Recommended Posts

Just now, marillia είπε:

Πηρες αμεσως αρκετα!τα εχασες ομως μπραβο κ εχεις περιθωριο!ευχομαι να τα ξαναπαρεις βεβαια!αυτο που ειπες πριν το καταλαβα λ γω!διψαω πολυ!γτ απ την κορτιζονη?

λ γω διψάω συνέχεια....Πριν έπινα 4 μπουκάλια με το ολη μερα...Τώρα πίνω 8 9 ...όλο τσισιν ειμαι κ δεν είναι κ εγκυος δε αδερφε να το ευχαριστηθώ..χαχαχαχ

Just now, winspert είπε:

Αποχωρω απο την ομαδα.... Ειστε ολες απαραδεκτες... Πειτε κ αλλα γλυκα γουρουνες..... Χαχαχα. Θα ρθειτε στη θεση μου γρηγορα κ τοτε να σας δω..... Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα :lol:

κάτσε φουσκωνε εσυ λ μην μιλάς.. αχχαχαχα αχαχαχαχα ολα θα τα φάμε...να μάθεις...

• Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1

Just now, Mary H είπε:

To ξέρω κι εμένα το ίδιο μου λέει όταν με βλέπει καθε φορά,! Αλλά εμένα το δικό μου σώμα δεν μου αρέσει πάνω από 50 κιλά. Αλλωστε  αφού έμεινα έγκυος με τόσο λίγα κιλά νομίζω όλα σχετικά είναι

Λοιπόν κορίτσια μου εγώ έχω μείνει στα κιλά μου!!!! 54 και ύψος 1.62

• Μου αρέσει 2

Διαφημίσεις

Just now, Artemis20 είπε:

κοριτσουδια, ο γιατρος μου λεει πως ειναι καλο να χουμε κανα κιλακι παραπανω..βοηθαει στην εμφυτευση,γιατι ο οργανισμος ειναι πιο ευκολο να δεχτει την εγκυμοσυνη...δεν ειναι τυχαιο που οι γυναικες με πιο μεσογειακο σωματοτυπο ειναι και πιο γονιμες...και σας το λεω εγω που ξεκινησα διεγερση 50 κιλα με 1,73 υψος...κι εβαλα στοχο και πηρα κιλα...αλλα με σχετικα καλη διατροφη και γυμναστικη φουλ.

Δώσε μ εμένα  τ κιλα σ κ το ύψος σ κ ας πάρω μετά...αχχαχαχαχα εγω είμαι 59 με 1.63...με λες κ κουβαδακι με πόδια.( από τα μικρά κουβαδακια  ετσι) αχχαχαχαχα 

Just now, DIMITRAS είπε:

Εαν με δεις 50 κιλα θα κλαψεις στον γαμο ημουν 52 εχασα 4 κιλα σε 2 μερες τωρα ειμαι στα φυσιολογικα μου ολη μου την ενηλικη ζωη ειμαι απο 56 ως 60 κιλα δεν θελω παρακατω απο τα 56 ρυτιδιαζω πλεον κ θελω να εχω σταθερο βαρος γενικα ..με γυμναστικη ελεγε η ζυγαρια 57 κ λιπος καθολου αλλα ειχα 6pak κ γλουτιαιους κ οχι ορμονιαιους..κ γεροντοπαχα χαχαχα

Επρεπε να με εβλεπες ειχα τρελλαθει ο αντρας μου ελεγε ω ρε μανα μου επιτελους πιανω κρεας :shock: με το στηθος αγκαλια ηταν εγω ξεβρακωτη με πυτζαμες κ να ντρεπομαι να βγω απο το σπιτι μου ελεγαν εγκυος εισαι? και εγω εκανα προετοιμασια για εμβρυομεταφορα κ εκλαιγα απο τα νευρα αλλα η μουρη φραπα κοπελια 20αρας

αχαχαχχαχα ρε τι ωραία περνάνε απόψε...

Just now, Anna.3 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!Είμαι καινούρια στην διαδικτυακή παρέα σας αλλά κ στο κομμάτι της εξωσωματικής επίσης.Ειμαι από Θεσσαλονίκη κ σκέφτομαι τώρα να ξεκινήσω διαδικασία επιλογής γιατρού...Κ πάνω που νόμιζα ότι ίσως βρήκα,θα πήγαινα αρχικά στο embryolab στον Χριστοφορίδη ,μου είπαν ότι πλέον δεν αναλαμβάνει αυτός τον ασθενή γιατί είναι γενικός υπεύθυνος,οπότε πρέπει να επιλέξω άλλον γιατρό!Θέλω τα φώτα σας κ τη βοήθεια σας.Εχετε να μου προτείνετε κάποιον καλό γιατρό κ σε άλλο κέντρο;Αγχώθηκα κ ακόμη δεν ξεκίνησα.Περιμενω νέα σας!!!

με το καλο φιλη μας κ κλαως ηρθες στην παρεα μας με τις πιο δυνατές γυναίκες ever . 

Εγώ είμαι Αθήνα μακαρι να μπορούσα να βοηθήσω...

σ ευχομαι να πιάσεις με την μια κ να γίνουν τα όνειρα σ πραγματικά....

Καλώς ήρθες κ παλι σε έναν δυναμικό κόσμο...

Just now, Τουτουνι είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου εγώ έχω μείνει στα κιλά μου!!!! 54 και ύψος 1.62

φτου σ κ συ...ακούς εκεί 54...τι κάνεις θα μ πεις???? θα σε τακτοποιήσω αύριο...Όλα θα μ τα ομολογήσεις...

• Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

Just now, αστα είπε:

Καλή αρχή! Εγώ έκανα εξωσωματική στο ίδιο κέντρο αλλά με εξωτερικό συνεργάτη τον Σαράφη Βασίλη, μια πετυχημένη και έχω το καμάρι μου:x Σαν κέντρο ξέρω ότι έχει καλούς εμβρυολογους... Αυτα αν θες κάτι άλλο... ρώτα. 

Σε ευχαριστώ πολύ!Και να σου ζήσει το καμάρι σου.Μπηκα να βρω τον γιατρό που μου είπες,είναι κ Λάρισα κ Θεσσαλονίκη;Ειναι εύκολη η επικοινωνία μαζί του;

Διαφημίσεις

Just now, Rafaelatarzan είπε:

τι λες καλέ 49 κιλά εισαι???? ούτε στον ύπνο μ εγώ...αχαχχαχαχα 45 ημουνα όταν ήμουν 18...αχχαχαχαχα τα πήρα τωρα θα κάνω δίαιτα...χαχαχαχχα κ μας το λες κ δεν ντρέπεσαι??? ιιιιιιιιιιιι 

λιχουδιά κ συ ....χαχαχαχχα δεν πρόλαβα να σε παρω έμπλεξα...Αύριο τωρα...

Το καλοκαίρι δεν θέλω να παίρνω κιλό παραπάνω να μπορώ να βάζω τα σορτσάκια μου και τα μινάκια μου! 'Ελα όμως που μ έχει πιάσει αυτές τις μέρες μια λιγούρα , έχω τσακίσει γλυκά, πίτσες , μπουγάτσες κλπ κ τρώω σαν τη γουρούνα! Με βλέπω το καλοκαίρι σαν το Ντέμη Ρούσο!

Just now, Mary H είπε:

Το καλοκαίρι δεν θέλω να παίρνω κιλό παραπάνω να μπορώ να βάζω τα σορτσάκια μου και τα μινάκια μου! 'Ελα όμως που μ έχει πιάσει αυτές τις μέρες μια λιγούρα , έχω τσακίσει γλυκά, πίτσες , μπουγάτσες κλπ κ τρώω σαν τη γουρούνα! Με βλέπω το καλοκαίρι σαν το Ντέμη Ρούσο!

Καλά να πάθεις...αχαχαχχαχα αχαχαχαχα 

• Χαχα 2

Just now, Rafaelatarzan είπε:

@Mary H γίνε μανα να παχύνει θα σε κουτουλαω χρονια να το ξέρεις...

Μόνο έτσι θα παχύνω αλλά ούτε μάνα δεν μπορώ να γίνω! 'Ατιμη κοινωνία! Κλαψ, κλαψ

Just now, Anna.3 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!Και να σου ζήσει το καμάρι σου.Μπηκα να βρω τον γιατρό που μου είπες,είναι κ Λάρισα κ Θεσσαλονίκη;Ειναι εύκολη η επικοινωνία μαζί του;

Το Embryolab έχει πολύ καλό εμβρυολογικό. Εγώ είμαι στον Χριστοφορίδη, καλοί είναι όμως κ Κυριακίδης, Παππάς, Ανεσίδης. Καλή επιτυχία!

Δημοσιεύτηκαν (επεξεργάστηκε)
Just now, Mary H είπε:

Μόνο έτσι θα παχύνω αλλά ούτε μάνα δεν μπορώ να γίνω! 'Ατιμη κοινωνία! Κλαψ, κλαψ

Το Embryolab έχει πολύ καλό εμβρυολογικό. Εγώ είμαι στον Χριστοφορίδη, καλοί είναι όμως κ Κυριακίδης, Παππάς, Ανεσίδης. Καλή επιτυχία!

θα γινεις μανα να το ξέρεις...Μόλις έφαγα κρεμμύδι με τυρί..,μετα από το γλυκό...αι πες μ εσύ τωρα ...είναι η δεν είμαι ανώμαλη.αχαχαψψα 

Επεξεργάστηκαν by Rafaelatarzan
  • Μου αρέσει 2

3 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Μεγαλύτερο ρόλο παίζει ο γιατρός ή το εμβρυολογικο;Επίσης να ρωτήσω εσένα σε παρακολουθεί καιρό ο Χριστοφορίδης;Εμένα πως μου είπαν στο τηλέφωνο ότι δεν αναλαμβάνει ο ίδιος;Λες να κατάλαβα κάτι λάθος;

Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

λ γω διψάω συνέχεια....Πριν έπινα 4 μπουκάλια με το ολη μερα...Τώρα πίνω 8 9 ...όλο τσισιν ειμαι κ δεν είναι κ εγκυος δε αδερφε να το ευχαριστηθώ..χαχαχαχ

κάτσε φουσκωνε εσυ λ μην μιλάς.. αχχαχαχα αχαχαχαχα ολα θα τα φάμε...να μάθεις...

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!φίλη μου όντως πολύ νεράκι κ τουαλέτα!σήμερα τι έχει το πρόγραμμα?

@MELINASPΠως είσαι κορίτσι μου?

Καλημέρα. Χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν οι ίδιες η αγαπημένα τους πρόσωπα! Να έχετε υγεία και να αποκτήσετε ο,τι επιθυμείτε. Φιλια σε ολες!

• Μου αρέσει 2

Αααα το ξέχασαααα!!Χρόνια πολλά με υγεία και αγάπη σε όσες γιορτάζεται ή γιορτάζουν δικοί σας!!!!

5 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

Δώσε μ εμένα  τ κιλα σ κ το ύψος σ κ ας πάρω μετά...αχχαχαχαχα εγω είμαι 59 με 1.63...με λες κ κουβαδακι με πόδια.( από τα μικρά κουβαδακια  ετσι) αχχαχαχαχα 

αχαχαχχαχα ρε τι ωραία περνάνε απόψε...

με το καλο φιλη μας κ κλαως ηρθες στην παρεα μας με τις πιο δυνατές γυναίκες ever . 

Εγώ είμαι Αθήνα μακαρι να μπορούσα να βοηθήσω...

σ ευχομαι να πιάσεις με την μια κ να γίνουν τα όνειρα σ πραγματικά....

Καλώς ήρθες κ παλι σε έναν δυναμικό κόσμο...

φτου σ κ συ...ακούς εκεί 54...τι κάνεις θα μ πεις???? θα σε τακτοποιήσω αύριο...Όλα θα μ τα ομολογήσεις...

Καλώς σας βρήκα κορίτσια!Όλες οι γυναίκες είμαστε δυνατές,ίσως για αυτό μας επέλεξε ο Θεός να γενναμε εμείς κ να περνάμε όλα αυτά!!!Καλή επιτυχία σε όλες μας!

• Μου αρέσει 2

Just now, Anna.3 είπε:

Μεγαλύτερο ρόλο παίζει ο γιατρός ή το εμβρυολογικο;Επίσης να ρωτήσω εσένα σε παρακολουθεί καιρό ο Χριστοφορίδης;Εμένα πως μου είπαν στο τηλέφωνο ότι δεν αναλαμβάνει ο ίδιος;Λες να κατάλαβα κάτι λάθος;

Ένα καλό εμβρυολογικό είναι πολύ σημαντικό ιδίως στην περίπτωση που υπάρχει πρόβλημα στο σπέρμα. Κι εγώ ρώτησα για τον Χριστοφορίδη. Δεν αναλαμβάνει νέες περιπτώσεις. Εγώ είμαι παλιά χαχα! Πάντως το κέντρο έχει κι άλλους καλούς γιατρούς 

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα