Recommended Posts

Just now, Anania είπε:

Συμφωνώ κανονικά έπρεπε να υπάρχουν σύμβουλοι εξωσωματικών άτομα με εμπειρία σαν εσάς!!!

Εμπειρια στο να παιρνουμε τον π@@λο, χαχαχαχα!

Γιατι οπως λει και ο σοφος λαος, το εξυπνο πουλι απο τη μυτη πιανεται. Ολο αμπελοφιλοσοφιες ειμαστε

• Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Just now, ssisi2019 said:

ναι τσουζουν και μπορει να σου κανουν μελανια.Αν βαλεις ομως αρνικα περναει η μελανια

Δεν υπάρχει σωτηρια.. καταλαβα :sad:

Ευχαριστώ κοριτσια μου! @Mirsini74

• Μου αρέσει 2

Wcacp2.png

Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Σ ευχαριστουμε πολυ πολυ:wub:Περιμενουμε τα δικα σου νεα !

Σ εμενα ειχε κανει η εμβρυολογος υποβοηθουμενη εκκολαψη. Αυτο εννοεις?

Νομίζω ναι! απλά γίνεται και με φυσικό τρόπο από τα ίδια τα εμβρια λίγο πριν προσκολληθούν στη μήτρα.εμενα έμπαιναν σε αυτή τη φάση χωρίς την ανθρώπινη βοηθεια

• Μου αρέσει 1

Καλημερα κοριτσια! Χαθηκα μια μερα και διαβαζω διαβαζω αλλα δεν τα προλαβα ολα! Καλη επιτυχια σε οποια περιμενει χοριακη..και καλες εμβρυομεταφορες!!!!

• Μου αρέσει 4

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΧΗΤΡΙΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!

Just now, Strawberry* είπε:

Καλημερα κοριτσια! Χαθηκα μια μερα και διαβαζω διαβαζω αλλα δεν τα προλαβα ολα! Καλη επιτυχια σε οποια περιμενει χοριακη..και καλες εμβρυομεταφορες!!!!

ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΜΕΡΑ ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑ!

• Μου αρέσει 6

Διαφημίσεις

Καλημέρα φραουλίτσα καλές γιορτές Να έχεις...

Καλημερα! Ποτε θα πας να μιλησετε με ντοκ?

12 ώρες πρίν, ssisi2019 είπε:

Σελίνα αμέσως μετά το αρνητικο ο γιατρος αρχικα μου ειπε να παω να τον δω σε 10 μέρες.Επειδή ομως επρεπε να κανονισω διαφορα με άδειες κλπ και ενόψει εορτων,πηρα πρωτοβουλία και τον ρωτησα τη 2η μερα του κυκλου =χθες αν θα κανουμε αυτο το μηνα ωοληψια,ειτε με φαρμακα ειτε με φυσικο.Με έστειλε κατευθειαν για ε2 και fsh και μου ειπε να παω το απογευμα να με δει.Με αιφνιδίασε εννοείται,έτρεχα πανικοβλητη.Τον ρωτησα και για τοκ καρυοτυπο και μας εγραψε την εξεταση.Την καναμε χθες το βραδυ στο Γέννεσις στη Θεσσαλονίκη. 

Σελίνα αμέσως μετά το αρνητικο ο γιατρος αρχικα μου ειπε να παω να τον δω σε 10 μέρες.Επειδή ομως επρεπε να κανονισω διαφορα με άδειες κλπ και ενόψει εορτων,πηρα πρωτοβουλία και τον ρωτησα τη 2η μερα του κυκλου =χθες αν θα κανουμε αυτο το μηνα ωοληψια,ειτε με φαρμακα ειτε με φυσικο.Με έστειλε κατευθειαν για ε2 και fsh και μου ειπε να παω το απογευμα να με δει.Με αιφνιδίασε εννοείται,έτρεχα πανικοβλητη.Τον ρωτησα και για τοκ καρυοτυπο και μας εγραψε την εξεταση.Την καναμε χθες το βραδυ στο Γέννεσις στη Θεσσαλονίκη. 

α τα αποτελέσματα σε 15 εργασιμες και κοστος συμμετοχής απο 13,50 ευρω ο καθενας.Καναμε κλασσικο καρυοτυπο,οχι μοριακο,δεν ξερω πολλα για τη διαφορα τους

Άρα επιβεβαιώνεται η άποψη μου ότι άμα δεν ζορισουμε τις καταστάσεις δεν καταφέρνουμε τίποτα... Μπράβο που τον ρώτησες, καταλαβαινω ότι αγχωθηκες να προλάβεις αλλά τώρα προχωρας!! Περιμένουμε τα αφράτα αυγουλάκια που θα γίνουν δυνατά έμβρυα με το καλό!!

Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Eχεις συμπτωματα?

ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΗ 2Η ΜΕΡΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ..ΣΑΝ ΚΡΑΜΠΕΣ..ΤΗΝ 2Η ΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΑΦΟΡΗΤΑ ΟΛΗ ΤΗ ΜΕΡΑ Κ ΠΗΡΑ BUSCOPAN.ΣΥΝ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΡΗΣΤΕΙ ΑΛΛΑ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΚΟΥΜΠΑΩ Κ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΟΤΑΝ ΑΛΛΑΖΩ ΠΛΕΥΡΟ.ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΚΙΟΛΑΣ ΕΧΩ ΙΔΡΩΜΑΤΑ ΜΕΣ ΤΗ ΝΥΧΤΑ.ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΙΠΟΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ.ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ.

Just now, natassaki2006 είπε:

ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΗ 2Η ΜΕΡΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ..ΣΑΝ ΚΡΑΜΠΕΣ..ΤΗΝ 2Η ΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΑΦΟΡΗΤΑ ΟΛΗ ΤΗ ΜΕΡΑ Κ ΠΗΡΑ BUSCOPAN.ΣΥΝ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΡΗΣΤΕΙ ΑΛΛΑ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΚΟΥΜΠΑΩ Κ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΟΤΑΝ ΑΛΛΑΖΩ ΠΛΕΥΡΟ.ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΚΙΟΛΑΣ ΕΧΩ ΙΔΡΩΜΑΤΑ ΜΕΣ ΤΗ ΝΥΧΤΑ.ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΙΠΟΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ.ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ.

Τα πονακια χαμηλα ειναι καλο σημαδι. Μακαρι! Ο πονος στο στηθος δε μου λεει κατι γιατι κ εγω τωρα πριν την ετ ετσι ειμαι λογω φαρμακων ενω τις αλλες φορες και οταν ημουν εγκυος δεν πονουσα

Just now, Mary H είπε:

Τα πονακια χαμηλα ειναι καλο σημαδι. Μακαρι! Ο πονος στο στηθος δε μου λεει κατι γιατι κ εγω τωρα πριν την ετ ετσι ειμαι λογω φαρμακων ενω τις αλλες φορες και οταν ημουν εγκυος δεν πονουσα

ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΣΤΗΝ 2Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΠΟΝΟΣ Κ ΠΡΗΞΙΜΟ.ΤΙ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ??

Just now, natassaki2006 είπε:

ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΣΤΗΝ 2Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΠΟΝΟΣ Κ ΠΡΗΞΙΜΟ.ΤΙ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ??

3 σικλακουρ, βασκλορ, φιλισιν διταμινη d και σημερα θα παρω κ μπουσκοπαν. Το στηθος μου με ποναει απο χθες σημερα λιγο καλυτερα μαλλον απο προγεστεροννη. Οταν εμεινα εγκυος ειχε μεγαλωσει πολυ το στηθος.

Αλλαξες κατι απο πρωτη σε δευτερη εξωσωματικη που πιαστηκε ο γιος σου ή τα ιδια με αλλα εμβρυα?

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα