Recommended Posts

Just now, island1 είπε:

Κατά τα εμβριολογικα,δεν πήγα σε ένα μόνο .έκανα πάντα άριστες βλαστοκυστες κ χωρίς μικρογονιμοποιηση...σκέψου ότι από 10 φτάναμε 6 άριστες σε στάδιο χαστινγκ.καλυτερα δε γίνεται λοιπον

Η δικη σου περιπτωση λυνει πολλες αποριες για τα θεωρητικα αριστα εμβρυα

Just now, Mary H είπε:

Η δικη σου περιπτωση λυνει πολλες αποριες για τα θεωρητικα αριστα εμβρυα

Είναι πολλές Μαίρη μου σαν κ εμένα...κ με φυσικές συλληψεις..

Διαφημίσεις

Just now, island1 είπε:

Είναι πολλές Μαίρη μου σαν κ εμένα...κ με φυσικές συλληψεις..

Οπου εκει δε βλεπεις αξιολογηση σε εργαστηριο

Just now, Mighty είπε:

Ποιότητας ίδιας όταν λες ,κατά το εμβριολογικο; Γονιμοποιηθηκαν κ την ίδια μερα;

Μου τα έχεις ξαναεξηγησει αλλά κάθε φορά μου τα λες κ πιο αναλυτικά :P

Ε, μ επιασε κ μενα η λογοδιάρροια. 

Just now, Mary H είπε:

Ειναι δηλαδη σαν να βλεπεις ενας ανθρωπο ομορφο κ αρτιμελη αλλα απο μεσα κατι να μην παει καλα

Καλα θα κανεις φραουλιτσα! Ποση χοριακη ειχες?

Τιποτα δεν ειχα.κατω απο 1,2!

• Λυπημένη/-ος 2

Διαφημίσεις

Just now, Strawberry* είπε:

Τιποτα δεν ειχα.κατω απο 1,2!

Δεν πειράζει φραουλιτσα το κεφάλι ψηλά θα τα καταφέρουμε όλες μας που θα πάει. Ξέρεις πόσες φορές έχω πέσει και κανα σηκώθηκα μέσα σε όλη αυτήν την διαδικασία;; Άπειρες!!

• Μου αρέσει 5

πρίν από 9 λεπτά , Mary H είπε:

Οπου εκει δε βλεπεις αξιολογηση σε εργαστηριο

Ε, μ επιασε κ μενα η λογοδιάρροια. 

Ποια λογοδιαρροια καλέ. Τώρα το εξηγήσεις καλά να το καταλάβω η ξανθιά. 

• Χαχα 1

9 ώρες πρίν, Mighty είπε:

Ποια λογοδιαρροια καλέ. Τώρα το εξηγήσεις καλά να το καταλάβω η ξανθιά. 

Χαχα, διατριβή εχουμε κανει. Λεω ν αλλαξω δουλεια να γινω ντοκ εξωσωματικων. Πιο πολλες θα φουσκωνω απ τα δικα μας τα σαινια με τα πτυχια!

• Μου αρέσει 4
  • Χαχα 2

Just now, Mary H είπε:

Χαχα, διατριβή εχουμε κανει. Λεω ν αλλαξω δουλεια να γινω ντοκ εξωσωματικων. Πιο πολλες θα φουσκωνω απ τα δικα μας τα σαινια με τα πτυχια!

Άνετα μπορείς να γίνεις σύμβουλος εξωσωματικής. Πιστοποιημένος. Εγώ σήμερα πήρα να ρωτήσω τι σόι εμβρια έχω γιατί δεν μου είχαν δώσει βαθμό. Μου είπαν ότι είναι όλα ΑΑ η ΑΒ αλλά δεν μου είπαν πόσα κ πόσα. δηλαδή δεν έχει σημασία αν είναι ένα το ΑΑ κ τα υπόλοιπα ΑΒ; Γιατί πρέπει όλα να τους τα βγάζω με το στανιο; Πφφ

• Χαχα 1

Just now, Mighty είπε:

Άνετα μπορείς να γίνεις σύμβουλος εξωσωματικής. Πιστοποιημένος. Εγώ σήμερα πήρα να ρωτήσω τι σόι εμβρια έχω γιατί δεν μου είχαν δώσει βαθμό. Μου είπαν ότι είναι όλα ΑΑ η ΑΒ αλλά δεν μου είπαν πόσα κ πόσα. δηλαδή δεν έχει σημασία αν είναι ένα το ΑΑ κ τα υπόλοιπα ΑΒ; Γιατί πρέπει όλα να τους τα βγάζω με το στανιο; Πφφ

Ουτε εγω ηξερα τις δυο προηγουμενες φορες. Μονο πολυ καλα εμβρυα μου ελεγαν Ουτε καν βαθμο

Καλυτερα ομως μιλησε με την εμβρυολογο. Εγω την αλλη φορα τη ζητησα κ μου εξηγησε

Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Ουτε εγω ηξερα τις δυο προηγουμενες φορες. Μονο πολυ καλα εμβρυα μου ελεγαν Ουτε καν βαθμο

Καλυτερα ομως μιλησε με την εμβρυολογο. Εγω την αλλη φορα τη ζητησα κ μου εξηγησε

Με την εμβρυολογο μίλησα. Κ αυτά που μου είπε με τα χίλια ζόρια. Θα πιέσω πάλι από κοντά πριν την επόμενη ετ. Πριξιμο.χαχαχα

• Μου αρέσει 1

Just now, natassaki2006 είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΕΔΩ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΠΟΘΟΥΜΕ!ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΕΡΟΣ Κ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ!Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΗ 

ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΕ 7 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ 45 ΧΡΟΝΩΝ.!!ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 7Η ΜΕΡΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΜΕ  2 ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΕΜΒΡΥΑ.ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ 3 ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕ.ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΑ Κ 5 ΩΟΛΗΨΙΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΑ (ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΤΡΙΒΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ)Κ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΩ 5 ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ.ΚΑΚΟ ΣΠΕΡΜΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΓΑΛΗ.ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ 5 ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ.Κ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!

Καλημερα κ καλωσορισες στην παρεα μας! Καλη επιτυχια να εχεις! Κανεις μεγαλο αγωνα κ εσυ. Ποτε η χοριακη?

• Μου αρέσει 1

Just now, Mary H είπε:

Καλημερα κ καλωσορισες στην παρεα μας! Καλη επιτυχια να εχεις! Κανεις μεγαλο αγωνα κ εσυ. Ποτε η χοριακη?

ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ.ΕΓΩ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ..ΝΑ ΠΩ ΛΟΙΠΟΝ ΕΔΩ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΞΑΝΑΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΑΝΘΡΩΠΟ.ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΩΑΡΙΑ.ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΜΕ ΔΑΝΕΙΚΑ.ΕΧΩ ΗΔΗ ΕΝΑ ΑΓΟΡΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΓΑΜΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΣΤΑ 31 ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ.ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΕΙΧΕ ΚΑΚΟ ΣΠΕΡΜΑ.ΑΛΛΑ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΜΟΥ.

• Μου αρέσει 1

Κοριτσια σημερα ξυπνησα απο πονο στο στηθος το δεξι. Πολυ πονο. Φοβηθηκα για φλεγμονη που ειχα παθει παλια σε μια κυστη μου. Εχω πολλες κυστες. Απ την προγεστερονη ειναι?

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα