admin

Καφέ εξωσωματικής (παλιό 2016-2020)

Recommended Posts

Just now, Mary H είπε:

Αγαπη μου γλυκια πολύ λυπάμαι. Ήθελα πολύ να πετύχεις. Όμως όπως βλέπεις ο επιμένων νικανικά

Μπούτι δεν μπόρεσα να δω αλλά φατσούλα είναι γλυκα. Καλή χοριακη αγαπη μου!

@Mary H  Να σας ζήσει καλοτυχη και ευτυχισμένη να είναι παντα.... Καλη ανάρρωση :x

• Ευχαριστώ 1

Διαφημίσεις

πρίν από 39 λεπτά , EllieV είπε:

3 βλαστοκυστες βαλαμε  πολυ καλες..1 Αυγουστου εμβρυομεταφορα..ειναι χαμηλη γμτ:sad:

Μια χαρά είναι η χοριακη σου. Καλους διπλασιασμους κορίτσι μου.

Just now, Mary H είπε:

Κορίτσια μου γλυκα σήμερα γεννήθηκε η κορούλα μας. Είναι 2800 κ μια κουκλίτσα, έτσι τη βλεπω εγω τουλάχιστον. Σας ευχαριστώ πολύ για τη στήριξη χωρίς εσας δε θα έφτανα εδώ. 

Ειμαι λίγο ζαλισμένη θα τα πουμε καλύτερα όταν αναρρωσω

Τι έγινε με Thia κ Νικησντωνια;

Να σου ζήσει η κορακλα. Σιδερένια μανούλα και καλή ανατροφή.

@νικηαντωνια81 λυπάμαι πολύ. Πάρε το αγοράκι σου κάνε αγκαλίτσες και βουτιές . Εύχομαι η επόμενη φορά να είναι η τυχερή σου.

@Thia1985 περιμένουμε....

Just now, Thia1985 είπε:

Αν είναι αρνητικό, γι αυτό θέλω να μιλήσω με τον γιατρό, να δω τι έχει να προτείνει. Πάντως δεν κάνω καμμια άλλη κίνηση αν ο άντρας μου δεν κάνει πάλι Κατακερματισμο. 

Σήμερα με το που του το είπα, ήταν λες κι ήμουν εχθρός του. Του λέω όπως κάνω εγώ εξετάσεις, θα κάνεις κι εσύ κ νόμιζε του έριχνα το φταίξιμο. Καμμια σχέση. 

Όταν όμως μια νέα κοπέλα χωρίς προβλήματα, δεν πετυχαίνει χρονια,ολοι λένε ότι φταίει το υλικό της και κάνει δωρεά Κ δε μένει, Οκ είναι μόνο η τύχη αλλά όχι μόνο αυτό. 

Πιστεύω πλέον ακράδαντα ότι ο γιατρός δεν πρότεινε επανάληψη Κατακερματισμου γιατί πιστεύει δεν διορθώνεται, γι αυτό κι έδωσε βιταμίνες, συντηρητικά.  Και πίστευε πως θα γινόταν δουλειά.  Με νέα Ωαρια... Άλλωστε ούτε ο Λυμπ ούτε ο Λέκκας δε μας απέτρεψαν. 

Πφφφφ λίγο έμεινε. 

Μα ξύνεσαι στην γκλίτσα του τσοπάνη, τι δουλειά εχεις εσυ να πεις για κατακερματισμό πριν καν να πάρεις την χοριακη.?

Οσο και να βγει ο κατακερματισμός βιταμίνες δίνουν, δεν μπορείς να κανεις κατι αλλο. Ή αλλιώς αποδίδεις τις ευθύνες οτι εκεί οφείλεται η αποτυχία. Άρα υπό μια έννοια ο ανδρας σου κατάλαβε που το πας. Κι αν ο κατακερματισμός βγει κάτω απο 25% τι πιστεύεις οτι θα σου πει ; Οτι η μήτρα δεν εμφυτεύει.  Εχετε μπει σε κυκεώνα απόδοσης ευθυνών άποψη μου , ασε μονο τον γιατρο να προτείνει κι αν συμφωνείτε τα κάνετε.

• Μου αρέσει 10

wRSzp2.png5JEup3.png

Just now, Mary H είπε:

Κορίτσια μου γλυκα σήμερα γεννήθηκε η κορούλα μας. Είναι 2800 κ μια κουκλίτσα, έτσι τη βλεπω εγω τουλάχιστον. Σας ευχαριστώ πολύ για τη στήριξη χωρίς εσας δε θα έφτανα εδώ. 

Να σας ζήσει η μπουμπούκα!!Γερή και καλότυχη!!Συγκίνηση!!

• Ευχαριστώ 1

Διαφημίσεις

πρίν από 24 λεπτά , Thia1985 είπε:

Εμένα φουλ εγωιστης

Τσακωθήκαμε Κ τώρα γι αυτό που του πα αλλά του το κοψα, του είπα ότι ο γιατρός Κ μονο αυτος, θα μας πει γιατί έχω αποτυχίες, με άριστη μήτρα και κανένα άλλο πρόβλημα, πέρα από ωάρια. 

Εγω βαζω στοιχημα,απ οταν σε πρωτοδιαβασα οτι τα ωαρια σου δεν εχουν κανενα μεγάλο θεμα.

Βαζω στοιχημα οτι για την αποτυχια εξελιξης σε βλαστοκυστες δε φταινε τα ωαρια σου.

Επισης βαζω στοιχημα οτι και με δικα σου μενεις εγκυος αν βελτιωνατε το σπερμα.

Εισαι μικρη και το προβλημα το δικο σου απ οσα εχω διαβασει δεν ειναι καθολου μεγαλο.

Σιγουρα την πρώτη φορα επεσες σε κακο γιατρο.Για μενα σφαλμα μεγα του 2ου γιατρου που δεν εδωσε σημασια στο σπερμα.Απ την αρχη στο σπερμα ειχε παει εμενα το μυαλο μου.

Αυτη την αποψη εχω για την περιπτωση σου.Προσωπικη μου εκτιμηση.

Και να που ο αριθμος 25% ως οριο για τον κατακερματισμό αναφέρθηκε κι από άλλη κοπέλα,αρα μαλλον δεν τα βγαζω απ το μυαλο μου.

Και να που η κακια,η ζηλια και η εμπαθεια παντα αποκαλυπτονται.....

Ευτυχως που σ αυτη τη ζωη,ο καθενας παιρνει τελικα αυτο που του αξίζει.

Θεία κοριτσι μου,σου ευχομαι συντομα να μαθεις τα πιο ομορφα νεα και να μην ξαναασχοληθεις μ αυτα.

• Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Just now, Mary H είπε:

Να σου ζήσει η ομορφονια!!!!

• Ευχαριστώ 1

xuBjp3.png

Just now, Mary H είπε:

Να σας ζήσει η κουκλίτσα σας!!! Να είναι γερή  και καλότυχη στην ζωή της!!! Να την καμαρωσετε όπως επιθυμείτε!!!

• Ευχαριστώ 1

1 ώρα πρίν, EllieV είπε:

Μολις με πηραν κορίτσια..θετικη μεν αλλά 21 μόνο..επανάληψη την Τεταρτη

Νομιζω για βλαστοκυστες θελουν πάνω απο 50.Μην απογοητευεσαι ομως κοριτσι,ολα ειναι πιθανα!!

hKYcp3.png

Διαφημίσεις

πρίν από 49 λεπτά , Thia1985 είπε:

Καλά εγώ δε θα χαμπαριασω αυτή τη φορά. Αν δεν, ραντεβού με τον γιατρό κι ερωτήσεις στοχευμενες. Αν κ δε μπορώ να πω, Ο άνθρωπος έδωσε κατευθύνσεις, απλά δεν αρκεί να μου τις λέει στο τηλ. 

Εγωισμός ξε εγωισμός, εγώ τον έβαλα στην άκρη, νομίζεις ήθελα στα 35 μου να πάω με δωρεά? Κι όμως παρακαλάω να ναι θετικό. 

κ που ναι το κακο που πηγες με δωρεα δτα 35??? υπάρχουν πολυ μικρότερες απο σενα που πηγανε με δωρεα  κ δεν τρέχει μια....

• Μου αρέσει 4

Just now, Mary H είπε:

Κοριτσι μουυυυυυ να σας ζησει η μπουμπου!!Θα γινεις μια υπεροχη μανουλα.Καλη αναρρωση και ξεκουραση τωρα.

Just now, Rafaelatarzan είπε:

κ που ναι το κακο που πηγες με δωρεα δτα 35??? υπάρχουν πολυ μικρότερες απο σενα που πηγανε με δωρεα  κ δεν τρέχει μια....

Σιγουρα κοριτσι μου,αρκει να συντρεχουν λογοι,αλλιως αν μπορει μια γυναικα με δικα της δεν τιθεται θεμα δωρεάς...

• Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

hKYcp3.png

Just now, Joka είπε:

Νομιζω για βλαστοκυστες θελουν πάνω απο 50.Μην απογοητευεσαι ομως κοριτσι,ολα ειναι πιθανα!!

Θέλω να ελπίζω το ξερω ειναι χαμηλη

πρίν από 1 λεπτό , νικηαντωνια81 είπε:

Εχω πολύ θυμό μέσα μου γενικά. Μάλλον είναι στάδιο του πένθους μου. Έχω νεύρα μιλάω άσχημα διώχνω ανθρώπους από δίπλα μου.

Πιστευω ότι αυτό το μια φορά έγκυος δεν είναι απόλυτο. Άλλωστε δεν μπορώ να κάνω 10 εξωσωματικές . Άλλη μια και τέλος. 

Τα ωάρια μου πιστευω ότι δεν είναι καλά αφού ο γιατρός έχει δώσει βιταμίνες.

θα συμφωνησω οτι δεν ειναι απολυτο υο μια φορα έγκυος ξανα παλι....εισαι δυνατή γυναικα αντωνια...εχεις περασεις τοσα κ τοσα κ άσχημα πραματα μαλιστα...ειμαι σιγουρη οτι θα την βρεις την άκρη. δε φιλώ 

Just now, Joka είπε:

Κοριτσι μουυυυυυ να σας ζησει η μπουμπου!!Θα γινεις μια υπεροχη μανουλα.Καλη αναρρωση και ξεκουραση τωρα.

Σιγουρα κοριτσι μου,αρκει να συντρεχουν λογοι,αλλιως αν μπορει μια γυναικα με δικα της δεν τιθεται θεμα δωρεάς...

φυσικα κ δεν τίθεται θεμα εννοείτε αυτο...αλλα ας μην  βάλουμε την ηλικία ομως...καλητερα ειναι....απο αυτη την άποψη το είπα κ μονο...πως είσαι εσυ??? κοριτσάκι διαβασα??? οτι κ να είναι ειμαι σιγουρη θα ειναι το ιδιο. ειδικα για σενα....να προσέχεις κ απολαύσετο ειναι η σειρά σ

Just now, Rafaelatarzan είπε:

θα συμφωνησω οτι δεν ειναι απολυτο υο μια φορα έγκυος ξανα παλι....εισαι δυνατή γυναικα αντωνια...εχεις περασεις τοσα κ τοσα κ άσχημα πραματα μαλιστα...ειμαι σιγουρη οτι θα την βρεις την άκρη. δε φιλώ 

φυσικα κ δεν τίθεται θεμα εννοείτε αυτο...αλλα ας μην  βάλουμε την ηλικία ομως...καλητερα ειναι....απο αυτη την άποψη το είπα κ μονο...πως είσαι εσυ??? κοριτσάκι διαβασα??? οτι κ να είναι ειμαι σιγουρη θα ειναι το ιδιο. ειδικα για σενα....να προσέχεις κ απολαύσετο ειναι η σειρά σ

Ναι μάλλον κοριτσάκι.Εφτασα αισιως στη 14η βδομαδα.Ολα καλα ως εδω δοξα το Θεο!Σ ευχαριστώ πολύ γλυκεια μου!Θαυμαζω και σεβομαι απεριοριστα τις γυναικες που εκαναν μεγαλο αγωνα για να γινουν μάνες!

Κι εσυ κοριτσακι δεν εχεις?Να το χαιρεσαι κοπελα μου και να το καμαρωνεις όσο δεν πάει!

• Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις