Recommended Posts

Just now, Mary H είπε:

Κοιταξε. Εγώ ειμαι ξανθια κ φερνω λιγο στην Ταμτα. Ο αντρας μου ειναι μελαχρινος. Οποτε νομιζω πιασαμε ολες τις περιπτωσεις λαγουδακι μου! Θα μας μοιαζουν σιγουρα, χαχαχαχ

Υποπτο :ph34r:

Χθες το πρωί πάντως εμείς τον καλημερίσαμε στο κέντρο! μην αγχώνεσαι!

Just now, Maria1979 είπε:

Χθες το πρωί πάντως εμείς τον καλημερίσαμε στο κέντρο! μην αγχώνεσαι!

Α, δεν τον μπουζουριασανε ακομη, χαχα. Ωραια. Ασε που δεν πιστευω...εδω ενα χαρτι για τη δουλεια ζητουσα κ ηταν πολυ τυπικοι κ φοβισμενοι. Με το γραμμα του νομου παντα. Σ ευχαριστώ κοπελα μου!

Just now, ssisi2019 είπε:

Κορίτσια κ μένα με έχει προβληματισει όλο αυτό με το κύκλωμα. Αλλά το κέντρο που είστε είναι από τα καλύτερα δεν νομίζω να είναι μπλεγμένο. Ονόματα κλινικων ακόμα δεν ανακοινωθηκαν

Ναι κ εγω τωρα που το σκεφτομαι δε νομιζω.

Διαφημίσεις

Just now, Sofoulis είπε:

Ευχαριστώ πολύ Μαρία μου!!! Η αλήθεια είναι ότι η πρώτη που έκανε στο μεσημέρι ακόμα δεν έχει μαυρίσει...περιμένω όμως!!!

Συγχαρητηρια!Ευχομαι μια τελεια και τελειομηνη εγκυμοσυνη!Να εγχυεις αργα το υγρο!Και αν δεις μελανιτσα να βαζεις κρεμα αρνικας!Κανει θαυματα!

• Μου αρέσει 1

Just now, Nevergiveup είπε:

Συγχαρητηρια!Ευχομαι μια τελεια και τελειομηνη εγκυμοσυνη!Να εγχυεις αργα το υγρο!Και αν δεις μελανιτσα να βαζεις κρεμα αρνικας!Κανει θαυματα!

Ευχαριστώ πολύ!! Ευχαριστώ για τις συμβουλές θάνατος ακολουθήσω!!!!

Just now, Sofoulis είπε:

Ευχαριστώ πολύ!! Ευχαριστώ για τις συμβουλές θάνατος ακολουθήσω!!!!

Κανω προληπτικα και θα κανω ως το τελος της εγκυμοσυνης!Μια ιδεα ειναι!❤

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

το ξερω αυτο σκεφτομαι κ αυτο ειπαμε με τον ανδρα μου. Δεν ειμαστε ρατσιστες κοριτσια καθολου. Αλλα δεν ξερω πως θα νιωθατε αν σας εδιναν ωαρια εκδιδομενες στη Συγγρου. θελω λιγο χρονο να το διαχειριστω

Εν τω μεταξυ στην κλινικη μου μας ειχαν πει οτι εμεις αργουμε γιατι δεν εχουμε δοτριες ρομα κ αλλοδαπες. Λεω μηπως τελικα κατι ξερανε κ δεν ειναι μπλεγμενοι

Απ την αλλη τρομαζω κ να παρω τηλεφωνο. μηπως εκλεισε , ειναι για τη μπουζου? Και τα μωρακια μας που θα ειναι τα γλυκα μου?

γαιτι νομίζεις εμείς ξέρουμε από που είναι ???? ότι λένε οι γιατροί εμεις το πιστεύουμε....ποτε δεν μαθαίνεις....σ  λένε ελληνίδα κ μέχρι εκεί....η φοιτήτρια...άντε εσυ τώρα βγάλε άκρη.

πάρε τον χρόνο σ κ όλα θα πάνε καλά..μην δηλητηριάσεις το μυαλό σ με τέτοια δε κ αξίζει τον κόπο...Στον δρόμο που είμαστε εμείς με τα ξένα θα έχουμε πάντα αμφιβολίες...Καιρός είναι να τις πετάξεις ολες μα ολες ..εσυ δε ήσουν ετσι ...άντε θα σε μαλώσω  τωρα εγω....

• Μου αρέσει 2

%20url%5D

Just now, Rafaelatarzan είπε:

γαιτι νομίζεις εμείς ξέρουμε από που είναι ???? ότι λένε οι γιατροί εμεις το πιστεύουμε....ποτε δεν μαθαίνεις....σ  λένε ελληνίδα κ μέχρι εκεί....η φοιτήτρια...άντε εσυ τώρα βγάλε άκρη.

πάρε τον χρόνο σ κ όλα θα πάνε καλά..μην δηλητηριάσεις το μυαλό σ με τέτοια δε κ αξίζει τον κόπο...Στον δρόμο που είμαστε εμείς με τα ξένα θα έχουμε πάντα αμφιβολίες...Καιρός είναι να τις πετάξεις ολες μα ολες ..εσυ δε ήσουν ετσι ...άντε θα σε μαλώσω  τωρα εγω....

Δεν ξερω, με εχει επηρεασει. Δεν την μπορω τη λαμογια κ την απατεωνια. Το κριτηριο στην επιλογη κλινικης ήταν να ειναι σοβαρή, νομιμη κ αξιοπιστη. Και ελπιζω να ειναι. Σε αυτα που λες βεβαια εχεις δικιο

• Μου αρέσει 1

Just now, Mary H είπε:

Κοιταξε. Εγώ ειμαι ξανθια κ φερνω λιγο στην Ταμτα. Ο αντρας μου ειναι μελαχρινος. Οποτε νομιζω πιασαμε ολες τις περιπτωσεις λαγουδακι μου! Θα μας μοιαζουν σιγουρα, χαχαχαχ

Υποπτο :ph34r:

Λες;; Δεν νομιζω μωρε... απο την αλλη ποτε δεν ξερεις... παντως απο τη Δευτερα που μου εκλεισαν το ραντεβου μου ειπαν οτι θα λειπει οποτε πιθανοτατα να ειναι τυχαιο γεγονος!

Just now, ssisi2019 είπε:

Κορίτσια κ μένα με έχει προβληματισει όλο αυτό με το κύκλωμα. Αλλά το κέντρο που είστε είναι από τα καλύτερα δεν νομίζω να είναι μπλεγμένο. Ονόματα κλινικων ακόμα δεν ανακοινωθηκαν

Κ εγω ετσι πιστευω... Δεν παω με δανεικα αλλα οσο να ναι δεν θα μου αρεσε καθολου αν συνεβαινε κατι τετοιο γιατι αμφισβητειται η αξιοπιστια κ στους αλλους τομεις μετα...

Just now, Hope89 είπε:

Λες;; Δεν νομιζω μωρε... απο την αλλη ποτε δεν ξερεις... παντως απο τη Δευτερα που μου εκλεισαν το ραντεβου μου ειπαν οτι θα λειπει οποτε πιθανοτατα να ειναι τυχαιο γεγονος!

Κ εγω ετσι πιστευω... Δεν παω με δανεικα αλλα οσο να ναι δεν θα μου αρεσε καθολου αν συνεβαινε κατι τετοιο γιατι αμφισβητειται η αξιοπιστια κ στους αλλους τομεις μετα...

Κοιτα, εξι κλινικες εχει νομιζω η Θεσσαλονικη. Ας ελπισουμε οτι ειναι στις δυο που ειναι αθωες. Πρεπει ομως να βγουν τα ονοματα γιατι ενοχοποιουνται κ αυτες που δεν εχουν κανει τιποτε

Διαφημίσεις

Just now, Nevergiveup said:

Τι είναι η κρεμα αρνικας βρε κορίτσια? :rolleyes:

Wcacp2.png

Just now, Mary H είπε:

Δεν ξερω, με εχει επηρεασει. Δεν την μπορω τη λαμογια κ την απατεωνια. Το κριτηριο στην επιλογη κλινικης ήταν να ειναι σοβαρή, νομιμη κ αξιοπιστη. Και ελπιζω να ειναι. Σε αυτα που λες βεβαια εχεις δικιο

Μια χαρά είναι η κλινική σ κ όλα....κ νόμιμη κ αξιοπιστη.λιγο σ έμεινε για τα μπιζελι σ....σε ακούνε μην μιλάς έτσι να ξες. 

Φιλάκια πολλά κ προσπάθησε μα το αφήσεις πίσω σ όλο αυτό...οτι θες ειμαι δω..

• Μου αρέσει 1

%20url%5D

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Μια χαρά είναι η κλινική σ κ όλα....κ νόμιμη κ αξιοπιστη.λιγο σ έμεινε για τα μπιζελι σ....σε ακούνε μην μιλάς έτσι να ξες. 

Φιλάκια πολλά κ προσπάθησε μα το αφήσεις πίσω σ όλο αυτό...οτι θες ειμαι δω..

Ναι μωρε τα γλυκουλια μου. Σ ευχαριστώ!

• Μου αρέσει 2

Just now, Καντι said:

Οτι πιο πολύτιμο μπορείς να εχεις στο νηπιαγωγείο!

Έχουν περάσει και 30 χρόνια από τότε, δεν θυμάμαι! :D Επουλωτική κρέμα υποθέτω? Για πληγές κλπ?

Wcacp2.png

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα