Recommended Posts

Just now, DIMITRAS είπε:

ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 22/7 ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΣΑΜΕ ΝΑ ΣΥΝΕΡΘΟΥΜΕ Κ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ...ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗ Κ ΕΧΕΙ ΚΥΡΙΩΣ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ,ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΛΙΓΕΣ 

Δεν σου έβαλε δηλ χρονικο οριο

Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Καλή επιτυχια κοπελα μου! Σε ποιο γιατρο έκοψες το διαφραγμα στον εξωσωματικό σου ή σε άλλο γιατρό?

Να γινουν 2 δυνατά μπεμπε κ να κατσουν κ στην κοιλιτσα!!!!

Τι όμορφα τα λες Μαίρη μου!! Thank you:x

• Μου αρέσει 1

9 ώρες πρίν, winspert είπε:

Εγω εχω να πω μονο τα καλύτερα... Εκει πετυχα μετα απο 5 αποτυχιες κ σε λιγες μερες μπαινω στο μηνα μου... Σαν ανθρωπο κ σαν επιστημονα τον λατρεψα... 

Σοβαρά ε? είχα πάει και γω παλιά και μου είχε κάνει καλή εντύπωση αλλά μετά πήγα αλλού, το εργαστήριο τους είναι καλό? αν θέλεις στείλε μου ένα πμ γιατί με ενδιαφέρει να πάω σε αυτόν.

Just now, Anania είπε:

Σοβαρά ε? είχα πάει και γω παλιά και μου είχε κάνει καλή εντύπωση αλλά μετά πήγα αλλού, το εργαστήριο τους είναι καλό? αν θέλεις στείλε μου ένα πμ γιατί με ενδιαφέρει να πάω σε αυτόν.

Κ μενα ο κος μακρακηε ηταν ο γιατρος μου..τα καταφεραμε με την 1η...πολυ φιλικος, ανθρωπινος κ επιστημονας..ενιωσα σιγουρια κ εμπιστοσυνη σε ολη τη διαδικασια..μου εδωσε την εντυπωση οτι δεν ψαχνει τι να κανει, αλλα ξερει πολυ καλα τι πρεπει να κανει για να πετυχεις..

Το εμβρυολογικο πολυ καλο..οτι αποριες εχεις στις εξηγουν κ δε βιαζονται να σου κλεισουν το τηλ..κατανοουν την αγωνια σου..εμας απο τα 10ωριμα ωαρια γονιμοποιηθηκαν τα 9 κ καταληξαμε με 6βλαστοκυστες!κ φαντασου ο αντρας μου εδωσε 2η φορα σπερμα την μερα της ωοληψιας γτ ειχε πολλα ακινητα την 1η..

Κ μενα η φιλη μου @winspert με απετρεψε απο εναν αλλο γιατρο κ μου προτεινε τον μακρακη..ευτυχως!! Ειχα δει κ αλλους 3, αλλα το ενστικτο κ το κοριτσι μου το γλυκο με οδηγησαν σωστα!!

Σου ευχομαι καλη επιτυχια σε οτι κ αν αποφασισεις!

• Μου αρέσει 8

Διαφημίσεις

On 26/8/2019 at 8:34 ΜΜ, Zina21 είπε:

Του ζήτησα εγώ να κάνουμε ότι μπορούμε για να έχω καλύτερη ανταπόκριση για να πάρουμε περισσότερα ωάρια...Την προηγούμενη φορά ξεκίνησα την 2η μέρα με πολύ λίγες μονάδες (150) κ πήραμε έξι ωάρια από τα οποία πήραμε τρία έμβρυα...Τώρα μου είπε να κάνουμε αυτό κ να αυξήσουμε κ τις μονάδες για την διέγερση...

Οταν αδιαθετησεις λογικά θα πας για υπέρηχο κ θα ξεκινήσεις διέγερση.

Τι κάνεις;;;ξεκίνησες;;;

dypLp3.png 

Just now, Kathrin17 είπε:

Κ μενα ο κος μακρακηε ηταν ο γιατρος μου..τα καταφεραμε με την 1η...πολυ φιλικος, ανθρωπινος κ επιστημονας..ενιωσα σιγουρια κ εμπιστοσυνη σε ολη τη διαδικασια..μου εδωσε την εντυπωση οτι δεν ψαχνει τι να κανει, αλλα ξερει πολυ καλα τι πρεπει να κανει για να πετυχεις..

Το εμβρυολογικο πολυ καλο..οτι αποριες εχεις στις εξηγουν κ δε βιαζονται να σου κλεισουν το τηλ..κατανοουν την αγωνια σου..εμας απο τα 10ωριμα ωαρια γονιμοποιηθηκαν τα 9 κ καταληξαμε με 6βλαστοκυστες!κ φαντασου ο αντρας μου εδωσε 2η φορα σπερμα την μερα της ωοληψιας γτ ειχε πολλα ακινητα την 1η..

Κ μενα η φιλη μου @winspert με απετρεψε απο εναν αλλο γιατρο κ μου προτεινε τον μακρακη..ευτυχως!! Ειχα δει κ αλλους 3, αλλα το ενστικτο κ το κοριτσι μου το γλυκο με οδηγησαν σωστα!!

Σου ευχομαι καλη επιτυχια σε οτι κ αν αποφασισεις!

Σ αγαπω!!! :wub:

• Μου αρέσει 1

m1Ogp2.pngDFB8p3.png

καλησπέρα κορίτσια, καλή αρχή σε όλες για τις καινούργιες προσπάθειες μας, καλή αρχή και σε όλα τα παιδιά και στους δασκαλους στα σχολεία. Αν ξέρει κάποια κοπέλα μπορεί να μου πει πόσο κοστίζει η υστεροσκόπηση στο γέννεσις; Είχα κάνει πριν περίπου ένα χρόνο άλλη μία αλλά ήταν σε δημόσιο νοσοκομείο και δεν μου είχαν δώσει cd και τώρα θα χρειαστεί να ξανακάνω και αν όλα πάνε καλά θα κάνω εμβρυομεταφορά σε φυσικό μάλλον κατεψυγμένα εμβρυάκια.

Just now, nadiaki165 είπε:

Τι κάνεις;;;ξεκίνησες;;;

Είμαι καλά!Ξεκινησα αλλά νομίζω ότι αυτό το πρωτόκολλο δεν μου ταιριάζει...Είχα καλύτερη ανταπόκριση με το βραχύ...Θα δούμε βέβαια γιατί ακόμη είμαι στην 8η μέρα ενέσεων διέγερσης...Να δούμε τι θα πάρουμε κ τι έμβρυα θα μας δώσουν!

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Just now, maroullaki είπε:

καλησπέρα κορίτσια, καλή αρχή σε όλες για τις καινούργιες προσπάθειες μας, καλή αρχή και σε όλα τα παιδιά και στους δασκαλους στα σχολεία. Αν ξέρει κάποια κοπέλα μπορεί να μου πει πόσο κοστίζει η υστεροσκόπηση στο γέννεσις; Είχα κάνει πριν περίπου ένα χρόνο άλλη μία αλλά ήταν σε δημόσιο νοσοκομείο και δεν μου είχαν δώσει cd και τώρα θα χρειαστεί να ξανακάνω και αν όλα πάνε καλά θα κάνω εμβρυομεταφορά σε φυσικό μάλλον κατεψυγμένα εμβρυάκια.

Καλη σχολική χρονιά!

παιρνει κάποιο στάνταρ ποσο η κλινικη και απο κεί και πέρα όσα σου ζητήσει ο συγκεκριμένος γιατρος. Άλλες κοπέλες δώσανε 600 και άλλες 1.000 στο σύνολο.

• Ευχαριστώ 1

Just now, maroullaki είπε:

Καλησπερα καλή αρχή και καλη σχολικη χρονιά! Εννοεις το Γεννεσις στην Αθήνα ή στη Θεσσαλονικη? Παντως οι τιμες αρχιζουν απο 500 εως 1000ευρώ συνολο, η επεμβατικη

• Ευχαριστώ 1

θα ήθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποια κοπελα που έκανε επεμβατική υστεροσκοπηση στη Θεσσαλονικη πού την έκανε, σε ποιο γιατρό κ κλινική. Επισης αν καποια εχει εμπειρια απο επεμβατικη υστεροσκοπηση στο εμβρυολαμπ στην κλινικη μου κ εντυπωσεις. Γενικα ειμαι σε αναζήτηση γιατρου για να διορθωσω διαφραγμα και πολυποδα. Θα με βοηθουσε να ακουγα τις εμπειριες σας

πρίν από 45 λεπτά , Mary H είπε:

Καλησπερα καλή αρχή και καλη σχολικη χρονιά! Εννοεις το Γεννεσις στην Αθήνα ή στη Θεσσαλονικη? Παντως οι τιμες αρχιζουν απο 500 εως 1000ευρώ συνολο, η επεμβατικη

1 hour ago, Καντι είπε:

Καλη σχολική χρονιά!

παιρνει κάποιο στάνταρ ποσο η κλινικη και απο κεί και πέρα όσα σου ζητήσει ο συγκεκριμένος γιατρος. Άλλες κοπέλες δώσανε 600 και άλλες 1.000 στο σύνολο.

Ευχαριστώ κορίτσια, ήθελα να ξέρω στο περίπου για να πάρω αύριο  στο Γέννεσις στην Αθήνα και να μαι λίγο προετοιμασμένη, γιατί στο τηλέφωνο από το άγχος ξεχνάω και τι μου λένε. Και είναι και η ετ μετά που επίσης δεν ξέρω πως γίνεται με τα κατεψυγμένα και πόσο κοστίζει. Να προσπαθήσω να βάλω σειρά να δω πότε θα είμαι έτοιμη να ξαναξεκινήσω.

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα