admin

Καφέ εξωσωματικής (παλιό 2016-2020)

Recommended Posts

Just now, anoulious είπε:

Και πήρες  για 1 εβδομάδα; Και μετα ξαναπήρες? Με το σκρατσ σε καθάρισε ε; Περασμένα, ξεχασμένα. Ο Σφακ ήτανε σχεδόν σίγουρος ότι ήτανε η φλεγμονή. Δανεικό. Άρα την αλλη φορα όσο πιο νωρίς μπορεί αντιβιωση. 

Παίρνω για μια εβδομαδα καθε μήνα ως την 26 εβδομαδα. Όχι με υστεροσκοπηση αυτην την φορα, εχω κανει παλιότερα σκρατσινγ και αποξεση  αλλα δεν... ποια ειναι; 

Άσχετο, δεν εχει κόσμο η Αθηνα ειναι άδεια, αλλα απο Ανάβυσσο ως Σουνιο ηταν τα αυτοκίνητα εξωφρενικά πολλα και στις οργανωμενες νομιζω πρεπει να ηταν ο ενας πάνω στον αλλον. Οποίος ειναι εδώ πάει  θάλασσα δεν θα την βγάλουμε καθαρή με τον covid.

wRSzp2.png5JEup3.png

Just now, Καντι είπε:

Παίρνω για μια εβδομαδα καθε μήνα ως την 26 εβδομαδα. Όχι με υστεροσκοπηση αυτην την φορα, εχω κανει παλιότερα σκρατσινγ και αποξεση  αλλα δεν... ποια ειναι; 

Άσχετο, δεν εχει κόσμο η Αθηνα ειναι άδεια, αλλα απο Ανάβυσσο ως Σουνιο ηταν τα αυτοκίνητα εξωφρενικά πολλα και στις οργανωμενες νομιζω πρεπει να ηταν ο ενας πάνω στον αλλον. Οποίος ειναι εδώ πάει  θάλασσα δεν θα την βγάλουμε καθαρή με τον covid.

Δεν την ξέρεις. Εγώ έγραψα μήπως μάθω κάτι να βοηθήσω. 

Διαφημίσεις

Δεν την ξέρεις. Εγώ έγραψα μήπως μάθω κάτι να βοηθήσω. 

Ειπα  μηπως ειναι καποια απο τις κοινές γνωστές μας.

wRSzp2.png5JEup3.png

2 ώρες πρίν, Thia1985 είπε:

Σου δίνουν αντιβίωση, μια εβδομάδα κάθε μήνα. Το ξερω απο φίλη μου. Ξέρω ότι προκαλεί πρόωρο τοκετό. 

Ποιος γιατρός δινει σε όλη την εγκυμοσύνη μια βδομάδα αντιβίωση κάθε μήνα?

Ο κοινός που έχετε εσείς όλες του γκρουπ?

Ο Χριστός κι η Παναγία!!

Δηλαδη και πολλαπλες εγχυσεις αντιβιωσης πριν,δικης του επινοησης με προσχημα φλεγμονη που δε φευγει και στην εγκυμοσυνη συνεχιζει αντιβιωση για 1 βδομαδα καθε μήνα με το ίδιο πρόσχημα?!

Επι ποσους μήνες?

Κανένας άλλος γιατρός,ποτέ σε καμία έγκυο δεν εχει δωσει κατι τετοιο και αυτο πλέον χωρις να το χαρακτηρίσω,νομίζω πάει πάρα πολύ!!!!!

• Μου αρέσει 2

hKYcp3.png

Just now, Joka είπε:

Ποιος γιατρός δινει σε όλη την εγκυμοσύνη μια βδομάδα αντιβίωση κάθε μήνα?

Ο κοινός που έχετε εσείς όλες του γκρουπ?

Ο Χριστός κι η Παναγία!!

Δηλαδη και πολλαπλες εγχυσεις αντιβιωσης πριν,δικης του επινοησης και στην εγκυμοσυνη συνεχιζει αντιβιωση για 1 βδομαδα καθε μήνα?!Επι ποσους μήνες?

Κανένας άλλος γιατρός,ποτέ σε καμία έγκυο δεν εχει δωσει κατι τετοιο και αυτο πλέον χωρις να το χαρακτηρίσω,νομίζω πάει πάρα πολύ!!!!!

Νομιζω οτι αν μια γυναίκα μείνει έγκυος με φλεγμονή όντως υπάρχει κίνδυνος για το έμβρυο. Και χωρίς να είμαι σίγουρη και άλλοι γιατροί δίνουν. Τώρα για πόσο καιρό, πόσες φορές δε ξέρω.. 

Διαφημίσεις

Νομιζω οτι αν μια γυναίκα μείνει έγκυος με φλεγμονή όντως υπάρχει κίνδυνος για το έμβρυο. Και χωρίς να είμαι σίγουρη και άλλοι γιατροί δίνουν. Τώρα για πόσο καιρό, πόσες φορές δε ξέρω.. 

Κανενας γιατρός,ποτέ όμως!!!!!

Αντιβιωση?Για 1 βδομαδα ΚΑΘΕ μηνα?Στην εγκυμοσυνη?!!!!!!!

Για κανενα λόγο,ειναι εγκληματικο αν οντως συμβαινει αυτό!!!!!!

• Μου αρέσει 2

hKYcp3.png

Just now, Mary H είπε:

Κοριτσια μου ομορφα,μολις καταφερα να φτιαξω τον κωδικο κ να επανελθω. 

Ειμαστε καλα, εχω ακομη πονακια καισαρικης αλλα οκ.

Στο χειρουργειο ειχα ενα θεμα με την ααισθησια επισκληριδιο. Για δυο ωρες ετρεμα κ ζαλαδα αλλα μετα ενταξει. 

Η μπουμπου ειναι καλα, επιστρεψαμε σπιτι ολοι μαζι. Εδω κ δυο μερες εχει κολικους κ ειναι λιγο δυσκολα αλλα ειμαστε πολυ χαρουμενοι .

Σας ευχαριστω για τις ευχες κ τα χρονια πολλα. Φετος ειχα δωρακι μια κουκλιτσα στη γιορτη μου

Μου λειψατε!!!!! 

Μπραβο κορίτσι. Αντε τώρα να  ειστε γέροι να  χαρείτε το παιδακι σας και να το μεγαλώσετε όπως εσείς θέλετε. 

Just now, Mary H είπε:

Στο χειρουργειο ειχα ενα θεμα με την ααισθησια επισκληριδιο. Για δυο ωρες ετρεμα κ ζαλαδα αλλα μετα ενταξει. 

Η μπουμπου ειναι καλα, επιστρεψαμε σπιτι ολοι μαζι. Εδω κ δυο μερες εχει κολικους κ ειναι λιγο δυσκολα αλλα ειμαστε πολυ χαρουμενοι .

Σας ευχαριστω για τις ευχες κ τα χρονια πολλα. Φετος ειχα δωρακι μια κουκλιτσα στη γιορτη μου

Μου λειψατε!!!!! 

Ναι σας ζήσει το μωράκι σας και παντα τυχερό να είναι.. Χρόνια σου πολλα με πολλα χαμογελα από εδώ και περα:x

4 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Δεν άκουσε καρδιά.Ξεκινησες να φανταστώ αφού άκουσες καρδιά; Άστα.. Ολο στενάχωρα ακούω. 

Μήπως ήταν παλινδρομη τότε. Όπως και να έχει κρίμα . Την επόμενη φορά ας ξεκινήσει αντιβίωση με την θετική χοριακη. Ναι εγώ άκουγα καρδιά και μετά ξεκινουσα την αντιβίωση και στις δύο εγκυμοσύνες και όλα πήγαν μια χαρά. 

Συμβουλή κορίτσι μου, να μη βάζεις μέσα σου τις αποτυχίες των άλλων , να είσαι αισιόδοξη για την δική σου προσπάθεια.

@Καντι πόσο χαίρομαι για το αγοράκι σας. Και μπράβο που ξεμπερδεψες εύκολα με τον υπέρηχο, εμάς η κόρη μου δεν γύρισε ποτέ. Με έστειλε τρεις φορές για παγωτό, αλλά εγώ είχα θέμα με το έντερο. Στον γιο μου ήταν πιο εύκολα. Με το καλό η β επιπέδου τώρα.

πρίν από 15 λεπτά , anoulious είπε:

Ναι είναι επικίνδυνο να αναζωπυρωθεί η φλεγμονή και να γίνει ρήξη υμένων οπότε πρόωρος τοκετός. Εσύ όταν με το καλό μείνεις θα ακούς τον γιατρό σου και μόνο.

• Μου αρέσει 3

Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Μου λειψατε!!!!! 

Μαιρη μου χρόνια πολλά για τη γιορτή σου! Να χαίρεστε τη μπουμπου σας! Να τη δείτε όπως ποθειτε!

• Μου αρέσει 1

6 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Μου λειψατε!!!!! 

Να σας ζησει μαιρη να την χαιρεστε καλοτυχη και τυχερη

11 ώρες πρίν, Roda είπε:

Ακριβώς! Αν και νομίζω οτι ειναι τόσα πολλά αυτά που μπορεί να συμβούν που τελικά και οι γιατροί δεν ειναι σίγουροι και αντιμετωπίζουν πιθανολογώντας ή και με συγκεκριμένα πρωτόκολλα κάποια συμπτώματα που εμφανίζονται. Αν δεν είναι η φλεγμονή μπορεί να είναι χίλια δυο άλλα. Μαραθώνιος τύχης και αντοχών-ψυχολογικών σωματικών κ οικονομικων

Έχεις πολύ δικιο

Πιστεύω δεν ήταν μόνο η φλεγμονή αλλά και τα έμβρυα, κάτι για το οποίο τρέμω δεδομένου ότι το μισό γεννετικο υλικό είναι του πατέρα. 

Εγώ παθαίνω τώρα το εξής. Μιση με μια ώρα μετά τις innohep, νιώθω αφόρητους πόνους στα γόνατα, για περίπου μισή ώρα με σαράντα λεπτά. 

Ξυπνάω τον άντρα μου, μου σηκώνει τα πόδια ψηλά, τους κανει μασάζ Κ συνέρχομαι. 

Επίσης, είδα πάλι χθες καφέ μετά από ούρηση. Μέτρημα ένεση κι αυτό, θα πάρω τις μαιες να ρωτήσω. Θέλω να πάω αιματολογο αλλά αφού δω το μωρο η τα μωρά, μην πηγαίνω συνέχεια. 

ffpWp3.pngo85Jp3.png

7 hours ago, Mary H said:

Μου λειψατε!!!!! 

Χρονια πολλά για την γιορτη σου κοριτσακι μου!! Κι εμας μας ελειψες!! Το τρεμουλο είναι δυστυχώς κλασικη παρενέργεια στις αναισθησιες κι εγω το ειχα για πανω απο 1 ωρα. Εκανα πλακα, ελεγα φερτε να χτυπησω κανα φραπε μην παει χαμενη τοση κινηση :mrgreen:

Περιμένουμε ακόμα περιγραφή μπουτιου!! Χεχε. Φιλάκια στην ζουζουνα σου!!! :wub:

• Μου αρέσει 2
  • Χαχα 3

H8z0p3.png

Just now, Thia1985 είπε:

Έχεις πολύ δικιο

Πιστεύω δεν ήταν μόνο η φλεγμονή αλλά και τα έμβρυα, κάτι για το οποίο τρέμω δεδομένου ότι το μισό γεννετικο υλικό είναι του πατέρα. 

Εγώ παθαίνω τώρα το εξής. Μιση με μια ώρα μετά τις innohep, νιώθω αφόρητους πόνους στα γόνατα, για περίπου μισή ώρα με σαράντα λεπτά. 

Ξυπνάω τον άντρα μου, μου σηκώνει τα πόδια ψηλά, τους κανει μασάζ Κ συνέρχομαι. 

Επίσης, είδα πάλι χθες καφέ μετά από ούρηση. Μέτρημα ένεση κι αυτό, θα πάρω τις μαιες να ρωτήσω. Θέλω να πάω αιματολογο αλλά αφού δω το μωρο η τα μωρά, μην πηγαίνω συνέχεια. 

Είχες πάει σε αιματολογο πριν;

tvXOp2.png

Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις