Recommended Posts

Just now, Anna-Vangelis said:

Καλησπέρα @Rafaela 25. Ο μεγαλοιατρός Πάντος είναι στην Αθήνα, υπάρχει και στη Θεσσαλονίκη συνωνόματος απλά για τον οποίο δεν ξέρω κάτι. Για το Embryolab που ρωτάς όμως, έχω προσωπική εμπειρία με το Χριστοφορίδη και θα λέω πάντα τα καλύτερα γιατί πέτυχε από την πρώτη προσπάθεια η εξωσωματική μου :)

Αχ μπράβο, οπότε αφού συμφωνείτε πολλές, κλείνω και εγώ με τον Χριστοφοριδη άμεσα. Σε ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία. Γενικά μπορείς να τον βρεις στο τηλέφωνο; Επίσης εμβρυολογος ποιος είναι; Και πιστεύεις πως θα γίνετε τους υπερηχους να τους κάνω στην πόλη και να έρθω μόνο για ωοληψια - εμβρυομεταφορα; 

Μιλούσα με τις μαίες του τηλεφωνικά και δεν είχα ποτέ κανένα πρόβλημα επικοινωνίας.

Εμβρυολόγους έχουν κάπου 10 νομίζω, δεν θα έχεις κάποια συγκεκριμένη εμβρυολόγο, είναι ολόκληρη ομάδα.

Για υπέρηχους δεν ξέρω τι θα σου πουν, εγώ τα έκανα όλα στο κέντρο τους. 

Άντε, να σου πάνε όλα καλά! :)

Διαφημίσεις

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις πληροφορίες, μετά από μια αποτυχημένη προσπάθεια στη Λάρισα νιώθω ότι αυτή τη φορά θα είμαι τυχερή. Μόνο θεματακι με το σπέρμα έχουμε. 

πρίν από 23 λεπτά , Annita tsoupani είπε:

Τον οκτωβρη τελη με ποια κοριτσια θα ειμαι μαζι???για εμβρυομεταφορα!!!

με μενα.  μεσα οκτ πρωτα ο θεος

• Μου αρέσει 1

πρίν από 26 λεπτά , Rafaela 25 είπε:

Αχ μπράβο, οπότε αφού συμφωνείτε πολλές, κλείνω και εγώ με τον Χριστοφοριδη άμεσα. Σε ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία. Γενικά μπορείς να τον βρεις στο τηλέφωνο; Επίσης εμβρυολογος ποιος είναι; Και πιστεύεις πως θα γίνετε τους υπερηχους να τους κάνω στην πόλη και να έρθω μόνο για ωοληψια - εμβρυομεταφορα; 

Εγώ μιλουσα με τον συνεργατη του τηλεφωνικα οποτε κανενα προβλημα. Φυσικα μπορεις να κανεις τους υπερηχους στην πολη σου κ να ερθεις λιγες φορες στο κεντρο

Διαφημίσεις

Just now, Sofoulis είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!! Όπως καταλαβαίνετε δεν κρατηθηκα καθόλου!!! Έκανα το τεστ σήμερα στις 4:00 τα ξημερώματα ( μη με βρίσετε) και βγήκε μια γραμμή πολύ πολύ άχνη θετική! 

Ακόμα βέβαια δεν έχω ηρεμήσει αλλά θα ξανακάνω σε δύο μέρες και θα δουμε!!

Ε Τεταρτη θα εχουμε 3ψηφιαααααααααααα ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ βρε μπράβο αντε φερε μας γουρι ...σκεψου σε 5 μερες αρχιζω προετοιμασια κ θα εχεις το πιο υπεροχο νουμερο ανακοινωσει στην παρεαααα❤❤❤ Να ακους οταν μιλαμε κυρια μου εσκαψαν κ θα στεριωσουν εκει 9 μηνες

• Μου αρέσει 2

Just now, DIMITRAS είπε:

Ε Τεταρτη θα εχουμε 3ψηφιαααααααααααα ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ βρε μπράβο αντε φερε μας γουρι ...σκεψου σε 5 μερες αρχιζω προετοιμασια κ θα εχεις το πιο υπεροχο νουμερο ανακοινωσει στην παρεαααα❤❤❤ Να ακους οταν μιλαμε κυρια μου εσκαψαν κ θα στεριωσουν εκει 9 μηνες

Μακάρι!!! Είναι ακόμα πολύ αχνό βέβαια!! Ελπίζω να βλέπω καλά!! Αν και είναι νωρίς ακόμα!

• Μου αρέσει 2

Just now, Sofoulis είπε:

Μακάρι!!! Είναι ακόμα πολύ αχνό βέβαια!! Ελπίζω να βλέπω καλά!! Αν και είναι νωρίς ακόμα!

Νωρις ειναι αλλα αλλα αχνοφανηκε❤❤

• Μου αρέσει 1

Just now, DIMITRAS είπε:

Νωρις ειναι αλλα αλλα αχνοφανηκε❤❤

Ναι!!!! Καλή επιτυχία και σε σένα Δημητρα μου!!! Με το καλό να ξεκινήσεις την προετοιμασία σου και σε λίγους μήνες να κρατάς στην αγκαλιά σου το ή γιατί όχι τα παιδάκια σου!!!

• Μου αρέσει 2

Διαφημίσεις

Just now, Sofoulis είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!! Όπως καταλαβαίνετε δεν κρατηθηκα καθόλου!!! Έκανα το τεστ σήμερα στις 4:00 τα ξημερώματα ( μη με βρίσετε) και βγήκε μια γραμμή πολύ πολύ άχνη θετική! 

Καλημέρα!!!!!Τελεια νέα!!!!!Ειδες που είπαμε ότι αυτή η φορά θα είναι η τυχερή σου;;;;Την Τετάρτη θα έχουμε μια πολύ μεγάλη χοριακη γιατί τα φασολάκια σου μεγαλώνουν για τα καλά!!!!

Κορίτσια φτάνω στο γιατρό για την εμβρυομεταφορα...

• Μου αρέσει 7

Just now, Zina21 είπε:

Καλημέρα!!!!!Τελεια νέα!!!!!Ειδες που είπαμε ότι αυτή η φορά θα είναι η τυχερή σου;;;;Την Τετάρτη θα έχουμε μια πολύ μεγάλη χοριακη γιατί τα φασολάκια σου μεγαλώνουν για τα καλά!!!!

Κορίτσια φτάνω στο γιατρό για την εμβρυομεταφορα...

Ζήνα μου γλυκιά ευχαριστώ πολύ, μακάρι να συνεχίσει έτσι!!! 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου καλό, με το καλό να υποδεχτείς τα μωράκια σου και να μείνουν στην Κοιλίτσα σου για εννέα ολόκληρους μήνες!!! Με το καλό!!!! Περιμένουμε νέα σου και σου στέλνουμε όλη μας τη θετική ενέργεια!!!!!

Just now, Sofoulis είπε:

Τι ωραία νέα!!!Η χοριακή σίγουρα θα είναι μεγάαααλη!

Εύχομαι την Τετάρτη να ξεκινήσεις το όμορφο ταξίδι της αναμονής των μωρών σου και αυτό εδώ να είναι μια γλυκιά ανάμνηση πια.

Just now, daisyz είπε:

Τι ωραία νέα!!!Η χοριακή σίγουρα θα είναι μεγάαααλη!

Εύχομαι την Τετάρτη να ξεκινήσεις το όμορφο ταξίδι της αναμονής των μωρών σου και αυτό εδώ να είναι μια γλυκιά ανάμνηση πια.

Μακάρι!!! Θα το δούμε!!! Θα κάνω άλλο ένα τεστ την Τρίτη να δω αν θα γίνει πιο έντονο!!

• Μου αρέσει 1

Κορίτσια καλημέρα και καλή επιτυχία σε όλες μας. Εχω ένα θέμα με την tsh. Ήταν 5.63 πριν το καλοκαίρι και μετά μετά από χάπι κατέβηκε πάρα πολύ (εκτός ορίων) θα μπορούσα να κάνω την ωοληψια και να κάνω την έμβρυομεταφορά αφού ρυθμιστεί η tsh??Κατέβασα την δόση αλλά και πάλι είναι πολύ χαμηλή. Τώρα παίρνω την μικρότερη δόση 25 και θα κάνω εξετάσεις την άλλη βδομάδα. Με έχει πάει πίσω αυτή η υπόθεση κανα 3μηνο.

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα