Recommended Posts

Just now, Sofoulis είπε:

Μακάρι να είναι!!! Για να είμαι ειλικρινής όμως εγώ αυτή τη φορά τσιμπιματα δεν ένιωσα!!! Την προηγούμενη όμως ένιωσα και ήμουν σίγουρη ότι έγινε η "δουλειά"!!!! Μακάρι να ισχύει το ίδιο και για σένα!!!

Με το καλό!! Χαμός από Φαρμακακια βλέπω!!!  Μπράβο!!! Η βιμπραμισιν τι είναι?

Ζήνα μου, αυτό είναι υπέροχο!!! Δεκατακια έχω κι εγώ που έρχονται και φεύγουν!!!! Τέλειο σημάδι!!!! Α, ρε πάρτι που θα κάνουμε τη Δευτέρα!!!

Εμ η γρια τι περιμενες να παρει κ αυτα ειναι λιγα vibramicyn ειναι αντιβιωση κοριτσι για φλεγμονες μεχρι την ετ την πινω με παει φυσιολογικα θα ελεγα ο προηγουμενος ντοκ κ αβερκαπ κ cyclacur k clexane 6000 μου εδινε για βοδι δηλαδη k medrol 3 τη μερα εχω πιει κ πιο πολλα εν ολιγοις θα δουμε μη μου βαλουν κ εξτρα προγεστερονη ενεση κατσε να μη τρυπιεμαι κ εγω πολυ?

• Χαχα 1

Just now, Sugar86 είπε:

Καλή αρχή,!!!!

Νομίζω ότι είναι πολύ κάλο αυτό! δύο μέρες ακόμα υπομονή!

Φουφη τα καλύτερα εύχομαι! Να πιαστούν και να ήταν αυτά πού ένιωσες!!!

Μακάρι να είναι έτσι κορίτσια κ να έχουν κρατηθεί τα φασολάκια μου!Αλλιως όσες είστε στην Αθήνα ελάτε για παρηγοριά...Οι υπόλοιπες παρηγοριά από εδώ...Τουτουνι σου έχω υποσχεθεί ότι αν πάει καλά θα έρθω να σε βρω με φουσκωμένη κοιλιτσα...Κ κρατάω τις υποσχέσεις μου να ξέρεις....

Διαφημίσεις

Just now, DIMITRAS είπε:

Εμ η γρια τι περιμενες να παρει κ αυτα ειναι λιγα vibramicyn ειναι αντιβιωση κοριτσι για φλεγμονες μεχρι την ετ την πινω με παει φυσιολογικα θα ελεγα ο προηγουμενος ντοκ κ αβερκαπ κ cyclacur k clexane 6000 μου εδινε για βοδι δηλαδη k medrol 3 τη μερα εχω πιει κ πιο πολλα εν ολιγοις θα δουμε μη μου βαλουν κ εξτρα προγεστερονη ενεση κατσε να μη τρυπιεμαι κ εγω πολυ?

Ποποοοοοο αυτό με τα τρυπηματα κάθε μέρα δεν παλεύεται!!!! Εγώ πάντως λέω, μακάρι να πάνε όλα καλά κι ας τρυπιεμαι και για τους 9 μήνες!!!

• Μου αρέσει 2

Just now, Zina21 είπε:

Εμένα δεν είναι ακριβώς πονάκια περιόδου αλλά μοιάζουν...Είναι σαν κράμπες,σαν τραβήγματα είναι λίγο διαφορετικά. Κ δεν τα νιώθω μόνιμα έρχονται κ φεύγουν...Κ μένα μου έλεγε να κάνουμε τεστ αλλά τώρα δεν θέλει.Κατευθειαν χοριακη την Τριτη...Αλλά αν έκανα κ ένα τεστ λογικά θα έδειχνε...

Είναι πολύ όμορφη στιγμή τώρα που τα πήρες στο σπίτι!Ευχομαι να σου πάνε όλα καλά κ να μείνουν εννέα μήνες μέσα στην κοιλιτσα σου!!Με το καλό κοριτσάκι μου!!!

Αμήν Παναγίτσα μουυυ ....ευχαριστωωω πολύ♡♡

Just now, Φούφη είπε:

Σοφούλη μου πριν λίγο ένιωσα δύο δυνατά τσιμπήματα στην κοιλιά μου...Υπάρχει περίπτωση να είναι τόσο σύντομα εμφυτευση;

Κορίτσι μου με το καλο!να πιαστούν κάι να φωλιάσουν εκεί μέσα.

Εγώ αυτά τα πονακια τα έχω από τη μερα της εμβρυομεταφορας κάθε μερα πολλές φορές μέσα στη μέρα.σιγουρα κάτι γίνεται εκεί μέσα.άλλα άς αφησουμε τη φύση να κάνει τη δουλειά της..

• Μου αρέσει 3

Διαφημίσεις

Just now, Sofoulis είπε:

Ποποοοοοο αυτό με τα τρυπηματα κάθε μέρα δεν παλεύεται!!!! Εγώ πάντως λέω, μακάρι να πάνε όλα καλά κι ας τρυπιεμαι και για τους 9 μήνες!!!

Κανενα πρόβλημα τα χαπακια μου τις ενεσεις μου ολα καλο κοριτσι ειμαι τα μπεμπε να ειναι καλα 

Just now, DIMITRAS είπε:

Κανενα πρόβλημα τα χαπακια μου τις ενεσεις μου ολα καλο κοριτσι ειμαι τα μπεμπε να ειναι καλα 

Έτσι μπραβο!!!! 

• Μου αρέσει 1

Just now, Zina21 είπε:

Στις γκοναλ έχει 75 μοναδες επιπλέον.Στο λέω γιατί όταν τελείωνε το πρώτο πενάκι το βάζαμε στο 25 με τον άνδρα μου για να δούμε αν θα έχει...Αυτό το κάναμε τρεις φορές..Εκείνη την ημέρα με τρύπησε τέσσερις φορές για να πάρω όλη τη δόση...Δεν ξέραμε ότι αν το ρυθμίζαμε κανονικά θα μας έγραφε από μόνο του επάνω πόσες μοναδες υπολείπονται...Μετά μου το εξήγησαν οι μαίες...Κ μέχρι να μου το εξηγήσουν νόμιζα ότι είχε κάνει λάθος ο άνδρας μου...Ο καημένος τι πέρασε εκείνη την μέρα...

Τουλάχιστον εσένα έλεγε το σωστο!! Εμείς συμφωνούσαμε και οι δύο ότι αφού τόσες γράφει, τόσες θα έχει και καθόλου παραπάνω και θα είναι λάθος στην ένδειξη ή κάτι είχα κάνει εγώ λάθος και τα έκανα κουλουβάχατα... Τώρα περιμένω για τον υπέρηχο και μετά θα πάρω το γιατρό... Ούφ ρε κορίτσια πως αντέχετε τόσο άγχος σε κάθε μικρό βηματακι? Ο άντρας μου λέει ότι υπερβάλλω που με τα συναισθηματικα σκαμπανεβάσματα, είμαι η μόνη...?

Κορίτσια βοήθεια σε κάτι..Έχω την φίλη μου η οποία κάνει κ αυτή εξωσωματική...Έχει μια βλαστοκύστη,είναι οκ κ από τον προεμφυτευτικο...Ξεκίνησε προετοιμασία για να την βάλει σε αυτόν τον κύκλο...Πήγε χθες για τον πρώτο υπέρηχο,ενδομήτριο 9....Παρα πολύ καλό...Βγαίνουν όμως οι ορμονολογικές κ η προγεστερονη της ήταν 2,2...Κάνει επανάληψη σήμερα κ είναι 2,4...Λογικά θα ακυρώσει τον κύκλο γιατί πρέπει να είναι κάτω από 1...Ξέρετε από τι ανεβαίνει;Δεν της έχει συμβεί ξανά...

Διαφημίσεις

Just now, Nansy29 είπε:

Κορίτσι μου με το καλο!να πιαστούν κάι να φωλιάσουν εκεί μέσα.

Εγώ αυτά τα πονακια τα έχω από τη μερα της εμβρυομεταφορας κάθε μερα πολλές φορές μέσα στη μέρα.σιγουρα κάτι γίνεται εκεί μέσα.άλλα άς αφησουμε τη φύση να κάνει τη δουλειά της..

Φιλη μου εκανες έμβρυομεταφορα;;

xfHlp3.png

Just now, playbunny είπε:

Λυπάμαι πολύ κοπέλα μου.. :( να μαζέψετε δυνάμεις για την επόμενη φορά.

Ευχαριστώ,ας ελπίσουμε στον επόμενο κύκλο! Είδες Δημητρούλα περιμένω κι εγώ να αδιαθετησω μάκαρι να πάμε μαζί!

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα