Recommended Posts

Just now, maroullaki είπε:

Πολυυυυ και ενώ ήμουν cool, άρχισα να τρελενομαι:o

Και γω αντίθετη είμαι γαμωτο, την προηγούμενη φορά 13 μέρες περίμενα σαν κοτούλα!! Τώρα από χτες έχω λίγο αγχωθεί... αλλά θα δω... ευτυχως δεν έχω αγοράσει γιατί αν το χα εδώ ααα δεν γλίτωνε :rolleyes:

χαχαχα σε νιωθω απολυτα..οταν το ειπα τοτε στο γιατρο με κατσαδιασε.γτ μου ειπε οτι δεν ανιχνευουν αμεσα την γοναδοτροπινη διοτι παραπλανιεται απο την προγεστερονη που παιρνουμε..μου πεσανε τα μουτρα...:oops::grin:

Just now, natassaki2006 είπε:

χαχαχα σε νιωθω απολυτα..οταν το ειπα τοτε στο γιατρο με κατσαδιασε.γτ μου ειπε οτι δεν ανιχνευουν αμεσα την γοναδοτροπινη διοτι παραπλανιεται απο την προγεστερονη που παιρνουμε..μου πεσανε τα μουτρα...:oops::grin:

Άντε καλή υπομονή μας λοιπόν...προς το παρόν :rolleyes:, ας έχουμε καλό αποτέλεσμα και όλα τα αλλά...

Διαφημίσεις

Άντε καλή υπομονή μας λοιπόν...προς το παρόν :rolleyes:, ας έχουμε καλό αποτέλεσμα και όλα τα αλλά...

αυτη η αναμονη ειναι απο ολα οσα κανουμε το πιο δυσκολο..!!καλη μασ υπομονη!!

• Μου αρέσει 4

Να πάνε όλα καλα!!   @natassaki2006 @Mary H @Hope89 γιατρος θέλει 14 μέρες, πέφτει Κυριακή, όποτε μου λέει Δευτέρα..σκέφτομαι όμως να πάρω ένα τεστ να το κάνω το Σάββατο που θα ναι 13 μέρες, βλαστοκυστες 5 ημερών θα δείξουν πιστευω εεε. Ποιο να πάρω λέτε;;

Καλή επιτυχία!!Όλα καλά θα πάνε!!

• Ευχαριστώ 1

Just now, Χρύσα86 είπε:

Πείτε μου μία που πήγε και έκανε χοριακή στην ώρα της χωρίς πρώτα να κάνει ένα τεστάκι στο σπίτι λιγο πιο νωρίς!!!!! Όλες μα όλες ανυπόμονες!!!! Καλή επιτυχία κοριτσάρα, όλα με το καλό!!!

εγω δεν έκανα τεστ. Ευτυχώς με βλαστοκυστες με άφησαν μόνο 10μερες να κλωσαω. Τώρα όμως που πέρασα την ψυχρολουσια της αναμονής κ έπαθα αμόκ θα κάνω τεστ για να μετριασω το άγχος μου. Οι ώρες που περίμενα μέχρι να μου απαντήσουν ήταν οι πιο αγχώδεις της ζωής μου νομιζω. Μπορεί έτσι να έβλαψα κ τον σπορο.Να δω κιόλας αν θα μετριαστεί το άγχος μου την επόμενη φορα με το κόλπο του τεστ. Μάλιστα θα πάρω δύο τρία τεστακια να κάνω μια μέρα πριν ,την ίδια μέρα με την χοριακη, κ ένα μετά που θα περιμένω τον διπλασιασμό αν όλα πάνε καλα. Λεφτά έχομεν.χαχαχα

• Μου αρέσει 3
  • Χαχα 5

Διαφημίσεις

Just now, Mighty είπε:

εγω δεν έκανα τεστ. Ευτυχώς με βλαστοκυστες με άφησαν μόνο 10μερες να κλωσαω. Τώρα όμως που πέρασα την ψυχρολουσια της αναμονής κ έπαθα αμόκ θα κάνω τεστ για να μετριασω το άγχος μου. Οι ώρες που περίμενα μέχρι να μου απαντήσουν ήταν οι πιο αγχώδεις της ζωής μου νομιζω. Μπορεί έτσι να έβλαψα κ τον σπορο.Να δω κιόλας αν θα μετριαστεί το άγχος μου την επόμενη φορα με το κόλπο του τεστ. Μάλιστα θα πάρω δύο τρία τεστακια να κάνω μια μέρα πριν ,την ίδια μέρα με την χοριακη, κ ένα μετά που θα περιμένω τον διπλασιασμό αν όλα πάνε καλα. Λεφτά έχομεν.χαχαχα

απο λεφτα αλλο τιποτα!!!!8-)

• Χαχα 2

Πρωτα απ΄ ολα να πανε ολα καλα!!!!Τα περασα και εγω αυτα.Αυτη η αναμομη ειναι η χειροτερη. Και εγω τα ειχα κανει τα τεστακια μου και μαλιστα 2 (αλλωστε λευτα εχουμε χαχαχαχα). Αλλα πραγματικα πιστευω οτι το κανουμε για να μη μας ερθει κεραμιδα η απαντηση...

Just now, Χρύσα86 είπε:

Πρωτα απ΄ ολα να πανε ολα καλα!!!!Τα περασα και εγω αυτα.Αυτη η αναμομη ειναι η χειροτερη. Και εγω τα ειχα κανει τα τεστακια μου και μαλιστα 2 (αλλωστε λευτα εχουμε χαχαχαχα). Αλλα πραγματικα πιστευω οτι το κανουμε για να μη μας ερθει κεραμιδα η απαντηση...

Just now, Mighty είπε:

• Μου αρέσει 2

19 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Σωπα ρε συ!Δηλαδη 4 εμβρυομεταφορες 1 προχωρησε? Τι σου ειπαν για τα αλλα εφτα που δεν επιασαν? Νομιζω οτι εισαι κ εσυ στη θεσσαλονικη στο Εμβρυο.......

Ναι εκεί είμαι.θέμα τύχης καθαρά.μού άλλαξε τώρα λίγο τις ορμόνες να μήν κάνω πολλά ωάρια για να είναι καλύτερα ποιοτικά και μού έκανε σκρατσινγκ.

Σήμερα μού τα σταμάτησε όλα,αύριο παψ μάλλον για τον τελευταίο έλεγχο, αλλά μάλλον δε προχωρώ ετ ανέβηκε η ορμόνη και με ξεκίνησε διατροφή  πρωτεϊνών. Έχω απο 19 μέχρι 16 χιλιοστά τα ωάρια. Ελπίζω να αντέξουν.

Κι εγώ όλες οι ετ με βλαστοκθστες που λέγαμε παραπάνω,  

• Μου αρέσει 2

Διαφημίσεις

Just now, Hope89 είπε:

Πώς είσαι κορίτσι μου; Κοντεύεις!! Έχεις καθόλου συμπτώματα;; Πότε πάμε για χορική;;

Κορίτσια μου εγώ πήγα σήμερα για υπέρηχο κ  αίμα.. Το ένα ωάριο έχει ξεφύγει, είναι στα 19 ενώ τα άλλα είναι 16,15,14,13 κ ακόμη μικρότερα.. Τώρα με πήραν που βγήκαν τα αποτελέσματα κ θα πάω Παρασκευή για υπέρηχο. Μας παίρνει λέει να το τραβήξουμε κ άλλο σύμφωνα με τις ορμόνες, πιθανότατα όμως να χάσουμε το μεγάλο. Εκτός πια κ αν κανει τόση δουλειά ο ανταγωνιστης.. Λένε ότι καλύτερα να χάσουμε 1 αλλά να πάρουμε τα υπόλοιπα.. Δλδ έτσι όπως το βλέπω Δευτέρα εμβριομεταφορα.. Εγώ σκέφτομαι ότι το 19αρι είναι το ωάριο του μήνα κ είναι κρίμα να το χάσω αλλά από την άλλη, αυτοί ξέρουν καλύτερα..  Εσείς τι λέτε;;

Γενικά λέει ο ντοκ όπως φαίνεται μέχρι στιγμής μου ταίριαξε καλύτερα αυτό το σχήμα με ψέματα κ λίγη γκοναλ από το βραχυ ανταγωνιστών, αφού έχω καλύτερη παραγωγή.. Βέβαια, είναι κ θέμα κύκλου νομίζω.. Η αριστερή ωοθήκη κοιμάται όπως συνήθως, λίγα πράγματα.. καλά που έχω τη δεξιά!!

Επίσης,κ εγώ με κατεψυγμένα μια παλινδρομη κ μια τελειομηνη κύηση!

Αντε μακαρι να εχετε ετ τη Δευτερα!Με το καλο! Εμπιστευσου τον ντοκ

Lilypie - (IVvA)

Να πάνε όλα καλα!!   @natassaki2006 @Mary H @Hope89 γιατρος θέλει 14 μέρες, πέφτει Κυριακή, όποτε μου λέει Δευτέρα..σκέφτομαι όμως να πάρω ένα τεστ να το κάνω το Σάββατο που θα ναι 13 μέρες, βλαστοκυστες 5 ημερών θα δείξουν πιστευω εεε. Ποιο να πάρω λέτε;;

Just now, Χρύσα86 είπε:

Πείτε μου μία που πήγε και έκανε χοριακή στην ώρα της χωρίς πρώτα να κάνει ένα τεστάκι στο σπίτι λιγο πιο νωρίς!!!!! Όλες μα όλες ανυπόμονες!!!! Καλή επιτυχία κοριτσάρα, όλα με το καλό!!!

Κορίτσια εγώ έκανα χοριακη στην ώρα μου 14η μέρα με βλαστοκύστες χωρίς τεστακια και ας είχα δύο σπίτι! Μετά το αρνητικό που πήρα, στην επόμενη (με βλαστοκύστες) θα πάω 9η μέρα ότι και να μου πει ο γιατρός... Τζάμπα χάπια και ορμόνες και αντιπηκτικες 4 μέρες... Ότι και να προτιμήσεις @maroullaki ελπίζω να είναι τριψηφιο καραθετικο!!! 

• Μου αρέσει 3

Με βλαστοκυστες απο 9η μερα δειχνει. Παρε το κλιαρμπλου. Ειναι αξιοπιστο

• Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Just now, Χρύσα86 είπε:

Εγω... 

• Μου αρέσει 2

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα