά σου αύριο. Να μπεις όταν μπορέσεις να μας γράψεις.

Σ ευχαριστώ! Ναι θα σας πω τα νέα μας

Just now, Rose7 είπε:

@Mary H με το καλό να έρθει η μπέμπα αύριο ! Όλα τα ονόματα που σκέφτεστε είναι ωραία !

Σ ευχαριστώ! Θα διαλέξουμε ένα από αυτα

Just now, Καντι είπε:

@Mary H γεννάς αυριο;;;

Απίστευτο!!! Με το καλο να υποδεχτείς την μονακριβη κορούλα σου! Ολα να πανε υπέροχα!

@Thia1985 Kai @Visit a vis κι εγω επτά χρόνια ουτε μια φορα δεν ξεκόλλησε η χοριακη απο το 0. Κι ομως έφτασε αυτη η μερα πίστευα οτι το σώμα μου δεν μπορει να εμφυτεύσει κι ομως εγινε. Με το καλο και στα δικά σας! Και στην @νικηαντωνια81 φυσικα που περιμένει αυριο!

Ναι αύριο είναι η μεγάλη μερα! Κι Εσυ σε λίγους μήνες θα έχεις τον μπέμπη αγκαλια! Σ ευχαριστώ πολύ!

• Μου αρέσει 5

Lilypie - (IVvA)

Just now, Mary H said:

Σ ευχαριστώ κούκλα μου!!

Σ ευχαριστω! Μακάρι!!!

Ναι αύριο είναι η μεγάλη μερα! Κι Εσυ σε λίγους μήνες θα έχεις τον μπέμπη αγκαλια! Σ ευχαριστώ πολύ!

Για το ονομα που λες, ασε να την δειτε αυριο και να κρινετε και οπτικα ποιο θεωρείτε οτι της ταιριαζει καλυτερα. 

Επίσης απο το άγχος δεν νομίζω ότι θα κοιμηθεις αποψε οποτε γραφε μας εδω ή βαλε καμια σειρα να περασει η ωρα. :mrgreen:

H8z0p3.png

Διαφημίσεις

Just now, playbunny είπε:

Για το ονομα που λες, ασε να την δειτε αυριο και να κρινετε και οπτικα ποιο θεωρείτε οτι της ταιριαζει καλυτερα. 

Επίσης απο το άγχος δεν νομίζω ότι θα κοιμηθεις αποψε οποτε γραφε μας εδω ή βαλε καμια σειρα να περασει η ωρα. :mrgreen:

Ποιο θα της ταιριάζει οπτικά ε;;;;;;

Πολύ μου αρέσει έτσι όπως το έθεσες και θα συμφωνήσω φυσικά!!!!

• Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

22 ώρες πρίν, Αγγελίνα είπε:

Κορίτσια βλέπω ότι μιλάτε για καρυοτυπο ζευγους.. Πήρα προχθές τηλ σε ένα μικροβιολογικο στην Αλεξανδρούπολη που είδα ότι κάνει κ μου είπαν ότι δε γράφεται κ κοστίζει 250€!Βεβαια εδώ βλέπω ότι στην Αθήνα τουλάχιστον υπάρχουν νοσοκομεία, που γίνεται δωρεάν.. Ξέρετε αν γίνεται δωρεάν ή έστω πιο οικονομικα κάπου στην Βόρεια Ελλάδα; μέχρι κ Θεσσαλονίκη; 

κάναμε απλό καρυοτυπο όχι μοριακό δηλαδη αυτή εξέταση καλύπτεται από τον ΕΟΠΥΥ,είχαμε δώσει κανα σαραντάρι αν θυμάμαι καλά

Πολυ καλή επιτυχία σε όλες αύριο κορίτσια!!

Just now, Mary H είπε:

Σ ευχαριστώ κούκλα μου!!

Σ ευχαριστω! Μακάρι!!!

Με το καλό κορίτσι μου!!

xuBjp3.png

Just now, playbunny είπε:

Καλή η ιδέα για το ονομα

Λαγουδακι Εσυ καταλαβαίνεις το άγχος μου. Κάτι θα βρω να κανω το βραδυ

Just now, nadiaki165 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου!!

Σ ευχαριστώ γλυκια μου!:wub:

• Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

@Mary H με το καλό κοπέλα μου αύριο! Όλα να πάνε καλά και να πάρεις αγκαλιά σου το πλασματάκι σας γερό!

@Thia1985 και @νικηαντωνια81 καλή επιτυχία κορίτσια! Θετική σκέψη! 
περιμενουμε τα χαρμόσυνα νέα όλων σας!

• Ευχαριστώ 1

Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις