admin

Καφέ εξωσωματικής (παλιό 2016-2020)

Recommended Posts

Κορίτσια μου ήθελα να σας ρωτήσω, έχει κάνει κάποια υδρογονογραφια στο εμβυολαμπ πριν την εμβρυομεταφορα; Είναι το σκρατσιν;

Just now, Thia1985 είπε:

Καλημερα

Σε συνέχεια του παραπάνω, σήμερα τσάκισα κρυφά μια πίτσα!! 

Υπέρηχο έχω την Δευτερα. 

Έχω ένα άγχος αν όλα είναι οκ

Κοπέλα μου συγχαρητήρια!!! 

Με το καλό να υποδεχτείς το η τα μωράκια σου! 

Εγώ αύριο, θα κάνω και τέταρτη χοριακη, δε μου είπαν να κάνω αλλά το θέλω να μαι ήρεμη ως την Δευτερα που θα κάνω υπέρηχο. Συμπτώματα θα έρχονται Κ θα φεύγουν. 

Εγώ από εχθές έχω έντονη ενόχληση αριστερά, δε μπορώ να καταλάβω αν είναι από το έντερο ή από τα μωρά πάντως επειδή αλλάζω εβδομάδα είμαι ξάπλα σήμερα! 

Από φόβο περισσότερο παρά από οτιδήποτε αλλο

Αχ μόλις βλέπω το αβαταρ σου τρελαινομαι

Τι μπούτια είναι αυτά????? 

Ε καλα,αναμενομενη κι η 4η χοριακη!Χαχαχχαχαχαα!Με πόσο?5000 χοριακη??!!!!Κι εγω εκανα μονο 2 και σταματησα στο 1300.

Τι να κανεις βρε κοριτσι,υπομονή.Και τοσο αργα ο 1ος υπερηχος ε?!!!

Τι να πεις,ας πανε ολα καλα κι ολα αυτα θα ξεχαστουν!!!

• Χαχα 1

hKYcp3.png

Διαφημίσεις

Just now, Joka είπε:

Ε καλα,αναμενομενη κι η 4η χοριακη!Χαχαχχαχαχαα!Με πόσο?5000 χοριακη??!!!!Κι εγω εκανα μονο 2 και σταματησα στο 1300.

Τι να κανεις βρε κοριτσι,υπομονή.Και τοσο αργα ο 1ος υπερηχος ε?!!!

Τι να πεις,ας πανε ολα καλα κι ολα αυτα θα ξεχαστουν!!!

Εγώ καλέ την κάνω, από μόνη μου την τεταρτη!!!! Χαχαχα

Να μαι σιγουρη ότι τα μπεμπέ είναι καλα

• Ευχαριστώ 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Just now, Thia1985 είπε:

Ποιο πακοτινι καλέ? 

Εδώ την προηγούμενη εβδομάδα έκανε ξεσκαρτάρισμα στα ντουλάπια. Έβγαλε μερεντα, φυστικοβούτυρο, μπισκότα κι ότι είχε ζάχαρη. Έσωσα κάτι μαύρες σοκολάτες. 

Άσε που με κυνηγάει να πίνω πορτοκαλάδα κάθε μέρα, ένα ποτήρι γάλα για ασβέστιο, ξηρούς καρπούς κλπ. 

Σήμερα έχω αναγούλες 

Ευτυχώς μετά την πιτσα

χαχαχαχαχαχα....σε βλέπω να κρύβεις μέσα στα ντουλάπια του μπάνιου και να μασουλάς σαν ποντίκι μετά που θα κοιμάται....αστειεύομαι...εντάξει άσε τον γιατί τραβήξατε ζόρι μέχρι εδώ αλλά μεθαύριο που έχετε ραντεβού με τον ντοκ... μάζεψε απορίες και ρώτα ευθέως τον γιατρό μπροστά του για διατροφικές επιλογές... εγώ έτσι τη γλίτωσα...δεν κατάφερα να σώσω τα μπάνια, το σεξ και τις βόλτες αλλά δεν πειράζει βγαίναμε με το αυτοκίνητο κάθε βράδυ... πω πω αξέχαστες μέρες. Ωραία ήταν...

• Χαχα 2

tvXOp2.png

Αχχχ σε ξέρω εσένα τι τρέλα έχεις με τα μπούτια!!!Και το πιστεύεις ότι κάθε φορά που βλέπω της μπέμπας μου τα μπούτια θυμάμαι εσένα???Και άς μη σε γνωρίζω χαχαχα και αυτο το άβαταρ είναι παλιά φωτο όταν ήτανε ακόμη 3 μηνων!Τώρα που είναι 9 εκεί να δεις μπουτια!άστο με τριπλές Όχι διπλές τριπλές!!!!Σου εύχομαι και σένα με ένα η 2 μωράκια με τέτοια μπουτια να πιάνεις να πιάνεις να φιλάς όλη μέρα και να μην χορταίνεις!!!!!!!Όλα καλά να πάνε με τον υπέρηχο!!!

• Χαχα 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Διαφημίσεις

Just now, Thia1985 είπε:

Εγώ καλέ την κάνω, από μόνη μου την τεταρτη!!!! Χαχαχα

Να μαι σιγουρη ότι τα μπεμπέ είναι καλα

Σιγουρα?Αφου εδω τα βηματα του φαν κλαμπ ειναι γνωστα,τα χουμε μαθει απ 'εξω!!!!:-D

Ρε κοριτσι,πας καλα?Με τετοια χοριακη?

Συνηθισες να τρυπιεσαι,δε σου φτασε?

Η χοριακη δεν εχει νοημα πλεον,με τον υπερηχο θα ηρεμησεις.:x

Ελπιζω τουλαχιστον εσύ να τη γλιτωσεις απο την αντιβιωση καθε μήνα!!:shock:

• Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Just now, Joka είπε:

Σιγουρα?Αφου εδω τα βηματα του φαν κλαμπ ειναι γνωστα,τα χουμε μαθει απ 'εξω!!!!:-D

Ρε κοριτσι,πας καλα?Με τετοια χοριακη?

Συνηθισες να τρυπιεσαι,δε σου φτασε?

Η χοριακη δεν εχει νοημα πλεον,με τον υπερηχο θα ηρεμησεις.:x

Ελπιζω τουλαχιστον εσύ να τη γλιτωσεις απο την αντιβιωση καθε μήνα!!:shock:

Έχω άγχος για τον υπερηχο

Οπότε από το να σκάσω ας κάνω χοριακη

Just now, Nektarinaki είπε:

Αχχχ σε ξέρω εσένα τι τρέλα έχεις με τα μπούτια!!!Και το πιστεύεις ότι κάθε φορά που βλέπω της μπέμπας μου τα μπούτια θυμάμαι εσένα???Και άς μη σε γνωρίζω χαχαχα και αυτο το άβαταρ είναι παλιά φωτο όταν ήτανε ακόμη 3 μηνων!Τώρα που είναι 9 εκεί να δεις μπουτια!άστο με τριπλές Όχι διπλές τριπλές!!!!Σου εύχομαι και σένα με ένα η 2 μωράκια με τέτοια μπουτια να πιάνεις να πιάνεις να φιλάς όλη μέρα και να μην χορταίνεις!!!!!!!Όλα καλά να πάνε με τον υπέρηχο!!!

Έχω πάθει μπουτιαση

Σημερα εχω πολλες αναγούλες και πονάκια Κ πότιζε η μαμά μου τα λουλούδια μου. Μου λεει(ημουν ξάπλα) σήκω σήκω έχει βγει το μικρό μόνο με το μπειμπιλινο!!Χαχαχα. Με πήρανε χαμπαρι

Ελπίζω τα δικά μου η το δικό μου να έχει να πιάνω!!!! 

Just now, [email protected] είπε:

χαχαχαχαχαχα....σε βλέπω να κρύβεις μέσα στα ντουλάπια του μπάνιου και να μασουλάς σαν ποντίκι μετά που θα κοιμάται....αστειεύομαι...εντάξει άσε τον γιατί τραβήξατε ζόρι μέχρι εδώ αλλά μεθαύριο που έχετε ραντεβού με τον ντοκ... μάζεψε απορίες και ρώτα ευθέως τον γιατρό μπροστά του για διατροφικές επιλογές... εγώ έτσι τη γλίτωσα...δεν κατάφερα να σώσω τα μπάνια, το σεξ και τις βόλτες αλλά δεν πειράζει βγαίναμε με το αυτοκίνητο κάθε βράδυ... πω πω αξέχαστες μέρες. Ωραία ήταν...

Αναφορικά με το σεξ.... Του λέω μπορεί από τον τέταρτο πέμπτο πχ να μας αφήσει Κ μου λέει είσαι καλά????? Πας καλά????? Να τραυματισω τα μωρά????? Ούτε καν!!!!!! 

• Χαχα 6

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Just now, Thia1985 είπε:

Έχω πάθει μπουτιαση

Σημερα εχω πολλες αναγούλες και πονάκια Κ πότιζε η μαμά μου τα λουλούδια μου. Μου λεει(ημουν ξάπλα) σήκω σήκω έχει βγει το μικρό μόνο με το μπειμπιλινο!!Χαχαχα. Με πήρανε χαμπαρι

Αναφορικά με το σεξ.... Του λέω μπορεί από τον τέταρτο πέμπτο πχ να μας αφήσει Κ μου λέει είσαι καλά????? Πας καλά????? Να τραυματισω τα μωρά????? Ούτε καν!!!!!! 

Χαχαχχα μπουτιαση!!Καλό, μ άρεσε!!!Και εγώ όλη μέρα με τα μπούτια της δικιάς μου ασχολούμαι,μη νομίζεις!της τα έχω παπαριασει απ τα φιλιά Χαχαχαχαχ ααα τα ζουζουνάκια που ζαχαρωνεις από απέναντι ε;;;εμ είναι δυνατόν να μην σηκωθείς να τα δεις όταν προκαλούνε έτσι;;;Χαχαχα και εγώ όλη μέρα την δικιά μου μόνο με το παμπερς την έχω και επιδεικνύουμε τα αφράτα μπουτάκια μας!!!! Θα έχουνε και τα δικά σου μπόλικο και θα πιάνεις!!!!!

• Χαχα 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Just now, Nektarinaki είπε:

Χαχαχχα μπουτιαση!!Καλό, μ άρεσε!!!Και εγώ όλη μέρα με τα μπούτια της δικιάς μου ασχολούμαι,μη νομίζεις!της τα έχω παπαριασει απ τα φιλιά Χαχαχαχαχ ααα τα ζουζουνάκια που ζαχαρωνεις από απέναντι ε;;;εμ είναι δυνατόν να μην σηκωθείς να τα δεις όταν προκαλούνε έτσι;;;Χαχαχα και εγώ όλη μέρα την δικιά μου μόνο με το παμπερς την έχω και επιδεικνύουμε τα αφράτα μπουτάκια μας!!!! Θα έχουνε και τα δικά σου μπόλικο και θα πιάνεις!!!!!

Το μικρό μικρό είναι απόλαυση, άστο, έχω πάθει έρωτα. 

Κάθε Παρασκευή έχουμε στο στενό μας λαϊκή Κ βγαίνει Κ χαιρετάει τους πωλητές. Την προηγούμενη ένας της έδωσε μια τσάντα βερίκοκα Κ μια μπανάνες.Τη λένε Σοφη Κ τη γυναίκα του πωλητή επίσης, κάποια στιγμή έψαχνε ο άνδρας τη γυναίκα του, φώναζε Σοφία που είσαι Κ πετάχτηκε αυτό κι είπε εδώ είμαι, παίζω!!! Χαχαχα

Αν κάνω αγόρι, θα το ρίξουμε το γκομενακι. 

• Χαχα 4

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Ατσα η μπουτου!!! Κάνει θραύση!!! Και η μεγάλη είναι το ίδιο;

Just now, Thia1985 είπε:

Έχω πάθει μπουτιαση

Καλά η αγωνία στον πρώτο υπερηχο χτυπάει κόκκινο... Αλλά και οι άλλοι δεν πάνε πίσω...

Κοίτα να δεις που φτάνει η εποχή που τους στήνουμε καρτέρι και κάνουν τους δύσκολους. Πες του είναι ευκαιρία τώρα γιατί μετά με τα μωρά θα κυνηγαμε τον ύπνο κι όχι ο ένας τον άλλο...

• Χαχα 2

tvXOp2.png

Διαφημίσεις

Just now, [email protected] είπε:

Ατσα η μπουτου!!! Κάνει θραύση!!! Και η μεγάλη είναι το ίδιο;

Καλά η αγωνία στον πρώτο υπερηχο χτυπάει κόκκινο... Αλλά και οι άλλοι δεν πάνε πίσω...

Κοίτα να δεις που φτάνει η εποχή που τους στήνουμε καρτέρι και κάνουν τους δύσκολους. Πες του είναι ευκαιρία τώρα γιατί μετά με τα μωρά θα κυνηγαμε τον ύπνο κι όχι ο ένας τον άλλο...

Η μεγάλη είναι πιο ησυχη

Και προστατεύει πολύ τη μικρη

Της μαθαίνει τα παιχνίδια, είναι πολύ υπομονετική 

Ο δόλιος ο αδελφός σπάνια εμφανίζεται αλλά τον ζητάνε οι μικρές πολύ Κ τις προσέχει πολύ κι αυτος

Η μικρη είναι τσαπερδονα!! 

Πολύ πλακα

ffpWp3.pngo85Jp3.png

πρίν από 30 λεπτά , Thia1985 είπε:

Να μάθει ο δικός μου ότι έφαγα γαλοπούλα? Είσαι καλά??? Α πα πα... Μόνο βιολογικά 

Καλά μην ξενοιαζεσαι...όταν πας σφακ θα σου την κόψει την πίτσα καθώς και πάσης φύσεως αλλαντικα. Απλή ενημέρωση από την n1 fun του ντοκ

πρίν από 31 λεπτά , BettySt είπε:

Ναι τώρα περιμένω το δεύτερο. 

Με το καλό το μωράκι σου και να χαίρεσαι και το πρώτο.

12 ώρες πρίν, Elma86 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Μακάρι να πανε ολα καλα πρωτα ο Θεός! Και εσυ περιμενεις και δευτερο? Να και αλλα τελεια νεα! Μπράβο με το καλό! Πολυ χαρηκα που σας εκανα καο γω να χαρείτε μετα απο τοσα χρόνια @BettySt και @Nektarinaki

Και ολα τα υπόλοιπα κοριτσια! Εύχομαι μονο καλα νεα για τον υπόλοιπο χρονο τουλάχιστον! Μας το χρωσταει το 2020!

Να σου πάνε όλα καλά εύχομαι.

Και σχετικά με τα σύνδρομα που θα έχουν τα παιδιά μας επειδή εμείς πήραμε αντιβίωση θα πω να μαζευτούν οι κακές γλώσσες και τα πικροχολα σχόλια γιατί μια γνωστή παλιά παροιμία λέει " η κατάρα είναι γαϊδάρα και γυρνάει στον αφέντη"

Αυτό για όποιον δεν την έχει άκουσα! 

• Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 4

Just now, Egina mama είπε:

Καλά μην ξενοιαζεσαι...όταν πας σφακ θα σου την κόψει την πίτσα καθώς και πάσης φύσεως αλλαντικα. Απλή ενημέρωση από την n1 fun του ντοκ

Και σχετικά με τα σύνδρομα που θα έχουν τα παιδιά μας επειδή εμείς πήραμε αντιβίωση θα πω να μαζευτούν οι κακές γλώσσες και τα πικροχολα σχόλια γιατί μια γνωστή παλιά παροιμία λέει " η κατάρα είναι γαϊδάρα και γυρνάει στον αφέντη"

Απαπαπαπαπαπα!!!!!!!!!!!!

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Just now, Egina mama said:

Μια χαρα θα ειναι τα παιδακια μας και με την αντιβιωση που πηραμε και με την γλουτενη που φαγαμε ενω ειχαμε φλεγμονη και γενικα θελει λιγο χαλαρα το ολο θεμα γιατι βρεχει συμβουλες τελευταια το φορουμ και θα τρελαθουν οι εγκυουλες και οσες ειναι στην προσπαθεια. Τα καλα νεα βεβαια ειναι το οτι κανουμε ολες τους ηλεκτρονικους γιατρους στα φορουμ δεν σημαινει ευτυχώς οτι ειμαστε κιολας! B) 

• Μου αρέσει 9
  • Χαχα 1

sBP3p3.png

Just now, Egina mama είπε:

Just now, playbunny είπε:

Μια χαρα θα ειναι τα παιδακια μας και με την αντιβιωση που πηραμε και με την γλουτενη που φαγαμε ενω ειχαμε φλεγμονη και γενικα θελει λιγο χαλαρα το ολο θεμα γιατι βρεχει συμβουλες τελευταια το φορουμ και θα τρελαθουν οι εγκυουλες και οσες ειναι στην προσπαθεια. Τα καλα νεα βεβαια ειναι το οτι κανουμε ολες τους ηλεκτρονικους γιατρους στα φορουμ δεν σημαινει ευτυχώς οτι ειμαστε κιολας! B) 

Κάτι έχω χάσει...; Γτ δεν παίρνουμε αντιβίωση;εγώ σε όλες έπαιρνα τις προσπάθειες!κ όταν είχα μείνει έγκυος στον προηγούμενο γιατρό μου τα είχε κόψει όλα ασχετα βέβαια που είχα αναγούλες κ καούρες κ δεν έτρωγα αλλά θυμάμαι μου είχε δώσει μια διατροφη κ τι γενικά να τρώω κ να μην τρώω κ θυμάμαι ο άντρας μου με κυνήγαγε.οχι;; Κ πέρα βέβαια από τις εξωσωματικές κ οι φιλες μου τις κυνήγαγε ο Γυναικολογος τους στο τι να τρώνε.

• Μου αρέσει 1

xuBjp3.png

Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις