Recommended Posts

Just now, Rafaelatarzan είπε:

εμένα δουλεύει ναι όλη μέρα από 8 πρωι ....έρχεται σπίτι 5 ....κ 6 να πάει για δουλειά έως 12 βράδυ...

μα κ αυτός 13 μερες????? ρε φίλε πες τ μα γιατί????? μπαμ θα χανα κάνει εγω....χαχαχαχχα

εγώ σπίτι είμαι μόνιμος με τις φιλες μ....κανονίζουν τις δουλειές κ έτσι κάθε μέρα εχω κ από μια να με φυλάει κ αν μ κάνει παρέα....μένω κ βέβαια μονη μ αλλά λίγο....

βασικά νιώθω πολύ τυχερή με όλο αυτό....Μπορεί να μην έχουν περάσει από εξωσωματικη η να ναι η να μην είναι μανουλες αλλα με στηρίζουν σε όλα..Στα όπα όπα με έχουν...τις στρωνω κ για δουλειές κ όλα οκ....αχχαχαχαχ εκεί που τα χαλάμε είναι στο φαΐ...όλο μαλακιες μ φέρνουν να φάμε κ από δω πως κρατιέμαι....

κατάλαβα....Δεν πειράζει αν εσένα σ εμπνέει εμπιστοσύνη ολα θα πάνε καλά...Μπορεί να μην μιλάει αλλα είναι σίγουρη ότι ξέρει τι κάνει...οπότε υπομονη όσο μπορείς κ κα να Τρίτη να δεις τι κα πως τωρα .

Είσαι τυχερούλα!!Εμένα όλες μου οι φιλές έχουν παιδάκια μικρούλια μηνών κ χρονών κ δν υπάρχει χρόνος!!Στο τηλ μιλάμε κάθε μέρα!!Μετά βρήκε η μάμα μου τώρα να βάψει το σπίτι της κ έτσι μοναχούλα!!Καλά μ άρεσει κ η μοναξιά εγώ άλλα ήθελα να κάνω τώρα χαχαχχαχαχ!!!

Just now, Sofia22 είπε:

Ο γιατρός μου είπε εξ αρχής πως στο φυσικό κύκλο κυνηγάμε το ωάριο στην ουσια.. λογικά όμως αν δεν έκανα ωορηξια αυτό το μήνα δε θα μου το έλεγε σημερα; Αυτός απλά με έβαλε την Τρίτη ξανά υπέρηχο 

@marillia αλήθεια;;; Για πες μου εσυ ποτέ έκανες ωοληψια;;; Γαιτι έχω κατά αγχωθεί 

@Rafaelatarzan έτσι είναι ο γιατρός αυτός.. μόνο την πρώτη φορά μου είχε μιλήσει αρκετά.. άσε 

Εγώ πήγα με ενέσεις!!Αλλά επειδή έχω παρακολουθήσει ωορρηξία πολλές φορές ποτέ δν την έχασα!!Εχω δει ωάριο έτοιμο να σκάσει κ 30 μέρα του κύκλου!!Κ τώρα στην μεταφορά άργησα σαν μέρες την κάνω σε σχέση με άλλες κοπέλες!!Συνήθως κάνουν την μεταφορά 18 μέρα κ γω την έκανα 22!!Σχετικά είναι όλα!!Αφου ξαναέχεις υπέρεηχο δν χάθηκε το ωαριάκι!!

• Ευχαριστώ 1

Just now, marillia είπε:

Είσαι τυχερούλα!!Εμένα όλες μου οι φιλές έχουν παιδάκια μικρούλια μηνών κ χρονών κ δν υπάρχει χρόνος!!Στο τηλ μιλάμε κάθε μέρα!!Μετά βρήκε η μάμα μου τώρα να βάψει το σπίτι της κ έτσι μοναχούλα!!Καλά μ άρεσει κ η μοναξιά εγώ άλλα ήθελα να κάνω τώρα χαχαχχαχαχ!!!

Εγώ πήγα με ενέσεις!!Αλλά επειδή έχω παρακολουθήσει ωορρηξία πολλές φορές ποτέ δν την έχασα!!Εχω δει ωάριο έτοιμο να σκάσει κ 30 μέρα του κύκλου!!Κ τώρα στην μεταφορά άργησα σαν μέρες την κάνω σε σχέση με άλλες κοπέλες!!Συνήθως κάνουν την μεταφορά 18 μέρα κ γω την έκανα 22!!Σχετικά είναι όλα!!Αφου ξαναέχεις υπέρεηχο δν χάθηκε το ωαριάκι!!

Σε ευχαριστώ! Είναι η πρώτη μου φορά και μου φαίνονται όλα βουνό!

Διαφημίσεις

Just now, Sofia22 είπε:

Σε ευχαριστώ! Είναι η πρώτη μου φορά και μου φαίνονται όλα βουνό!

Λογικό Εβερστ κι όλας!!Και το άγνωστο κ όλα μαζί!!Και μένα ο γιατρός μου δν μιλάει αλλά αν τον ρωτ΄σηω θα απαντήσει!!Με έμαθε κι όλας πλέον!!Παλιά δν μου έλεγε τίποτα στον υπέρηχο μεγέθη κτλπ!!Τώρα δν χρειάζεται καν να τον ρωτήσω μου τα λέει!!Εύχομαι να σου πάνε όλα τέλεια!!

Just now, marillia είπε:

Λογικό Εβερστ κι όλας!!Και το άγνωστο κ όλα μαζί!!Και μένα ο γιατρός μου δν μιλάει αλλά αν τον ρωτ΄σηω θα απαντήσει!!Με έμαθε κι όλας πλέον!!Παλιά δν μου έλεγε τίποτα στον υπέρηχο μεγέθη κτλπ!!Τώρα δν χρειάζεται καν να τον ρωτήσω μου τα λέει!!Εύχομαι να σου πάνε όλα τέλεια!!

Σε ευχαριστώ παρά πολύ! Και εγώ αν το ρωτήσω απαντάει.. απλώς όταν πηγαίνω για τους υπερήχους περιμένουν πόσες κοπέλες γίνεται ένας χαμός 

Just now, Sofia22 είπε:

Σε ευχαριστώ παρά πολύ! Και εγώ αν το ρωτήσω απαντάει.. απλώς όταν πηγαίνω για τους υπερήχους περιμένουν πόσες κοπέλες γίνεται ένας χαμός 

Λογικό μου φαίνεται!!Κ στον δικό μου έτσι χαμός γτ έχει μέσα όταν πάω για υπέρηχο έγκυουλες,για εξωσωματική,Παπ ότι θες!!Τον λυπάμαι πολλές φορές κ πάντα του λέω καλή ξεκούραση!!Αρκει όταν τους χρειαζόμαστε να είναι εκεί!!Δν μου έχει τύχει να τον πάρω τηλ κ να μην το σηκώσει ή σε 10 λεπτά με έχει πάρει πίσω!!

Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, Δεσποινακι19 είπε:

Κορίτσια την βοήθεια σας!!! Έχω ξεκινήσει διαδικασία εξωσωματικής! Άρχισα με arvekap 0.1 από τις 7/5 και θα τις συνεχίσω μέχρι τις 29/5.. με πρόβληματιζουν δυο πραγματα! Α)είχα περισσότερο αίμα στην περίοδο απ το φυσιολογικό τις δυο πρωτεσ Μέρες και β)πανω που πήγα να καθαρίσω από την περίοδο από χτες έχω ξανά λίγο αίμα..είναι φυσιολογικό αυτό;; Το έχει πάθει καμία σας;;

Καλημέρα κοριτσάκι καλή αρχή.. κι εγώ τα ίδια είχα πάθει στην πρώτη μου διέγερση!!! Είχα ρωτήσει το γιατρό και μου είχε πει να μην ανησυχώ!!! 

Καλού κακού όμως καντου μια ερώτηση δε χάνεις τίποτα 

Just now, Τουτουνι είπε:

Δημητρά μου καλημερα!!! Τι έχω χάσει;;; πας για αυχενική σήμερα;;

Καλημέρα που τετοια τύχη πάω σε γιατρο να μου πει μια γνωμη να με βαλει σε σειρά...μπας κ κανω καμια αυχενικη κ λπ...

• Χαχα 1

Just now, marillia είπε:

Σ ευχαριστώ γλυκιά μου!!Είχα μια παλίνδρομη στο παρελθόν κ δυστυχώς κάνω κ την σύγκριση στο μυαλό μου!!Κ με ενοχλεί που ούτε απ τα φάρμακα δν πρήστηκε το στήθος κάνω κ μια ένεση προγεστερόνης κάθε μέρα χαχαχχαχαχ!!Τώρα περίμενω μια κοπέλα να ρθει να μου κάνει ένεση στον ποπό!!Κάνω κ 2 ενέσεις προγεστερόνης 1 φορά την βδομάδα στον ποπό!!Πως είσαι εσύ κορίτσι μου δν σε ρώτησα?

καλα ειμαι αγαπη μου..εχω ξαπλωθει στην βεραντα και λιαζομαι.... αχαχαχαχ

Just now, Artemis20 είπε:

καλα ειμαι αγαπη μου..εχω ξαπλωθει στην βεραντα και λιαζομαι.... αχαχαχαχ

Μια χαρούλα μάζεψε βιταμίνη d!!Απο βδομάδα θα έχουμε κ περισσότερη ζεστούλα!!

• Μου αρέσει 1

Κοριτσια μου καλημερα επειδη ειμαι σε προετοιμασια εμβρυομεταφορας με τα τοσα χαπια ετυχε σε καμια να μην εχει διαθεση κ να εχει μια ελαφρια ανακατοσουρα?? Σημερα ξυπνησα αρκετα ακεφη!!! 

Διαφημίσεις

Just now, anna5190 είπε:

Κοριτσια μου καλημερα επειδη ειμαι σε προετοιμασια εμβρυομεταφορας με τα τοσα χαπια ετυχε σε καμια να μην εχει διαθεση κ να εχει μια ελαφρια ανακατοσουρα?? Σημερα ξυπνησα αρκετα ακεφη!!! 

Τι χάπια πίνεις εκτός απο σικλακουρ?Εγω τώρα μετά τη μεταφορά που πίνω άπειρα έχω λίγες καούρες!!Αλλά στην αρχή που έπινα μόνο σικλακουρ,σαλοσπιρ κ λίγο κορτιζόνη ήμουν καλά!!

Just now, marillia είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ φίλη μου!!Ισως με χτύπησε κ η κλεισούρα που είμαι κ σπιτόγατα!!Σκέφτομαι τσιπουράκι,τσιγαράκι κ μελαγχολώ χαχαχαχχα!!

Υπομονη  αγαπημενη μου!!!Τσιπουρακι και τσιγαρακι δε σου υποσχομαι συντομα...μαλλον θα περασουν μηνες!!! Οι βολτιτσες ομως ειναι κοντα!!!:wub:

• Μου αρέσει 1

LNiLp3.png

Just now, katerinaki 86 είπε:

Υπομονη  αγαπημενη μου!!!Τσιπουρακι και τσιγαρακι δε σου υποσχομαι συντομα...μαλλον θα περασουν μηνες!!! Οι βολτιτσες ομως ειναι κοντα!!!:wub:

Χαλάλι για τα σποράκια!!Αν δν έγινε τίποτα θα σας στείλω φότο δίπλα στη θάλασσα χαχαχχα παρέα με τα όστρακα!!Πως είσαι Κατερινάκι μου?

Just now, marillia είπε:

Χαλάλι για τα σποράκια!!Αν δν έγινε τίποτα θα σας στείλω φότο δίπλα στη θάλασσα χαχαχχα παρέα με τα όστρακα!!Πως είσαι Κατερινάκι μου?

Χαχαχα...εγω σου λεω οτι ισα που θα προλαβεις να κανεις 1-2 βολτιτσες στη θαλασσα γιατι μετα που θα ξεκινησουν τα συμπτωματα, θα θες μονο τον καναπε σου (εκτος βεβαια αν εισαι απο τις τυχερες και περασεις ανωδυνα το 1ο τριμηνο!!)...Καλα ειμαι κι εγω!!Ετοιμαζομαστε να παμε να κανουμε την 1η ερευνα αγορας για τον μικρουλη!!

• Μου αρέσει 4

LNiLp3.png

Just now, katerinaki 86 είπε:

Χαχαχα...εγω σου λεω οτι ισα που θα προλαβεις να κανεις 1-2 βολτιτσες στη θαλασσα γιατι μετα που θα ξεκινησουν τα συμπτωματα, θα θες μονο τον καναπε σου (εκτος βεβαια αν εισαι απο τις τυχερες και περασεις ανωδυνα το 1ο τριμηνο!!)...Καλα ειμαι κι εγω!!Ετοιμαζομαστε να παμε να κανουμε την 1η ερευνα αγορας για τον μικρουλη!!

Ωωωωω τέλειαααα!!Θα περιμένω εντυπώσεις!!

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα