Recommended Posts

Just now, Luckystars είπε:

Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου! 

Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία και σε εσένα αγάπη! 

Είναι υπέροχη στιγμή, μαγική..... Κλείσε τα μάτια και ακολούθησε αυτο το υπέροχο που σου συμβαίνει κορίτσι μου καλό! Καλή επιτυχία! 

Κορίτσια μου γλυκα, καλό φθινόπωρο, καλές παραγωγές, γονιμοποιησεις, εμβρυομεταφορες μα πάνω από όλα Υγεία, Ευτυχία και πολύ πολύ Αγάπη, ζήστε κάθε στιγμή και μην σταματάτε να ονειρεύεστε τις επόμενες ❤️Σας φιλώ, σας στέλνει πολύ πολύ μπεμπεδοσκονη η μπεμπούλα ❤️

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!Να έχεις με το καλό το μωράκι σου!!!

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Just now, Luckystars είπε:

Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου! 

Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία και σε εσένα αγάπη! 

Είναι υπέροχη στιγμή, μαγική..... Κλείσε τα μάτια και ακολούθησε αυτο το υπέροχο που σου συμβαίνει κορίτσι μου καλό! Καλή επιτυχία! 

Κορίτσια μου γλυκα, καλό φθινόπωρο, καλές παραγωγές, γονιμοποιησεις, εμβρυομεταφορες μα πάνω από όλα Υγεία, Ευτυχία και πολύ πολύ Αγάπη, ζήστε κάθε στιγμή και μην σταματάτε να ονειρεύεστε τις επόμενες ❤️Σας φιλώ ❤️

Ευχαριστώ πολύ πολύ!!!! 

Just now, playbunny είπε:

@Sofoulis Εχω ΠΟΛΥ θετικό προαίσθημα!! 

γλυκια μου τουτουνιτσα, θα φουσκωσει η κοιλιτσα!!  :wub::wub:

Γιουπι λαγουδάκι μου!!!! Τι καλά, μακάρι!!!!!

• Μου αρέσει 2

Just now, daisyz είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!Να έχεις με το καλό το μωράκι σου!!!

Σας στέλνω ολόψυχα τις ευχές μου κοριτσι μου❤️Έχω βρεθεί εκεί που είστε και σύντομα και εσείς θα είστε εδώ που ειμαι❤️

• Μου αρέσει 2

@Sofoulis όλη τη θετικη μας ενέργεια και τις σκέψεις μας για αύριο!! Την πιο γλυκιά επιτυχία να φωλιάσουν τα γλυκά μπεμπακια! :x

@daisyz εύχομαι όλα καλά για αύριο να πάρετε πολλά αφράτα ώριμα αυγουλάκια! :)

Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Sofoulis είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, αύριο είναι η μεγάλη μέρα και έχω λίγο αγωνια!!! Κάντε μια ευχή και για μένα παρακαλώ!!!!

Ακούω προγνωστικά!!!

Τουτουνακι να μην έχεις καθόλου αγωνία για αύριο.ολα καλά θα πάνε και εύχομαι να φωλιάζουν στη κοιλίτσα σου για τους επόμενους εννέα μήνες.

• Μου αρέσει 1

12 ώρες πρίν, Charoulad είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Ελπίζω να είστε όλες καλά! Ήθελα αν κάποια ξέρει ή έχει κάποια ανάλογη εμπειρία να μου δώσει τα φώτα της.Φυσικά θα τηλεφωνήσω στον γιατρό όμως είναι νωρίς το πρωί και θα πάρω αργότερα.Λοιπόν , 

Σήμερα είμαι 4η ημέρα εμβρυομεταφοράς ή 5η αν πάρουμε και την ίδια ημέρα(έβαλα βλαστοκύστες 5 ημερών) Απο χθές το βράδυ είδα ροζ κηλίδες.Σήμερα το πρωί καφέ κηλίδες.Δεν είδα βλέννες μόνο σταγόνες στο σκούπισμα.Πονάω λίγο σαν να μου έρχεται περίοδος.Όμως δεν έχω πόνο στο στήθος ούτε και πρήξιμο.Παίρνω κάθε μερα 3 utrogestan 200mg ,μια Prolutex 25mg , 1salospir , 1 felicine 

Σε 5 ημέρες είναι να κάνω την β-χοριακή και σε 2-3 η  περίοδος μου (αν έρθει , ευχομάι να μην).

Η εμφύτευση μου είπε ο γιατρός θα γινόταν πριν 3 ημέρες δηλαδή περίπου την επόμενη της εμβρυομεταφοράς.

Έχει τύχει σε καμία; Μήπως έκανα πολύ αργά στον κύκλο μου την εμβρυομεταφορά; Και αν οντως ήταν ετσι , δεν θα με σταματαγαν για επόμενο κυκλο; Υπάρχει περίπτωση έτσι να ξεκινάει μια εγκυμοσυνη απο εξωσωματικη; Υπάρχει περίπτωση να είναι περίοδος τόσο σύντομα απο την εμβρυομεταφορά; Δεν απελπίζομαι, απλώς θα ήθελα αν έχετε παρόμοιες εμπειρίες να μοιραστείτε μαζί μου. 

Θα περιμένω απαντήσεις σας! Καλημέρα και καλή Κυριακή :x8)

Καλημέρα!! Καλή αρχή και εύχομαι να πάνε ολα καλα!!! 

Δεν είχα γιατρό απο το κέντρο γιατί μένω στην επαρχία.Αλλά μια φορά μου έκανε ο Παπανικόπουλος υπέρηχο και πριν την εμβρθομεταφορά με ενημέρωσε ο Παχυδάκης.Οπότε είχα και με τους δύο μια πολυ πολυ μικρη γνωριμία.

Εσύ ποιον γιατρό εχεις; 

Καλησπέρα! Αρχικά μην αγχώνεσαι με τα καφε ροζ. Τα κοκκινα μας προβληματίζουν λιγο χωρίς βέβαια να προμηνύεται οπωσδήποτε κάτι κακο. Πολλές εγκυμοσύνες ξεκινούν με συμπτώματα περιοδου.

Εγω εχω τον κουφομιχαηλ

gHhvp3.png

Κορίτσια μου Γεια ααααα!! Είμαι και εγώ σε φάση διέγερσης έχω ξεκινήσει me gonal και λογικά αύριο CETRODITE αύριο πάω για υπέρηχο να δω τα αυγουλακια μου! Δεν ξέρω πότε θα γίνει η ωοληψια αν έχει καμία κοπέλα εμπειρία να με φωτισειιι;; και αν ποναει; 

Εύχομαι σε όλες γρήγορα με φουσκωμένες κοιλιτσες!

Ευχαρστω♡♡♡

Just now, Σελίνα είπε:

@Sofoulis όλη τη θετικη μας ενέργεια και τις σκέψεις μας για αύριο!! Την πιο γλυκιά επιτυχία να φωλιάσουν τα γλυκά μπεμπακια! :x

@daisyz εύχομαι όλα καλά για αύριο να πάρετε πολλά αφράτα ώριμα αυγουλάκια! :)

Ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!! Θα σας πω τα νέα αύριο!!!

Just now, Mumbaby είπε:

Τουτουνακι να μην έχεις καθόλου αγωνία για αύριο.ολα καλά θα πάνε και εύχομαι να φωλιάζουν στη κοιλίτσα σου για τους επόμενους εννέα μήνες.

Ευχαριστώ πολύ!!!!

Κορίτσια μου γλυκά μόλις γύρισα πίσω στο ξενοδοχείο!!! Πέρασα ένα υπέροχο βράδυ και είμαι έτοιμη για  αύριο!!!! 

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ μεσα απ' την καρδιά μου για τις ευχές σας και τη συμπαράσταση σας!!!

Θα τα πουμε αύριο!!!! Καληνύχτα!!!

• Μου αρέσει 5

Διαφημίσεις

6 hours ago, Μαρία1430 said:

Καλησπέρα! Αρχικά μην αγχώνεσαι με τα καφε ροζ. Τα κοκκινα μας προβληματίζουν λιγο χωρίς βέβαια να προμηνύεται οπωσδήποτε κάτι κακο. Πολλές εγκυμοσύνες ξεκινούν με συμπτώματα περιοδου.

Εγω εχω τον κουφομιχαηλ

Καλημέρα!Θα κάνω υπομονή τώρα όσο τα έχω..Τι να κάνω; :P

5 hours ago, Xara1972 said:

Κορίτσια μου Γεια ααααα!! Είμαι και εγώ σε φάση διέγερσης έχω ξεκινήσει me gonal και λογικά αύριο CETRODITE αύριο πάω για υπέρηχο να δω τα αυγουλακια μου! Δεν ξέρω πότε θα γίνει η ωοληψια αν έχει καμία κοπέλα εμπειρία να με φωτισειιι;; και αν ποναει; 

Εύχομαι σε όλες γρήγορα με φουσκωμένες κοιλιτσες!

Ευχαρστω♡♡♡

Καλημέρα συνονόματη!!! Σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια , να έχεις μια καλή ωοληψία, καλά αποτελέσματα και καλή εμβρυομσταφορά!!

Εγώ προσωπικά χρειάστεικε να κάνω 8 cetrodite και μετά πέρασα σε ωοληψία.Άργησα λίγο.Όμως συνήθως η διέγερση διαρκεί περίπου 12 με 14 ημέρες συνολικά απο όταν ξεκινήσεια τις ενεσούλες.

Όσον αφορά τον πόνο είναι υποκειμενικός.Εγώ πόναγα πολύ μετά την ωοληψία και όχι κατα τη διάρκεια μιας και στις περισσότερες περιπτώσεις σου χορηγούν ελαφριά μέθη.Οποτε μολις μου περασε η μέθη , τότε καταλαβα τον πόνο που ένιοθα αντίθετα με τα άλλα κορίτσια που πέρασαν μετά ή πριν απο εμένα οι οποίες ήταν τέλεια! Φυσικά πάει και με το πόσα ωάρια θα σου βγάλουν όσο πιο πολλά ίσως τόσο πιο πολύ να εξηγείτε κάπως ο πόνος.Και εννοείται με το πόσο επιρρεπής είσαι με τον πόνο!!Ο καθένας αντιλαμβάνεται τον πόνο αλλιώς.Εμένα προσωπικά μετά απο 3 ημέρες μου πέρασε.

Σε εσένα θα πάνε όλα μια χαρά! Πάντα να σκέφτεσαι θετικά! 

8):D

Just now, Charoulad είπε:

Καλημέρα!Θα κάνω υπομονή τώρα όσο τα έχω..Τι να κάνω; :P

Καλημέρα συνονόματη!!! Σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια , να έχεις μια καλή ωοληψία, καλά αποτελέσματα και καλή εμβρυομσταφορά!!

Εγώ προσωπικά χρειάστεικε να κάνω 8 cetrodite και μετά πέρασα σε ωοληψία.Άργησα λίγο.Όμως συνήθως η διέγερση διαρκεί περίπου 12 με 14 ημέρες συνολικά απο όταν ξεκινήσεια τις ενεσούλες.

Όσον αφορά τον πόνο είναι υποκειμενικός.Εγώ πόναγα πολύ μετά την ωοληψία και όχι κατα τη διάρκεια μιας και στις περισσότερες περιπτώσεις σου χορηγούν ελαφριά μέθη.Οποτε μολις μου περασε η μέθη , τότε καταλαβα τον πόνο που ένιοθα αντίθετα με τα άλλα κορίτσια που πέρασαν μετά ή πριν απο εμένα οι οποίες ήταν τέλεια! Φυσικά πάει και με το πόσα ωάρια θα σου βγάλουν όσο πιο πολλά ίσως τόσο πιο πολύ να εξηγείτε κάπως ο πόνος.Και εννοείται με το πόσο επιρρεπής είσαι με τον πόνο!!Ο καθένας αντιλαμβάνεται τον πόνο αλλιώς.Εμένα προσωπικά μετά απο 3 ημέρες μου πέρασε.

Σε εσένα θα πάνε όλα μια χαρά! Πάντα να σκέφτεσαι θετικά! 

8):D

Καλημέρα κορίτσι μου σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολυυ!! Τώρα πάω κ εγώ για υπερηχο! Εγώ πάντως δεν αντέχω τον πόνο ελπίζω να πάνε όλα καλά! Εσύ είσαι εγκυουλα; πήγαν όλα καλα;;

Just now, Xara1972 said:

Καλημέρα κορίτσι μου σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολυυ!! Τώρα πάω κ εγώ για υπερηχο! Εγώ πάντως δεν αντέχω τον πόνο ελπίζω να πάνε όλα καλά! Εσύ είσαι εγκυουλα; πήγαν όλα καλα;;

Μην νομίζεις ούτε εγώ αντέχω και πολύ  πόνο !!

Ακόμη δεν ξέρω! Εύχομαι να είμαι όμως!! Θα μάθω την Παρασκευή.Ήταν η πρώτη μου Ε/Τ και μακάρι να σταθώ τυχερή! Και σε εσένα σου εύχομαι να πάνε όλα καλά!!

Θα χαρώ πολύ να ακούσω ξανά νέα σου και την εμπειρία σου στην ωοληψία!!!

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα