Recommended Posts

Just now, Zina21 είπε:

Κοριτσιαααααααα πήρα χοριακη....345........

Υπεροχα νέα!!Συγχαρητηρια κορίτσι μου!!Μόνο χαρές απο δω και πέρα!!!!

• Μου αρέσει 2

Just now, DIMITRAS είπε:

Ακομα δεν τελειωσαμε καλε κατσε κ ηρεμα εχεις περασει κ συ πολλα ευχομαι να πανε ολα καλα κ ανωδυνα οσο γινεται

Μην το βάζεις κάτω να ανασυνταχθείς για να προχωρήσεις παρακάτω!!!!!!!!!!!!! Εμείς εδώ είμαστε για ψυχολογική υποστήριξη!!!!!!

• Μου αρέσει 2

Διαφημίσεις

πρίν από 12 λεπτά , Sofoulis είπε:

Κορίτσια μου είπε να επαναλάβω την εξέταση την Παρασκευή να δούμε αν πέφτει, μήπως είναι κανένα εξωμήτριο!

Να είσαι δυνατή!Τίποτα δεν χάθηκε...Όσο μπορείς να είσαι αισιόδοξη και ψύχραιμη Sofouli μου!!

Just now, Zina21 είπε:

Καλά εσύ το τερματισες!!!!!!!!! Σσυγχαρητηρια πολλα πολλα , καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!

πρίν από 38 λεπτά , Sofoulis είπε:

Κορίτσια μου είπε να επαναλάβω την εξέταση την Παρασκευή να δούμε αν πέφτει, μήπως είναι κανένα εξωμήτριο!

Κοριτσακι μου γλυκο διαβασα τα νεα σου μολις κ καταστενοχωρηθηκα. Γιατι εισαι ενα πολυ γλυκο πλασμα που δεν του αξιζει τετοια ταλαιπωρια, βασικα σε καμια δεν αξιζει. Και λιγο θυμηθηκα τα δικα μου . Το θριλερ με τις χοριακες. Το πιο πιθανο ειναι να παει βιοχημικη. Αλλα΄και μια στις εκατο να ειναι το ακατανομαστο( ετσι το λεμε εγω και ο αντρας μου), ειναι πολυ μικρη η χοριακη σου μπορειτε να το καταλαβετε νωρις κ να μην εχεις τη δικη μου καταληξη. 

Οτι χρειαστεις σε στηριξη ή πληροφοριες μη διστασεις, θα ειμαι διπλα σου. Και μην ξεχνας παιδακι θα κανεις ή τωρα ή τον αλλο μηνα δεν εχει σημασια .

Σε φιλω γλυκα

• Μου αρέσει 2

Just now, Zina21 είπε:

ΑΑΑΑΑΑ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΝΕΑ!!!! Μπράβο μπράβο πολύ χάρηκα!!!! Ομαλή και όμορφη εγκυμοσύνη εύχομαι!!! Δύο υγιέστατα γλυκά μωράκια να κρατησεις!!! :x

Διαφημίσεις

Just now, lemonpie είπε:

Κοριτσια πηγα για ωοληψια  ..12η μερα. 20χλστ ωοθυλακιο.. αδειο τελικα...παει κ αυτη η προσπαθεια φυσικου..θα δοκιμασω αλλη μια φορα λαι μετα θα παρω πολυ μικρη δοση μενοπουρ αφου πρωτα παρω τα σικλακιουρ τα ασπρα απο τον προηγ.μηνα πριν την περιοδο καποιες μερες...ψαχνουμε το σωστο πρωτοκολλο..ποιο θα μας παει...

Αχ βρε λεμονοπιτακι, που θα παει θα κατσει το καλο αυγουλακι. υπομονη!

• Μου αρέσει 1

Just now, Mary H είπε:

Καλά εσύ το τερματισες!!!!!!!!! Σσυγχαρητηρια πολλα πολλα , καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!

Κοριτσακι μου γλυκο διαβασα τα νεα σου μολις κ καταστενοχωρηθηκα. Γιατι εισαι ενα πολυ γλυκο πλασμα που δεν του αξιζει τετοια ταλαιπωρια, βασικα σε καμια δεν αξιζει. Και λιγο θυμηθηκα τα δικα μου . Το θριλερ με τις χοριακες. Το πιο πιθανο ειναι να παει βιοχημικη. Αλλα΄και μια στις εκατο να ειναι το ακατανομαστο( ετσι το λεμε εγω και ο αντρας μου), ειναι πολυ μικρη η χοριακη σου μπορειτε να το καταλαβετε νωρις κ να μην εχεις τη δικη μου καταληξη. 

Οτι χρειαστεις σε στηριξη ή πληροφοριες μη διστασεις, θα ειμαι διπλα σου. Και μην ξεχνας παιδακι θα κανεις ή τωρα ή τον αλλο μηνα δεν εχει σημασια .

Σε φιλω γλυκα

Ευχαριστώ πολύ Μαίρη μου...κι εγώ να σου πω την αλήθεια βιοχημική την βλέπω...δεν ήταν ακόμα η δική μου η σειρά!!! Δεν πειράζει!!!

• Μου αρέσει 1

Just now, Sofoulis είπε:

Κορίτσια μου γλυκά σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ για τα καλά σας λόγια!!! Όλα θα πανε καλά και σε λίγο καιρό θα επανέλθω δυνατή!!! 

Τουτουνακι μου γλυκό,ότι και να σου πούμε,δε χωράει...Άλλα είσαι πολύ δυνατή και θα επανελθεις δυναμικά κοριτσάκι μου..πάρε τον χρόνο σου,και μετά όταν νιώσεις καλύτερα θα κάνεις τα επόμενα σου βήματα...όλα θα πάνε καλά.. υπομονή θέλει...

• Μου αρέσει 1

Ojfop3.png

Just now, Nektarinaki είπε:

Τουτουνακι μου γλυκό,ότι και να σου πούμε,δε χωράει...Άλλα είσαι πολύ δυνατή και θα επανελθεις δυναμικά κοριτσάκι μου..πάρε τον χρόνο σου,και μετά όταν νιώσεις καλύτερα θα κάνεις τα επόμενα σου βήματα...όλα θα πάνε καλά.. υπομονή θέλει...

Ευχαριστώ πολύ Νεκταρινακι μου!!! Ελπίζω η επόμενη να είναι η τυχερή μας!

• Μου αρέσει 1

Just now, Sofoulis είπε:

Ευχαριστώ πολύ Μαίρη μου...κι εγώ να σου πω την αλήθεια βιοχημική την βλέπω...δεν ήταν ακόμα η δική μου η σειρά!!! Δεν πειράζει!!!

Ο θεός ξερει ποτε θα μας δωσει το πολυτιμο δωρο Του. Εδώ ειμαστε και το περιμενουμε. Τον αλλο μηνα θα ειναι το τυχερο σου. Ερχεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Διαφημίσεις

Just now, Sofoulis είπε:

Ευχαριστώ πολύ Νεκταρινακι μου!!! Ελπίζω η επόμενη να είναι η τυχερή μας!

Θα είναι κοριτσάκι μου,θα είναι γιατί το αξίζετε και εσύ και ο αντρουλης σου..Και όλα τα κορίτσια εδώ μέσα που προσπαθούνε το ΑΞΙΖΟΥΝΕ..είστε μαχητριες και το αξίζετε και θα γίνει με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο.. 

• Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

Ojfop3.png

Just now, Annita tsoupani είπε:

Τελεια μου δινεις πολλη δυναμη αληθεια!!!με το καλο αγαπη μου!!!

Ευχαριστώ παρα πολύ!!Σου ευχομαι σε αυτή την προσπάθεια να αποκτήσεις τα διδυμάκια σου...

Just now, Nevergiveup είπε:

Χοριακη διδυμων!Καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Ευχαριστώ παρα πολύ!!Μακαρι να είναι διδυμάκια το θελουμε πολύ!!!Ας μας στείλει ο θεός όσα θέλει!

Just now, Hope89 είπε:

Πολυ κριμα κοριτσακι μου..... ο,τι κ να πω ξερω πως δεν ειναι αρκετο να σε κανει να νιωσεις καλυτερα... ευχομαι ολοψυχα να μην το βαλεις κατω κ η επομενη φορα να ειναι η τυχερη σου!!!

Τελεια!!!! Καλο διπλασιασμο κοπελα μου!! Να εχεις μια υπεροχη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!!

Ευχαριστω πολύ πολύ!!!

Just now, pakaki είπε:

μπραβοοοοοοο  μπραβοοοοο τελειαααα

Ευχαριστωωωωωωωωωω!!!!

Just now, nadiaki165 είπε:

Συγχαρητηρια!!!Καλούς διπλασιασμούς να εχεις κορίτσι μου!!!

Δυνατή είσαι έτσι κι αλλιώς!!θα επανέλθεις ακόμα πιο δυνατή είμαι σίγουρη!!

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!!

Just now, ssisi2019 είπε:

Ζηνα τελειο το νουμερο!!Συγχαρητηρια!

Ευχαριστώ παρα πολύ!!Ευχομαι κ σε σένα σε αυτή την προσπάθεια μια 3ψηφια χοριακη!!!!

Just now, Joka είπε:

Υπεροχα νέα!!Συγχαρητηρια κορίτσι μου!!Μόνο χαρές απο δω και πέρα!!!!

Χίλια ευχαριστώ!!!!!!

Just now, Mary H είπε:

Σε φιλω γλυκα

Ευχαριστώ παρα πολύ!!!Ευχομαι να πάει καλά κ την Παρασκευή....

Just now, Σελίνα είπε:

ΑΑΑΑΑΑ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΝΕΑ!!!! Μπράβο μπράβο πολύ χάρηκα!!!! Ομαλή και όμορφη εγκυμοσύνη εύχομαι!!! Δύο υγιέστατα γλυκά μωράκια να κρατησεις!!! :x

Ευχαριστώ πολύ!!!Μακαρι να πάνε όλα καλά κ να είναι δυο!!!!Θα είναι τεράστια χαρά!!!!Καλη ωοληψια!!!

• Μου αρέσει 2

Just now, Zina21 είπε:

Ευχαριστώ παρα πολύ!!Σου ευχομαι σε αυτή την προσπάθεια να αποκτήσεις τα διδυμάκια σου...

Ευχαριστώ παρα πολύ!!Μακαρι να είναι διδυμάκια το θελουμε πολύ!!!Ας μας στείλει ο θεός όσα θέλει!

Ευχαριστω πολύ πολύ!!!

Ευχαριστωωωωωωωωωω!!!!

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!!

Ευχαριστώ παρα πολύ!!Ευχομαι κ σε σένα σε αυτή την προσπάθεια μια 3ψηφια χοριακη!!!!

Χίλια ευχαριστώ!!!!!!

Ευχαριστώ παρα πολύ!!!Ευχομαι να πάει καλά κ την Παρασκευή....

Ευχαριστώ πολύ!!!Μακαρι να πάνε όλα καλά κ να είναι δυο!!!!Θα είναι τεράστια χαρά!!!!Καλη ωοληψια!!!

Ευχαριστω πολυ ζηνα μου το ευχομαι θελουμε πολυ να μεγαλώσει η οικογένειά μας!!!

• Μου αρέσει 1

aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Just now, Annita tsoupani είπε:

Ευχαριστω πολυ ζηνα μου το ευχομαι θελουμε πολυ να μεγαλώσει η οικογένειά μας!!!

Το ξέρω κ είμαι σίγουρη ότι θα μεγαλώσει!Εσυ εκτός από τον άνδρα σου να παίρνεις δύναμη έχεις το μωράκι σου!!!!Αυτη τη φορά θα τα καταφέρεις!!!

• Μου αρέσει 1

Κορίτσια εγώ πήγα πάλι για υπέρηχο 8η μέρα, και μου είπε να ξαναπάω την Παρασκευή και να πάρω και Serpafar μαζί με τις 200 μονάδες gonal και puregon. Πολύ ντοπαρισμα δεν πέφτει?? Διαβάζω είναι σκληρά χάπια και αυτά! Χαχα πάλι 6 ωοθηλακια είδε αλλά εκεί που ήταν 3+3 τώρα είναι 4+2, μένει σταθερό το νούμερο τουλάχιστον...

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα