Recommended Posts

Just now, Mighty said:

@Ginpuam δεν σου έχουν δώσει κάποιο φάκελο που να λέει ποσων ημερών ήταν τα εμβρια η γενικά διάφορες πληροφορίες?λογικά θα έχεις κάτι τέτοιο. 

Είναι πολύ καλό που ο γιατρός σου σε ενημέρωσε κ σου έδωσε κ την επιλογή να διαλέξεις κ είχες κ αυτήν την εσωτερική πληροφόρηση για τον άλλον γιατρό. 

Δυστυχώς κοπέλες που πήγαν με άλλο γιατρό αποτι είχαν διαλέξει δεν είχαν ανάλογη τύχη. 

Όχι δεν μου εδωσαν ποτε. Δε ζητησα ποτε. 

Το μονο φακελο που μου εδωσαν ηταν μονο στο τελος οτι δεν έχουμε αλλα κατεψυγμένα ωαρια

• Μπερδεμένη/-ος 1

TIr1p3.png

Just now, Καντι είπε:

Συγχύστηκα πρωί πρωί! Την ευθύνη για να φοράνε τα παιδια την ζώνη ποιος την εχει; Σε έλεγχο της αστυνομίας αν καποια ζώνη δεν λειτουργεί και κάθεται στην θεση ενα παιδί την εχει ο οδηγός νομικά. Στην περιπτωση που το παιδί δεν δέχεται να δεθεί ποιος;;;; Δεν την εχει πάλι ο οδηγός; Απλα ο λάθος χειρισμός απο τον άνδρα σου ηταν που πριν προλάβει η μάνα να διαμαρτυρηθεί έπρεπε ο ίδιος να πάει στην διεύθυνση να πει το περιστατικό και οτι αρνείται να μεταφέρει το συγκεκριμένο παιδί. Το σχολειο έπρεπε να κοινοποιήσει το γεγονός στους γονείς.

ΑΑΑΑ οι κανονισμοι λένε το λες στο σχολειο η συνοδος κ ο οδηγος-ιδιοκτητης στον υπευθηνο δρομολογιων ασε που αργουσε να τα κατεβασει τα αστερια της η Φιλιππινεζα για να πιουν το γαλα κ περιμεναν αλλα 4 κατω απο το σπιτι η ψωναρα θυμηθηκε οτι εχει παιδια γιατι ο αντρας μου ειπε στη κορη της κοριτσι μου δεσου σε παρακαλω γιατι αν πει το σκατουλι μαμα χτυπησα στο αμαξι θα παει μεσα...ολοι οι οδηγοι με τον αντρα μου το σχολειο με τον πελατη..κ ο υπεθυνος δρομολογιων το ανεφερε στην δ/νση κ η απαντηση τους μονο η συνοδος μιλαει στα παιδια βρε ουστ

• Μου αρέσει 5

Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Χριστινακι βλεπω ότι πιάνεις με τον κρίνο Χαχα! Όποτε αύριο σου ευχομαι τα μπεμπέ που θα εμφυτευτουν  σίγουρα να προχωρήσουν 9 μήνες! Αύριο στο κέντρο η σκέψη μου θα είναι μαζί σου:wub:

Χριστός κι Απόστολος! Τι άλλο θ ακουσουμε

Ευχαριστώ πολύ Μαίρη μου! δεν θα τα βάλω τωρα, αύριο έχω ωοληψια και αποφασίσαμε ας γονιμοποιηθουν πρώτα με το καλό και καταψηξη, να ηρεμήσω από τη διέγερση και τα βάζω μετά τις γιορτές. 

• Μου αρέσει 7

Just now, Christina 82 είπε:

Ευχαριστώ πολύ Μαίρη μου! δεν θα τα βάλω τωρα, αύριο έχω ωοληψια και αποφασίσαμε ας γονιμοποιηθουν πρώτα με το καλό και καταψηξη, να ηρεμήσω από τη διέγερση και τα βάζω μετά τις γιορτές. 

A ναι ξεχασα  αυριο ειναι τα αυγουλακια. Καλα αυγουλακια λοιπον. Καλυτερα μετα να τα βαλεις θα ειναι καλυτερα οι ορμονες σου

• Ευχαριστώ 1

Κοριτσια μου εγω Τεταρτη ειχα ε2 200 και 17χστ κ φοβηθηκα να κανω οβιτρελ σε φυσικο κυκλο να θυμησω.. και εκανα την επομενη που ηταν 18χλσ με ε2 :260 και δεν το προλαβαμε :( φοβηθηκα στα 17 μηπως ηταν ανωριμο οπως αλλη φορα..πολυ στεναχωρεθηκα..την επομενη δεν το αφηνω με τετοιες τιμες ξανα...

• Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 2

Διαφημίσεις

Just now, lemonpie είπε:

Κοριτσια μου εγω Τεταρτη ειχα ε2 200 και 17χστ κ φοβηθηκα να κανω οβιτρελ σε φυσικο κυκλο να θυμησω.. και εκανα την επομενη που ηταν 18χλσ με ε2 :260 και δεν το προλαβαμε :( φοβηθηκα στα 17 μηπως ηταν ανωριμο οπως αλλη φορα..πολυ στεναχωρεθηκα..την επομενη δεν το αφηνω με τετοιες τιμες ξανα...

Πρεπει να βρεις την χρυσή τομή! Πιο πολυ να βασίζεσαι στην ε2 παρά στο μέγεθος γιατι απο μηχάνημα σε μηχάνημα αλλάζει η διάσταση, οπως και απο χερι σε χέρι που κανει τον υπέρηχο. Δεν ξερω βεβαια αν ο γιατρος σου σου κανει πάντα ο ίδιος τον υπέρηχο και στο ίδιο μηχάνημα. Επισης ποσο ηταν η lh ; απο αυτην φαίνεται ποτε γινεται η ωορρηξία.

• Μου αρέσει 1

Just now, Καντι είπε:

Πρεπει να βρεις την χρυσή τομή! Πιο πολυ να βασίζεσαι στην ε2 παρά στο μέγεθος γιατι απο μηχάνημα σε μηχάνημα αλλάζει η διάσταση, οπως και απο χερι σε χέρι που κανει τον υπέρηχο. Δεν ξερω βεβαια αν ο γιατρος σου σου κανει πάντα ο ίδιος τον υπέρηχο και στο ίδιο μηχάνημα. Επισης ποσο ηταν η lh ; απο αυτην φαίνεται ποτε γινεται η ωορρηξία.

τους υπερηχους τους κανει παντα ο ιδιος..κ στο ιδιο σχεδον παντα μηχανημα..lh δεν μετραω..κανω τεστακια ωορηξιας που ηταν αρνητικα ως τις 18:00 το απογευμα..και στις 22:00 εκανα οβιτρελ.. εννοεις οτι αν τη μερα που ηταν 17 ειχα μετρησει κ lh θα ημουν πιο σιγουρη για το αν θα γινει η οβιτρελ;

• Μου αρέσει 1

6 ώρες πρίν, lemonpie είπε:

Κοριτσια μου εγω Τεταρτη ειχα ε2 200 και 17χστ κ φοβηθηκα να κανω οβιτρελ σε φυσικο κυκλο να θυμησω.. και εκανα την επομενη που ηταν 18χλσ με ε2 :260 και δεν το προλαβαμε :( φοβηθηκα στα 17 μηπως ηταν ανωριμο οπως αλλη φορα..πολυ στεναχωρεθηκα..την επομενη δεν το αφηνω με τετοιες τιμες ξανα..

Να εμπιστεύεσαι την ορμόνη διότι το μέγεθος από μόνο του δεν λέει κάτι..το τι έχει μέσα κ αν είναι έτοιμο στο λέει η ορμόνη..το καθένα αντιστοιχεί σε 200. Οπότε ήταν οκ...σου θυμίζω ότι η κόρη μου ήταν με αυγό 17,5...για αυτό παίρνουν πάντα κ τα μικρά...

• Μου αρέσει 2

5 ώρες πρίν, lemonpie είπε:

τους υπερηχους τους κανει παντα ο ιδιος..κ στο ιδιο σχεδον παντα μηχανημα..lh δεν μετραω..κανω τεστακια ωορηξιας που ηταν αρνητικα ως τις 18:00 το απογευμα..και στις 22:00 εκανα οβιτρελ.. εννοεις οτι αν τη μερα που ηταν 17 ειχα μετρησει κ lh θα ημουν πιο σιγουρη για το αν θα γινει η οβιτρελ;

Ναι η lh είναι το πιο αξιόπιστο εργαλείο που σου δείχνει ποτε ακριβως γινεται η ωορρηξία. Αν ειναι πάνω απο το 14 σημαίνει οτι εχει αρχίσει και πρεπει να κανεις άμεσα την ωοληψια.

Κι εσυ σπιτάκι @island1???

Τι ώρα έβγαλε την απόφαση η πολιτική προστασία;, ήμουν στην πόρτα έτοιμη να φύγω οταν με ειδοποίησαν.

• Μου αρέσει 2

πρίν από 43 λεπτά , Καντι είπε:

Ναι η lh είναι το πιο αξιόπιστο εργαλείο που σου δείχνει ποτε ακριβως γινεται η ωορρηξία. Αν ειναι πάνω απο το 14 σημαίνει οτι εχει αρχίσει και πρεπει να κανεις άμεσα την ωοληψια.

Τι ώρα έβγαλε την απόφαση η πολιτική προστασία;, ήμουν στην πόρτα έτοιμη να φύγω οταν με ειδοποίησαν.

Έχω κενό τώρα..ναι ανοίξαμε στις 10... Η πλάκα είναι ότι έχω δύο κενά συνεχόμενα.....υπό άλλες συνθήκες έχω τρελό διορθωμα σήμερα τίποτα ... Άσε που ήρθαν τα μισα

• Μου αρέσει 4

Διαφημίσεις

πρίν από 52 λεπτά , Καντι είπε:

κλειστα ειστε σημερα?

• Μου αρέσει 1

YSGup2.png

On 24/11/2019 at 12:59 ΜΜ, Καντι είπε:

Συγχύστηκα πρωί πρωί! Την ευθύνη για να φοράνε τα παιδια την ζώνη ποιος την εχει; Σε έλεγχο της αστυνομίας αν καποια ζώνη δεν λειτουργεί και κάθεται στην θεση ενα παιδί την εχει ο οδηγός νομικά. Στην περιπτωση που το παιδί δεν δέχεται να δεθεί ποιος;;;; Δεν την εχει πάλι ο οδηγός; Απλα ο λάθος χειρισμός απο τον άνδρα σου ηταν που πριν προλάβει η μάνα να διαμαρτυρηθεί έπρεπε ο ίδιος να πάει στην διεύθυνση να πει το περιστατικό και οτι αρνείται να μεταφέρει το συγκεκριμένο παιδί. Το σχολειο έπρεπε να κοινοποιήσει το γεγονός στους γονείς.

Περσι πηγαινα τον μικρο μου φροντιστηριο στις 4. Ωρα που επιστρεφουβ τα σχολικα τα παιδια στα σπιτια. Απο πολυ επωνυμα ιδιωτικα σχολεια συνεβησαν δυο περιστατικα. Στο ενα ο οδηγος βγηκε απο στοπ κ για να μην τρακαρει πατησε αποτομα το φρενο κ τα παιδια εφυγαν μπροστα κ στο δευτερο εφυγε με κοκκινο (παλι με παιδια μεσα. Ημουν στο φαναρι για να στριψω κ δεν εφυγα αλλιως θα επεφτε ο ενας πανω στον αλλον. Φυσικα κ τις δυο φορες πηρα τηλεφωνο στα σχολεια κ ενημερωσα. Ποσως με ενδιαφερει αν τους απελυσαν. Παιδια κουβαλανε οχι σακια με πατατες κ ειναι υπευθυνοι για την ασφαλεια τους. Εαν δεν μπορουν.... σπιτια τους!!!!!

• Μου αρέσει 1

Κορίτσια μου όμορφα <0.1.... 

Τι τρομερή απογοητευση είναι αυτή... Συνεχίζει το σκαρφάλωμα... Άριστες βλαστοκυστες, 29 χρόνων, χαμηλη ΑΜΗ, μια σάλπιγγα κλειστη, χαμηλο σπερμα και υποτίθεται ότι τα προσπεράσαμε όλα αυτα. Να δούμε που αλλού έχουμε πρόβλημα. 

Τι εξετάσεις πιστεύετε θα μου προτείνει? Περιμένω να με καλέσει πίσω ο γιατρός για να μιλήσω... 

• Λυπημένη/-ος 19

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα