Recommended Posts

Just now, Σελίνα είπε:

Κορίτσια εγώ έκανα χοριακη στην ώρα μου 14η μέρα με βλαστοκύστες χωρίς τεστακια και ας είχα δύο σπίτι! Μετά το αρνητικό που πήρα, στην επόμενη (με βλαστοκύστες) θα πάω 9η μέρα ότι και να μου πει ο γιατρός... Τζάμπα χάπια και ορμόνες και αντιπηκτικες 4 μέρες... Ότι και να προτιμήσεις @maroullaki ελπίζω να είναι τριψηφιο καραθετικο!!! 

Ευχαριστώ πολύ!!! 

Just now, Mary H είπε:

Με βλαστοκυστες απο 9η μερα δειχνει. Παρε το κλιαρμπλου. Ειναι αξιοπιστο

Ευχαριστώ. Ετοίμασε την φωλίτσα για αύριο... όλα θα πάνε τελεια!!

• Ευχαριστώ 1

Just now, Mary H είπε:

Αντε μακαρι να εχετε ετ τη Δευτερα!Με το καλο! Εμπιστευσου τον ντοκ

Καλέ μπερδεύτηκα! Για ωοληψια Δευτέρα ήθελα να πω.. Τώρα με πήρε τηλ η μαία, μάλλον έγινε meeting, κ ο Χριστ. θέλει λέει να αυξήσω γκοναλ από 150 σε 250. Η ε2 επεσε, μάλλον από τον ανταγωνιστη. Έχω καταμπερδευει... Εν τω μεταξύ είχα μόνο μια 900αρα, αγόρασα μια 300αρα γτ υποτίθεται άλλο τόσο θα χρειαζομουν κ τώρα πρέπει να αγοράσω άλλη μια 900αρα... Πφφ... αναρωτιέμαι αν αξίζει να χρησιμοποιήσω το χαρτί για 2η προσπάθεια από επιτροπή ενώ χρειάζομαι τόσο λίγες μονάδες.. 

Πώς είσαι Μαιρούλα μας;; Έτοιμη για αύριο να υποδεχτειτε τα μπουμπούκια σου;;; :)

Διαφημίσεις

1 hour ago, Mighty είπε:

Μακάρι. Απλα ακούω συνέχεια για φρέσκα. Δεν έχω ακούσει πολλές επιτυχίες με κατεψυγμένα από γνωστή η από εδώ μέσα. Αντιθέτως ακούω πολλές εγκυμοσύνες βιοχημικές κ πολλές παλινδρομες με κατεψυγμενα. Μπορει να κάνω κ λάθος εκτίμηση η να έχω λάθος αισθηση.

Το ξέρω αυτό που λέτε ότι θεωρητικά είναι πιο δυνατά κ θεωρητικά η γυναίκα έχει ηρεμήσει από τις ορμόνες. Ούτως η άλλως εγώ με σύνδρομο πολυκυστικων μόνο για διέγερση πάω κ η λογική λέει κατάψυξη αφού είχα κ μίνι υπερδιέγερση. Δηλαδή δεν θεωρώ ότι στην περίπτωση μου υπήρχε λύση άλλη. Να δούμε...

και γω ειμαι εγκυος με κατεψυγμενα. τα φρεσκα ηταν αποτυχια στην δικη μου περιπτωση

• Μου αρέσει 6

Just now, Taggeris είπε:

Μαιρούλα αύριο πας;

Ναι

Just now, Hope89 είπε:

Καλέ μπερδεύτηκα! Για ωοληψια Δευτέρα ήθελα να πω.. Τώρα με πήρε τηλ η μαία, μάλλον έγινε meeting, κ ο Χριστ. θέλει λέει να αυξήσω γκοναλ από 150 σε 250. Η ε2 επεσε, μάλλον από τον ανταγωνιστη. Έχω καταμπερδευει... Εν τω μεταξύ είχα μόνο μια 900αρα, αγόρασα μια 300αρα γτ υποτίθεται άλλο τόσο θα χρειαζομουν κ τώρα πρέπει να αγοράσω άλλη μια 900αρα... Πφφ... αναρωτιέμαι αν αξίζει να χρησιμοποιήσω το χαρτί για 2η προσπάθεια από επιτροπή ενώ χρειάζομαι τόσο λίγες μονάδες.. 

Πώς είσαι Μαιρούλα μας;; Έτοιμη για αύριο να υποδεχτειτε τα μπουμπούκια σου;;; :)

Αντε καλη ωοληψια. εγω καλα, Υπερβολικα αγχωμενη, πριν ετρεμα κ ειχα ταχυκαρδια. Πρεπει να κουλαρω

Διαφημίσεις

Ευχαριστώ πολύ! Για να δούμε τι θα πάρουμε αυτή τη φορά... Ελπίζω όχι το γνωστό π@@@ο πάλι!!

Ααα δεν θέλω τέτοια... Προσπάθησε να εφαρμόσεις ο,τι ξέρεις ότι σε βοηθάει να χαλαρώσεις... Όσο γίνεται βεβαίως.. Έχεις καιρό να αγχωθεις αργότερα άλλωστε! Να έρθουν αύριο τα μωρα, να βρουν μια κουλ μαμά κ να πουν "επ! Εδώ είμαστε! Θα μείνουμε!!"

• Μου αρέσει 4

Just now, Hope89 είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Για να δούμε τι θα πάρουμε αυτή τη φορά... Ελπίζω όχι το γνωστό π@@@ο πάλι!!

Ααα δεν θέλω τέτοια... Προσπάθησε να εφαρμόσεις ο,τι ξέρεις ότι σε βοηθάει να χαλαρώσεις... Όσο γίνεται βεβαίως.. Έχεις καιρό να αγχωθεις αργότερα άλλωστε! Να έρθουν αύριο τα μωρα, να βρουν μια κουλ μαμά κ να πουν "επ! Εδώ είμαστε! Θα μείνουμε!!"

Το ειχα παθει στην πρωτη ετ. Ετρεμα ολη τη μερα. Ενταξει βγαινει ολο το στρες των ημερων κ ενεργοποιηθηκαν ολες οι φοβιες μου

Αυτη τη φορα θα σου πανε ολα καλα

Just now, Annita tsoupani είπε:

Εγω σημερα κρυωνω λετε να ειναι απο προγεστερονη?

Μηπως ειναι απ το πολυ κρυο, εδω εχει ψοφοκρυο

Just now, Chrisla είπε:

Εγω... 

χαχαχ κ εγω περίμενα την ημέρα της χοριακης μόνο και μόνο γιατί  πίστευα ότι θα είναι αρνητικό. Δεν είχα πάρει ούτε τα φάρμακα που έπρεπε την συγκεκριμένη μέρα. ..

• Μου αρέσει 2

Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Ναι

Αντε καλη ωοληψια. εγω καλα, Υπερβολικα αγχωμενη, πριν ετρεμα κ ειχα ταχυκαρδια. Πρεπει να κουλαρω

Όντως πρέπει να είσαι ήρεμη..!!!

• Ευχαριστώ 1

Just now, teta2 είπε:

χαχαχ κ εγω περίμενα την ημέρα της χοριακης μόνο και μόνο γιατί  πίστευα ότι θα είναι αρνητικό. Δεν είχα πάρει ούτε τα φάρμακα που έπρεπε την συγκεκριμένη μέρα. ..

Γιατί τόσο αρνητική? Τελικά τι ηταν?? 

Just now, teta2 είπε:

Κ τελικά ήσουν εγκυουλα?

Just now, natassaki2006 είπε:

Κ τελικά ήσουν εγκυουλα?

ναι είχα χοριακη 396, και τώρα μπήκα στον 7 ο! ήμουν αρνητική γιατί είχα καφε υγρα 3 μερες πριν την χοριακή και ξεπρηστηκα τελείως! γι αυτό λέω ότι τα συμπτώματα δεν έχουν σημασία,  μην τα ψάχνετε! 

• Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα