Recommended Posts

Just now, Annita tsoupani είπε:

Οχι καθόλου εγω Τελικά εχω χαμηλα νκ τωρα ενω τοτε στον γιο μ ηταν ψηλά!!!

Σε ευχαριστώ πολύ, σου εύχομαι να έρθει γρήγορα το αδελφάκι!!

3 ώρες πρίν, Ninaki26 είπε:

Κορίτσια μου Καλό μεσημέρι! Εύχομαι όλα να έρθουν όπως τα επιθυμεί η κάθε μία μας , και σύντομα με γεμάτες αγκαλίτσες! ! !! Μετά από παύση 4ων μηνών χωρίς να κάνω τίποτα με το θέμα εξωσωματική,  έκλεισα ραντεβού να ξεκινήσουμε ξανά,  για αρχή με ένα ραντεβού για να γνωρίσω τον καινούργιο μου γιατρο .. άλλαξα κέντρο μετά την 4 η αποτυχία. . Και θα ήθελα απόψεις για τον γιατρό που επέλεξα να δω .. Είναι ο Μαστρομηνας. . Έχει κάποια εμπειρία από τον συγκεκριμένο? ? Ξεκίνησα πριν 3 Χρόνια τις εξωσωματικές και τώρα που αλλάζω  κέντρο με αγχώνει πολύ το γεγονός του καινούριου! ! . . Σας ευχαριστώ εκτων προτέρων κορίτσια μου !!!

Εγώ θα σου προτείνω και τον ιωαννιδη είναι εξαιρετικός γιατρός συνεργάζεται με το μητέρα εγώ από μια κοπέλα τον γνώρισα τυχαία πιυ είχε επιτυχία με την πρώτη και μέσα σε ένα μήνα τα έκανα όλα και τώρα είμαι έγκυος δόξα το θεό με την πρώτη.. Είμαι πολύ τυχερή που βρέθηκε στο δρόμο μου. Και εξαιρετικός στο οικονομικό εγώ πλήρωσα 1350 γιατρό και 1250 μητέρα.. 

3 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Με ορμόνες φαίνεται. Δυστυχώς μονο 5 και φαντάσου τα τέσσερα ηταν απο τον ενα τροποιημενο, απο τον αλλο τροποποιημένο ουτε ενα. Και απο τις δυο ωοληψιες με το ωάριο του μήνα πήραμε το αλλο.

Ω ρε κορίτσι μου κρίμα....

Λυπάμαι πολύ κοριτσάκι μου :-(

Κορίτσια εγώ θα σας πω και κάτι άλλο μην κολλάτε μόνο στο να έχει όνομα ένας γιατρός τελικά εγώ από την αρχή αυτό δν ηθελα να πάω σε γνωστούς πολύ με δικα τους κέντρα που γίνεται ένας πανικός πας για τον τάδε και σε παρακολουθεί άλλος.. Και ευτυχώς μου βγήκε σε καλό είχα τον γιατρό μου ότι ώρα τον χρειαζόμουν μιλούσαμε στο viber δεν ένιωσα ποτέ αμηχανία και στο τέλος είχα και θετικό αποτέλεσμα χωρίς να νιώσω μόνη σε όλο αυτό.. Και να μην πετύχαινε πάλι αυτόν θα διάλεγα σας το λέω αλήθεια.. 

• Μου αρέσει 5

Διαφημίσεις

Just now, Katia88 είπε:

Εγώ θα σου προτείνω και τον ιωαννιδη είναι εξαιρετικός γιατρός συνεργάζεται με το μητέρα εγώ από μια κοπέλα τον γνώρισα τυχαία πιυ είχε επιτυχία με την πρώτη και μέσα σε ένα μήνα τα έκανα όλα και τώρα είμαι έγκυος δόξα το θεό με την πρώτη.. Είμαι πολύ τυχερή που βρέθηκε στο δρόμο μου. Και εξαιρετικός στο οικονομικό εγώ πλήρωσα 1350 γιατρό και 1250 μητέρα.. 

Λυπάμαι πολύ κοριτσάκι μου :-(

Κορίτσια εγώ θα σας πω και κάτι άλλο μην κολλάτε μόνο στο να έχει όνομα ένας γιατρός τελικά εγώ από την αρχή αυτό δν ηθελα να πάω σε γνωστούς πολύ με δικα τους κέντρα που γίνεται ένας πανικός πας για τον τάδε και σε παρακολουθεί άλλος.. Και ευτυχώςου βγήκε σε καλό είχα τον γιατρό μου ότι ώρα τον χρειαζόμουν μιλούσαμε στο viber δεν ένιωσα ποτέ αμηχανία και στο τέλος είχα και θετικό αποτέλεσμα χωρίς να νιώσω μόνη σε όλο αυτό.. Και να μην πετύχαινε πάλι αυτόν θα διάλεγα σας το λέω αλήθεια.. 

Εγω προσωπικα δεν εχω κολλήσει σε ονομα, οταν ειχα πρωτοπαει αλλωστε πριν τρία χρόνια  δεν έκανε και τοσο ντόρο το ονομα του γιατρου μου. Ειναι απλα υπέροχος σε καθε επίπεδο. Επισης εχω κανει προσπαθειες και με άλλους γιατρους και μπορώ να κρίνω τις διάφορες.

• Μου αρέσει 5

wRSzp2.pngHbp3p3.png

18 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Όχι κανουν ωοληψια αυτο που βλέπουν. Το αν ειναι κυστικο εχει ενδείξεις, αλλα η εμβρυολογος θα το εξετάσει για να ειναι σιγουρη.

Εγω τωρα που μου πηρε 4 αν σου πω οτι απο το φλαπ της αναρρόφησης κατάλαβα οτι τα δυο ηταν κυστικα; Το κανονικό ωάριο το ρουφάει αμέσως ενώ τα κυστικα σαν να τα αδειάζει.

Εγω δεν συμφωνω.Στο φυσικο κυκλο βλεπουν απο νωρις οτι ειναι κυστικο και ο "εντιμος "γιατρος δεν σε παει για ωοληψια.Απο την μακροχρονη εμπειρια μου αυτο ξερω.Οσο για την αναρροφηση δεν ειναι συνηθισμενη πρακτικη,.

• Μου αρέσει 3

6 ώρες πρίν, vals είπε:

ααααα 27 δεκεμβριου εχω εγω...κ εσυ αγορι...

νομιζω οτι και το μωρακι της Gina ειναι κοντα στα γενεθλια του μικρου σου.....

Εμενα ήταν αυγουστιάτικο δώρο 10/8 αγορακι

Just now, anoulious είπε:

Εγω δεν συμφωνω.Στο φυσικο κυκλο βλεπουν απο νωρις οτι ειναι κυστικο και ο "εντιμος "γιατρος δεν σε παει για ωοληψια.Απο την μακροχρονη εμπειρια μου αυτο ξερω.Οσο για την αναρροφηση που δεν ειναι συνηθισμενη πρακτικη,.

Θα διαφωνήσω μαζί σου .. ειδικά στον φυσικό κύκλο την στιγμής που εξελίσσονται φυσιολογικά οι εξετάσεις σου δεν μπορεί ο γιατρός να γνωρίζει . Εχω κάνει πάνω από 30 φυσικούς κύκλους 

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Just now, Gina1986 είπε:

Εμενα ήταν αυγουστιάτικο δώρο 10/8 αγορακι

Θα διαφωνήσω μαζί σου .. ειδικά στον φυσικό κύκλο την στιγμής που εξελίσσονται φυσιολογικά οι εξετάσεις σου δεν μπορεί ο γιατρός να γνωρίζει . Εχω κάνει πάνω από 30 φυσικούς κύκλους 

Εγω δεν μιλαω για αδεια ωοθηλακια.Απειρες φορες οι ορμονες ειναι τελειες και το ωοθυλακιο αδειο.Μιλαω για ωοθηλακια που εχουν ξεμεινει ,ειναι μεγαλουτσικα στην αρχη του κυκλου..Αποκλειεται οι ορμονες σου να ειναι καλες.Για αυτο πρεπει να μετριουνται ορμονες και σε φυσικο κυκλο..για να μην εχει αλλοθι ο γιατρος να λεει ειναι δεν ειναι μεγαλο για τη μερα  προχωραμε και βλεπουμε..

• Μου αρέσει 3

1 ώρα πρίν, Χαμογέλα είπε:

Μου προτάθηκε πριν τη δεύτερη προσπάθεια να κάνω υστεροσκόπηση όπου παράλληλα θα γίνει εξέταση για natural killers. Έχει κάνει καμμία να με διαφωτίσει;

Εγώ natural killers έκανα στον Ευαγγελισμό με άμεση εξυπηρέτηση... Ήταν μια απλή αιμοληψια και σε δύο μέρες είχα τα αποτελέσματα. Δεν έχω ακούσει να συνδυάζεται με υστεροσκοπηση... Μπορουν δλδ να εξετάσουν δείγμα ενδομήτριου για κύτταρα natural killers? 

Just now, anoulious είπε:

Εγω δεν μιλαω για αδεια ωοθηλακια.Απειρες φορες οι ορμονες ειναι τελειες και το ωοθυλακιο αδειο.Μιλαω για ωοθηλακια που εχουν ξεμεινει ,ειναι μεγαλουτσικα στην αρχη του κυκλου..Αποκλειεται οι ορμονες σου να ειναι καλες.Για αυτο πρεπει να μετριουνται ορμονες και σε φυσικο κυκλο..για να μην εχει αλλοθι ο γιατρος να λεει ειναι δεν ειναι μεγαλο για τη μερα  προχωραμε και βλεπουμε..

Κάτσε τωρα, πηγα δεύτερη μερα για υπέρηχο και ορμόνες η ε2 50. Τον υπέρηχο μου τον έκανε ο συνεργάτης είδε καταβολές και ενα μεγαλύτερο που μου ειπε οτι δεν συνάδει με δεύτερη μερα. Βάση ορμονών θα αποφασίσουμε. Τα ειπα αυτα στον γιατρο και με προχώρησε με τροποποιημένο  , θεωρείς κακώς;

• Μπερδεμένη/-ος 1

wRSzp2.pngHbp3p3.png

Εγω σημερα ειχα ραντεβου με το μεγαλο κοριτσια.

Θα παμε μαλλον με μακρυ τελικα ξεκινωντας με λιγες μοναδες οπως η @Annita tsoupani περιπου λόγω πολυκυστικων.Εννοειται οτι επεσε μεγαλο στριμωγμα σημερα!!Βομβαρδισμος ερωτησεων και προτασεων!!

Αφου ειπε "χαιρομαι που εισαι γνωστης...."!!!Χαχαχαχαααααα

Οι γνωσεις μας η δυναμη μας κοριτσια!

Παμε όλες γερα!!!!

Α και οτι φαρμακα εχουν τυχον περισσεψει καλοδεχουμενα!!!

• Μου αρέσει 5

Just now, Joka είπε:

Εγω σημερα ειχα ραντεβου με το μεγαλο κοριτσια.

Θα παμε μαλλον με μακρυ τελικα ξεκινωντας με λιγες μοναδες οπως περιπου η @Annita tsoupani!!

Εννοειται οτι επεσε μεγαλο στριμωγμα σημερα!!Βομβαρδισμος ερωτησεων και προτασεων!!

Αφου ειπε "χαιρομαι που εισαι γνωστης...."!!!Χαχαχαχαααααα

Οι γνωσεις μας η δυναμη μας κοριτσια!

Παμε όλες γερα!!!!

Α και οτι φαρμακα εχουν τυχον περισσεψει καλοδεχουμενα!!!

Άντε μπραβο μακάρι να σου ταιριάξει το μακρύ! Καλα εκανες, εγω πάω και με σκονάκι μην ξεχάσω να ρωτήσω κατι!

• Χαχα 2

wRSzp2.pngHbp3p3.png

Διαφημίσεις

Just now, Σελίνα είπε:

Εγώ natural killers έκανα στον Ευαγγελισμό με άμεση εξυπηρέτηση... Ήταν μια απλή αιμοληψια και σε δύο μέρες είχα τα αποτελέσματα. Δεν έχω ακούσει να συνδυάζεται με υστεροσκοπηση... Μπορουν δλδ να εξετάσουν δείγμα ενδομήτριου για κύτταρα natural killers? 

Καλησπέρα! Ποια είναι η διαδικασία στον ευαγγελισμο; Χρειάζεται ραντεβού; Που πήγες;

σε ευχαριστώ πολύ! 
εγω τα είχα κάνει πριν ένα χρόνο περιπου ιδιωτικά 100€ και σκέφτομαι μηπως χρειάζεται να τα επαναλάβω 

Just now, bcd18 είπε:

Καλησπέρα! Ποια είναι η διαδικασία στον ευαγγελισμο; Χρειάζεται ραντεβού; Που πήγες;

σε ευχαριστώ πολύ! 
εγω τα είχα κάνει πριν ένα χρόνο περιπου ιδιωτικά 100€ και σκέφτομαι μηπως χρειάζεται να τα επαναλάβω 

Έχω τη διαδικασία αναλυτικά να σου την πω με τηλέφωνα κλ απλά μπορώ να σου στείλω αύριο το πρωί? Είμαι στο καράβι και όλα τα χαρτιά μου είναι στη βαλίτσα...

Just now, Σελίνα είπε:

Έχω τη διαδικασία αναλυτικά να σου την πω με τηλέφωνα κλ απλά μπορώ να σου στείλω αύριο το πρωί? Είμαι στο καράβι και όλα τα χαρτιά μου είναι στη βαλίτσα...

Ναι εννοείται όταν μπορέσεις! Σε ευχαριστώ παρα πολύ! Καλο ταξίδι!

• Μου αρέσει 1

Just now, Σελίνα είπε:

Πώς έκανες την εξέταση; Έκλεισες ραντεβού; Στην συνταγογράφησε κάποιος;

Κατι ασχετο..Εχω να παρω αντιβιωση συστηματικα πανω απο μηνα , μπορει και δυο.Πηρα μονο λιγες ημερες για ουρολοιμωξη.Και γενικως απο το στομα δεν εχω παρει παρα πολυ.Εγχυσεις εχω κανει αρκετες.Εχω μονιμα primperan στην τσαντα μου Τωρα  παλι πηρα..Το πρωι μονιμα γαλεττες ..Διαλυθηκε το στομαχι μου.Θα παω για γαστροσκοπηση.Αξιζε ολη αυτη η αντιβιωση?

• Μου αρέσει 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα