Recommended Posts

Just now, Mary H είπε:

Μπραβο κοριτσακι μου , νομιζω οτι πηρες σωστη αποφαση, καλη διεγερση να πανε ολα καλα, ο Θεος μαζι σου!! Γραψε μας τα νεα σου πως πηγε η προσπαθεια! Και σ ευχαριστω για τις ευχες σου, μακαρι να μας πανε ολα καλα:wub:

Ναι θα σας πω, μάλλον Δευτέρα ωολοψια μάλλον, έχω αύριο υπέρηχο  θα δείξει... Για την ώρα καλά μου λένε απλά είναι διαφορετική αυτή η διέγερση από την πρώτη και κάπως αγχώθηκα, βέβαια έχει μεσολαβήσει και ένας χρονος... 

• Μου αρέσει 2

Just now, Christina 82 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα 

Θέλω την εμπειρία σας γύρω από ένα θέμα. Πρέπει να κάνω άλλες 300 μονάδες γκοναλ, αλλά εχω μια 900 που ελειξε 10/2019 δλδ εδώ και 21 μέρες... Σας έχει δώσει κάποια οδηγία ο γιατρός σας σε αντίστοιχη περίπτωση? Ο δικος μου λέει να αγορασω άλλη αλλά ψάχνω εδώ και δύο μέρες και δεν βρήκα οπότε μπορει να μην την έχω έγκαιρα...μεχρι αύριο δλδ.... Πείτε μου την εμπειρία σας 

Ευχαριστώ 

Η κόρη μου είναι  με γκοναλ 4 μηνών λήξη...λες αυτό να φταίει κ να ναι τρελοκομείο; Εμένα μου Χαν πει μέχρι 6 μήνες...έβγαλα 10 ωάρια κ είχα 6 βλαστοκυστες. Όμοια δηλαδή με κύκλο με μη ληγμενα

• Μου αρέσει 1
  • Χαχα 7

Διαφημίσεις

@oly75 @Καντι ευχαριστω πολύ για τις απαντήσεις σας, με καθυσηχασατε κάπως γιατί πιθανότερο να μην προλάβω να παραλάβω τη νέα! Δεν θα αγχωθω και για αυτό, θα κάνω την ληγμενη αν δεν έρθει...

@Mary H είδα ξεκίνησες προετοιμασία, σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια να δεχθείς τα εμβρυακια σου και να φωλιασουν εκεί για εννιά μήνες!δεν άλλαξα γιατρό, είμαι στον γιατρό μας ακόμα, νοιώθω ασφάλεια για την ώρα, δεν θέλω να σκέφτομαι αρνητικά τώρα, είμαι σε διέγερση ξανά οπότε θέλω να πάνε όλα καλά και να μην κάνω αρνητικές σκέψεις...

απο οτι καταλαβα εχουμε τον ιδιο γιατρο... μου κανει εντυπωση που σου ειπε οχι γιατι εγω το 2017 που ειχα μια γκοναλ ληγμενη μου ειχε πει οτι πρεπει μπορω να την χρησιμοποιησω πριν τελειωσει ο μηνας... ειχε ληξει 2/17 και εγω την χρησιμοποιησα 3/17,!

Just now, tzina_liana είπε:

απο οτι καταλαβα εχουμε τον ιδιο γιατρο... μου κανει εντυπωση που σου ειπε οχι γιατι εγω το 2017 που ειχα μια γκοναλ ληγμενη μου ειχε πει οτι πρεπει μπορω να την χρησιμοποιησω πριν τελειωσει ο μηνας... ειχε ληξει 2/17 και εγω την χρησιμοποιησα 3/17,!

Τον ίδιο έχουμε, τι να σου πω προχθές μίλησα μου είπε αν βρω να πάρω καινούρια και εγώ δεν το περίμενα για τόσο λίγο διάστημα,μου είπε ότι δεν είναι σίγουρο αλλά μπορεί να μειωθεί η απόδοση της, μπορεί... Δλδ αντί για 300 να είναι σαν να έκανα 280 μονάδες... 

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Τον ίδιο έχουμε, τι να σου πω προχθές μίλησα μου είπε αν βρω να πάρω καινούρια και εγώ δεν το περίμενα για τόσο λίγο διάστημα,μου είπε ότι δεν είναι σίγουρο αλλά μπορεί να μειωθεί η απόδοση της, μπορεί... Δλδ αντί για 300 να είναι σαν να έκανα 280 μονάδες... 

εε αμα ειναι τοσο μικρη η μειωση ασ σε βαλει να κανεις 350 για να ειναι καλυμενος..!!

Ναι θα σας πω, μάλλον Δευτέρα ωολοψια μάλλον, έχω αύριο υπέρηχο  θα δείξει... Για την ώρα καλά μου λένε απλά είναι διαφορετική αυτή η διέγερση από την πρώτη και κάπως αγχώθηκα, βέβαια έχει μεσολαβήσει και ένας χρονος... 

Α, μαζι θα ειμαστε κι εγω Δευτερα πρωι υπερηχο! Θετικη σκεψη για να πανε ολα καλα!

Just now, island1 είπε:

Η κόρη μου είναι  με γκοναλ 4 μηνών λήξη...λες αυτό να φταίει κ να ναι τρελοκομείο; Εμένα μου Χαν πει μέχρι 6 μήνες...έβγαλα 10 ωάρια κ είχα 6 βλαστοκυστες. Όμοια δηλαδή με κύκλο με μη ληγμενα

Ε, μα ετσι εξηγειται !Γι αυτο τρωει το προφιτερολ με τα χερια, χαχαχαχαχ!

• Μου αρέσει 5

Just now, Mary H είπε:

Α, μαζι θα ειμαστε κι εγω Δευτερα πρωι υπερηχο! Θετικη σκεψη για να πανε ολα καλα!

Καλή επιτυχία Μαίρη!!!

• Μου αρέσει 2

Just now, Taggeris είπε:

Καλή επιτυχία Μαίρη!!!

Ευχαριστώ αγαπη. Υπερηχο κ ορμονικες θα κανουμε. Εσυ οταν ειναι να τα βαλεις να μας το πεις, οχι στα κρυφα:ph34r:, χαχαχαχαχχαχ

• Χαχα 2

Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, Hope89 είπε:

Πολυ κριμα βρε κοπελα μου... Σε χαιρομαι ομως που δεν το βαζεις κατω! Μπραβο σου! Ο επιμενων νικα κ στο τελος θα τα καταφερεις!!

Κ πολυ καλα θα κανεις!! Νομιζω πως πολυ σωστα επελεξες να προχωρησεις!! Ευχομαι ολα να πανε κατ'ευχην! Εχεις ξεκινησει διαδικασιες για να βρεθει η δοτρια;;

Α δεν εχω να κανω τιποτα ετοιμα ειναι..

• Μου αρέσει 2

Just now, Mary H είπε:

Ναι το διάβασα  ότι θα είσαι Δευτέρα πρωί εκεί και σκέφτηκα θα περιμένουμε στον ίδιο χώρο μαζί χωρίς να το ξέρουμε... Μακάρι να πάνε όλα καλά τώρα και πιο μετά βέβαια στην έμβρυο μεταφορά... 

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Chrisrina82 κι εγω είχα δωρίσει ληγμένα μου τα είχε ζητήσει ο γιατρός για μια κοπέλα ανασφάλιστη 

Δεν θα αγχωθω καθόλου αν δεν έρθει θα κάνω τη ληγμενη, ήμουν και από πριν χαλαρή με αυτό αλλά με ξεαγχωσατε τελειως

Ναι το διάβασα  ότι θα είσαι Δευτέρα πρωί εκεί και σκέφτηκα θα περιμένουμε στον ίδιο χώρο μαζί χωρίς να το ξέρουμε... Μακάρι να πάνε όλα καλά τώρα και πιο μετά βέβαια στην έμβρυο μεταφορά... 

Δεν θα αγχωθω καθόλου αν δεν έρθει θα κάνω τη ληγμενη, ήμουν και από πριν χαλαρή με αυτό αλλά με ξεαγχωσατε τελειως

Θα φοράμε ετικέτες με τα Νίκ νειμ.  Χιχι

• Χαχα 2

Just now, tzina_liana είπε:

εε αμα ειναι τοσο μικρη η μειωση ασ σε βαλει να κανεις 350 για να ειναι καλυμενος..!!

Δεν ξέρει ποσο απόκλήση μπορεί να έχει η απόδοση της, και επειδή είναι μόνο μια μέρα είπε να μην πειραματιστουμε, αλλά τώρα όπως και να έχει εγώ αν δεν προλαβει να έρθει θα κάνω την ληγμενη. 

Τον έχω τρελάνει ίσως και γιαυτό με αντιμετωπίζει έτσι... 

Just now, Mary H είπε:

Ε εμένα θα με καταλάβεις θα είμαι αγχωμένη φουλ, φοβάμαι τη μέθη... Και γενικά τις ενέσεις... 

• Μου αρέσει 1

Just now, Mary H είπε:

χαχαχα δεν εχεις και αδικο ειμαστε πολλες που εχουμε τον ιδιο γιατρο η που παμε στο ιδιο κεντρο.!

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα