Recommended Posts

Just now, Annita tsoupani είπε:

Κατερινακι μου αχ τι ωραια με το καλο αγαπη μου!!!

Με το καλο σε ολες μας!!!

Να' σαι καλα Αννιτακι!!Ευχομαι συντομα να ξαναβιωσεις κι εσυ αυτην την περιοδο της προετοιμασιας!! :)

• Μου αρέσει 1

LNiLp3.png

Διαφημίσεις

Just now, marillia είπε:

Τι χάπια πίνεις εκτός απο σικλακουρ?Εγω τώρα μετά τη μεταφορά που πίνω άπειρα έχω λίγες καούρες!!Αλλά στην αρχή που έπινα μόνο σικλακουρ,σαλοσπιρ κ λίγο κορτιζόνη ήμουν καλά!!

Μονο cyclacur και τις βιταμινες. Απο βδομαδα αρχιζω τα utrogestan. Δεν ξερω μηπως κρυωσα λιγακι αλλα η διάθεση πιστευω πως ειναι απο τις ορμονες. 

Just now, anna5190 είπε:

Μονο cyclacur και τις βιταμινες. Απο βδομαδα αρχιζω τα utrogestan. Δεν ξερω μηπως κρυωσα λιγακι αλλα η διάθεση πιστευω πως ειναι απο τις ορμονες. 

Η διάθεση ναι σίγουρα!!Μια πάνω μια κάτω κ μπορεί αν όχι απο τα φάρμακα σίγουρα απ όλο αυτό που βιώνουμε δν είναι εύκολο!!Αν έχεις όρεξη Πήγαινε καμιά βολτίτσα μπας κ αλλάξεις λίγο!!

• Μου αρέσει 1

Just now, marillia είπε:

Η διάθεση ναι σίγουρα!!Μια πάνω μια κάτω κ μπορεί αν όχι απο τα φάρμακα σίγουρα απ όλο αυτό που βιώνουμε δν είναι εύκολο!!Αν έχεις όρεξη Πήγαινε καμιά βολτίτσα μπας κ αλλάξεις λίγο!!

ποτε θα κανεις την χοριακη σου εσυ γλυκια μου??? για να επιβεβαιωσουμε τα ευχαριστα δηλαδη!!

αντε κι εσυ και το κοριτσακι μας το αλλο, @Rafaelatarzan , να δωσετε κουραγιο σε ολες μας! σας εχω πολυ στο μυαλο μου κοριτσια μου!! 

μονο ευχαριστα στο εξης θελω να ακουμε!!! :wub:

• Μου αρέσει 3

Διαφημίσεις

Just now, Artemis20 είπε:

ποτε θα κανεις την χοριακη σου εσυ γλυκια μου??? για να επιβεβαιωσουμε τα ευχαριστα δηλαδη!!

αντε κι εσυ και το κοριτσακι μας το αλλο, @Rafaelatarzan , να δωσετε κουραγιο σε ολες μας! σας εχω πολυ στο μυαλο μου κοριτσια μου!! 

μονο ευχαριστα στο εξης θελω να ακουμε!!! :wub:

Είσαι πολύ γλυκιά Αρτεμούλα!!Η Ραφαέλα είναι για χοριακή Δευτέρα!!Εγώ Πέμπτη!!

• Μου αρέσει 3

Just now, marillia είπε:

Είσαι πολύ γλυκιά Αρτεμούλα!!Η Ραφαέλα είναι για χοριακή Δευτέρα!!Εγώ Πέμπτη!!

αντε αγαπη μου με το καλο!!

• Ευχαριστώ 1

1 hour ago, Sofia22 είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Μόλις γύρισα από το γιατρό για υπέρηχο.. 13η μέρα και ακόμη είναι γύρω στα 9 χιλ τα ωοθηλακια μου. Έχω γενικά μεγάλο κύκλο 31-34 μέρες. Αγχώθηκα! Λέτε να μην μπορώ να κάνω ωοληψια αυτό το μήνα ;; Μου είπε υπέρηχο ξανά την Τρίτη, 16η ημέρα δηλαδή 

Την ψυχή θα σου βγάλει με τη μουγκαμ;τα του αλλά ας κάνει τα μαγικά του κ δε βαριέσαι...ξέρει τι κάνει κ στο λέω γιατί κι θύμωσα μαζί του κ με νεύρα έφυγα αλλά εάν είχα χρήματα να διαθέσω και πάλι εκεί θα πήγαινα..3/3 μου έδωσε κ θα σου πω κ το εξής που δεν θα το ξεχάσω στην πρώτη εμβριομεταφορα μου λέει προς λέξη εάν πιαστούν αριστερά έχεις δίδυμα εάν έχεις ένα αυτό θα πιαστεί αριστερά κ αν είμαστε τόσο άτυχοι κ πάνε δεξιά στη μήτρα την πατήσαμε...με τη μήτρα δεν είχα ποτέ θέμα ήταν καθαρά η εικόνα του υπερήχου που είχε..η κόρη μου πιάστηκε αριστερά...σημειώνω ότι τα δύο επόμενα πιάστηκαν δεξιά....έχει μάτι κ χέρι....στόμα δεν έχει είναι γεγονός αλλά βαδίσουμε τον ...έδενε συνάδελφο 2 χρονιά για να βρει δικό της ωάριο από τη Λαμία για να μην πάει με δανεικά κ είναι έγκυος...το παλεύει ως εκεί που δεν πάει...είδες μόνος του ρώτησε τον κύκλο γιατί κατάλαβε ότι η εικόνα είναι καλή για μεγαλύτερο κύκλο..Άστον να κάνει ότι πρέπει ..σκέψου εγώ που είχα περάσει τόσα όταν πήγα κ έκλεινα το στόμα μου

• Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

On 24/5/2019 at 1:43 ΜΜ, favol είπε:

Νομιζω εμείς οι επόμενες έξι είμαστε για εμβρυομεταφορα κατεψυγμένων τις επόμενες δύο εβδομάδες, δεν ξεχνάω καμία ε;

@tweetiee πώς πας;

Ίδια μέρα έχουμε υπέρηχο..

Πηγές; Τι νέα;

Εσύ πότε έχεις επόμενο ραντεβού;

Τελικά τι αποφάσισες; Πότε έχεις ραντεβού;

και εγώ είμαι κορίτσια μιας και αδιαθέτησα νωρίτερα. 

2η μέρα κύκλου σήμερα. 

On 24/5/2019 at 2:05 ΜΜ, boubd είπε:

Καλημερα σε ολες!!! Σημερα ειμαι στην 11η μερα του κυκλου και το ενδομητριο ειναι στα 7. Αραγε καλα παω?

Πηγα σημερα, το ενδομητριο ειναι στα 7 κ ειμαι 11η μερα του κυκλου. Καλα παω αραγε?

καλό μου ακούγεται κοριτσακι μου. 

22 ώρες πρίν, Mumbaby είπε:

Προσπαθώ να μαζέψω τα κομμάτια μου ώστε η επόμενη προσπάθεια μου να είναι και επιτυχημένη.απο εδώ παίρνω δύναμη από εσάς κορίτσια μου και από σένα κοριτσάκι μου και από το νησάκι γιατί μετά από τόση ταλαιπωρία που περασατε  είστε εδώ και παλεύετε.

στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου κοριτσάκι μου. είμαστε όλες εδώ για σένα. πότε με το καλό;; 

20 ώρες πρίν, Koukou17 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε;; εγω μόλις γύρισα απο τον γιατρό ογδόη ημέρα διέγερσης σήμερα κ γίνεται ο κακος χαμος μαζευτηκανε αρκετά αβγουλακια...υπέρηχος ξανα την Κυριακή να δούμε ποτε θα παω για ωοληψια, το ενδομήτριο σχεδον οχτώ

μπράβο κοριτσάκι μου πολυ καλά πας!! 

• Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Just now, marillia είπε:

Ναι αυτο θα κανω!!! Για να περασει κ η μερα!!! Σ ευχαριστω πολυ!! ❤️

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

19 ώρες πρίν, tweetiee είπε:

Εγώ κορίτσι μου είμαι στην προετοιμασία για εμβρυομεταφορα !!!

Εγώ την Δευτέρα πάω για υπέρηχο εξετάσεις και αναλόγως αποτελεσμάτων, θα μου πει πότε θα το βάλω!Εσύ που βρίσκεσαι;

μαζί είμαστε τουιτακι μου. σε ποια μέρα του κύκλου είσαι;; 

18 ώρες πρίν, anna5190 είπε:

3 ιουνιου τελικα κανω την εμβρυομεταφορα συνεχιζω cyclacur τα λευκα κ τις innohep και την ερχομενη Τετάρτη αρχίζω και τα utrogestan πηγα σημερα για υπερηχο κ ηδη ειναι πολυ καλο το ενδομητριο! Ας ελπίσουμε να πάνε όλα καλά! Κ εγω δυο φορες αδιαθετησα μεχρι να κανω την μεταφορα! 

με το καλό κορίτσι μου. πρώτη σου προσπάθεια είναι;; 

• Μου αρέσει 1

Κορίτσια μου είμαι πολύ χαρούμενη!έχουμε 8 εμβρυακια για προεμφυτευτικο πιστεύω πως είναι μια χαρά θα μου πουν και οι γενετιστες..

• Μου αρέσει 12

1 hour ago, DIMITRAS είπε:

Καλημέρα που τετοια τύχη πάω σε γιατρο να μου πει μια γνωμη να με βαλει σε σειρά...μπας κ κανω καμια αυχενικη κ λπ...

A!!! Όλα καλά θα πάνε!!!!! Μην ανησυχεις!!! Θα γίνουμε μανουλες σύντομα όλες!!!

• Μου αρέσει 1

18 ώρες πρίν, DIMITRAS είπε:

Καλησπερα κορες ....

Αυριο το ραντεβου με τον γιατρο κ την εμβρυολογο του κεντρου παντως απο την αντιμετωπιση στα ξαδερφια μας βλεπω καλη δουλεια αιντε να δουμε 

με το καλό δημητρουλα μου! 

17 ώρες πρίν, Μπιζέλι είπε:

Δυστυχώς το έχασα το σπορακι μου...χθες δεν πρόλαβα καν να πάω γιατρό. Σηκώθηκα το πρωί και έφευγαν κομμάτια τεράστια σαν συκώτι. Πήγα έκανα χοριακη η οποία είχε πάρει την κατηφόρα.....

μπιζελακι μου γλυκό λυπάμαι πάρα πολύ ειλικρινά. ξέρω τον πόνο και πολλές εδώ μέσα. είμαστε εδώ για σένα ότι χρειαστείς ακόμα και αν θες να βρισεις εδώ είμαστε εμείς. ξέσπασε και μάζεψε τις δυνάμεις σου να σηκώθεις ξανά!! 

• Μου αρέσει 1

Λοιπόν γυρίσαμεεεε εγω αντι για αυχενική (γαμώτο) θα ξανακάνω υστεροσκόπησηηηη επεμβατική το διαφραγμα πιάνει όλο τον πάτο της μητρας αδιαθετώ κ την επομενη εβδομαδα υστερο η ερμη τωρα μείναμε να αποφασίσω εαν θα κάνω νέα διέγερση ή θα βάλω τα κατεψυγμένα συμφωνήσαμε οχι βλαστοκύστες οχι προεμφυτευτικό κ εξτρα pcr περιόδου με το καλό αν κάνω διεγερση για να αποκλείσουμε τυχον φλεγμονες. Κοινώς δεν εκανα ασχημη δουλεια με τον γιατρό μου δεν ειμαι αδιαβαστη αλλα το διαφραγμα μπορουσε να ειχε αφαιρεθει καλύτερα για να δουμε μαλλον ξεκιναω με τον επομενο κύκλο εχω μπλεχτει αλλά θ δω

• Μου αρέσει 4

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα