Recommended Posts

Just now, [email protected] είπε:

Νόμος της βαρύτητας...ό,τι ανεβαίνει, ξανακατεβαίνει. :DΤη δουλειά του την κάνει, απλά σίγουρα μία ποσότητα θα φύγει!

Kαι οτι μπαινει βγαινει...Για το ματσουκι εννοω, πονηρα μυαλα, χαχαχαχαχ

Just now, Taggeris είπε:

Δεν κρατιεσαι Φραουλίτσα έτσι; Άντε με ένα ωραιότατο θετικό αποτέλεσμα για να μας φέρεις γούρι το Δεκέμβριο...

Ένταξει αυτές οι περιγραφές σου θα με στείλουν..... χαχαχαχα

Μη γελας πολυ εσυ γιατι κανεις σεικερ τα μωρα, :lol: θα μας βγουν χοροπηδηχτα

• Χαχα 6

Just now, Mary H είπε:

Kαι οτι μπαινει βγαινει...Για το ματσουκι εννοω, πονηρα μυαλα, χαχαχαχαχ

Μη γελας πολυ εσυ γιατι κανεις σεικερ τα μωρα, :lol: θα μας βγουν χοροπηδηχτα

Χαχα αχά αχά αχά φτάνει καλέ!!!! Στο μπλέντερ θα μπουν με αυτά που λες!  

• Χαχα 1

Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Aννιτα ποτε κανεις εμβρυομεταφορα?

Κοριτσια καλησπερα. Εβαλα σημερα κολπικη κρεμα βασκλορ κ οταν σηκωθηκα ειδα στο εσωρουχο οτι  οτι μου φευγει προιον. Το ιδιο κι αλλες φορες παλια. ειναι οκ? Το ιδιο συμβαινει κ με τα ουτρο?

Εγω κοιταζω να βαλω το ουτρο και να ειμαι ξαπλα για ενα μισαωρακι. Μονο το βραδυ δεν τρεχει που το βαζω πριν τον υπνο.

Just now, Strawberry* είπε:

Εγω κοιταζω να βαλω το ουτρο και να ειμαι ξαπλα για ενα μισαωρακι. Μονο το βραδυ δεν τρεχει που το βαζω πριν τον υπνο.

Κι εγω οσο ειμαι ξαπλα δεν τρεχει. Οταν σηκωθω μονο

Just now, Taggeris είπε:

Χαχα αχά αχά αχά φτάνει καλέ!!!! Στο μπλέντερ θα μπουν με αυτά που λες!  

Τα δικα μου σιγορα θα μπουν στο μπλενετρ παντως. Eχω απο χθες ενα βηχα και δεν ξερω αν θα εχω problem

3 ώρες πρίν, tzina_liana είπε:

οι ενδοκρινολογοι που ειχα τα τελευταια 7 χρονια που εχω ζαχαρο μου ειχαν πει οτι το συγκεκριμενο φαρμακο δεν ενδυκνειται στη εγκυμοσυνη για αυτο και πριν 1.5 χρονο που εμεινα εγκυος πρωτη φορα που μου το εκοψε και μου εδωσε ινσουλινη.! δεν ξερω τι να πω...εσεις εχετε ζαχαρο?

Αντισταση εχω.Εκανα και καμπυλη και ολα σουπερ!Αλλα ηταν κατηγορηματικοι:Εξωσωματικος,γυναικολογος και ενδοκρινολογος οτι ΔΕΝ το σταματαμε...τωρα τι να σου πω...

• Μου αρέσει 2

Διαφημίσεις

Άντε βρε φράουλα, να τα καταφέρεις.. να παρταρουμε!!! Εγώ έκανα ετ Δευτέρα και σήμερα έχω πέσει λίγο, αν και μέχρι τώρα ήμουν χαλαρή

• Μου αρέσει 5

Πο ρεε κορίτσια κεγω έχω θέμα ινσουλινοαντιστασης αλλά αυτά τα γλουκοφαζ δεν τα αντέχω. Δεν τα αντέχει ο οργανισμός μου. Όσο τα έπαιρνα 1ον είχα παχύνει κ ας λένε ότι κάνουν το αντιθετο,2ον είχα κοντεψει να τα κάνω 3 φορές πάνω μου ,έτρεχα σε καφετέριες, και 3ον η κοιλια μου ήταν σαν να είχα τυμπανισμο μονίμως. Μου τα έκοψε ο ενδοκρινολόγος αφού μου δοκίμασε ένα σωρό παραλλαγές και μειώσεις δόσεων κ εκ τότε μου τα κόψε και απλά κάνω δίαιτα κ διατροφή χαμηλού γλυκαιμικου δεικτη

Just now, Mighty είπε:

Πο ρεε κορίτσια κεγω έχω θέμα ινσουλινοαντιστασης αλλά αυτά τα γλουκοφαζ δεν τα αντέχω. Δεν τα αντέχει ο οργανισμός μου. Όσο τα έπαιρνα 1ον είχα παχύνει κ ας λένε ότι κάνουν το αντιθετο,2ον είχα κοντεψει να τα κάνω 3 φορές πάνω μου ,έτρεχα σε καφετέριες, και 3ον η κοιλια μου ήταν σαν να είχα τυμπανισμο μονίμως. Μου τα έκοψε ο ενδοκρινολόγος αφού μου δοκίμασε ένα σωρό παραλλαγές και μειώσεις δόσεων κ εκ τότε μου τα κόψε και απλά κάνω δίαιτα κ διατροφή χαμηλού γλυκαιμικου δεικτη

Εμένα μου τα είχανε δώσει πριν ένα χρόνο τα έπαιρνα για τρεις μήνες και έγινα Και εγώ χάλια σαν εσένα... σταμάτησα να τα παίρνω και ξεκίνησα διατροφή χαμηλού γλυκαιμικού δείκτη με διατροφολόγο. Έχασα 7 kg ξαναέκανα εξετάσεις αλλά τίποτα δεν έφτιαξε... Οπότε τώρα που έχω κάνει πάλι 2 φορές καμπύλη μου τα ξανά έδωσαν Απλά παίρνω μισό χάπι και όχι ολόκληρο. Δεν μπορώ να πω ότι είμαι καλά έχω πάλι συμπτώματα αλλά τι να κάνουμε τώρα πρέπει να το πάρω...

Just now, maroullaki είπε:

Άντε βρε φράουλα, να τα καταφέρεις.. να παρταρουμε!!! Εγώ έκανα ετ Δευτέρα και σήμερα έχω πέσει λίγο, αν και μέχρι τώρα ήμουν χαλαρή

Μακαρι ρε κοριτσια!! Περνανε οι ωρες και βλεπω οτι δεν αδιαθετω, οτι ολα ειναι οπως χτες και παιρνω λιγο θαρρος. Και εσυ την Τεταρτη κανεις χοριακη;;

• Μου αρέσει 2

Just now, maroullaki είπε:

Πότε πας για χοριακή εσύ κορίτσι μου;

Διαφημίσεις

Just now, Taggeris είπε:

Εμένα μου τα είχανε δώσει πριν ένα χρόνο τα έπαιρνα για τρεις μήνες και έγινα Και εγώ χάλια σαν εσένα... σταμάτησα να τα παίρνω και ξεκίνησα διατροφή χαμηλού γλυκαιμικού δείκτη με διατροφολόγο. Έχασα 7 kg ξαναέκανα εξετάσεις αλλά τίποτα δεν έφτιαξε... Οπότε τώρα που έχω κάνει πάλι 2 φορές καμπύλη μου τα ξανά έδωσαν Απλά παίρνω μισό χάπι και όχι ολόκληρο. Δεν μπορώ να πω ότι είμαι καλά έχω πάλι συμπτώματα αλλά τι να κάνουμε τώρα πρέπει να το πάρω...

εγώ δεν έχω κάνει ξανά μετρήσεις ζω στην άγνοια...αλλά τώρα πριν την επόμενη ετ θα κάνω.αν τυχόν δεν έχουν βελτιωθεί οι δείκτες δεν ξέρω τι θα κανω...θα φαρμακωθω αν μου δώσουν γλουκοφαζ.λολ. εννοείται πως θα τα πάρω αλλά θα γκρινιάζω όλη μέρα...

1 hour ago, Mary H είπε:

Aννιτα ποτε κανεις εμβρυομεταφορα?

Κοριτσια καλησπερα. Εβαλα σημερα κολπικη κρεμα βασκλορ κ οταν σηκωθηκα ειδα στο εσωρουχο οτι  οτι μου φευγει προιον. Το ιδιο κι αλλες φορες παλια. ειναι οκ? Το ιδιο συμβαινει κ με τα ουτρο?

Παρασκευή Μαίρη μου εσύ?

• Μου αρέσει 3

aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Just now, Annita tsoupani είπε:

Παρασκευή Μαίρη μου εσύ?

Πεμπτη. Η μοιρα μας εβαλε να περιμενουμε μαζι χοριακή:)

Μακαρι ρε κοριτσια!! Περνανε οι ωρες και βλεπω οτι δεν αδιαθετω, οτι ολα ειναι οπως χτες και παιρνω λιγο θαρρος. Και εσυ την Τεταρτη κανεις χοριακη;;

Αυριο πρωι περιμενουμε νεοτερα. Μην ξεχαστεις

• Μου αρέσει 3

Just now, Mary H είπε:

Πεμπτη. Η μοιρα μας εβαλε να περιμενουμε μαζι χοριακή:)

Αυριο πρωι περιμενουμε νεοτερα. Μην ξεχαστεις

Τι να ξεχαστω!!! Θα το κανω αυριο πρωι πρωι. Διαβασα πανω στο τεστ οτι 3μερες πριν την περιοδο ανιχνευει 99%. Τριχες κατσαρες;; 

Εχω κατι τσιμπηματακια, κατι μουδισματακια σαν την περιοδο απο προχτες, πιο λάιτ βεβαια. Απτα φαρμακα λογικα ε;

Θυμησε μου, εσυ ενα θα βαλεις τωρα ή δυο;

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα