Recommended Posts

6 ώρες πρίν, DIMITRAS είπε:

Κορίτσι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σου εύχομαι να πάνε όλα υπεροχα είδες ο ΘΕΟΣ είναι μεγάλος και σας βοήθησε πριν ενα μήνα δεν μπορούσες να το πιστέψεις κ ορίστε γλυκειάδιδυμομανούλα με το καλό καμάρι μου να τα πάρεις αγκαλιά❤❤

Δημητρούλα μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όσο πιο γρήγορα να χαρούμε και για σένα.. Ναι ο θεος είναι πραγματικά μεγάλος, να ναι καλά και ο γιατρός μου όλα καλά τώρα προσοχή γιατί έχουμε δρόμο ακόμα. Το άγχος δν τελειώνει.. 

Πω ρε κορίτσια πως μπορείτε και επικοινωνείτε μέσω email με τον γιατρό σας.. Εγώ δεν θα μπορούσα έτσι πραγματικά θέλω άμεση επικοινωνία και με τον ίδιο όχι γραμματεία, πάλι καλά ημουν από την αρχή τυχερή εμείς μιλάμε μέσω viber και έχω και της Μαιας σε περίπτωση που ο γιατρός είναι χειρουργείο. 

• Μου αρέσει 1

Just now, Annita tsoupani είπε:

Με επιασε λιγο η αγωνια!!

Με το καλο Αννιτα μου!

Just now, Taggeris είπε:

@mirtouli12 απότι φαίνεται μαζί πάμε... Δεν ξέρω ακόμα Μαίρη μου. Θα πάω την Πέμπτη Και φαντάζομαι θα μου πει.... Δεν είμαι και στην καλύτερη των διαθέσεων οπότε δεν ρωτάω και πολλά πολλά...

Καλη αρχη σε ολα τα κοριτσια!Εχετε ολη μας τη θετικη ενεργεια!!!

• Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1

Διαφημίσεις

Just now, Joka είπε:

Με το καλο Αννιτα μου!

Καλη αρχη σε ολα τα κοριτσια!Εχετε ολη μας τη θετικη ενεργεια!!!

Σ ευχαριστουμε κοπελα μου. Ευχομαι κ σε σενα να κανεις την ωοληψια που επιθυμεις τωρα αμεσα κ με καλο αποτελεσμα!

Just now, Annita tsoupani είπε:

Θα περασει μεχρι. Τις 7.12?

Λιγο ειναι. Κι εγω γυρω στις 10/12

• Ευχαριστώ 1

Lilypie - (IVvA)

Just now, Mary H είπε:

Τι ωραια νεα ειναι αυτα! τι ωραιος ηχος! Ποσο περιπου ειναι η χοριακη σου κ ακουσατε καρδουλα?Καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Δεν θελω τετοια!Θα εχεις βλαστοκυστες κ ολα καλα καλα θα δεις.Σ αυτη τη φαση πρεπει να πας με θετικη διαθεση κ να εμπιστευτεις τα μωρα ειπαμε!

δεν ξερω μαιρη μου δεν εχω κανει αλλη χοριακη,, η τελευταια ηταν πριν 2 βδομαδες και ηταν 674 

mfzgp3.png4QgMp3.png

Διαφημίσεις

Just now, tzina_liana είπε:

δεν ξερω μαιρη μου δεν εχω κανει αλλη χοριακη,, η τελευταια ηταν πριν 2 βδομαδες και ηταν 674 

Σε ποια εβδομαδα κυησης εισαι? Στην 6η?

Lilypie - (IVvA)

Just now, Mary H είπε:

Τι ωραια νεα ειναι αυτα! τι ωραιος ηχος! Ποσο περιπου ειναι η χοριακη σου κ ακουσατε καρδουλα?Καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Δεν θελω τετοια!Θα εχεις βλαστοκυστες κ ολα καλα καλα θα δεις.Σ αυτη τη φαση πρεπει να πας με θετικη διαθεση κ να εμπιστευτεις τα μωρα ειπαμε!

Μαιρούλα μου δίνεις κουράγιο... σευχαριστω!!

Just now, Mary H είπε:

Σε ποια εβδομαδα κυησης εισαι? Στην 6η?

σημερα μπηκα στην 7η με βαση την περιοδο μου αλλα μου ειπε ειναι μια βδομαδα μικροτερο.. στην αδεια παντως εγραωε οτι ειμαι 7η βδομαδα τωρα σιγουρα θα μου πει την πεμπτη που ειναι το προγραμματισμενο ραντεβου μας.!

mfzgp3.png4QgMp3.png

Just now, Mary H είπε:

Αρα ξεκινησες. Ποτε υπολογιζει ο γιατρος να τα βαλετε?

Καταλαβαινω το αγχος σου. Κι εμενα αυτη η ετ ειναι διαφορετικη κ δεν ξερω αν τελικα καταληξει σε εμβρυομεταφορα. Ομως σκεψου μηπως γινει ενα καλο ξεδιαλεγμα ετσι, μηπως βρειτε την αιτια των βιοχημικων

Kαλη αρχη!Μαλλον μαζι θα ειμαστε!

Σορρυ, πεταγομαι σαν τη σποντα. Εσυ δεν θα κανεις ωοληψια γιατι θα βαλεις τα εμβρυακια κ θα μεινεις εγκυουλα,Ασε τις ωοληψιες κ πιστεψε στα εμβρυακια σου. Επικεντρωσου σ αυτη την ετ κ στειλε θετικη ενεργεια στα μωρα σου. Πως θα γαντζωθουν αλλιως?

Καλή τύχη κορίτσι μου! Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά γιατί το αξίζεις!

• Μου αρέσει 1

Just now, Taggeris είπε:

Μαιρούλα μου δίνεις κουράγιο... σευχαριστω!!

Κι εγω ήμουν πολυ down, αλλα μετα απο συζητηση με την ψυχολογο μου καταληξαμε οτι αφου προχωραω πρεπει να γινει σωστα κ με το κεφαλι ψηλα. Μου ειπε οτι αν δεν εχεις εμπιστοσυνη στα εμβρυα κ στη μητρα πώς αυτα θα παρουν ενεργεια για να δωσουν τη μαχη? Ιδιως η μητρα ο εγκεφαλος λεει της δινει το σημα κ το οκ.

Τα εμβρυα μας ειναι τα τελευταια, δεν πρεπει ομως να δωσουμε κ σ αυτα τη σημασια που δωσαμε κ στα αλλα 4? Πως θα το παλεψουν αν η μαμα τα εγκαταλειπει απο τωρα στο υποσεινηδητο της?

Just now, tzina_liana είπε:

σημερα μπηκα στην 7η με βαση την περιοδο μου αλλα μου ειπε ειναι μια βδομαδα μικροτερο.. στην αδεια παντως εγραωε οτι ειμαι 7η βδομαδα τωρα σιγουρα θα μου πει την πεμπτη που ειναι το προγραμματισμενο ραντεβου μας.!

Πολυ ωραια, ολα να πανε σουπερ απο εδω κ μπροσ!

Just now, mirtouli12 είπε:

Καλή τύχη κορίτσι μου! Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά γιατί το αξίζεις!

Σ ευχαριστώ κ σε σενα το ιδιο ευχομαι:wub:!

• Μου αρέσει 8

Lilypie - (IVvA)

Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Κι εγω ήμουν πολυ down, αλλα μετα απο συζητηση με την ψυχολογο μου καταληξαμε οτι αφου προχωραω πρεπει να γινει σωστα κ με το κεφαλι ψηλα. Μου ειπε οτι αν δεν εχεις εμπιστοσυνη στα εμβρυα κ στη μητρα πώς αυτα θα παρουν ενεργεια για να δωσουν τη μαχη? Ιδιως η μητρα ο εγκεφαλος λεει της δινει το σημα κ το οκ.

Τα εμβρυα μας ειναι τα τελευταια, δεν πρεπει ομως να δωσουμε κ σ αυτα τη σημασια που δωσαμε κ στα αλλα 4? Πως θα το παλεψουν αν η μαμα τα εγκαταλειπει απο τωρα στο υποσεινηδητο της?

Πολυ ωραια, ολα να πανε σουπερ απο εδω κ μπροσ!

Σ ευχαριστώ κ σε σενα το ιδιο ευχομαι:wub:!

Έχεις απόλυτο δίκιο.... Άντε πάμε μαζί για τα τελευταία

• Μου αρέσει 1

Just now, Mary H είπε:

Ετσι, κεφαλι ψηλα:)

Κορίτσια καλή επιτυχία εύχομαι από καρδιάς ο θεός να είναι μαζί σας και να σας βοηθήσει !!! 

Just now, Anania είπε:

Κορίτσια καλή επιτυχία εύχομαι από καρδιάς ο θεός να είναι μαζί σας και να σας βοηθήσει !!! 

Σ ευχαριστουμε κοπελα μου, θα χαρουμε να μαθουμε κ τα δικα σου ευχαριστα!

• Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Just now, Mary H είπε:

Σ ευχαριστουμε κοπελα μου, θα χαρουμε να μαθουμε κ τα δικα σου ευχαριστα!

Μακάρι για όλες μας να ακούσουμε ευχάριστα και να έχουμε την υγεία μας πάνω από όλα Γιατί με όλα αυτά που τραβάμε είναι δύσκολα τα πράγματα.

• Μου αρέσει 6

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα