Recommended Posts

Just now, Nansy29 είπε:

Νησάκι μου περίεργα μου φαίνονται όσα σας είπε.μα πως δεν είναι θέμα εμβρύων;;όταν έχουν τα εμβρυα παθολογικους καρυοτυπους και χοριακες που δεν πάνε καλά από την αρχή είναι ξεκάθαρο είναι θέμα εμβρύων.τι ακριβώς είχαν δείξει οι καρυοτυποι των εμβρύων; και επίσης δεν μπορώ να καταλάβω γιατί όλοι σας λένε να μην κάνετε προεμφυτευτικο εγώ πιστεύω πως είναι μια καλή λύση για σας.

Κορίτσι μου καλως ηρθες!σου εύχομαι καλή τύχη στα εμβρυακια σου!να προχωρήσουν και με το καλό να μείνεις έγκυος και να πάνε όλα καλα!Μην απογοητευεσαι.θα τα καταφέρουμε όλες.υπομονη θέλει!και προσπάθεια!! 

Ευχαριστώ πολύ! Εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα! Υπομονή...!

• Μου αρέσει 1

Just now, marillia είπε:

Που είσαι εσύ μαρή σήμερα?

Εγώ είμαι σπίτι ως συνήθως με ένα μπέμπη 1 βδομάδας....γέννησε η κουμπάρα μ κ τον εχω σημερα ολη μερα δίπλα μ....όνειρο μιλάμε κοριτσια....το ευχομαι σε όλες μας....

παίζω τρωω διαβάζω...χαχαχαχαχαχ εσυ πως εισαι???? 

5 μέρες σ λεω μας μειναν....

• Μου αρέσει 8

Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Και επίσης πήγατε σε πολύ καλό εμβρυολογικό με καλό σύστημα επιλογής σπερματοζωαρίων κ μικρογονιμοποίηση

Αντιστοιχο θεμα με το κοριτσι μας κ εμενα ο αντρας μου βγαζει σπερμα με το σταγονομετρο οσο large ειναι σε ολα σε αυτο τσιγκουνης:mad: ειχα μια παλλινδρομη κ μια βιοχημική με δικο του σπέρμα η επόμενη με δανεικό απο μόνη μου λέω φταινε τα αβγα μου εχουν χαζεψει οπως κ γω

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Εγώ είμαι σπίτι ως συνήθως με ένα μπέμπη 1 βδομάδας....γέννησε η κουμπάρα μ κ τον εχω σημερα ολη μερα δίπλα μ....όνειρο μιλάμε κοριτσια....το ευχομαι σε όλες μας....

Ωωωω τέλεια φίλη!!!Εγώ έχω 8 μέρες!!Μια χαρά είμαι!!!

• Μου αρέσει 1

Αααα ταρζανομανούλα κάνεις προβες είναι όνειρο τα μωάκια αντε λιγα 24ωρα εμειναν

Διαφημίσεις

Just now, marillia είπε:

Ωωωω τέλεια φίλη!!!Εγώ έχω 8 μέρες!!Μια χαρά είμαι!!!

α ναι στις 11 εσυ στις 9 εγω...το ξέχασα 

..χι χι...

Just now, DIMITRAS είπε:

Αααα ταρζανομανούλα κάνεις προβες είναι όνειρο τα μωάκια αντε λιγα 24ωρα εμειναν

Έτσι μ λέει η κουμπάρα μ...θα με μαθει να τον αλλάζω κ να τον ταΐσω λέει για να είναι έτοιμη με τα δικά μ....αχχαχαχαχαχα 

θα πέσει ποκυ γέλιο...αχαχαχχαχα 

• Μου αρέσει 2

Just now, DIMITRAS είπε:

Και ερχομαι εδω εγω να ρωτήσω (το Σαββατο την εμβρυολογο στο κεντρο που εχω ραντεβου) εχω κάνει εμβρυομεταφορά με εμβρυα 3ων κ 2 ημερων τι φταιει που περνω θετικό κ αποβάλλω κ μιλάμε με τα 2ης μέρας χοριακή την 14η μερα ακριβως την ημερα που θα ειχα περιοδο 82 κ μετα απο 3 μερες 600...χωρις θρομβοφυλια θυρεοειδη ανοσολογικα αυτοανοσα κλπ?? Ας μου το απαντησουν το Σαββατο οσο μπορουν γιατι κανω εμφυτευση με μικρουτσικα εμβρυα με ωραιες διαιρεσεις κ μετα γιοκ. 

και περιμενε εσυ να παρεις σαφη απαντηση. .. .... :tongue:

Just now, marillia είπε:

Ωωω με το καλό κορίτσι μου!!Εγώ το Σάββατο έκανα την μεταφορά!!Συνήθως λένε 3 μέρες ξάπλα!!Κ μετά όχι βάρη,όχι γυμναστήριο μέχρι την χοριακή!!Νομίζω όπως βγαίνει στην καθεμιά!!!

Ευχομαι με ολη μου την καρδια θετικο αποτελεσμα!!! Μακαρι να πανε ολα καλα!!! Πως νιωθεις? Συμπτωματα δεν πιστευω να υπάρχουν ακομα ε!? 

Just now, anna5190 είπε:

Ευχομαι με ολη μου την καρδια θετικο αποτελεσμα!!! Μακαρι να πανε ολα καλα!!! Πως νιωθεις? Συμπτωματα δεν πιστευω να υπάρχουν ακομα ε!? 

Σ ευχαριστώ πολύ!!Μπα τίποτα δν νιώθω!!!Κ κάποια είναι απ τα φάρμακα όπως δυσκοιλιότητα,δίψα!!

• Μου αρέσει 1

Just now, marillia είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ!!Μπα τίποτα δν νιώθω!!!Κ κάποια είναι απ τα φάρμακα όπως δυσκοιλιότητα,δίψα!!

Εγώ από δυσκοιλιότητα ολα καλα...ευτυχώς παω 3 φορές...( σορρυ κιολας) αλλα από νερό ειμαι τίγκα...δεξαμενή καταντησα....πολυ νερό φιλη μ...παρά πολύ...αδου πινω τόσο ποκυ κ μετά δεν μπορώ να φάω κανονικά φαντασου ...Από το φούσκωμα...

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Just now, Artemis20 είπε:

και περιμενε εσυ να παρεις σαφη απαντηση. .. .... :tongue:

Μπαααα απλα δεν βρισκω τον λογο να μου προτεινουν βλαστοκυστες κ να πιστεψω οτι θα ξεδιψασω

Εγώ από δυσκοιλιότητα ολα καλα...ευτυχώς παω 3 φορές...( σορρυ κιολας) αλλα από νερό ειμαι τίγκα...δεξαμενή καταντησα....πολυ νερό φιλη μ...παρά πολύ...αδου πινω τόσο ποκυ κ μετά δεν μπορώ να φάω κανονικά φαντασου ...Από το φούσκωμα...

Δεν πειραζει θα φαω εγω την Κυριακη γαλακτομπουρεκο από Κουτρα κ θα πιω κ νερακι να μην λιγωθω

Nαι κ γω όλο για τσίσα είμαι!!Αλλά ευτύχως σήμερα πήγα κ για το άλλο χαχαχχα!!!

Just now, DIMITRAS είπε:

Μπαααα απλα δεν βρισκω τον λογο να μου προτεινουν βλαστοκυστες κ να πιστεψω οτι θα ξεδιψασω

φιλη μ Δήμητρα....Μήπως να τους πλακωσω να ισιωσουν???? αν θες βοήθεια πες μ...

Just now, marillia είπε:

Η αληθεια ειναι πως παιρνουμε πολλα χαπια! Ευχομαι σε ολες μας να μεινουμε εγκυουλες θα σας ενημερωσω κ εγω οταν ερθει η ωρα!!! Καλη συνέχεια σε ολες!!! 

• Μου αρέσει 3

Just now, marillia είπε:

Nαι κ γω όλο για τσίσα είμαι!!Αλλά ευτύχως σήμερα πήγα κ για το άλλο χαχαχχα!!!

μια χαρα τότε...Από τσισα μια από τα ίδια με σένα...τουλάχιστον ας συνεχίσουμε να τα έχουμε για τους επόμενους 9 μήνες κ εγώ θα κάνω τουμπεκί μετα...αχχαχαχ

Just now, DIMITRAS είπε:

Δεν πειραζει θα φαω εγω την Κυριακη γαλακτομπουρεκο από Κουτρα κ θα πιω κ νερακι να μην λιγωθω

ιιιιιιιι α να χαθείς δεν ντρέπεσαι καθόλου....χαχαχαχαχ 

• Χαχα 2

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα