admin

Καφέ εξωσωματικής (παλιό 2016-2020)

Recommended Posts

Just now, playbunny είπε:

Ναι Δανάη μου. Κι εγω και η @winspert δεν έχουμε τις καλύτερες εντυπώσεις, αλλά πηγαινε για μια δεύτερη γνώμη δεν χανεις κατι. 

εγω εχω τον δημητροπουλο είναι στο ιασω και στο μητέρα είμαι πολύ ευχάριστημενη αλλά είπαμε με τον άντρα μου ας πάρουμε κ άλλη μια γνώμη χαμένη δεν πάει. μου έχουν πει για καπετάνακη, τζεφερακο, παντο και παρασχο

• Ευχαριστώ 1

Just now, playbunny είπε:

Ναι Δανάη μου. Κι εγω και η @winspert δεν έχουμε τις καλύτερες εντυπώσεις, αλλά πηγαινε για μια δεύτερη γνώμη δεν χανεις κατι. 

Κορίτσια,είναι απλά ένας από τους ''μεγαλέμπορους''του χώρου...και αντίστοιχη είναι η αντιμετώπιση.Κι εγώ για δεύτερη γνώμη πήγα και στο 1ο ραντεβού με ενα τεράστιο πακέτο εξετάσεων μου ζήτησε ακόμη 1000 ευρώ εξετάσεις,οι περισσότερες ''πειραματισμοί'' τις οποίες φυσικά επρεπε να κανω στο μαγαζάκι του ή σε συνεργάτη.

Δεν είναι όμως ο μόνος,καπως ετσι λειτουργούν οι περισσότεροι του χωρου...

• Μου αρέσει 2

hKYcp3.png

Διαφημίσεις

Just now, MELINASP είπε:

εγω εχω τον δημητροπουλο είναι στο ιασω και στο μητέρα είμαι πολύ ευχάριστημενη αλλά είπαμε με τον άντρα μου ας πάρουμε κ άλλη μια γνώμη χαμένη δεν πάει. μου έχουν πει για καπετάνακη, τζεφερακο, παντο και παρασχο

Βρε Μελίνα που είναι αυτή με το φλιτζάνι να περάσουμε κι εμείς να δούμε αν βλέπει κάνα μωρό στο μέλλον!!! 

• Χαχα 3

Just now, Vaso86 είπε:

Την διάβασα εδώ στο φορουμ πριν χρόνια από κορίτσια που προσπαθούσαν και τελικά τα κατάφεραν έτσι με γεμάτες αγκαλιές έστελναν την μωρουδοσκονη που είχαν σε εκείνες που πρασπαθουσαν.

Μακάρι να είχα και εγω μωρουδοσκονη δικη μου να σου την εστελνα αλλά σου τη στέλνω με όλη της την έννοια και ειλικρινά μεσα απο  την καρδιά μου!!!!

Πραγματικά σε ευχαριστώ πολύ!με συγκινήσες με τα λόγια σου!!! ευχομαι να γεμίσουμε όλες με μωρουδοσκονη και σύντομα να γεμίσουν και οι αγκαλιές μας!!!

• Μου αρέσει 2

Just now, Vaso86 είπε:

Την διάβασα εδώ στο φορουμ πριν χρόνια από κορίτσια που προσπαθούσαν και τελικά τα κατάφεραν έτσι με γεμάτες αγκαλιές έστελναν την μωρουδοσκονη που είχαν σε εκείνες που πρασπαθουσαν.

Μακάρι να είχα και εγω μωρουδοσκονη δικη μου να σου την εστελνα αλλά σου τη στέλνω με όλη της την έννοια και ειλικρινά μεσα απο  την καρδιά μου!!!!

Μη μου αγχωνεστε κοριτσια μου!!Εγω ειμαι εδω!!! @Katriniki σου στελνω εγω μπολικηηηηηηη μωρουδοσκονη!!!Πιανει να ξερεις...κι εμενα μου ειχε στειλει μια φιλη απο εδω!!Ευχομαι να γατζωθουν γερα τα εμβρυακια σου και σε μερικες μερες να εχεις μια τεραστια χοριακη!!

• Μου αρέσει 2

Uglxp3.png

Διαφημίσεις

Just now, Joka είπε:

Κορίτσια,είναι απλά ένας από τους ''μεγαλέμπορους''του χώρου...και αντίστοιχη είναι η αντιμετώπιση.Κι εγώ για δεύτερη γνώμη πήγα και στο 1ο ραντεβού με ενα τεράστιο πακέτο εξετάσεων μου ζήτησε ακόμη 1000 ευρώ εξετάσεις,οι περισσότερες ''πειραματισμοί'' τις οποίες φυσικά επρεπε να κανω στο μαγαζάκι του ή σε συνεργάτη.

Δεν είναι όμως ο μόνος,καπως ετσι λειτουργούν οι περισσότεροι του χωρου...

οκ μόλις με βοήθησες να τον βγάλω από τη λίστα μου! χαχαχα 

Just now, Optimist!!! είπε:

Βρε Μελίνα που είναι αυτή με το φλιτζάνι να περάσουμε κι εμείς να δούμε αν βλέπει κάνα μωρό στο μέλλον!!! 

Μοσχάτο είναι εδώ κοντά μου! 

• Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2

Just now, katerinaki 86 είπε:

Μη μου αγχωνεστε κοριτσια μου!!Εγω ειμαι εδω!!! @Katriniki σου στελνω εγω μπολικηηηηηηη μωρουδοσκονη!!!Πιανει να ξερεις...κι εμενα μου ειχε στειλει μια φιλη απο εδω!!Ευχομαι να γατζωθουν γερα τα εμβρυακια σου και σε μερικες μερες να εχεις μια τεραστια χοριακη!!

Ομορφιά μου σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!σου εύχομαι όλα τα καλά!!μακάρι να κάνει τα μαγικά της η υπέροχη σκόνη!!!:wub:

• Μου αρέσει 1

Just now, Optimist!!! είπε:

Να κλείσουμε μια μέρα να πάμε με τα φλιτζανάκια μας να μας πει την μοίρα μας!!! Την τελευταία φορά πάντως που μου είπαν τον καφέ γνώρισα τον άντρα μου...βγήκαν οοοοοολα!!!!

• Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2

xuBjp3.png

Just now, MELINASP είπε:

Κορίτσια Τζέφ εννοείται τζεφερακο; γτ κάποιος μου τον σύστησε για δεύτερη γνώμη. 

Ναι κοριτσακι μου, τον τζεφερακο. Εγω δεν εμεινα ευχαριστημενη αλλά  υπαρχουν αλλες κοπελες που ειναι... 

Just now, MELINASP είπε:

Ολοι αυτοι ειναι οι μεγαλογιατροι. Φυσικα κ εχουν πολλές επιτυχίες αλλα προσωπικά τους απεφυγα. Σε βλεπουν πρωτα σα λεφτα... Το τζεφερακο τον εψαχνα 3 μερες να μιλήσουμε για την τοτε 3η αποτυχια κ αφου βγηκε με το ζορι στο τηλεφωνο μου ειπε οτι εκανε ο, τι μπορουσε κ τωρα μονο ο θεος... Ε κ γω προσευχηθηκα στο θεο κ αλλαξα κέντρο... Ευτυχως... Κ φυσικα μου ειχε κάνει κ αλλες χοντραδες... 

• Μου αρέσει 1

m1Ogp2.pngZ8RNp2.png

Just now, MELINASP είπε:

Μην κανεις τον κόπο για Παράσχο, ουτε για Καπετανάκη θα ελεγα....

wRSzp2.png5JEup3.png

Διαφημίσεις

Just now, winspert είπε:

Ναι κοριτσακι μου, τον τζεφερακο. Εγω δεν εμεινα ευχαριστημενη αλλά  υπαρχουν αλλες κοπελες που ειναι... 

Ολοι αυτοι ειναι οι μεγαλογιατροι. Φυσικα κ εχουν πολλές επιτυχίες αλλα προσωπικά τους απεφυγα. Σε βλεπουν πρωτα σα λεφτα... Το τζεφερακο τον εψαχνα 3 μερες να μιλήσουμε για την τοτε 3η αποτυχια κ αφου βγηκε με το ζορι στο τηλεφωνο μου ειπε οτι εκανε ο, τι μπορουσε κ τωρα μονο ο θεος... Ε κ γω προσευχηθηκα στο θεο κ αλλαξα κέντρο... Ευτυχως... Κ φυσικα μου ειχε κάνει κ αλλες χοντραδες... 

Winspert μου ο γιατρος σου ειναι σαν τον γιατρο μου ειχε γνωρισει κ ο δικος μου αυτο που ανακαλυψε το ερα κ τα αλλα τεστ στην ισπανια!!!

Just now, Καντι είπε:

Ουτε εγω εχω ακουσει καλα για καπετανακη!

Just now, nadiaki165 είπε:

Να κλείσουμε μια μέρα να πάμε με τα φλιτζανάκια μας να μας πει την μοίρα μας!!! Την τελευταία φορά πάντως που μου είπαν τον καφέ γνώρισα τον άντρα μου...βγήκαν οοοοοολα!!!!

Θελω να ερθω κ εγω!!!

• Μου αρέσει 1

aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Just now, winspert είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου για την απάντησή σου. ❤️ 

Just now, Καντι είπε:

καπετάνακη γιατί;; 

Just now, Annita tsoupani είπε:

Winspert μου ο γιατρος σου ειναι σαν τον γιατρο μου ειχε γνωρισει κ ο δικος μου αυτο που ανακαλυψε το ερα κ τα αλλα τεστ στην ισπανια!!!

Ουτε εγω εχω ακουσει καλα για καπετανακη!

Θελω να ερθω κ εγω!!!

για πες για καπετάνακη; 

• Μου αρέσει 1

Να σας ρωτησω κατι γιατι ειμαι πολυ μπερδεμενη στο τι να ακολουθησω.

Πήγα σε έναν από τους γνωστούς γιατρούς-εξωσωματικο  που προαναφέρατε χωρίς να εχω κάνει εγώ εξετάσεις ιδιαίτερες.

Με μια σαλπιγγογραφια καλή και ένα αναλυτικό σπερματοδιαγραμμα κακό θα έλεγα.

Μόλις είδε τα χαρτιά μας έδωσε τα πρωτόκολλα και μας είπε απευθείας εξωσωματικη Φυσικά θα μου πείτε αυτή ήταν η δουλειά του.αλλα όταν τον ρώτησε ο σύζυγός να παρει κάτι για να αυξήσουμε το σπέρμα και ισως να εχουμε καλύτερα αποτελέσματα του είπε ότι αν κάποιος του πει ότι υπάρχει κάτι θα μας κοροιδεψει

Έπειτα πήγα σε πολύ καλό γυναικολόγο που παλι βρήκα από το φόρουμ Ο οποίος όπως προείπα έδωσε πολλεεεες εξετάσεις οι οποίες έδειξαν σε εμενα ετεροζηγωτης στο mthfr αυξημένη ομοκυστεινη και τις ορμονες μου αναστατωμένες,καμπύλη σακχάρου αυξημένη κλπ

Και στον σύζυγό κυρσοκοιλη.

Λοιπόν η ερώτηση μετ' από όλη αυτή την μακρυλογια είναι αν μας παροτρύνει ο γιατρός για αφαίρεση κυρσοκοιλης Κι εμένα σε ενδροκρινολογο-αιματολογο εσεις απο προσωπικες εμπειριες Ν μπούμε στη διαδικασια ή θα χάσουμε άδικα χρόνο?

Συγγνώμη αν σας κούρασα...

Κορίτσια γύρισα από το γιατρό μου..4 χιλιοστα ο σάκος.τιποτα δηλαδή για 6 βδομάδα..ο γιατρός μου είπε θα αποβάλλω μόνη μου σαν πιο βαριά περιοδος..δε θα χρειαστώ καν αποξεση...θα με ξαναδεί Δευτέρα.Συ ρχιζω τα χάπια μόνο κ μόνο γιατί δεν ξέρουμε εάν έχει ζωή κ είναι ηθικό το θέμα μου.Κατα τα άλλα κλείνω ένα μεγάλο κύκλο..η εξωσωματική για μένα τελείωσε...από καρδιάς καλή δύναμη σε όλες! Πολλά κ γερά μωρά!! Να γεμίσουν όλες οι αγκαλιές σας! Σας ευχαριστώ από καρδιας για όλη τη συμπαράσταση!! Σας φιλω

• Λυπημένη/-ος 19

Just now, MELINASP είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου για την απάντησή σου. ❤️ 

καπετάνακη γιατί;; 

για πες για καπετάνακη; 

Μελινα μ ο καπετανακης ειναι αυτος που ειναι μαζι με τσιλιβακο οταν πηγα πριν χρονια ειχε ενα ζευγαρι π δεν ελεγε τα καλυτερα!

Εγω εχω ακουσει για καποιο τσυρυγιωτη νομιζω?ο σφακιανουδης ολες τον εχουν θεο αλλα δεν ξερω!

Just now, island1 είπε:

Κορίτσια γύρισα από το γιατρό μου..4 χιλιοστα ο σάκος.τιποτα δηλαδή για 6 βδομάδα..ο γιατρός μου είπε θα αποβάλλω μόνη μου σαν πιο βαριά περιοδος..δε θα χρειαστώ καν αποξεση...θα με ξαναδεί Δευτέρα.Συ ρχιζω τα χάπια μόνο κ μόνο γιατί δεν ξέρουμε εάν έχει ζωή κ είναι ηθικό το θέμα μου.Κατα τα άλλα κλείνω ένα μεγάλο κύκλο..η εξωσωματική για μένα τελείωσε...από καρδιάς καλή δύναμη σε όλες! Πολλά κ γερά μωρά!! Να γεμίσουν όλες οι αγκαλιές σας! Σας ευχαριστώ από καρδιας για όλη τη συμπαράσταση!! Σας φιλω

Νησακι μου πολυ λυπαμε κοριτσι μου!μακαρι ο θεος να σου το στειλει με τον φυσικο τροπο το μωρακι σου!

• Ευχαριστώ 1

aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις