Recommended Posts

Just now, Papy said:

Αχ βρε κορίτσι μου τώρα το διάβασα!!Χίλια μπράβο βρε κούκλα!!Συγκινήθηκα απο τη χαρά μου:x

Papyτα μου γλυκια!!! Σε ευχαριστώ τοσο πολύ!! :wub:

• Μου αρέσει 2

1 ώρα πρίν, DIMITRAS είπε:

MaryH το εχεις ΤΕΛΟΣ ΚΛΑΙΩ ΑΠΤΑ ΓΕΛΙΑ 

Ka @Sugar86 πηρα αποφαση στη δικη σου χοριακη να βγω..γιορταζω κιολας θα παω Φλοισβο σε ενα χαλια μαγαζι που εχει κατι γνωστα φαγητουλια μωρε πως το λενε ..Fridays καπως ετσι σημερα δε μπορω θα στειλω τον αντρα να βγει με τον κολλητο κ αλλον ενα ξαδερφο κ τις γυναικες τους για φαγητο κρασι χορο εγω εδω η κλωσσα...ηταν ευκαιρια να κανω χοπ χοπ για τα bunnakia μας αλλα δεν κανει

Μακάρι να γιορτάσω και εγώ στη γιορτή σου!!!

1 hour ago, playbunny είπε:

Καλα εσυ και η @Sugar86 ειστε μαστερσεφ. Σκεφτομαι ολη μερα burgers! Μου πετας και Fridays τωρα.. αμαααααρτησε μαζι μου κι ελα ελα ελα ελα Χαχαχα

Κάποια είπε εχθές για γλυκό!! Σήμερα έφτιαξα soft cookies σοκολατένια! Άσε!!

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Just now, Sugar86 said:

Μακάρι να γιορτάσω και εγώ στη γιορτή σου!!!

Κάποια είπε εχθές για γλυκό!! Σήμερα έφτιαξα soft cookies σοκολατένια! Άσε!!

Πωωωω!! Ε μα καλα σας λεω μαστερσεφ!!! :D

• Μου αρέσει 1

Βρε κοριτσια μου, διαβαζοντας σας προβληματιστηκα σε σχεση με τα πρωτόκολλα... Εγω κ στις 2 διεγερσεις εκανα βραχυ ανταγωνιστων.. Την 1η gonal με menopur απο οπου τα 4 εφτασαν σε βλαστοκυστες, 2 ετ, 1 παλινδρομη κ η αλλη ο γιος μου. Στη 2η μονο gonal κ πηγε χαλια, καταληξαμε με 1 εμβρυο 3ης ημερας 8 κυτταρων. Οταν ρωτησα αν αλλαζε κατι σε περιπτωση που εκανα αλλο πρωτοκολλο μου ειπαν οχι!! Εχω χαμηλη αμη αν κ 30. Αυτο που μου εντυπωση ηταν οτι ενω ειχα 8-9 ωοθηλακια μεγαλωναν σε πολυ διαφορετικους ρυθμους με αποτελεσμα τα περισσοτερα να ειναι ανωριμα. Αναρωτιεμαι αν θα ειχα αλλη τυχη με μακρυ πρωτοκολλο... Θα μου πειτε, που να ξερουμε κυρα μου! Αλλα μου εχει καρφωθει στο μυαλο...

πρίν από 19 λεπτά , Mary H είπε:

Νομιζα οτι οι συμφυσεις βγαινουν μετα απο χειρουργεια αποξεσεις φλεγμονες

και από πυελική φλεγμονη λογω μικροβιων.εμενα έτσι ηταν φραγμενες οι σαλπιγγες και εκανα λαπαροσκοπηση-υστεροσκοπήση

Διαφημίσεις

Να πω κατι ασχετο αλλα σχετικο..Εχω λιγη ωρα που γυρισα απο συναντηση με συμμαθητες δημοτικου..Πανω απο 20 ατομα..Ολοι μα ολοι ειχαν παιδια!Ημουν η μονη..Πως γινεται αυτο?!!Και αρκετοι πανω απο 2.. Ακουσα το δεν πειραζει πανω απο 20 φορες..

• Λυπημένη/-ος 2

Just now, anoulious είπε:

Να πω κατι ασχετο αλλα σχετικο..Εχω λιγη ωρα που γυρισα απο συναντηση με συμμαθητες δημοτικου..Πανω απο 20 ατομα..Ολοι μα ολοι ειχαν παιδια!Ημουν η μονη..Πως γινεται αυτο?!!Και αρκετοι πανω απο 2.. Ακουσα το δεν πειραζει πανω απο 20 φορες..

στην επομενη θα εχεις κ εσυ οποτε ...

Καλημέρα τσούπρες..

@anoulious σε νοιωθω φιλης απο το σχολειο το παιδι πηγε φανταρος αστα αλλες εχουν 3 κ με το τελςυταιο στα 40 αλλα δεν πτοουμαστε 

Ε κ σημερα εγω αργησα να ξυπνησω πηρα τα χαπια 1 ωρα μετα ξυπνησα 4 που ηρθε ο αντρας κ ελεγε πως περασε κ βρωμουσε κρασιλες πιιιφ κ δε μπορω να παω τουαλετα απο τη Πεμπτη πινω γαλα κ δε με πιανει εχω μπουκωμα χαμηλα μπρος πισω το εντερο πρεπει να εχει διογκωθει

Αλλη χοριακη σήμερα?

• Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

Just now, DIMITRAS said:

Καλημέρα τσούπρες..

@anoulious σε νοιωθω φιλης απο το σχολειο το παιδι πηγε φανταρος αστα αλλες εχουν 3 κ με το τελςυταιο στα 40 αλλα δεν πτοουμαστε 

Ε κ σημερα εγω αργησα να ξυπνησω πηρα τα χαπια 1 ωρα μετα ξυπνησα 4 που ηρθε ο αντρας κ ελεγε πως περασε κ βρωμουσε κρασιλες πιιιφ κ δε μπορω να παω τουαλετα απο τη Πεμπτη πινω γαλα κ δε με πιανει εχω μπουκωμα χαμηλα μπρος πισω το εντερο πρεπει να εχει διογκωθει

Αλλη χοριακη σήμερα?

Καλημερα! Για τουαλέτα δοκιμασε γιαούρτι με μελι και ξηρους καρπους, εμενα αυτο βοηθησε πολυ το εντερο. Και το 1 καφεδάκι την μερα αν πινεις βοηθάει. :rolleyes:

@anoulious το εχω νιώσει πολλάκις αυτο που περιγραφεις. Είμαστε σαν ενα ιδιαιτερο γκρουπ -_-

Το αποκορυφωμα ηταν προχτες που μιλαγα στο τηλ με μια φιλη απο Βολο και οπως λεγαμε νεα μου ειπε για μια κοινη γνωστη μας οτι ηταν εγκυος στον 5ο μήνα και το εμαθε τυχαία αυτη. (Δεν ξερει τιποτα για εμας και την υπογονιμότητα.) Και τσαντιστηκε κάπως με την κοπέλα κ μου λέει "εχω 2 παιδια ξερω απο αυτα γιατί δεν μου το είπε οτι είναι έγκυος και το εμαθα απο αλλου? Τι είμαι? Καμια που δεν μπορεί να κάνει παιδιά να φοβηθει το ματι?" .... Είμαστε τα μαυρα κοράκια φιλες μου!! Χαχαχα

• Χαχα 5

Just now, playbunny είπε:

Καλημερα! Για τουαλέτα δοκιμασε γιαούρτι με μελι και ξηρους καρπους, εμενα αυτο βοηθησε πολυ το εντερο. Και το 1 καφεδάκι την μερα αν πινεις βοηθάει. :rolleyes:

@anoulious το εχω νιώσει πολλάκις αυτο που περιγραφεις. Είμαστε σαν ενα ιδιαιτερο γκρουπ -_-

Το αποκορυφωμα ηταν προχτες που μιλαγα στο τηλ με μια φιλη απο Βολο και οπως λεγαμε νεα μου ειπε για μια κοινη γνωστη μας οτι ηταν εγκυος στον 5ο μήνα και το εμαθε τυχαία αυτη. (Δεν ξερει τιποτα για εμας και την υπογονιμότητα.) Και τσαντιστηκε κάπως με την κοπέλα κ μου λέει "εχω 2 παιδια ξερω απο αυτα γιατί δεν μου το είπε οτι είναι έγκυος και το εμαθα απο αλλου? Τι είμαι? Καμια που δεν μπορεί να κάνει παιδιά να φοβηθει το ματι?" .... Είμαστε τα μαυρα κοράκια φιλες μου!! Χαχαχα

Χαχαχαχα ναι θα ζηλεψω που η αλλη ειναι εγκυος κ δεν θα χαρω εστω απο το σοι του αντρα το κοντινο με περνουν για συμβουλές...

Κουνελομαμα πηγα τουαλέτα ολα οκ για σημερα ε τι επαθα παλι γι αυτα λεω τουαλετα βυζι τουμπανο κ η ωρα για το χαπι κ Δευτερα δουλεια κ η αδερφη μου να μου λεει να αποφευγω τους συναδερφους με παιδια μη κρυωσω κ της λεω πως μαρη που δεν το ξερουν για την εξωσωματικη? ΑΑΑΑΧΧΧ 

• Χαχα 2

Διαφημίσεις

Just now, DIMITRAS said:

Χαχαχαχα ναι θα ζηλεψω που η αλλη ειναι εγκυος κ δεν θα χαρω εστω απο το σοι του αντρα το κοντινο με περνουν για συμβουλές...

Κουνελομαμα πηγα τουαλέτα ολα οκ για σημερα ε τι επαθα παλι γι αυτα λεω τουαλετα βυζι τουμπανο κ η ωρα για το χαπι κ Δευτερα δουλεια κ η αδερφη μου να μου λεει να αποφευγω τους συναδερφους με παιδια μη κρυωσω κ της λεω πως μαρη που δεν το ξερουν για την εξωσωματικη? ΑΑΑΑΧΧΧ 

Κανε το αναποδο βρε!! Πες τους οτι εισαι εσυ πολυ κρυωμενη και να μην σε πλησιάζουν για να μην κολλησουν! ;-)

Εγω αυτο κανω σε οποιον παει να με φιλησει χαχα B)

• Χαχα 3

Κανε το αναποδο βρε!! Πες τους οτι εισαι εσυ πολυ κρυωμενη και να μην σε πλησιάζουν για να μην κολλησουν! ;-)

Εγω αυτο κανω σε οποιον παει να με φιλησει χαχα B)

Μια χαρα σκεψη χαχαχα πονεσε η μεση μου απο την ξαπλα παρολο που κοβω βολτες μωρε τι τρωνε σημεραααα

• Μπερδεμένη/-ος 1

κοριτσακια καλημερα! @DIMITRAS κανε κατι ευκολο. κανα σνιτσελ.

εχω αγχωθει λιγο  ειμαι 7η μερα απο εμβρυομεταφορα και εχω κατι πονακια σαν τα πρωτα πρωτα περιοδου. ειναι κοντα και οι μερες που θα αδιαθετουσα κανονικά και φοβαμαι :(

Just now, pakaki said:

κοριτσακια καλημερα! @DIMITRAS κανε κατι ευκολο. κανα σνιτσελ.

εχω αγχωθει λιγο  ειμαι 7η μερα απο εμβρυομεταφορα και εχω κατι πονακια σαν τα πρωτα πρωτα περιοδου. ειναι κοντα και οι μερες που θα αδιαθετουσα κανονικά και φοβαμαι :(

Σνίτσελ πολύ καλή ιδεα!! 

Απο προσωπικη εμπειρία ειδα οτι είναι καλη ένδειξη τα πονακια περιοδου. :rolleyes:

Σνίτσελ πολύ καλή ιδεα!! 

Απο προσωπικη εμπειρία ειδα οτι είναι καλη ένδειξη τα πονακια περιοδου. :rolleyes:

μακαρι λαγουδινα μου :x εγω εχω χεστει λιγακι!!! αχαχαχαχα σε μια βδο χοριακη. κοντος ψαλμος!

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα