Recommended Posts

Just now, DIMITRAS είπε:

Καλέ υπέρηχους με καρδουλες χερακια ποδαρακια κ οχι τελιτσες μόνο!!!

απο το στομα μας και στου θεου το αυτι!

• Μου αρέσει 2

Just now, DIMITRAS είπε:

31/10 χοριακή αρα επετειο γιορτή μέχρι την πιτσαρία του Αιγάλεω χαχαχα η ΠΑΝΑΓΙΑ Κ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΙΟΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ κορίτσια!!!

Dimitra, εβαλες κατεψυγμενες βλαστοκυστες??

Διαφημίσεις

Just now, vals είπε:

Dimitra, εβαλες κατεψυγμενες βλαστοκυστες??

Εμενα είχαν παγώσει 2η μέρα τα αφησε αλλη 1 μερα αρα 3ης σήμερα 

Just now, Καντι είπε:

Δεν γονιμοποιηθηκε κανένα απο τα δυο, το ειδαμε κι αυτο!

Θα λαλήσω η ερμη..εωρεεε

Just now, Καντι είπε:

Δεν γονιμοποιηθηκε κανένα απο τα δυο, το ειδαμε κι αυτο!

αχ κάντι μου σε καταλαβαίνω αλλά είναι σύνηθες εγώ σκέψου το έχω ζήσει αυτό 10 φορές, έχεις τις βλαστοκύστες σου μην μασάς.

Just now, Anania είπε:

αχ κάντι μου σε καταλαβαίνω αλλά είναι σύνηθες εγώ σκέψου το έχω ζήσει αυτό 10 φορές, έχεις τις βλαστοκύστες σου μην μασάς.

Κανένα καλό αιματολόγο / ενδοκρινολόγο ξέρετε κορίτσια?

Διαφημίσεις

Χοριακή 30/10 κ με θετικό θα χτυπήσω ή pregnyl η ovitrelle μου χτυπησε εξτρα ο γιατρος μια προγεστερόνη προλουτεξ καλέ θα μου βγει απο τα αυτια η προγεστερόνη κ ναι επιτέλους μου ζήτησε με την χοριακή κ προγεστερόνη τι ευτυχια δεν θα τα κάνω απο μόνη μου

Just now, DIMITRAS είπε:

Εμενα είχαν παγώσει 2η μέρα τα αφησε αλλη 1 μερα αρα 3ης σήμερα 

Θα λαλήσω η ερμη..εωρεεε

γιατι εμενα μου ειπαν 27 χοριακη αλλα προφανως επειδη ειναι βλαστοκυστες..βεβαια 27 ειναι κυριακη...28 ειναι ολα κλειστα...αρα 29...θα πεθανω μεχρι τοτε..

Just now, vals είπε:

γιατι εμενα μου ειπαν 27 χοριακη αλλα προφανως επειδη ειναι βλαστοκυστες..βεβαια 27 ειναι κυριακη...28 ειναι ολα κλειστα...αρα 29...θα πεθανω μεχρι τοτε..

Ελα καλέ υπομονή κανεις ενα τεστακι ή πας σε νοσοκομειο στις 27 εγω 1 μερα νωριτερα που μου ειπε αλλοιθωρησα υπολογιζα 31 κ ειπε 30 κ προγεστερονη κ ενεση στο θετικο χαμος

Just now, Anania είπε:

ξερω εγω ενδοκρινολογο αθηνα. στειλε μ inbox

κοριτσαρες μ καλη επυτιχια σε όλες σας μέσα από την καρδιά...δύσκολο κομμάτι έχουμε αλλα εμείς οι γυναίκες δεν μασάμε πουθενά....

κ να θυμάστε.......αγαπη αισιοδοξια πιστη κ δύναμη....φιλιά πολλα

• Μου αρέσει 8

Διαφημίσεις

Just now, DIMITRAS είπε:

Ελα καλέ υπομονή κανεις ενα τεστακι ή πας σε νοσοκομειο στις 27 εγω 1 μερα νωριτερα που μου ειπε αλλοιθωρησα υπολογιζα 31 κ ειπε 30 κ προγεστερονη κ ενεση στο θετικο χαμος

χαχαχα με ολο αυτο το αγχος θα γεννησουμε πριν μεινουμε εγκυες....

• Χαχα 1

Just now, DIMITRAS είπε:

Χοριακή 30/10 κ με θετικό θα χτυπήσω ή pregnyl η ovitrelle μου χτυπησε εξτρα ο γιατρος μια προγεστερόνη προλουτεξ καλέ θα μου βγει απο τα αυτια η προγεστερόνη κ ναι επιτέλους μου ζήτησε με την χοριακή κ προγεστερόνη τι ευτυχια δεν θα τα κάνω απο μόνη μου

κλαη επιτυχια δημητρα!

μαζι με τη χοριακη ζητανε και προγεστερονη;

• Μου αρέσει 1

Just now, Rafaelatarzan είπε:

κοριτσαρες μ καλη επυτιχια σε όλες σας μέσα από την καρδιά...δύσκολο κομμάτι έχουμε αλλα εμείς οι γυναίκες δεν μασάμε πουθενά....

κ να θυμάστε.......αγαπη αισιοδοξια πιστη κ δύναμη....φιλιά πολλα

βεβαια καλη επιτυχια σε ολες...κ οσες εχουν/με αρνητικα αποτελεσματα μην το βαζετε/ζουμε κατω...παντα υπαρχει ελπιδα..

το κριμα ειναι οταν βλεπεις γυναικες να αφηνουν τα μωρα τους οπως βλεπουμε στην τηλεοραση ενω υπαρχει τοσος κοσμος εκει εξω που παλευει με νυχια και με δοντια να αποκτησει εναν αγγελο....

• Μου αρέσει 2

Just now, Anania είπε:

Τι να μασήσω, οτι εγινε εγινε παμε για αλλα.

εχω και στις δυο ειδικότητες εξαιρετικούς. Η Κωτση στο λαϊκό αιματολόγος και ο Σουβατζογλου ιδιώτης ενδοκρινολόγος διαβητολόγος.

Just now, Joka είπε:

Κι εγω χαλια παλι κοριτσια.Πηγα σημερα για υπερηχο 11η προς 12η μερα για να δουμε ποτε θα κανουμε ωοληψια και βρηκαμε τα 2(!) ωοθυλακια στα 13 και 14 χιλ μονο!

Εγω που κανω ωορρηξια σχεδον παντα 12-13η μερα.Το ενα δεν ειχε μεγαλωσει καθολου μεσα σε 2 μερες κ το δευτερο ελαχιστα!Κι απορω και πως προεκυψαν 2 σε τελειως φυσικο κυκλο.

Τωρα μου ειπε να ξαναπαω Σαββατο να τα ξαναδουμε.13η προς 14η μερα δηλαδη!!!

Συμπερασμα,απο τον Ιουνη που εκανα τη διεγερση και μετα με τις συνεχεις ωοληψιες ολοι οι κυκλοι χαλια.Εγω που ειχα παντα σταθερο κυκλο και καλες ορμονες,νομιζω δε δικαιολογουνται αυτα τα χαλια!!!

Ειμαι ετοιμη να τα παρατησω.Θα βαλω τη 1 βλαστοκυστη που εχω και τελος μετα.Σιγουρα θα φυγω απο το κεντρο που ειμαι παντως γιατι εκει τοσους μηνες προκοπη δεν ειδα.

Ε μα δεν αντεχω άλλο!

7 χρονια να ασχολουμαι με αυτο το θεμα,7 χρονια γιατρους,υπερηχους,εξετασεις,εξωσωματικες κλπ.Εχει γινει εμμονη πλεον!

Ουφ,τα ειπα παλι και κ ξεδωσα λιγακι...

Αυτα με τα δικα μου.Καλη επιτυχια σε οσες κοπελες περιμενουν τα ευχαριστα.....

Το μονο που θα σου πω ειναι οτι σε νιώθω απόλυτα! Κι εγω μήνα μπαίνει μήνας βγαίνει και τους μετράω με την ωορρηξία.

• Μου αρέσει 2

Just now, ssisi2019 είπε:

κλαη επιτυχια δημητρα!

μαζι με τη χοριακη ζητανε και προγεστερονη;

Αλλαξα γιατρο κ αυτος μου ζήτησε..

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα