Recommended Posts

Just now, Kathrin17 είπε:

Αυριο ειναι η δικη μου σειρα..θα βαλω 2βλαστοκυστες..εσυ τι εμβρυακια εβαλες? Ισως κ τη χοριακη την κανουμε σχεδον μαζι..ευχομαι να εχουμε το αποτελεσμα που επιθυμουμε τοοοσοοοο πολυ κ φυσικα ολα τα κοριτσια εδω..φιλια..

Καλη επιτυχία και με μια θετικότατη χοριακη!!!     Οπωσ και σε όλα τα κοριτσια που προσπαθούν!!! Εύχομαι να  τα καταφέρουμε όλες σύντομα!!!

• Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Just now, Ninaki26 είπε:

Κοριτσάκια μουυυ @island1 , @bcd18, @Kathrin17 , @Hope89 ναι τα πηρα σπίτι μας τα  μικρά μου ..! !! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας !!! Εύχομαι να ακούμε μόνο ευχάριστα από εδώ και περα !! Σίγουρα θα σας στείλω να σας πω τα αποτελέσματα. . Και ίσως και πιο πριν να σας εκθέσω τις απορίες μου! ! Και πάλι ευχαριστώ πολύ πολύ  ❤❤

Καλη επιτυχία!!Ολα κάλά!!

• Ευχαριστώ 1

Διαφημίσεις

Αυριο ειναι η δικη μου σειρα..θα βαλω 2βλαστοκυστες..εσυ τι εμβρυακια εβαλες? Ισως κ τη χοριακη την κανουμε σχεδον μαζι..ευχομαι να εχουμε το αποτελεσμα που επιθυμουμε τοοοσοοοο πολυ κ φυσικα ολα τα κοριτσια εδω..φιλια..

Η ώρα η καλή και ευλογημένη να είναι γλυκιά μου. . Και να ριζωσουν στην κοιλιτσα μας 9 μήνες. . Έβαλα 3ων  ημερών .. Και χοριακη στις 26/7 εύχομαι ότι καλύτερο! !

• Μου αρέσει 3

7 ώρες πρίν, Ninaki26 είπε:

Κοριτσάκια μου Καλημέρα!!!! Βρίσκομαι στην κλινική και περιμένω να πάρω τα τελευταία παγωτινια μουυυυ ... κάντε μια προσευχουλα και για εμάς να πάνε όλα καλά και στείλτε λίγο θετική ενέργεια .. <3 <3! !! Εύχομαι όλα να πάνε υπέροχα σε όλες οσες προσπαθούμε για το όνειρο ! Σας φιλώ! !! ❤

Καλή επιτυχία!Εύχομαι όλα να πάνε καλά και σε λίγες μέρες να μάθεις τα χαρμόσυνα νέα με μία τεράστια χοριακή!!!! Έχεις όλη τη θετική σκέψη και ενέργεια μας!!!

• Ευχαριστώ 1

Διαφημίσεις

1 hour ago, bcd18 είπε:

Καλη επιτυχία και με μια θετικότατη χοριακη!!!     Οπωσ και σε όλα τα κοριτσια που προσπαθούν!!! Εύχομαι να  τα καταφέρουμε όλες σύντομα!!!

Σε ευχαριστω πολυ πολυ..ευχομαι τα καλυτερα κ σε σενα κ ολες να ζησουμε το θαυμα κ το ονειρο της μητροτηρας!!

Just now, Σελίνα είπε:

@Ninaki26 @Kathrin17 εύχομαι να γατζωθουν γερά τα εμβρυακια σας και να έχετε υγιέστατα ζουμερα μωράκια στην αγκαλιά σας σε εννέα μήνες!! :)

Σε ευχαριστω πολυ!!μακαρι απο δω κ περα ολες μας να καταφερουμε συντομα να εχουμε γεματη αγκαλια!!

• Μου αρέσει 1

M4W2p3.png

1 hour ago, playbunny είπε:

Ποιο επαιρνες?

Τις solgar αλλά οποίας εταιρείας κ αν πάρεις καλές θα ναι..ζητά από το φαρμακείο τις πιο οικονομικές.  Όλες το ίδιο είναι απλά συστήνουν για εμπορικούς λόγους κάποιες.παντως εγώ ένιωσα πολύ καλά...

• Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Καλησπερα κοριτσια! Σημερα 6η μερα περιοδου ειχα υπερηχο.. πολυ απογοητευτικα τα πραγματα... 3 ωοθηλακια 14,14,13 εκ στη μια ωοθηκη κ στην αλλη 4 ωοθηλακια 10,7,6,6 εκ. Οποτε λογικα γυρω στα 4 ωριμα θα παρουμε στην καλυτερη, αν εχουν βεβαια ωαριο μεσα! Θα με παρουν μολις βγουν τα αποτελ των ορμονικων για να δουμε αν μας παιρνει να κανουμε τον ανταγωνιστη αυριο (μηπως κ παρουν φορα κ τα αλλα) ή αν πρεπει απο σημερα... Λογικα Παρασκευη-Σαββατο ωοληψια.. Να θυμισω οτι το σπερμα ειναι χαλια.. Θα γονιμοποιηθει αραγε κανενα;; Εν τω μεταξυ οι ορμονικες μου 2η μερα ηταν καλουλες, fsh 9 κ lh 7.

@Kathrin17 πώς πηγε η εμβρυομεταφορα κοπελα μου;;

Διαφημίσεις

Στο ειπε ο γιατρος οτι ειναι απογοητευτικο αυτο που ειδε στον υπερηχο ή εσυ γτ περιμενες κατι αλλο?θα ξανακανεις υπερηχο τις επομενες μερες?μην απογοητευεσαι..εγω 7 ειχα 6η μερα ξεκινησα cetrotide κ φτασαμε 15 με 10ωριμα..κ μεις σπερμα χαλια σε ολα ειχαμε..μην απογοητευεσαι κοριτσι μου..ευχομαι να πανε τα πραγματα  πιο καλα απο αυτο που νομιζεις κ φοβασαι..think positive!!

Ευχαριστω που με θυμηθηκες!!!μολις ξαπλωσα στο κρεβατι μετα την εμβρυονεταφορα μου..η εμβρυολογος κ ο γιατρος πολυ ικανοποιημενοι απτα εμβρυακια μου..μακαρι ναναι αυτα που θα με κανουν μανουλα..χοριακη στις 27/7..

Τα καλυτςρα σου ευχομαι!!μην απελπιζεσαι, γερα κ θα τα καταφερεις..φιλια πολλα

Κοριτσια μου!! Ηρθα σπιτι με τα εμβρυακια μου!!ολα καλα..εχω την φωτογραφια τους κ τα χαζευω..μακαρι να καταφερω να δω κ τα προσωπακια τους σε καποιους μηνες!! Την χοριακη μου θα την κανω στις 27/7 λιγο πριν τα γενεθλια του αντρα μου..αν θελει ο θεος αυτο θαναι το δωρο του..

Καλη δυναμη σε ολες..θετικη σκεψη κ αισιοδοξια..ολες θα τα καταφερουμε κ θαμαστε οι καλυτερες μανουλες..τα κλαματα ο πονος κ ο φοβος, η αγωνια ευχομαι συντομα να αντικατασταθουν με συναισθηματα χαρας κ ευτυχιας!!

Κοριτσάκι μου. . Να ξαπλώσεις  και να χαϊδεύεις την κοιλιτσα σου.. Εύχομαι όλα να πάνε κατ ευχήν και σε λίγους μήνες όντως να δεις και τα προσωπάκια τους ! Κι εγώ μαζί με εσένα! ! Θα έχουμε μια μέρα διάφορα ❤❤

Just now, Ninaki26 είπε:

Κοριτσάκι μου. . Να ξαπλώσεις  και να χαϊδεύεις την κοιλιτσα σου.. Εύχομαι όλα να πάνε κατ ευχήν και σε λίγους μήνες όντως να δεις και τα προσωπάκια τους ! Κι εγώ μαζί με εσένα! ! Θα έχουμε μια μέρα διάφορα ❤❤

Ηδη αυτο κανω..χαχα..καλα μας αποτελεσματα!! Υπομονη απο δω κ περα...φιλια πολλα

M4W2p3.png

Στο ειπε ο γιατρος οτι ειναι απογοητευτικο αυτο που ειδε στον υπερηχο ή εσυ γτ περιμενες κατι αλλο?θα ξανακανεις υπερηχο τις επομενες μερες?μην απογοητευεσαι..εγω 7 ειχα 6η μερα ξεκινησα cetrotide κ φτασαμε 15 με 10ωριμα..κ μεις σπερμα χαλια σε ολα ειχαμε..μην απογοητευεσαι κοριτσι μου..ευχομαι να πανε τα πραγματα  πιο καλα απο αυτο που νομιζεις κ φοβασαι..think positive!!

Ευχαριστω που με θυμηθηκες!!!μολις ξαπλωσα στο κρεβατι μετα την εμβρυονεταφορα μου..η εμβρυολογος κ ο γιατρος πολυ ικανοποιημενοι απτα εμβρυακια μου..μακαρι ναναι αυτα που θα με κανουν μανουλα..χοριακη στις 27/7..

Τα καλυτςρα σου ευχομαι!!μην απελπιζεσαι, γερα κ θα τα καταφερεις..φιλια πολλα

Κοριτσια μου!! Ηρθα σπιτι με τα εμβρυακια μου!!ολα καλα..εχω την φωτογραφια τους κ τα χαζευω..μακαρι να καταφερω να δω κ τα προσωπακια τους σε καποιους μηνες!! Την χοριακη μου θα την κανω στις 27/7 λιγο πριν τα γενεθλια του αντρα μου..αν θελει ο θεος αυτο θαναι το δωρο του..

Καλη δυναμη σε ολες..θετικη σκεψη κ αισιοδοξια..ολες θα τα καταφερουμε κ θαμαστε οι καλυτερες μανουλες..τα κλαματα ο πονος κ ο φοβος, η αγωνια ευχομαι συντομα να αντικατασταθουν με συναισθηματα χαρας κ ευτυχιας!!

Κοριτσι μου γλυκο σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εχεις το ομορφοτερο δωρο για τον αντρα σου κ σε λιγους μηνες να αντικρυσεις τα ομορφα αυτα προσωπακια!! Ευχομαι στις 27 του μηνα να μας ανακοινωνεις μια 3ψηφια χοριακη!! Κ απο εδω κ περα μονο χαμογελα κ δακρυα χαρας!! Κ να εισαι σιγουρη οτι μετα θα τα θυμασαι ολα σαν ενα ομορφο ταξιδι, με λιγες δυσκολιες, που σε εφερε κοντα στο ονειρο!!!

Οσο για εμενα, σιγουρα εγω τα περιμενα καλυτερα τα πραγματα, εχοντας στο μυαλο μου κ την προηγουμενη διεγερση..Περασαν ομως κ καποια χρονακια απο τοτε.. Ο γιατρος μου ειπε οτι με αυτη την ΑΜΗ συνηθως τοσα παιρνουμε, 3-5 ωαρια! Τελικα θα ξεκινησω σημερα cetroride οποτε μαλλον εκει θα κινηθουμε.. Ας ειναι.. ελπιζω να τα καταφερουμε εστω κ ετσι! Σε ευχαριστω για ολα τα καλα σου λογια κ τη θετικη σου ενεργεια κοριτσι μου!!

Just now, Ninaki26 είπε:

Ηδη αυτο κανω..χαχα..καλα μας αποτελεσματα!! Υπομονη απο δω κ περα...φιλια πολλα

Καλή επιτυχία στις χοριακές σας!!!!!

Εμένα τα νέα μου είναι τα εξής: κάναμε τον καρυοτυπο ζεύγους σήμερα κ σε ένα μηνα περίπου τα αποτελέσματα. Επιτροπή δεν έκλεισα γτ επικρατεί ένα μπαχάλακι ακόμα αλλά βρήκα μία άκρη κ θα μου κλείσει το ραντεβού μου τον σεπτέμβρη οπότε είμαι οκ κ απο εκεί. Μένει μόνο να κάνω τις αιματολογικές που χρειάζονται κ τον υπέρηχο κ όλα κομπλέ!

Οπότε σε αναμονή να περάσει το καλοκαίρι γενικά...! Προς το παρόν κουμπώνω βιταμίνες, τσέκαρα κ θυροειδη όλα κομπλέ και εκεί κ ειμαι σε κατάσταση flight mode!!χαχαχαχαχα

• Μου αρέσει 12

xuBjp3.png

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα